|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: terapija tešić slobodana
5.2.2008 16:15:03   
sanelka
pozdrav vidjela sam da pijete ove cajeve ,pa rweko da vam pomognem oko tih boja.pili smo oboje plavi je ujutro ,zuti popodne a rozi navecer. pijemo oboje kako ti tesic odredi. plus ona mlijec samo je muz koristi a oboje sirce imed. kod muza je dijagnoza azoospermija.dvije smo popili ali nista tebi u svakom slucaju sretno.da sto prije uspijete sauser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: terapija tešić slobodana
5.2.2008 21:04:16   
mala85
Hm,meni je bilo drugacije...heh,no sve u svemu nije mi nista pomoglo

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: terapija tešić slobodana
6.2.2008 7:47:03   
ivankica
tri su čaja, rozi, plavi, žuti, ne znam sad nazive, da nije žuti geranium. pa me to zbunilo. možda oboje pijemo sve čajeveuser posted image

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: terapija tešić slobodana
6.2.2008 8:03:55   
ivankica
tek sam nova na ovom forumu, nisam se još uštelila, ne znam šaljem li dobro odgovore
. tri su čaja, tri boje : roza, plava, žuta. zato me žuta zbunila. izgleda da oboje pijemo sva tri čajauser posted image user posted image



(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: terapija tešić slobodana
6.2.2008 8:06:20   
ivankica
hvala, sanelka, boje su me zbunile. znači oboje pijemo sve čajeve. puno si mi pomogla. hvala

(odgovor članu sanelka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: terapija tešić slobodana
6.2.2008 10:50:42   
ivankica
na www.roda hr spominju travara miju katurić iz solina, ali nema broja telefona. daje čaj za kvalitetniji spermogram

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: terapija tešić slobodana
28.3.2008 12:28:00   
legica
drage moje legice...pozz od mene i da sam prije možda pogledala ovaj forum možda bi bila bogatija za 300 eura...dakle sinoć smo se vratili od glasovitog fitologa i taj me se mali smješni čiča i nije baš dojmio,a dečko je napomenuo da je kod njega ostavio utisak 50/50%,ali i on nam je napomenuo isto tako,dakle pola je u njegovim pripravcima,a pola na nama...ja i dečko radimo na bebi 5god i imam začepljenje desnog jajovoda i miom,dečkov spermiogram je u redu...naime rekla sam si da ću sve probat prije ikakvog laparaskopskog zahvata,ali gle čuda barba nije naime pljuvao po doktorima već nam je savjetovao da surađujemo sa svime što nam kažu uz dodatak njegovih čarobnih napitaka...e pa curke držte mi fige!

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: terapija tešić slobodana
28.3.2008 14:34:35   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ivankica

na www.roda hr spominju travara miju katurić iz solina, ali nema broja telefona. daje čaj za kvalitetniji spermogram
 Ako koja treba broj..neka posalje PP user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu ivankica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: terapija tešić slobodana
28.3.2008 18:01:31   
Amelaa RR
Legice draga ma hajde nemoj odustajt nikad...otisli ste pa hajde neka ste mozda kod tebe bude i efekat.....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu legica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: terapija tešić slobodana
8.11.2008 20:37:50   
mala curica
vece vidim da pisete o slobodanu tesicu  i ja sam pokusala s njegovim terapijama

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: terapija tešić slobodana
22.11.2008 14:20:05   
riba78
ja sam koristila njegove 2terapije,

znači 6mjeseci,ali nisu nam pomogle.

voljela bih da se javi neko kome je pomogla tešićeva terapija.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: terapija tešić slobodana
24.11.2008 9:26:03   
proljeće
Samo da se prijavim da sam i ja pila Tešićevu terapiju i da nije bilo nikakvih rezultata,što neznači da nekome neće upaliti,u svakom slučaju sretno.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: terapija tešić slobodana
28.11.2008 19:20:07   
as12
Poznajem jedan par koji je zahvaljujuci Tesicevoj terapiji
dobio diiivnu curicu koja sad puni 2 godineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



I zato BEZ pesimizma pleaseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..................

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: terapija tešić slobodana
22.3.2009 10:54:18   
Vedica
prijenos posta

IZVORNA PORUKA: SLAVONAC
Postovanje,u braku sam 9 godina i nemamo djece,mislili smo se javiti Tesicu ili da sami kupimo u ljekarni pa da pokusamo!? ako netko zna kako se pije i sta tocno da kupim bio bih mu zahvalan.
problem je kod mojih spermija,malo ih ima i slabo su pokretljivi,hvala.


IZVORNA PORUKA: riba78
pozzz Slavonac
mi smo kupili 2 terapije od Tešića ,ali nažalost nama nije pomoglo
ako želite sami uzeti sve se može kupiti dosta jeftinije ,
ujutro ćaj salvia oficilss,kašićica matićne mleći i 5 kapi propolisa na kocki šećera ,
podne ćaj germanium robertanium ,
uveće ćaj melisa oficalsmleć ,propolis ,i kašićica sirćeta s vodom ,i jednom kašićicom meda ,terapiju uzimate zajedno s suprugom.



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu as12)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: terapija tešić slobodana
22.3.2009 12:34:22   
SLAVONAC
pozz.hvala na informaciji,pokusat cemo sa tom terapijom odmah u ponedjeljak.
HVALA

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: terapija tešić slobodana
22.3.2009 13:37:49   
prevareni
Za one koji zele da rade IVF i Ostalo najbolje do sada rezultate imaju  u Tuzli Devleta i njen Muz,koliko sam cuo da su fenomenalni u odnosu na Ostale u BiH,(ima slucajeva koji su pokusavali Insiminacije i Vantjelesnu,vise puta ali bez uspjeha)A oni to odrade od prve ili od drugog pokusaja,Cjena je 4000 km.i lijekovi 2000 km. Ukupno 6000 hiljada km.

(odgovor članu SLAVONAC)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: terapija tešić slobodana
26.3.2009 16:30:41   
valerijana
user posted image Vidim da ste davno pisale, na ovom forumu, ja sam tek počela sa terapijom
Slobodana Tešića, nakon silnih pregleda i ginekologa, 5 god, u braku, 2 spontana i po njihovom mišljenju (ginekologa) sad je sve u redu i kod mene i supruga., ali od trudnoće u zadnje 3 god, braka ništa.....user posted image
Pa, smo se odlučili na čajeve, kakav će rezultat biti vidjećemo, ako neko još koristi neka mi se javi, voljela bi čuti i druge.  user posted image user posted image Pozdrav za sve !!!

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: terapija tešić slobodana
4.4.2009 22:10:52   
gaby 08
Drage curke mogu vam samo jedno reći čitajući sve ovo o S.Tešiću nemogu vjerovati da vas ima tako puno koje niste uspile i ja sam isto uzimala tu terapiju al ništa od toga međutim kod mene je malo drugačiji problem ja sam uspjela zatrudniti bez te terapije al imala sam spontani nakon 2mj.user posted image user posted image user posted image i onda sam ćula za tog gos.Tešićauser posted image i mislila sam ajde nemam što izgubiti ali nije uspilo i eto user posted image pa da se bar neko javi ovdi kome je uspjelo to sa Tešičevom terapijom 

(odgovor članu mala85)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: terapija tešić slobodana
5.4.2009 18:32:03   
tikica_69
Eto meni nije.....

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu gaby 08)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: terapija tešić slobodana
28.4.2009 22:20:40   
mima1
evo i mi zavrsavamo sa prvom terapijom od tesica, al za sada nista... user posted image

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: terapija tešić slobodana
4.6.2009 17:21:17   
valerijana
I mi smo evo završili user posted image , ali ništa za sad user posted image user posted image user posted image
žali Bože para i vremena !!!!

(odgovor članu mima1)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: terapija tešić slobodana
4.6.2009 22:04:26   
sminkica
Osim sto ga hvale u novinskim clancima koje sam placa, nisam primjetila da ga hvale. Moje je misljenje da je na novce koje bismo dale njemu bolje dodati jos novaca pa otici na umjetnu.

(odgovor članu valerijana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: terapija tešić slobodana
6.7.2009 20:56:07   
Ela78
Da se pridružim klubu NEuspjelih korisnika Tešićeve terapijeuser posted image

(odgovor članu sminkica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: terapija tešić slobodana
30.7.2009 11:20:33   
kiti
bok svima ,
nova sam na forumu pa se nadam da sam ovu poruku dobro poslala,mom MM je dijagnosticirana azoospermija te smo se odlučili probati sa terapijom tešića, mi smo koristili samo prvu terapiju i nije bilo poboljšanja i zato nisam htjela naručivati drugu jer ipak je skupa a na forumima je rijetko kome pomogla,  međutim jučer sam na forumu trudnoća. net vidjela da pišu o travaru miju pa sam došla do njegovog broja i nazvala pa ćemo vidjet, terapija se pije 25 dana i košta150 kuna šta nije puno

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: terapija tešić slobodana
30.7.2009 13:12:00   
emma.L
Ne znam jeste li pokušale sa čajevima dr. Milenka Ćurćića. Ja sam kupovala par mjeseci prije nego što sam ostala trudna čaj protiv upale jajnika i za to mi je fino pomoglo. Pila sam i čaj protiv steriliteta, na svoju ruku sam ga uzela, iz straha user posted image . Koji je pomogao, ne znam, ali sam prvi put u životu imala redovan ciklus. Onda sam morala prestati jer izgleda da su agresivni za crijeva i želudac, a  ja sam imala i prije gastritis pa mi je ovo izazvalo takav napad da sam molila da preko reda idem na gastroskopiju user posted image . Elem, nekoliko mjeseci nakon toga, dakle i nakon što sam ih prestala piti, ja ostadoh trudna- a bilo je i endometrioze i cisti i upala i hormonalnog disbalansa- svakakvih dijagnoza. Pa eto, samo da podijelim... možda nekome i pomogne. Sretno.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu kiti)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *