|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tešića
7.3.2014 10:17:13   
Twinkies04
An Nur sto se tice cajeva,Tešićevih ili bilo kakvih drugih,u svakom slucaju ja mislim da ne mogu da skode...Ja sam u dva ciklusa pila tu njegovu recepturu(nabavila sve u apoteci) od slova do slova,pijem po 3 mjeseca pa mjesec pauze i tako..Meni iskreno po pitanju trudnoce i ciklusa nije nista pomogla,ali sam se onako super osjecala,koza mi je bila extra,vjerovatno zbog malo vise tecnosti koju inace slabo konzumiram..
Ovaj recept sam bas koristila

IZVORNA PORUKA: rerica


IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: ismihana

Drage moje,
Čula sam za terapiju travara Tešić Slobodana, koja je jednostavna a kod njega jako skupa (nekoliko stotina EUR). Dosta žena kaže da im nije pomoglo, ali neke i da jeste. U svakom slučaju, zašto ne probati? Većinu stvari iz terapije sve mi ionakeo već uzimamo, ali evo nekih pravila i omjera kako koristiti:

1. ČAJEVI
- U toku prijepodneva popiti jednu šolju čaja
-SALVIA OFFICINALIS (Žalfija)

-U popodnevnim časovima popiti jednu šolju čaja
-GERANIUM ROBERTIANUM (Crveni zdravac)

-U večernjim časovima popiti jednu šolju čaja
-MELISSA OFFICINALIS (Matičnjak)

Priprema
U šolju sipati jednu kafenu kašičicu čaja i preliti sa 2 dl proključale vode.Nakon 15-20 min. procijediti sačekati da se ohladi i piti gutljaj po gutljaj, što duže to bolje. Čajeve popiti u toku dana
Cajevi 1 i 3 mogu se zasladiti medom po želji

2. MATICNA MLIJEČ
Ujutru i uveče, najmanje pola sata pre jela uzeti po jednu plastičnu kašiku (nikako metalnu!!!!). Mliječ polizati kao lizalicu, ne gutati već da polako sklizne niz grlo. Teglice držati u frižideru

3.PROPOLIS KAPI
U toku dana 3*10 kapi propolisa, može u vodi ili na kocki šećera

4.JABUKOVO SIRĆE I MED
Svako veče u času vode ramutiti 2 kafene kašike meda i 2 kašičice jabukovog sirćeta (Nabaviti 2 kg meda i 1 l jabukovog sirćeta)

SRETNO NAM SVIMA user posted image




moze li iko reci da li tesic daje svima istu terapiju????
ovdje je jako detaljno navedeno kako i sta.....ali da li individualno daje ili svima isto......

Sve isto i meni je ovako dao,i opet nista....user posted image


I jos jednu stvar bih dodala uz sve ovo......ispiranje cajem od kantariona i hrastove kore..hrastova kora ujutro,kantarion uvece i tako svaki dan naizmjenicno..ovo mi je puno pomoglo u smislu VS,a da ne spominjem da mi je papa test poslije ovog bio bez packe....
Vjerovali ili ne ovo mi je preporucio moj tadasnji ginekolog...
Nekom cajevi pomognu,nekom ne....ja iskreno mislim da je moj problem predugo tu da bi to rijesila na ovaj nacin,tako da do mene garant...nije do cajeva....user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Terapija Slobodana Tešića
5.11.2014 7:31:14   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: elaa_

Zdravo svima.

Zanima me dali je koja od vas cula za gospođu Miru iz Banja Luke. Ona pomaze parovima koji nemaju djece, a radi sa biljkama. Pa ako ko sta zna o tome, molila bi da mi sta kaze.
Pozdrav



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 102
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *