|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Duša duše moje
17.12.2013 10:40:38   
MicoTico
Zamisli sebi nešto najljepše, najslađe...dodaj tome beskrajnost, proširi sa vječnošću, ukrasi zvijezdama, tek tada ćeš znati koliko ti toga želim mila moja curice.

Žućko moj, curo velika majkina,  srećan ti rođendan user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Duša duše moje
17.12.2013 10:41:01   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Duša duše moje
17.12.2013 10:45:19   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Zamisli sebi nešto najljepše, najslađe...dodaj tome beskrajnost, proširi sa vječnošću, ukrasi zvijezdama, tek tada ćeš znati koliko ti toga želim mila moja curice.

Žućko moj, curo velika majkina,  srećan ti rođendan user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Duša duše moje
17.12.2013 10:47:11   
Visnja RR
uvjek me trznete s ovom temom user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Duša duše moje
17.12.2013 10:55:05   
ziki

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Zamisli sebi nešto najljepše, najslađe...dodaj tome beskrajnost, proširi sa vječnošću, ukrasi zvijezdama, tek tada ćeš znati koliko ti toga želim mila moja curice.

Žućko moj, curo velika majkina,  srećan ti rođendan user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Duša duše moje
17.12.2013 11:00:46   
mishkica

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Zamisli sebi nešto najljepše, najslađe...dodaj tome beskrajnost, proširi sa vječnošću, ukrasi zvijezdama, tek tada ćeš znati koliko ti toga želim mila moja curice.

Žućko moj, curo velika majkina,  srećan ti rođendan user posted image

user posted image user posted image user posted image sve najbolje ljepotici

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Duša duše moje
12.2.2014 0:03:05   
Hanady RR
Da su mami rekli da ćeš ovoliko pod kožu da se uvučeš rodila bi tebe mama i prije...user posted image
Žuta moja, moje oko plavo, moja dunda, tvojih 5 godina tebi malo a meni puno, prebrzo...
Da ti želim sreću to znaš....da te volim beskrajno to ćeš saznati dok još porasteš...da ti želje ispunim to znam...al tvoje su želje male...
Ono što ja ti želim da sva ludila oko tebe zauvijek prestanu, da ti napravim rozi balon u kome je lijepi svijet i gdje možeš živjeti kao princeza, kao lutkica moja Lalalopsyuser posted image

Moram ti reći da ja tebe i tvoju seku bezuvjetno volim, nekada mi se čini da sunce postoji samo da jutrom u tvojoj kosi se igra. Gledam te kako svaki dan nešto novo učiš , a ja želim ti da ti budemo roditelji koji će te u svemu podupirati i biti uz tebe i kada padneš i kada poskočiš...to ti najviše želim, moja žuta. Nismo mi savršeni roditelji, najvažnije mi je da me voliš žuta i još važnije da znaš koliko mi volimo tebe. LJubav nas pokreće, ona nam daje snagu da sve pređemo zajedno...od prvog koraka, do prvoga dana škole...itd..(svašta nas još čeka)


Moja žuta, moje oko plavo, moja dunda, sretan ti rođendan user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Duša duše moje
12.2.2014 0:18:06   
lady_bubamara
Hanady , sve najljepše curici, da je uvijek sreća prati user posted image user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Duša duše moje
12.2.2014 10:11:17   
damma
rasplaka ti i mene hanady..
nek joj je sretan i ovdje user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Duša duše moje
12.2.2014 10:14:39   
Hanady RR
Hvalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Duša duše moje
12.2.2014 10:21:00   
SREĆNA
Hanady sretan rođendan malenoj djevojčici, neka je sreća uvijek prati, zapravo neka korača sa njom, da bude zdrava i sretna svojim roditeljima.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Duša duše moje
25.6.2014 0:05:22   
Hanady RR
Mrvo moja, moja sunčana i cvjetna kraljice , moja prva radosti životna...sretan ti tvoj veliki osmi dan...tebi veliki i bitan, a meni i sretan i sjetan...izmičeš mi kraljice moja samo na slikama si mi još beba. Majkina pametnice i babina mudrice sretan ti rođendan ...budi dobar insan, dobar drug na putu koji ti pokazujemo, naš ponos zauvijek, mamina knjižice i sve njene petice sve bi majka mjenjala za tu dušu čistu u tebi i dobru da zauvijek ostane tu. Bebo moja...e to samo još ovdje i u sebi smijem da kažem...ljubi te mama tvoja i voli do neba i nazad milion miliona puta.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Duša duše moje
25.6.2014 0:08:26   
mayra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Mrvo moja, moja sunčana i cvjetna kraljice , moja prva radosti životna...sretan ti tvoj veliki osmi dan...tebi veliki i bitan, a meni i sretan i sjetan...izmičeš mi kraljice moja samo na slikama si mi još beba. Majkina pametnice i babina mudrice sretan ti rođendan ...budi dobar insan, dobar drug na putu koji ti pokazujemo, naš ponos zauvijek, mamina knjižice i sve njene petice sve bi majka mjenjala za tu dušu čistu u tebi i dobru da zauvijek ostane tu. Bebo moja...e to samo još ovdje i u sebi smijem da kažem...ljubi te mama tvoja i voli do neba i nazad milion miliona puta.user posted image



Rasplaka me :-(

Nek je sretan :-)

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Duša duše moje
25.6.2014 0:28:00   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: mayra


Rasplaka me :-(

Nek je sretan :-)


i mene jos sam lafo bila spremna na to...
neka je sretan user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Duša duše moje
7.7.2014 8:21:57   
mum82
sretan ti rodjendanko mali moj djecaceuser posted image

Saide moj,mali nestasni djecacicu,pile materino malo,upotpunio si nas mali svijet i obojio ga u sareno,zacinio svaki nas dan smijehom i nestaslucima,poslije Bilala mislila sam da nikog ne mogu onako voljeti,ali ti si me razuvjerio,tvoj brat i ti ste svo nase blago,i niko ne grli tako snazno kao vase male rucice,i nicije puse nisu tako slatkeuser posted image

da nam budete uvijek tako sretni i veseli,da vas On sacuva,i da se vazda smijete kao saduser posted image user posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Duša duše moje
7.7.2014 8:24:57   
mishkica
Sve najljepse pilencetu dragom i od nase ekipice:))da su vam zivi i zdravi djecaci lijepiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Duša duše moje
7.7.2014 8:30:57   
mum82
hvala dragauser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Duša duše moje
25.10.2014 9:59:44   
salmy

IZVORNA PORUKA: salmy

Dusice mamina i tatina.....sretan ti rođendanko,da nam uvijek budes  zdrav nasmijan veseo i sretanuser posted image  da mamica i tajo docekaju jos puno puno   veselih trenutaka provedenih s tobom.....
Uljepsao si nam sate..dane....godine.....promjenio zivot....

Volimo te....bojimo se kolikouser posted image user posted image user posted image  ti si nasa sreca.....sve drugo je malo naspram tvojih okica...........tvog osmjeha.....

I prestani plakati u vrticu,nemoj bar danas......mama je mnogo tuznauser posted image

Ej frajeru opet jauser posted image
Nesto kontam da mi je ovo brzo proletilo...za cas
Ti veeeliki nestasni decko..znas nema vise cile mile..
trebas biti dobar,slusati mamu i taju...biti dobar drugar..pomagati starijima..i biti nas uzor
decko sretan ti danasnji dan..mislim sretan je svaki dan od kad si usao u nas zivot..mada znas malo pretjerati...ali nema veze...popravis ti to za tren
Pa frajeru nabaci petaka..neka je sretan user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Duša duše moje
31.1.2015 17:02:56   
koka i po
djecace moj veliki a mali...
trudi se da budes ono sto jesi a ne ono sto nisi...
ako mislis da si izgubljen ispod zvijezda varas se...ona moja odozgo ce da ti pokaze put.
user posted image ...samo je slijedi

< Poruku je uredio koka i po -- 31.1.2015 17:04:31 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Duša duše moje
12.2.2015 0:08:07   
Hanady RR
Žuto moje....oko moje šućmurasto...
Moje sunce svakog jutra što me osmjehom obasja...
Sretna ti velika 6-ta, ova godinica važna...
Neću u inat velikoj godini da plačem...
Želim ti želim ove godine najljepši ruksak, kikice duge žute, učiteljicu kao sekina pa bar u pola da je i želim ti smjalija najvećeg što peticu mjenja da mi ga doneseš i pokažeš kako i to možeš i želiš kao i seka...
Moja cunami žuta...valja nama preko rijeke...
<3


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Duša duše moje
12.2.2015 0:30:17   
Medi_87
Sretan rodjendanko i ovdje zutoj krasotici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Duša duše moje
12.2.2015 0:31:54   
Hanady RR
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Duša duše moje
16.2.2015 7:12:56   
irenaSA
Moja mala, velika djevojčice...danas je tvojih 5...velika si curica a svojoj mami još uvijek ona, ista mala bebica koja me je 16. februara, tačno u 11 sati i 34 minute pogledala svojim krupnim, tamnim okicama, poput malog laneta i zauvijek promijenila nas, naš život a srca ispunila slatkom strepnjom i radošću...Hvala Mu na ovom predivnom daru...

Mala velika moja...mama ti želi da cijelim svojim bićem voliš sebe i druge i budeš voljena...želiš i ostvaruješ svoje želje, ispunjavaš tuđe...da si sretna i usrećuješ druge...Želim da svoj život gradiš kako želiš baš kao što i sada biraš što želiš obući pa te mama vodi u decembru u najlonkama a u avgustu u gumenjacima. Kada ti bude teško i kada ti srce obuzme tuga želim da podigneš glavu i kreneš dalje sa vjerom u srcu da On postoji i da nam s mjerom daje i s mjerom uzima...Želim da ti svaki neuspjeh bude podstrek i da te svaki poraz ojača...

Kada porasteš želim da budeš hrabra i jaka žena...barem ću te to pokušati naučiti...a kada ojačaš svoja krila želim da slobodno letiš...i da s hiljadama drugih djevojčica-žena mjenjaš ovaj svijet u svoju/našu korist...Nikada nemoj zaboraviti da volimo, rađamo, kuhamo, peremo, odgajamo...ali da možemo piškiti stojeći i voziti avione...peglati i pronalaziti lijek za neizliječive bolesti...

Još mnogo toga ti želim ali mislim da je jedan veliki zagrljaj sada sasvim dovoljan da ti mama kaže sve što misli...Volim te jako, najjače kikice moja!

Draga mamina, najljepša djevojčice sretan ti 5. rođendan!user posted image user posted image


_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Duša duše moje
16.2.2015 8:49:53   
Medi_87
Sretan rodjendanko velikoj djevojcici user posted image

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Duša duše moje
17.2.2015 12:21:35   
irenaSA
Hvala ljubiceuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *