|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Mehmedbasic
24.10.2008 15:58:40   
Lilly
Lamama, nevjerovatno koliko me tvoja prica podsjeca na ono sto je prosla moja rodica. Nakon vanmatericne, da sebi skrati put, odlucila je ici strucnjaku, privatno. Nikada joj nije provjeravao hormone, radio briseve, niti trazio spermiogram. Nakon neuspjeha sa klomifenom i kojekavim hormonskim inekcijama, radio joj je inseminaciju i opet nista...Prije toga radila je hsg gdje je navodno "odcepio" preostali jajovod...Uh, grozno!!! Meni nikako ne ide u glavu kako se moze raditi bilo kakav postupak bez prethodno uradenih osnovnih pretraga, briseva, hormona i ostalog???user posted image .. I covjek da se cudi kako nije uspjelouser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dr. Mehmedbasic
24.10.2008 16:20:31   
lamama
ma ja sam imala grozno iskustvo sa njim, ali neću nikome da sugerišem kome da ide,, samo sam vam ispričala svoju priču, pa sami odlučite.
Ali ja kada se svega sjeti jeza me prođe, a kada tek dođeš kod njega samo divne rijeći. da ne brinem, da će sve biti uredu itd ma čovjek bi ga izljubio, a onda kad dođeš žene ko na trace, sa tobom ne progovori ni riječ, niti pogleda nalaze, nego odmah na sto, a tek kada je zeznuo stvar tražio mi je prijašnje nalaze i otpusna pisma i predlagaoo da se poslije uradi histeroskopija, ma grozno.
A kada je vidio da je ponovo vanmaterrična pita me " a koji je ono jajovod bio začepljen", tako da mislim da on se ničeg nije sjećao ni kada je radio inseminaciju nego na pamet. A najviše me na kraju iznervirala njegova žena koja nema nikakve veze sa medicinom, i maknu rukom i reće ma hajde bogati, biće trudnoća, žene se bore godinama, a ja onako sva uplakana, pa to je da je čovjek zadavi. Nisam ništa rekla nego sam izašla samo i da tru ordinaciju nikad više ne vidim. Doktorica Zejna štoradi kod njega je divna ali ona njemu samo pomaže i radi šta on kaže.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dr. Mehmedbasic
24.10.2008 19:57:52   
memsi
draga moja to si u pravu da se kod doc.godinjaka puno čeka na termin ali ako ti nešto znači on je počeo i privatno raditi na ilidži na termama,to je sto posto sigurno a evo ti i broj na koji možeš dobiti sve informacije...033-772-002...kad već radiš na tome idi kod stručnjaka mislim da će ti se isplatiti.pozdravuser posted image

(odgovor članu Minchy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dr. Mehmedbasic
24.10.2008 22:03:11   
Minchy
Hvala puno na informaciji memsi :) Pa to je super user posted image user posted image user posted image  Svakako placam kod privatnika, pa onda je bolje da platim strucnjaku kao sto si rekla. Samo ovaj ciklus cu zavrsiti kod Mehmedbasica, pa ako ne bude uspjesno, prelazim kod doktora Godinjaka ako Bog da. user posted image

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dr. Mehmedbasic
17.10.2009 21:57:28   
Doraa
Već sam pitala na dr.temama ali niko mi ne zna reći pa možda ovdje nađem odgovor. Zanima me cijena 4D kolor doplera trudnica. Ja sam išla na neki UZV kod njeg ali ne znam da li je to to ili ima neki bolji?
Znam samo da se i na ovom sve odlično vidjelo i da je bio u boji a platila sam ga 50KM a snaha mi govori da je ona išla i da je taj neki bolji pregled što se sve vidi 250KM ne kontam zar se može bolje vidjeti kad joj je na tom pregledu od 250KM pogriješio spol i vidio dječaka gdje ga nije bilo???


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Minchy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dr. Mehmedbasic
27.10.2009 8:09:39   
Leva
Meni se svidja odnos koji imamo dr. Mehmedbasic i ja. Ponasa se prema meni kao prema insanu a meni to jako treba u ovom trenutku. Vjerujem mu kao ljekaru i nikada ne bih otisla kod Godinjaka. Ako dodjem do IVF ne znam da li cu ga raditi kod njega ne zato sto ne vjerujem u njegovu strucnost vec zato sto nemamo zakon o zamrzavanju embrija a ja svoje zelim da zamrznem.
Doraa kod Mehmedbasica radi jos jedna doktorka i obicno ona pregleda trudnice. Za taj UZ mi vjeruj nista nije jasno zbog cijene i ako hoces mogu sledeci put pitati kakav je to UZ koji kosta 250 KM.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.11.2009 22:32:34   
Mozda Jednog Dana
Nova sam na forumu, vec skoro 3 godine pokusavamo neuspjesno da dobijemo bebu, i sada dok citam ove vase poruke, jos sam vise zbunjena. Upravo danas sam dobila broj od dr. Mehmedbasica i odlucila da odem, ali me sada malo uhvatio strah, jer sam prosla vise doktora koji nisu nasli nikakav problem, ali trudnoce nema. I svaki put damo brdo novaca( ne zalim ) ali na kraju nista. Moja prijateljica 7 godina nije mogla da ima djece, i kad je otisla kod njega , uspjela je. Svjesna sam da se ne moze svima pomoci, ali me cudi ovo jako oprecno i ruzno misljenje o njemu, od vas pojedinih. I sada jednostavno vise nisam pametna, da li da idem, ili ne?

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.11.2009 22:39:13   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Doraa

Već sam pitala na dr.temama ali niko mi ne zna reći pa možda ovdje nađem odgovor. Zanima me cijena 4D kolor doplera trudnica. Ja sam išla na neki UZV kod njeg ali ne znam da li je to to ili ima neki bolji?
Znam samo da se i na ovom sve odlično vidjelo i da je bio u boji a platila sam ga 50KM a snaha mi govori da je ona išla i da je taj neki bolji pregled što se sve vidi 250KM ne kontam zar se može bolje vidjeti kad joj je na tom pregledu od 250KM pogriješio spol i vidio dječaka gdje ga nije bilo???



Jeste, kod njega je 4D UZV 250KM, ali mislim da trudnicama koje kod njega vode trudnoću ne naplaćuje toliko.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.11.2009 22:44:42   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Mozda Jednog Dana

Nova sam na forumu, vec skoro 3 godine pokusavamo neuspjesno da dobijemo bebu, i sada dok citam ove vase poruke, jos sam vise zbunjena. Upravo danas sam dobila broj od dr. Mehmedbasica i odlucila da odem, ali me sada malo uhvatio strah, jer sam prosla vise doktora koji nisu nasli nikakav problem, ali trudnoce nema. I svaki put damo brdo novaca( ne zalim ) ali na kraju nista. Moja prijateljica 7 godina nije mogla da ima djece, i kad je otisla kod njega , uspjela je. Svjesna sam da se ne moze svima pomoci, ali me cudi ovo jako oprecno i ruzno misljenje o njemu, od vas pojedinih. I sada jednostavno vise nisam pametna, da li da idem, ili ne?


Prije svega, zelim ti bebu sto prije i sigurna sam da ces je dobiti (super je da su svi nalazi ove 3 godine OK, to neka te ohrabri draga...)!
Nisam iscitala ostale postove o Dr Mehmedbasicu, ali su moje dvije rodice bile jako razocarane s njim - objema je rekao da kao "nece moci zatrudniti" a sada imaju po dvoje djece i dobile su ih bez ikakvih problema.
Otidji na pregled pa vidi, mozda ce tvoje iskustvo biti drugacije.
Zelim ti mnogo srece.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.11.2009 22:49:00   
Anoniman
Da li si isla kod dr Godinjaka na Kosevu. Ja znam dostaa kojima je pomogao. On je grub i drzak, i to sam cula, ali ako to zanemaris, moze biti uspjesno. Do njega je malo teze doci, ali vrijedi pokusati.

Od srca ti zelim da sto prije zatrudnisuser posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.11.2009 22:50:24   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Doraa

Već sam pitala na dr.temama ali niko mi ne zna reći pa možda ovdje nađem odgovor. Zanima me cijena 4D kolor doplera trudnica. Ja sam išla na neki UZV kod njeg ali ne znam da li je to to ili ima neki bolji?
Znam samo da se i na ovom sve odlično vidjelo i da je bio u boji a platila sam ga 50KM a snaha mi govori da je ona išla i da je taj neki bolji pregled što se sve vidi 250KM ne kontam zar se može bolje vidjeti kad joj je na tom pregledu od 250KM pogriješio spol i vidio dječaka gdje ga nije bilo???



hahaha..ja znam pa brat bratu jedno tri slucaja gdje je isto ovako spol pogrijesio..ne udubi se frajer uopste...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.11.2009 23:07:20   
Anoniman
Meni je oba puta (i za kćerku i za sina) rekao tačan pol user posted image
Čak su mi za kćerku, na početku, drugi dr. rekli da je dječak a on iz prve da je djevojčica......
To izgleda kako kome user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dr. Mehmedbasic
8.11.2009 9:24:53   
Leva
Na GAK vise ni nadrogirana ne bih otisla. Nakon sto me je Rada kada je radila spermiogram onako nalijepila i rekla da za mog muza ne postoji nikakav lijek i jos se pri tome sicala nepostojecom terminologijom otisla sam kod Mehmedbasica i doslovce mu cmizdrila sat vremena u ordinaciji. Bili su on i Lidija (biologinja) i sve mi polako objasnili, on me cak tapsao po ramenu i objasnjavao kako sta funkcionise dok se nisam smirila. On sat vremena zbog mene nije primao pacijentice i nije mi to nista naplatio! To sto mi se desilo nikada necu zaboraviti jer ako to nije dokaz njegove covjecnosti, ne znam sta je.
Ne mogu reci da ne pravi greske ( svi ih prave), da je takav prema svim pacijenticama samo mogu reci da sam ja za ovih godinu dana koliko se lijecimo kod njega zadovoljna tokom stvari.
p.s. Nikada nisam cula da je nekoj zeni samo onako rekao da nikada nece moci zatrudniti. Cesto se desi da ljudima kaze da nece moci prirodno zatrudniti i da oni zbog toga predju kod drugog ljekara ali se na kraju ispostavi da je covjek bio u pravu posto ni kod tog drugog doktora nisu uspjeli zatrudniti

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dr. Mehmedbasic
8.11.2009 13:31:38   
Nadja08
ja imam samo pozitivna iskustva sa dr.mehmedbasicem. jedino sto me nervira je cesta guzva u ordinaciji, pa nekad cekam duze nego sto zelim, ali onda se pobunim, i bude sve u redu.

doduse, nisam kod njega isla povodom problema sa zatrudnjivanjem nego na redovne preglede sve do poroda, ali i kad bih imala takve probleme, svjesna sam da bi uradio sve sto je moguce. treba nam svima biti jasno da je kad postoje problemi, velika je sansa da do trudnoce nikad ni ne dodje, ali mislim da bi i on bio najsretniji kad bi kod svake zene "upalila" trudnoca iz prve.

sve u svemu, mislim da je ljekar od povjerenja. po mojim procjenama navodi i vise rizika nego sto je potrebno, za razliku od drugih koji samo ponavljaju kako ce sve biti u redu, a kad se nesto desi, onda kazu da je sve moguce.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dr. Mehmedbasic
26.3.2010 15:18:30   
malena27 RR
prenos posta:

alhemicarka :

babygirl, meni je Mehmedbaić priznao nalaz od drugog ljekara i rekao - nema potrebe da plaćate da Vam to ponovo radim kad je nalaz uredan. Moda je elio ponoviti nalaze koji nisu bili uredni i biti siguran? Ja sam se nasluala svakakvih prica o Mehmedbaiću, i kad sam ila kod njega bila sam spremna velike pare dati, i doivjela sam neto sasvim suprotno - jednog ugodnog doktora, koji je vrlo obazriv i brian i koji je svjestan da je to sve preskupo. Ja sam jednom traila da mi uradi hormonsku sliku i on mi je rekao da nema potrebe da to sad radim, već za 6 mjeseci, kad pauziram terapiju. Za taj nalaz mi je mogao uzeti 250 KM i opet za est mjeseci, a nije. I vjeruj mi, svaku terapiju koju mi je propisai je rekao - ne znam koliko to sebi moete priutiti, ali bilo bi dobro kad biste ovo uradili...

Ja Mehmedbaića ne bi mijenjala ni za ta, kod doktora mi je najvanije da mu u potpunosti vjerujem, a njemu zaista vjerujem, da mi kae go*no pojedi, ostaće trudna, ja bih ga posluala. I mislim da je to najvanije u odnosu doktor-pacijent. Doktori su ljudi, i oni mogu biti i subjektivni i osjetiti ako im ne vjeruje i naravno da tu onda nema hljeba.


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.3.2010 13:58:42   
yasemin
Kad se sve sabere drage moje sve je to individualno
evo moj mm je radio svoj prvi spermiogram kod mehmedbaića , bila je ta lidija dg normoozoospermia i leikocitospermia piti azomex i poslije 3 mjeseca ponoviti ................sve fancy
odemo kod drugog uradimo 2 spermograma 1 urino i 1 spermo kulturu opet leukociti ..............a nema izolobvanog  uzročnika ni u jednoj kulturi...
odemo u austriju uradi spermogram
niti ima leukocite niti mu opada broj pokretni spermia  volumen sperme ....sve naj naj .........................čovjek u naponu plodnosti doslovno
a ovdje su ga htjeli staviti na proxeed .....pa ta čovjek reći nego sve je to kako kad te strefi....kad su svi nai doktori u pitanjuuser posted image


_____________________________

yasemin

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.3.2010 18:21:14   
Leva
Spermiogram se mijenja iz mjeseca u mjesec jer je direktno povezan sa opcim stanjem organizma (leukociti se u organizmu mogu zadrzati cak i do 5 mjeseci nakon odredjene upale) to ce ti reci svi biolozi i urolozi svijeta. Zaista mi nije jasno sta si zeljela reci ovom konstatacijom a jos manje mi je jasno kakve veze leukociti tm imaju sa dr. Mehmedbasicem koji je ginekolog a ne urolog ili androlog  user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.3.2010 20:31:48   
Dijana30
Za buducumamu.....iskreno, nemam licno iskustva sa dr.Mehmedbaicem, mada sam o njemu cula  i ok. i ona manje ok. mijenja....ono to sam ti htjela reci je da ti dr. nebi smio dati klomifen niti bilo kakav stimulans dok ne uradi hormonalni status, i ovo to neke ene piu da je dr. memedbaic nakon jednog neusojelog pokuaja bez ikakvih nalaza, icega ukljucio klomifen (hormonalni stimulans) za mene je nepojmljivo, to onda nije dr., ne znam ni kako bih ga nazvala, .....ali ja  sam imala priliku telefonski se konsultovati sa pomenutim dr. rekao mi je prije bilo cega ta sve od nalaza trebam uraditi i kada i ja  i suprug, pa se tek poslije toga daje ili ne  daje klomifen i ostali stimulansi.Mene licno vodi dr. Maić u opcoj bolnici, klomifen mi je ukljuio nakon uradjenih hormona, nalaza mm, i nakon to smo rekli da vec 1,5 pokuavamo ali bez uspjeha.I napomena, prije nego pocne piti klomifen, iscitaj iskustva drugih ena koje su ga koristile, jer to je hormonalni stimulans, ne kafetin. Sretno, nadam se da ce sve  biti ok. sa nalazima i da ce uskoro bitiuser posted image

Lp

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.3.2010 22:10:25   
Dijana30
Leva draga, vidim i ovdje hvali Mehmedbasica, meni nije na tel. zvucao neozbiljno, dok, kako i sama vidis, zene pisu da im daje tablete bez ikakvih nalaza.... ili su one zaboravile da navedu sta su radile od nalaza prije terapije....

(odgovor članu Dijana30)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dr. Mehmedbasic
15.4.2010 14:14:06   
veda
Ne mogu a da i sama ne napisem nesto vezano za dr.Mehmedbasica.Kada sam trebala raditi HSG razmisljala sam gdje ici,pa sam upravo ovdje vidjela da ga hvale,i otisla kod njega.Nakon sto sam prezivjela stres nakon te intervencije-doduse,nije on kriv,jer mi je jajovod bio zacepjen pa me zato bolilo,dodatni sok- a to je da mi je rekao kako prirodnim putem necu moci zatrudniti,jer jedan je zacepljen,drugog nemam.user posted image Napominjem da je rekao kako se nemoze-odcepiti. Nije prosla ni godina dana, a ja zatrudni prirodnim putem. On je prema meni bio ok, trudio se odgovarati na moja pitanja,nije pozurivao i da skrati pregled,jos me tjesio. Jedino sto mu zamjeram je to sto je bio toliko siguran da prirodnim putem necu zatrudniti.Kada sam ga kasnije posjetila,samo je rekao da se jajovod sam od sebe odcepio,sto mi je mogao reci i prvi put ,da se i to zna desiti samo od sebe a  ne biti tako samouvjeren,ali dobro, i doktori grijese. Kako god, i bez obzira na sve ne zamjeram mu toliko.I necu sada pisati i savjetovat druge da ne idu kod njega,jer napominjem da sto se tice odnosa, da je znao saslusati,i da je bio pazljiv prilikom pregleda.Imam prijateljicu kojoj je IVF uspio iz prve kod njega.

(odgovor članu Dijana30)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dr. Mehmedbasic
15.4.2010 16:00:07   
rose

IZVORNA PORUKA: veda

Ne mogu a da i sama ne napisem nesto vezano za dr.Mehmedbasica.Kada sam trebala raditi HSG razmisljala sam gdje ici,pa sam upravo ovdje vidjela da ga hvale,i otisla kod njega.Nakon sto sam prezivjela stres nakon te intervencije-doduse,nije on kriv,jer mi je jajovod bio zacepjen pa me zato bolilo,dodatni sok- a to je da mi je rekao kako prirodnim putem necu moci zatrudniti,jer jedan je zacepljen,drugog nemam.user posted image Napominjem da je rekao kako se nemoze-odcepiti. Nije prosla ni godina dana, a ja zatrudni prirodnim putem. On je prema meni bio ok, trudio se odgovarati na moja pitanja,nije pozurivao i da skrati pregled,jos me tjesio. Jedino sto mu zamjeram je to sto je bio toliko siguran da prirodnim putem necu zatrudniti.Kada sam ga kasnije posjetila,samo je rekao da se jajovod sam od sebe odcepio,sto mi je mogao reci i prvi put ,da se i to zna desiti samo od sebe a  ne biti tako samouvjeren,ali dobro, i doktori grijese. Kako god, i bez obzira na sve ne zamjeram mu toliko.I necu sada pisati i savjetovat druge da ne idu kod njega,jer napominjem da sto se tice odnosa, da je znao saslusati,i da je bio pazljiv prilikom pregleda.Imam prijateljicu kojoj je IVF uspio iz prve kod njega.




ja sam vec za slican slucaj cula od svoje kolegice...kojoj je rekao da moye ostati trudna nakon neke njegove terapije...medjutim, ona je ostala trudna iduci mjesec...bez ikakve terapije...ja u sirokom luku izbjegavam razvikane doktore user posted image

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dr. Mehmedbasic
18.4.2010 23:37:15   
mom to be
Evo citam neka iskustva sa dr. Mehmedbasicem pa da i ja kazem svoje:).
Radila sam vantjelesnu 2007 kod njega. Dosla sam kod njega sa pretragama iz SAD.
Nije ni pogledao papire, doslovno je rekao ovako,,Ma oni to sve preuvelicavaju i umjesto da vse stave na jedan papir napisu tonu papircina"
Uradila sam vantjelesnu koja nije uspjela a da mi nije nijednom izvadjena krv i uradjen neki nalaz. Ni dan danas mi nije jasno zasto ,a u tom trenutku nisam ni pitala. Nakon toga sam jos radila 3 vantjelesne i prosla nebrojene pretrage, (totalno drugacije). Uglavnom sve bezuspjesno. To sto hocu da kazem da dr. Mehmedbasic ili ima isuvise sigurnosti u svoj rad ili je samo bitna lova.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dr. Mehmedbasic
19.4.2010 8:24:12   
Leva
Mom to be po tvom postu je i jasno da si bila samo jedan ciklus kod njega cim mozes napisati da su tom covjeku bitne samo pare. Ne znam zasto ti nije radio pretrage krvi, vjerovatno nije bilo potrebe (pretpostavljam da je pogledao te nalaze barem ovlas cim je rekao da oni obicno pretjeruju i nije htio da ti radi duple pretrage). Sve mi koje smo dugo kod njega imamo jako puno podrske i adekvatnu pomoc za manje novca nego sto smo ocekivale.
Mislim da ne mozes kriviti njega zato sto ti IVF nije uspio. Citala sam tvoje postove na drugoj temi i shvatila da ti dva postupka nisu ni u Americi uspjela a to je ipak zemlja u kojoj se duze radi IVF i gdje su mnogo bolji uslovi u svakom pogledu. Po meni dovoljan dokaz njegove strucnosti je cinjenica da je od ' 98 godine kada je poceo raditi do '09 godine rodjeno 900 beba koje su nastale inseminacijom, IVF ili ICSI.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mom to be)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.8.2010 14:10:18   
ilama
Sto se tice dr. Mehmedbasica, ja imam samo reci pohvale. Ja i muz se lecimo 7 god. bez uspeha i stalno smo na pocetku. Kroz kakve smo muke prolazili nemozete ni da zamislite, pa kakve sve analize i snimanja i opet nista.
Sada su nam preporucili Dr.Mehmedbasica, kod kojeg smo i bili. On je veliki strucnjak i veliki covek. Takodje i za osoblje velike pohvale.
Sada nakon 7 god. kod njega smo utvrdili da je sve uredu, da muz ima bakteriju treba da primi antibijotike i ja treba da uzimam siofor i klomifen zbog pco sindroma (ali sam mrsavica).
Sve analize i pretrage smo uradili mnogo jeftinije nego ranije. Posto mi nismo iz BiH, dr. je rekao da terapiju uzimam 3 meseca i da se nadamo da cu ostati trudna, u suprotnom da ga pozovem, kako bi mi rekao sta dalje da radimo, da ne bi dolazili za Sarajevo da se trosimo i mucimo.
Covek je zaista strucnjak i human, kao i svi koji tu rade.

< Poruku je uredio ilama -- 6.8.2010 14:12:22 >

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dr. Mehmedbašić
24.8.2010 12:45:05   
malena27 RR
postovi vezano za briseve bice prebaceni na temu KLIK

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:49:36 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu MAZA82SAR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *