|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tešića
12.1.2011 17:41:55   
scorpia
Dragicka hvala na odgovoru,user posted image ja i mm bismo otisli do njega,ali neznam da li se treba narucit i kako to sve ide?user posted image user posted image

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Terapija Slobodana Tešića
15.1.2011 18:52:21   
scorpia
Molim nekoga ko je bio kod travara Sarica da mi kaze kako da dodem do njega,gdje se tacno nalazi i treba li se predhodno narucit.Pleaseeeeuser posted image

(odgovor članu scorpia)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Terapija Slobodana Tešića
26.4.2011 8:51:21   
idani
Pozzz svima,
ja sam nova na forumu, i vec dvije god. radimo na bebici ali nista...
Pa sam htjela da probamo u i sa terapijom slobodan tesica koju je na pocetku foruma navela ismihana,
pa me interesuje da li i ja i muz trebamo uzimati sve navedene sastojke i da li se moze koristiti terapija za vrijeme menstruacije?
Unaprijed zahvalna.................

(odgovor članu scorpia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Terapija Slobodana Tešića
29.5.2011 9:00:32   
ajla86
moja radna kolegica je nakon 6 godina lutanja od dr do dr a oni samo slijegali ramenima i govorili oboje ste uredu neznamo do cega je...kao fol opustite se.i ona se digne da nadze nacina da zatrudni.....i popila je ove cajeve njegove u maju a u oktobru user posted image .eno curice 5 god joj sad...sve super.jedini im je problem bio kod nje pcos al se odrazilo samo da imam fosta folikula koje slabije i teze pucaju.
i ja sam mislila to uzeti jer mi ona trubi svaki dan na poslu da to obavezno uzmem al evo ovdje vidim da to i nije tako bajno.........

(odgovor članu idani)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Terapija Slobodana Tešića
5.6.2011 22:20:56   
usnija
Cure, nemojte uzalud bacati novac na tog travara Tesica. Znem ih nekoliko koji su isli kod njega, nikome nije pomogao, ali je zato masno naplatio. Nema sansi da saka trava kosta 300 evra, pa ne nabavlja ih u Amazoniji. Radije pokusajte sa cajevima od Milenka Curcica, koštaju 10-20KM (ne sjecam se cijene), imate ih po biljnim apotekama, tako da ne morate da putujete do nih. Ja sam taj Curcicev caj pila u dva navrata, ne znam da li su pomogli, ali sam u ta dva perioda i ostala trudna.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Terapija Slobodana Tešića
6.6.2011 7:42:46   
mala86
ja sam se bas nedavno cula sa skolskom drugaricom!kaze da su se nasli sa S.T i da je una uzasnuta!sta god ga je pitala,on bi odgovorio ma suti mala sta ti znas!dao im je neke cajeve,naplatio 600 km da piju 3 mjeseca i reko da je i tih 600 km malo s obzirom koliko njega to sve kosta user posted image i naravno nije bilo nista-poslat cu joj poruku na fb,mozda i ona dodje i napise svoje iskustvo

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu usnija)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Terapija Slobodana Tešića
6.6.2011 7:52:51   
riba78
nažalost imam isto iskustvo sa dotičnim gospodinom user posted image samo što smo mi naivno uzeli dvije terapije za šest mjeseci ,tada je koštalo 500 km ,dvije 1000km user posted image user posted image da bi lik zaključio kako je to pravo jeftino za dijete ,kako štene rasno košta više user posted image user posted image user posted image e tugo moja ,a mi izvalismo pare user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Terapija Slobodana Tešića
6.6.2011 7:55:13   
mala86
joj Boze user posted image user posted image user posted image user posted image

a u novinama kad ga vidis-divan,krasan uh user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.6.2011 23:10:02 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Terapija Slobodana Tešića
14.12.2011 19:30:25   
dudica
Zdravo svima,i ja bi isto ispricala svoju pricu.I ja i moj m smo isli kod Tesica,do sada smo popili 3 terapije,pijemo cetvrtu trenutno.Kod mog muza je bila azoospermija tj.nistauser posted image posle prve terapije odma je krenulo ali sasvim malo,ali ja sam bila sretna i zbog toga jer nam je on rekao da je to veliki uspjeh. Nakon toga jos uvjek nista od bebe. Pitala bi ovu Sanelku jeli ona bila ostala trudna prirodnim putem i pored azoospermije

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Terapija Slobodana Tešića
15.12.2011 14:24:03   
ennii
Zdravo svima, moram i ja nešto da kažem u vezi ove teme. Mm i ja smo potrošili dvije terapije Slobodana Tešića i ništa. Svima koji žele da to probaju preporučila bih: Nemojte đaba trošiti novac na trave koje u biljnim apotekama koštaju 5-6 KM. Čovjek je pravi pljčkaš ljudi kao što smo mi. Bogati se na našoj muci. Ja sam to nažalost kasno shvatila, zato ljudi ne nasjedajte.

(odgovor članu dudica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Terapija Slobodana Tešića
15.12.2011 22:39:23   
salmy
Ne mora znaciti,nama je pomogla.Jer nista drugo osim njegovih cajeva nismo pili

(odgovor članu ennii)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Terapija Slobodana Tešića
17.12.2011 8:56:34   
rerica
Da se nadovezem naa ovu temu....
I ja sam pila njegovu terapiju i nista....user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Terapija Slobodana Tešića
17.12.2011 14:05:49   
dudica
U pravu si rerica,i ja tako mislim,jer ako je nesto zapisano da ce biti ,to ce i da bude bez obzira na sve,znam puno takvih slucajeva. A ako nije sudjeno onda je to Allahova volja i mi je moramo prihvatiti, Bas zato nam svima i nemogu iste osobe pomoci i iste terapije...zelim nam svima puno bebeca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Terapija Slobodana Tešića
23.12.2011 23:21:41   
ajla86

IZVORNA PORUKA: ismihana

Drage moje,
Čula sam za terapiju travara Tešić Slobodana, koja je jednostavna a kod njega jako skupa (nekoliko stotina EUR). Dosta žena kaže da im nije pomoglo, ali neke i da jeste. U svakom slučaju, zašto ne probati? Većinu stvari iz terapije sve mi ionakeo već uzimamo, ali evo nekih pravila i omjera kako koristiti:

1. ČAJEVI
- U toku prijepodneva popiti jednu šolju čaja
-SALVIA OFFICINALIS (Žalfija)

-U popodnevnim časovima popiti jednu šolju čaja
-GERANIUM ROBERTIANUM (Crveni zdravac) 

-U večernjim časovima popiti jednu šolju čaja
-MELISSA OFFICINALIS (Matičnjak)

Priprema
U šolju sipati jednu kafenu kašičicu čaja i preliti sa 2 dl proključale vode.Nakon 15-20 min. procijediti sačekati da se ohladi i piti gutljaj po gutljaj, što duže to bolje. Čajeve popiti u toku dana
Cajevi 1 i 3 mogu se zasladiti medom po želji

2. MATICNA MLIJEČ
Ujutru i uveče, najmanje pola sata pre jela uzeti po jednu plastičnu kašiku (nikako metalnu!!!!). Mliječ polizati kao lizalicu, ne gutati već da polako sklizne niz grlo. Teglice držati u frižideru

3.PROPOLIS KAPI
U toku dana 3*10 kapi propolisa, može u vodi ili na kocki šećera

4.JABUKOVO SIRĆE I MED
Svako veče u času vode ramutiti 2 kafene kašike meda i 2 kašičice jabukovog sirćeta (Nabaviti 2 kg meda i 1 l jabukovog sirćeta)

SRETNO NAM SVIMA user posted image




moze li iko reci da li tesic daje svima istu terapiju????
ovdje je jako detaljno navedeno kako i sta.....ali da li individualno daje ili svima isto......

(odgovor članu ismihana)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 0:43:46   
Pingvina
ajla, ja s koliko god sam zena pricala kod sviju je terapija ista.Ja sam s njom prestala prije mjesec dana-kao sto znas nije dala nikakv rezultat.Svima vam zelim puno srece...Ali definitivno ne preporucujem da idete kod njega po tu terapiju jer cete "otic na glavu".


_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 9:11:38   
rerica

IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: ismihana

Drage moje,
Čula sam za terapiju travara Tešić Slobodana, koja je jednostavna a kod njega jako skupa (nekoliko stotina EUR). Dosta žena kaže da im nije pomoglo, ali neke i da jeste. U svakom slučaju, zašto ne probati? Većinu stvari iz terapije sve mi ionakeo već uzimamo, ali evo nekih pravila i omjera kako koristiti:

1. ČAJEVI
- U toku prijepodneva popiti jednu šolju čaja
-SALVIA OFFICINALIS (Žalfija)

-U popodnevnim časovima popiti jednu šolju čaja
-GERANIUM ROBERTIANUM (Crveni zdravac) 

-U večernjim časovima popiti jednu šolju čaja
-MELISSA OFFICINALIS (Matičnjak)

Priprema
U šolju sipati jednu kafenu kašičicu čaja i preliti sa 2 dl proključale vode.Nakon 15-20 min. procijediti sačekati da se ohladi i piti gutljaj po gutljaj, što duže to bolje. Čajeve popiti u toku dana
Cajevi 1 i 3 mogu se zasladiti medom po želji

2. MATICNA MLIJEČ
Ujutru i uveče, najmanje pola sata pre jela uzeti po jednu plastičnu kašiku (nikako metalnu!!!!). Mliječ polizati kao lizalicu, ne gutati već da polako sklizne niz grlo. Teglice držati u frižideru

3.PROPOLIS KAPI
U toku dana 3*10 kapi propolisa, može u vodi ili na kocki šećera

4.JABUKOVO SIRĆE I MED
Svako veče u času vode ramutiti 2 kafene kašike meda i 2 kašičice jabukovog sirćeta (Nabaviti 2 kg meda i 1 l jabukovog sirćeta)

SRETNO NAM SVIMA user posted image




moze li iko reci da li tesic daje svima istu terapiju????
ovdje je jako detaljno navedeno kako i sta.....ali da li individualno daje ili svima isto......

Sve isto i meni je ovako dao,i opet nista....user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 12:06:40   
glavobolja
cure moje drage, evo vam moje iskustvo..... Tri godine sam pokušavala ostati trudna. Pila sam toliko čajeva ( ne Tešićevih),da bi bilo bolje da sam otkinula nos i pasla travu. Prošla sam i svu Godinjakovu terapiju i kad mi je rekao da je sve uredu i da ne zna  što ne ostajem trudna, odustala sam i od njega. Krajem novembra ove godine sam dobila menzes i treći dan ciklusa otišla kod Pandurevića, bioenergičara za kojeg sam čula na Zabranjenom forumu. Nakon 5 tretmana rekao je da je završio što se njega tiče. Nema cjenovnik, koliko mu date dali ste. Ja sam mu davala po 20 KM. I ono najvažnije, poslije tog menzesa više nisam ni dobila, već sam u augustru rodila djevojčicu. Dragi Bog me uputio njemuuser posted image

_____________________________

Zahra

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 12:32:33   
ajla86
kako mogu doci do tog covjeka molim te.....

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 12:35:54   
ajla86

IZVORNA PORUKA: Pingvina

ajla, ja s koliko god sam zena pricala kod sviju je terapija ista.Ja sam s njom prestala prije mjesec dana-kao sto znas nije dala nikakv rezultat.Svima vam zelim puno srece...Ali definitivno ne preporucujem da idete kod njega po tu terapiju jer cete "otic na glavu".





da li pijem ovo samo ja ili i mm?????

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 15:15:28   
Pingvina
ajla, pijete i ti i tm...Sve uzimate oboje..tako kako je napisano u ismihaninom postu.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 15:34:13   
ajla86
pa ja sto bi davala 500 km kad ste vi rekle sta i kako se pije.....

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Terapija Slobodana Tešića
24.12.2011 21:12:34   
dudica
Zamolila bi nekoga da mi kaze dali je uopste moguce zatrudniti prirodnim putem ako ti muz ima azoospermiju,ja sam cula da su neki uspjeli ali rijetko. pa ako neko od vas koji citate ima neko iskustvo s tim da mi kaze. kod mog muza kao sto sam i pisala nije vise azoo malo je krenulo ali nista puno. tesic nam je rekao da je to isto ko kad nemas ruku pa ti nikne. a i doktori isto. ali ne ide bogzna nabolje,tako je kako je. cure zelim nam svima srecuuu i user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Terapija Slobodana Tešića
25.12.2011 10:19:07   
AAvalon
kao prvo, ja nisam nikad (niti bih ikad) dala tolike pare na cajeve nekog Slobodana Tesica... mislim da je to bacanje para. svakom njegovo, ali ovo je moje misljenje... mozete procitati i po hrvatskim i srbijanskim forumima kakva su iskustva zena, uglavnom negativna, svi dobiju istu terapiju za grdne pare a bez rezultata... a ako kome i uspije (sto ja vjerujem da je susta slucajnost da zene zatrudne bas dok piju cajeve), mogu vam navesti primjer osobe koja je meni za neplodnost preporucivala da lijevom nogom nabijem prvu mladicu drveta na koju naidjem u setnji, jer je ona zatrudnila odmah nakon sto je to uradila,a nakon 7 godina pokusavanja. i sta sad, treba ja da vjerujem da ako nabijem nogom neko mlado drvo da cu zatrudnit user posted image user posted image user posted image

a posebno za osobe kao sto je ajla86, mislim da ti nije pametno piti te cajeve a u istro vrijeme ici na terapije klomifenima, inseminacije i slicno, jer mozes samo pokvariti efekat lijekova user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu dudica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Terapija Slobodana Tešića
6.3.2014 16:31:40   
An Nur
Tema jeste stara ali ja ipak nebi da otvaram novu i pretrpavam forum.
Svako ima svoje stavove i mišljenja...
Čitam ovdje i dobre i loše komentare na račun Tešićev.
Dvije godine pokušavam ostati trudna.
Nikada nisam imala baš nikakvih ginekoloških ili urinarnih problema i svi pregledi koje sam obavljala uvjek su mi bili uredni.
Ipak, nakon godinu dana pokušavanja, otišli smo u kliniku u kojoj se sterilitet liječi.
I tamo ni meni ni mužu nisu našli ništa ... ili nisu preduboko tražili.
Jedna inseminacija završila je biohemijskom, poslije icsi neuspjel i kad sam 26.02 prokrvarila plakala sam ko nikad do sad.
Doslovno 24h sam plakala.
Tad sam se čula sa Tešićem.
Da nisam, možda bi i dalje plakala.
Uzeli smo terapiju i koristim je.
Neznam hoće li nam pomoći ali postoje osobe koje tvrde da im je pomogla i to mi daje razlog da se nadam.
Zašto neki smatraju da je korisno samo ono što je upakovano u sterilnu boćicu i što moraš zabadati sam u sebe?
Vjerujem da bi mnogi parovi poslije negativne bete bili spremni otplesati i kakav indijanski ples oko vatre ako bi im neko rekao da će od toga beta biti visoko pozitivna.
Svima nama u ovim groznim postupcima i u ovom paklu kroz koji prolazimo treba nešto da nas održi što normalnijima i da nas umiri.
Ako će to biti čajevi, nek budu. Možda nam dadnu tek pozitivan stav, riješe nas stresa, opuste nas i beba se desi.
Ne treba ljudima koji vape za utjehom i rješenjem, ubijati nadu.
Šta je skupo?
Ništa nije skupo za ovo za šta se borimo.
Na hiljade i hiljade maraka koje mnogi potroše dok dođu do svoje bebice, 300 evra...da li je zaista toliko puno?
Eto bar se nadam i bar sam prestala plakati i zato i ako mi ne uspije, neće mi biti žao.


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Terapija Slobodana Tešića
6.3.2014 21:40:29   
salmy
Ja cu po ko zna koji put napisati da smo samo pili njegove cajeve i poslije se desila trudnoca
poslije 14 godinauser posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *