|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Valentinovo
11.2.2010 19:06:57   
mojbebac
ova tema je otisla u drugom smjeru, meni je trebao savjet za poklon, a ne razlog zasto neko slavi ili ne slavi nesto ......user posted image
ja sam mu kupila parfem, toga nikad dosta, neki cavalli, meni se dopao, nadam se da hoce i njemu ..... pusa svima koje i slave i ne slave valentinovo ......

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Valentinovo
11.2.2010 19:19:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Kod nas nema pokolona ove godine...vodimo jedno drugo na koncert Depeche Mode u Zg.
Jedva cekam... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HOCU I JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Valentinovo
11.2.2010 19:24:32   
Ilhana RR
Neslavim Valentinovo jer je nama dan ljubavi svaki dan...

Moj bebac

a posto si trazila savijet za poklon ja bih ti preporucila da mu uzmes nesto sto on pravo voli...
Moj naprimer ludi trenutno za Fred Perry (to je neka marka za ove sto vole fudbal - casual) i tako da mu u zadnje vrijeme uzmam nesto te marke jer znam da on sam to nikad nebi uzeo jer u njega ti je moto "Prvo moje cure pa onda ja" al zato ja njemu uzmem pa mu bude drago =)

Ako voli nesto drugo, mozda voli da se vozi u kartingu ili nesto... mozes mu pokloniti jedan dozivljaj ako me kontas... to se ovde zovu dozivljajna putovanja... koje je takodjer za mene extra... to sam kontala za jedan rodjendan mm uraditi... u Englesku na utakmicu da idemo... =) to mu je jedan od sniva...

znaci ti najbolje poznajes svog muza i mozes skontati nesto tako... mozda je nesto sasvim jednostavno sto mu mozes pokloniti ali njemu ce to puno znaciti...

Pusica i sretno.

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Valentinovo
11.2.2010 19:24:47   
milenium
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ja sam svom kupila dzemper,posto stvarno nisam imala ideju a i nemam vrmena dda negdje odem,kontala sam da kupim privjesak sto je Ilhana govorila ali kod nas toga nema...


kako nema ,mora bit!ja sam svome to kupila ima po godine.140slika stane,prebacila sam mu oko 120. ali nije koštao 15 km nego 23kmuser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Valentinovo
11.2.2010 19:27:13   
milenium
slažem se s ilhanom i mojbebac ovdje nek budu prijedlozi poklona.a tko zašto slavi i ne slavi za to ćemo otvorit posebnu temuuser posted image

p.s.ilha moj zet nedavno kupio fred perry ja kad sam vidila pala u nesvjest,em lipe em koštaju da se nađeš u sosuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Valentinovo
11.2.2010 19:31:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: milenium

slažem se s ilhanom i mojbebac ovdje nek budu prijedlozi poklona.a tko zašto slavi i ne slavi za to ćemo otvorit posebnu temuuser posted image

p.s.ilha moj zet nedavno kupio fred perry ja kad sam vidila pala u nesvjest,em lipe em koštaju da se nađeš u sosuuser posted image


hehe pa bas zato ovom mom zao ko misli ja i lamija cemo nesto ispastati radi toga al zato ima zenku koja mu to kupuje... imamo nekoliko majica, cipele i jaknu... sledece na redu mi je dukserica ;) to sam kontala da mu uzmem pred putovanje za Pariz ili Bec ;) (to je njegov poklon meni za osmi mart )

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Valentinovo
11.2.2010 19:36:27   
milenium
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Valentinovo
11.2.2010 20:31:57   
luna77
ne slavim Valentinovo,8.mart, i sl ali sam za festu neobaveznu kad se "zalomi" uvijek
a poklone kupujem kad"mi dođe" odnosno kad nađem nesto sto mislida nekome odgovara...MRZIM PRAVILA

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Valentinovo
11.2.2010 22:44:55   
Apotekarka
kako nema ,mora bit!ja sam svome to kupila ima po godine

Vjerovatno ima u Sar.ali nema kod nas u Kresevu

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Valentinovo
11.2.2010 23:10:02   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Nunichi

Kod nas nema pokolona ove godine...vodimo jedno drugo na koncert Depeche Mode u Zg.
Jedva cekam... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HOCU I JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Bujrum user posted image
Samo da ovaj snijeg ne zaveje Zg skroz... user posted image
Mjesto u bibiju imas. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Valentinovo
12.2.2010 0:10:16   
ivana st
Ja još ne znam šta ću kupit mužu za Valentinovo user posted image user posted image A još samo 2 dana user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Valentinovo
12.2.2010 11:20:11   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: Ilhana
znaci ti najbolje poznajes svog muza i mozes skontati nesto tako... mozda je nesto sasvim jednostavno sto mu mozes pokloniti ali njemu ce to puno znaciti...


Slazem se s ovim, vi najbolje znate kakav je vm, sta voli i sta zeli. Neko voli i igra fudbal, pa mu mozete kupiti tene za fudbal, dres, stucne i sl, neko voli igrice, pa onda mozete kupiti neku novu igricu, PS...  ili mozda knjigu, parfem, omiljeni dio odjece? Mozda neko voli loviti ribu, pa mozete kupiti mlat, ribarske cizme?  (jes da nije romanticno, al ako vec kupujete, onda nek bude zadovoljan user posted image )
Razmislite o hobijima svojih muzeva.


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Valentinovo
12.2.2010 11:26:55   
veeseelaa
pa baš da slavim taj praznik ne, simpa je to šatro Dan zaljubljenihuser posted image  ali nije u skladu sa mojom vjerom
mada eto može se bez obzira na navedeno nekako obilježiti bez pompe, da ne čuje zlouser posted image user posted image
ja sam i onako kontala neki kolačić praviti, pa ćemo da vidimo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Valentinovo
12.2.2010 11:44:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivana st

Ja još ne znam šta ću kupit mužu za Valentinovo user posted image user posted image A još samo 2 dana user posted image


pa daj malo informejsna...tipa ima li neki hobi? vidim da si iz spalata, voli li ribolov? tehniku? bavi li se nekim sportom? muzikom?

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Valentinovo
12.2.2010 11:54:58   
Anoniman
Valentinovo ne obilježavamo ni na koji način, niti smo ikad. To je meni smiješno, djetinjasto, taman za dječicu od 14-15 godina. A i kosi se sa mojom vjerom, kako je Veeseelaa već navela.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Valentinovo
12.2.2010 11:57:28   
Anoniman
Tek sad pročitah da ste imali već ovu raspravu: slaviti ili ne?
Izvinjavam se , nisam na vrijeme pročitala da se radi samo o prijedlozima poklonauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Valentinovo
12.2.2010 12:00:48   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: zinanina

Tek sad pročitah da ste imali već ovu raspravu: slaviti ili ne?
Izvinjavam se , nisam na vrijeme pročitala da se radi samo o prijedlozima poklonauser posted image


nisam ni ja skontala da je samo o prijedlozima sta pokloniti, al bolje je i ovde raspravljati nego posebnu  temu otvarati user posted image


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Valentinovo
12.2.2010 12:14:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnolija_mo

IZVORNA PORUKA: zinanina

Tek sad pročitah da ste imali već ovu raspravu: slaviti ili ne?
Izvinjavam se , nisam na vrijeme pročitala da se radi samo o prijedlozima poklonauser posted image


nisam ni ja skontala da je samo o prijedlozima sta pokloniti, al bolje je i ovde raspravljati nego posebnu  temu otvarati user posted image



A sta tu u opste ima da se raspravlja, neki slave neki ne...i valentinovo je postala komercijala cista ko i sve ostalo...nekada je za novu, bozic, bajram bilo dovoljno da ispletes sal, napravis kolac ili poklonis knjigu...mali pokloni koji su dolazili od srca i to je to...danas se smoris i bankrotiras kontajuci sta i kako....ako nije poklon preko 200 KM nije to to.

A sasvim drugi apsurd za mene je sto se vodi rat oko toga da se Deda Mraz zabrani jer kao nije po "nasoj" tradiciji sto je glupost nad glupostima ali zato se valentinovo propagira, valentinovo koje se zaista nikada kod nas nije obiljezavalo...barem se ja ne sjecam da jeste

(odgovor članu magnolija*)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Valentinovo
12.2.2010 16:56:36   
sporty mamaa
Ja znam da se u nasem katolickom kalendaru taj dan obiljezava sv.Valentin, zastitinik zaljubljenih... A to sto se danas sve svodi na kupovanje poklona, i sto sve postaje komercijala nema bas neke velike povezanosti sa ovim svecem... Uostalom danas se mnogo toga svodi samo na materijalne stvari... Isto tako mi je jako glupo kad neko kaze"Nama je svaki dan dan zaljubljenih"... Pa lijepo je to da se volite i postujete svaki dan, ali sta ima lose i u tome da postoji jedan dan koji je upravo posvecen svim zaljubljenim... Kao sto milenium rece ne idemo svaki dan na veceru vani, isli smo za moj rodendan, za godisnjicu braka, pa sto nebi malo izasli i na Valentinovo...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Valentinovo
12.2.2010 17:20:36   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: dadada
A sta tu u opste ima da se raspravlja, neki slave neki ne...i valentinovo je postala komercijala cista ko i sve ostalo...nekada je za novu, bozic, bajram bilo dovoljno da ispletes sal, napravis kolac ili poklonis knjigu...mali pokloni koji su dolazili od srca i to je to...danas se smoris i bankrotiras kontajuci sta i kako....ako nije poklon preko 200 KM nije to to.

A sasvim drugi apsurd za mene je sto se vodi rat oko toga da se Deda Mraz zabrani jer kao nije po "nasoj" tradiciji sto je glupost nad glupostima ali zato se valentinovo propagira, valentinovo koje se zaista nikada kod nas nije obiljezavalo...barem se ja ne sjecam da jeste


Potpisujem !

Upravo zato ja ne fermam ove praznike, samo se vrsi propaganda nad narodom, a ljudi se prime, pa se bacaju u troskove, a zasto?

A o Deda Mrazu da ne pricam. Tlak mi milion kad pomislim da bolesne glave hoce da ga ukinu! Koji debilizam! 


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Valentinovo
12.2.2010 18:26:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja znam da se u nasem katolickom kalendaru taj dan obiljezava sv.Valentin, zastitinik zaljubljenih... A to sto se danas sve svodi na kupovanje poklona, i sto sve postaje komercijala nema bas neke velike povezanosti sa ovim svecem... Uostalom danas se mnogo toga svodi samo na materijalne stvari... Isto tako mi je jako glupo kad neko kaze"Nama je svaki dan dan zaljubljenih"... Pa lijepo je to da se volite i postujete svaki dan, ali sta ima lose i u tome da postoji jedan dan koji je upravo posvecen svim zaljubljenim... Kao sto milenium rece ne idemo svaki dan na veceru vani, isli smo za moj rodendan, za godisnjicu braka, pa sto nebi malo izasli i na Valentinovo...user posted image user posted image


ma normalno da nema nista lose, stvar je samo u tome sto smo svi postali zrtve potrosackog "ludila"...kazem samo da se svaki taj praznik moze obiljeziti puno skromnije nego sto se radi...mislim da se razumijemo, i ja sam ista...i ja sam "zrtva"...ni ja ne znam drugacije nego spiskati sve pare... ali bih voljela da se svijet vrati na onu neku "zdravu skromnost"...ono da poklonis djetetu loptu, a da je sretno...da snimis muzu, lupam cd s "vasim" pjesmama a da se obraduje...o tome pricam.

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Valentinovo
12.2.2010 18:30:35   
ivanak
Neću mu ništa kupiti. Ali zadnji put kad sam pravila tortu, on je htio od tortu od oraha. A ja imala drugu u planu pa nisam napravila....
I budući da on i nije neki slatkoljubav, a obožave orahe....
Onda ću mu napraviti kao padišpanj, samo sa orasima.... on to obožava..... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Valentinovo
12.2.2010 18:38:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak

Neću mu ništa kupiti. Ali zadnji put kad sam pravila tortu, on je htio od tortu od oraha. A ja imala drugu u planu pa nisam napravila....
I budući da on i nije neki slatkoljubav, a obožave orahe....
Onda ću mu napraviti kao padišpanj, samo sa orasima.... on to obožava..... user posted image user posted image user posted image user posted image



e ovo cijenimuser posted image

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Valentinovo
12.2.2010 18:55:51   
Anoniman
Samo jos ovo...

danas gledam na njem. tv emisiju/igru,  kao 2 porodice s djecom...djeca su otprilike isto godiste...iz dva razlicita grada i sada oni "dobiju" 15.000 eura da spiskaju u roku od 24h...a pravila su ta da ona familija koja spiska manje para pobjedjuje i smije zadrzati sve sto je kupila dok gubitnik gubi sve.

odabrali su jednu porodicu hajd' da kazem iz srednjeg sloja i jednu koja prima soc. pomoc...naravno oni na soc. su se ko muhe bez glave razletile po prodavnicama...dovoljna cinjenica je da su u h&m-u spiskali 1300 eura dok su ovi bolje stojeci svaku kupovinu dobro razmatrali ali su isto tako kupovali samo najskuplje stvari...recimo malac je kupio lego robota od 300 eura, tata dasku za jedrenje, kompjutore etc.

Ishod se mogao pretpostaviti...oni na soc. su izgubili iako su puno jeftinije ali zato kolicinski vece troskove pravili...sto ti na kraju opet dodje para na paru us na fukaru...ma bilo je fuj gledati razocarana lica tih klinaca koji se ni u snu takve stvari ne bi mogli priustiti...elem, meni je bilo zlo a sve je zamisljeno kao "zabava"

i onda se stvarno pitam u sta se ovaj svijet pretvara...uh jes me tegoba neka danas spucala

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Valentinovo
13.2.2010 1:46:25   
milenium
bilo je ovakvih emisija i prije 10 godina.mirna berend vodila.sjećam se da je bilo jednom i na novoj tv.bzze,nije fer al štaš!

a što se tiče valentinova,Božića itd,zašto da ja sad govorim''ma ja neću ništa kupovati ,smučilo mi se kad vidim kolko se troši,našto je ovo sve spalo''! Šta mene briga kolko ko troši(isto košto idem u crkvu radi sebe a ne radi drugi ljudi).dakle ja slavim sve i slavit ću,propaganda me ne može natjerat da potrošim ako para ionako nemamuser posted image a i da imam,fala Bogu imam čvrst razum i zdravu pametuser posted image .za Božić poklanjam šalicu za mljeko na kojoj piše ''merry christmas''ili I LOVE YOU,šal,kapu itd.za valentinovo sitnice (20)km,simbolično nešto.bitno da je od srca.

i magnolija ti kažeš ''Upravo zato ja ne fermam ove praznike, samo se vrsi propaganda nad narodom, a ljudi se prime...''

a ja  kažem zašto ja nebi fermala?samo radi propagande koja mi se ne sviđa?nemoj da to utječe na tebe ako ti znaš na čemu si ti.user posted image user posted image user posted image

uf što se ja raspisa aje laku noćuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *