|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tešića
30.7.2009 13:51:49   
ena0002
Emma a gdje se mogu kupiti ti cajevi i mogu li se kupiti u Sarajevu?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 8:30:36 >

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: terapija tešić slobodana
3.12.2009 17:58:42   
neda 30
Eh drage moje.... evo i mi razmišljamo o tim čajevima od Tešića, ali pošto vidim da je tema malo off topic želim da znam ima li novih iskustava sa ovom terapijom...user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: terapija tešić slobodana
3.12.2009 21:27:47   
/MMK/
Koliko sam ja čitala po forumima, ta terapija je pljačka živa.
Svakome ista terapija, pa nemaju svi istu dijagnozu.
Neke djevojke su stavljale nazive i količine svih čajeva koje on daje, tako da se to može i samostalno nabaviti, za mnogo manje novaca.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu neda 30)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: terapija tešić slobodana
3.12.2009 23:33:56   
lejlašh
Ja lično poznajem ženu kojoj je pomogla Tešićeva terapija, i to dva puta. Prvi put je, nažalost, izgubila bebu u 6. mjesecu trudnoće, ali je nakon nekog vremena terapiju ponovila i ponovo je ostala trudna. Taj drugi put je hvala Bogu bio uspješan, iznijela je trudnoću do kraja i sada ima zdravog dječaka od dvije godine.
Pa eto, mislim da vrijedi pokušati

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: terapija tešić slobodana
15.12.2009 23:28:36   
Anoniman
da vam se pridruzim i ja sam jedna od od prevarenih.ja mislim da je tesic samo dobar govornik a mi koji imamo problem hvatamo se i za slamku a oni nam samo uzimaju pare.jer njima je do toga a mi samo zelimo jednu user posted image .ima ko ga i hvali ali meni nije pomogo jos mi je i muz zaglavio u bolnici upala pluca opo mu imunitet od ti tako zvanih preparata.sretno svima koji se odluce i da ako bog da uspije,a ima jedan travar u mostaru saric ja sad trosim njegovu terapiju i kod muza se popravio spermogram od nijednog imamo par mrtvih  i par slabo pokretljivihuser posted image ja sam zadovoljna bolje ista nego nista.a trosio je i vitamine od gnld international.sretno i pokusaj te

(odgovor članu lejlašh)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 12:32:23   
paalfi
pozdrav svim sudionicima foruma i malo citam o vašim problemima.

Ja sam muž od jedne mlade gospođe ja imam 31g a supruga  26g.

Vidim da imate različita iskustva u svezi Slobodana Tešić-a neka dobra neka loša.
Po meni je sve to u redu samo treba trave i meda probati jer to nam  moze samo pomoći
a ne odmoči nego koliko ja vidim najveci je problem u 300€ pa ako uspije to i nije neka
bogzna kakva cijena za razliku koliko bi koštao cijeli postupak da se ide nekam van na
umjetnu oplodnju.

Pa bi vas molio one koji su prešli tu terapiju ljekovitim biljem da mi pojasne terapiju za muškarca
i što se sve koristi i na koji način (pošto za sada to nisam nigdje uspio naći)
Uglavnom  treba mi terapija za poboljšanje spermiograma.

Moj nalaz dana 16.12.2008  glasi:

citiram:

NALAZ
1. EJAKUALT (CASA-HAMILTON THORNE:IVOS HTM 10)
  Vol. ejakulata 3.500 mil, koncentracija 41.4 M/ml, pokretnih 33%, prog. pokretnih 17%
  Morfologija: normalnih 3%, abnormalnih 97%
2. MAR test: dir loša pokretljivost.

zaključak
U ejakulatu broj spermija uredan, no pokretljivost nešto lošija. Povišen udio morfološki abnormalnih
spermija. Potreban je prestanak pušenja kod oboje supružnika. Daljnji postupak ovisno o preporuci
ginekologa (dr. Alebić)


Ovo je doslovice prepisano iz mog nalaza od rijeci do rijeci. Ja sam prestao pustiti u 2-om mjesecu 2009 i do danas nisam zapalio ni cigaret.
Ponovo krecemo na pretrage oko 4-og mjeseca ove godine pa prije tih pretraga probao bih i ovo s cajevima, travom i medom pa mozda pomogne bar kod mene. Jer nedam mi se gledati zenu kako je shrvana od svega toga. Neda mi se davati 300€ koliko kosta kod doticnog travara terapija ali ako ne budem imao drugog izbora kud svi tu i mi, pa vas molim za pomoc.






< Poruku je uredio Amelaa RR -- 10.2.2010 17:51:22 >

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 15:11:50   
luna77
ja mu nista nevjerujem dobila sam princezu uz pomoć medicine ali za one koji zele probati travama radije da pokusaju s travarom iz mostara neznam ime mislim da se Sarić preziva već će se neka mostarka javiti za njega sam čula dosta dobrih stvari

< Poruku je uredio luna77 -- 10.2.2010 15:22:50 >

(odgovor članu paalfi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 15:12:32   
luna77
paalfi

odličan izbor dr i klinike po meni

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 15:39:47   
Leva
Paalfi pogledaj prvu stranicu ove iste teme tamo imas sastojke terapije i kako se koristi. Ako odes u biljnu apoteku i kupis sve to sam bez Tesica nece te izaci skuplje od 100 KM. Neke moje prijateljice su probale ovu terapiju i ni jednoj nije pomogla na zalost. Tesic daje istu terapiju supruznicima i kada je u pitanju i muski i zenski sterilitet.
Sretno i javi nam da li su vam biljcice pomogle user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 17:44:02   
paalfi
Znači ako sam vas dobro razumio
Tešić uvjek daje istu terapiju i za muško i žensko

jer kod mene je problem to da su mi pre spori u (žargonu)user posted image
a kod žene to što nema ovulaciju kak se spada i  ima policistične jajnikeuser posted image

I još nešto čujem da je malo teze nabaviti MATIČNU MLJEČ ako ima ko iskustva iz HR
di se to da nabaviti molim vas napišite.  HVAALA puno na razumjevanju.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 17:54:27   
Amelaa RR
Prvo da ti zazelim dobrodoslicu na nas forum i nadam se da ces naci odg. na svoja pitanja. Ja sam pisala na pocetku ove teme pa eto mozes icitat. Slazem se s Levom da je puno bolje kupiti pojedinacno sastojke u apoteci nego uzimati Tesicevu terapiju. Sto se tice maticne mlijeci ima je kod nas...Imas temu ovu pa pogledaj malo, nije za odmet.
Tema:
Šta sve koristite kako bi pospješili začeće


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu paalfi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 18:38:47   
paalfi
hvala na odogovorima!

Upravo sad sam zvao jednu biljnu ljekarnu u zagrebu i vele da imaju sve sastojke
samo jabučni ocat s medom moraju naručiti prodali su ga.
Dok dojde žena doma moram joj sve u tanane objasniti i nadam da se bumo dogovorili
Pa iduči tjedan za zagreb po sastojke i hokus pokus dalje, pa bumo vidli.
Nadam se da nam budu travčice pomogle i pospješile moje i njezine nalaze.
Što bi trebo znati  oko 4 mjeseca ove godine kada ponovo krenemo u proceduru u
bolnici Vuk V.  u Zagrebu, a ko zna mozda i zatrudni vidjet ćemo!

Po meni treba najviše sabrati glavu i to je to!

Javit cu vam rezultate i cujemo se!



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: terapija tešić slobodana
10.2.2010 20:25:05   
prva
Zasto kupovati med i maticnu mlijec u trgovinama, kad po zakonu imaju pravo dodati najmanje 10% secera u meduser posted image ? Mlijec u tabletama inekako, al med user posted image .
Nedavno mi je iz rodbine neko poklonio API kompleks s Tuzlanskog kantona, i prezadovoljna sam user posted image (planiram kupovati taj isti). Imam iskustva s medom, pa sam osjetljiva na prevare....user posted image

(odgovor članu paalfi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: terapija tešić slobodana
24.2.2010 18:44:28   
TMand
Nisam probala Tešićevu terapiju pa necu o njemu ni pisat.ALI,moj iskreni savjet je-posjetite travara ŠARIĆA u Mostaru.Ja sam bila neki dan i ODUŠEVLJENA SAM!!!
Cekala sam skoro 4 sata da bi dosla na red...i kad sam usla--->APSOLUTNO nista nisam rekla tom covjeku,a on mi je rekao ovo " ...zelis li ti da ti pomognem da ti ocistimo lice i da mozes zatrudnit"? Ja sam ostala zapanjena! Cula sam za njega da mu ni rijec ne trebas reci zasto si dosla,on to zna. Ja sam isla sama,bez muza. Covjek mi je pogledao nesto za vratom i istrao mi koju bubuljicu i rekao ovo. da sam s 11 godina pala na leđa,dobila jaku upalu koja nikad nije izljecena i da mi je to pomaknulo maternicu! Ona nije na mjestu. I zato ne mogu zatrudni! Moram piti neke cajeve,stvljati tampone u neko ulje pa "dole" i neki tonik za lice. Doci kad popijem caj,ako se upala smanji da ce mi on namjestit maternicu i nema problema! Ja sam ostala sokirana!! RIJECI MU NISAM REKLA ZASTO SAM DOSLA KOD NJEGA!!!

A do tad sam prosla trnovit put: dijagnoza PCO,nemam ovulaciju. Visok proaktin. Nakon terapije bromergonom,prolaktin OK. Uveden klomifen-nista.
Puste folikulometrije... nitko mi nije ni spomenio da mi maternica nije na mjestu. On kaze da jajasca jednostavno ne mogu doci do maternice i to je problem.
Inace pokusavam zatrudnit vec 2 godine... rekao mi je da iduci put povedem i muza,da vidi jel kod njega sve ok.
Sam je odamh rekao da mi kemija koju sam do sad pila nece pomoc,da problem za trudnocu nisu PCO.
Ja sam sva ushicena i uzbuđena!! i PUNA OPTIMIZMA!

Covjek nema cijenu-ako hoces ostavis nesto,a ne moras nista! Jednostavno to morate dozivit...da vam osoba koju prvi put vidite moze pricati o vase zivotu kad da vas poznaje oduvjek! A prvi susret!

Dolaze ljudi iz svih krajeva,i oni imaju prednost da ulaze među prvima...OSijek,Omiš,Austrija,Njemačka,Podgorica...

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: terapija tešić slobodana
24.2.2010 18:45:14   
TMand
paalfi -pokusajte!! necete se pokajat...

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: terapija tešić slobodana
24.2.2010 21:50:41   
salmy
pokusajte obavezno,sve sto te detaljnije zanima pisi na pp
mogu samo reci da nam je Tesiceva terapija dosta pomoglauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.2.2010 14:59:34 >

(odgovor članu paalfi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: terapija tešić slobodana
26.2.2010 11:33:08   
BABY JANA
Eto i ja cu napisati nesto o Tesicevoj terapiji. moj suprug i ja smo je koristili pre dve godine, sve onako kako nam je rekao, nista se nije desilo user posted image mnogo smo se razocarali. toliko smo citali o njemu i nadali se najboljem.cini mi se da svakom daje istu terapiju sto mi je cudno jer nemamo svi isti problem. Ali dobro...mozda je nekom pomoglo, ja od tada verujem samo mom lekaru. U svakom slucaju srecno svima user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: terapija tešić slobodana
26.2.2010 11:44:07   
Emica_sa
To za Šarića da se malo osvrnem je čista laž on nikome nije pomogao samo lovu uzima veliku za raznorazne gluposti a ti sada nakon njegove psihičke stimulacije i sama kažeš da si optimistična,a psiha je čudo,ali taj čovjek što je prevarant čudna je to priča 

< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.2.2010 14:34:04 >

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: terapija tešić slobodana
26.2.2010 13:28:37   
TMand
Emice,od kud ti znas? Jesi li bila kod njega?
Ja znam punooo ljudi kojima je on upravo pomogao sa svojim travam... a to da uzima LOVU je cista LAZ! Od moje jako dobre prijateljice tata s njim je kao nokat i prst...Covjer ima para da se upoce ne treba zajebavat s ljudima ali on sam kaze da ima neki dar i da ga jednostavno ne ZELI iskoristavat... i uopce covjek ne naplacuje svoje usluge i svoje trave. Ni marku ne moras mu ostavit. Ako nisi bila,ne mozes nesto ni tvrdit!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: terapija tešić slobodana
26.2.2010 13:31:33   
TMand
I kako bi ti objasnila ovo: ja sam dosla s mamom i sestrom. Usla sam unutra,samo se rukovala i rekao mi je "sjedi". Pogledao leđa i za vrat. I upitao to sto sam vec pisala. "Hoces ti da ti pomognem da ti ocistimo lice i da mozes zatrudnit"!! Kako bi on to znao zasto sam dosla,ako mu NISTA nisam rekla. Nista!
Da sam dosla s muze,ajde svaka cast,mogao bi pogodit. Ali s mamom i sestrom. Niti je receno da sam udata niti da pokusavam!

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 70
   Terapija Tešić Slobodana
2.3.2010 13:57:24   
lusesita
Vidim da su uglavnom negativni komentari sto se tice Tesiceve terapije.Ja imam pozitivno iskustvo,mozda kod mene nije bio neki veliki problem i vjerovatno ne moze svima da pomogne,ali misljenja sam da sve sto ne moze skoditi trebamo probati!Naime,ja sam pokusavala bezuspjesno da zatrudnim oko 2 godine,materica mi je zavaljena,imam policisticne jajnike,septum materice(imala,rijesila sam ga se nadam se).Stimulacija klomifenom i ostale tablete mi nisu pomogle.Zatrudnila sam prvi put 2008,prirodnim putem,bez ikakvog lijeka,icega!Imala sam spontani,ali u narednih godinu dana opet nista.Odlucili smo se da probamo sa Tesicevom terapijom,pili smo je malo vise od mjesec dana i ja sam ostala trudna!Nazalost i ta trudnoca se zavrsila spontanim,ali zbog nekih drugih komplikacija.Mozda je to samo slucajnost,ali ja mislim da je nama pomoglo! 

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.4.2010 14:15:44 >

(odgovor članu TMand)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Terapija Tešić Slobodana
18.11.2010 0:22:17   
Skvo RR
Prenos posta


IZVORNA PORUKA: lavicamaja

Da li neko ima iskustva sa lecenjem steriliteta pomocu terapije fitoterapeuta Slobodana Tesica iz Beograda?



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lusesita)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Terapija Slobodana Tešića
18.11.2010 0:27:49   
lavicamaja
Hvala Skvo RR!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 8:30:46 >

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Terapija Slobodana Tešića
10.1.2011 15:38:53   
scorpia
Pozdrav svima,zanima me da li je neko od vas isao kod ovog travara iz Mostara,mislim da se zove Saric i kakva su vam iskustva,odnosno da li je nekome pomogao da zatrudni?

(odgovor članu lavicamaja)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Terapija Slobodana Tešića
12.1.2011 9:38:02   
Dragička
scorpia ja sam bila kod sarica u 11 mjesecu dobila sam 2 caja i crveno ulje . rekao mi je da imam kronicnu upalu jajnika te da sam puna hormona (sto nije ni cudno jer sam bila na 3 neuspjela ivf-a i na svakakvim tableticama i  bocama), da će ovo biti dugotrajno lijecenje .Covjek me je čitao kao knjigu s tim da ja nisam mu nista rekla niti sam nosila svoje nalaze e sad ... cajevi nemogu odmoci  sarica mi je preporucio moj ginekolog
cajeve jos nisam popila imama ih još bar mjesec dana piti

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu scorpia)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *