|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:19:19   
Hanady RR
Uh...teško da mogu reći da nisma razumna osoba...daleko bilo...al emotivna sam jako...i često sama sebi kažem da ponekad moram zakočit jer emotivno skrših sebe u svakoj mogućoj prilic...pa kad se skršim ko staklo od beton onda stanem ramišljat kako sam trebala drugačije. Mislim da moja emotivna strana preovladava kad su u pitanju familija, prijatelji, ljudi bliski meni i to je ponekad i Ok...al mene emocije krše i kad su u pitanju ljudi koje nikada u životu ni srela ni vidjela nisam. Doduše tip sam osobe ko mi legne iz prve leži mi vazda ko me bocne iz prve križam i idemo dalje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:20:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: zinanina

Onda su oni skontali da se nije šaliti sa mnom.

user posted image user posted image user posted image user posted image  zinanina

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:20:20   
Ilhana RR
Ja mislim da razum i emocije nekako idu skupa. Jako sam emotivna osoba, i u krugu porodice i rodbine a i medju prijateljima...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:21:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

Doduše tip sam osobe ko mi legne iz prve leži mi vazda ko me bocne iz prve križam i idemo dalje.

I ja kad prekrižim, taj je gotov za sva vremena.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:25:40   
acudesa
I ja spadam u križaliceuser posted image user posted image user posted image
Nešto kontam kako sam prije bila puno emotivnija, sad se nekako iskontrolišem, ne dam da me sve dotiče...prije bih, npr kad bi mi prišao prosjak, cijeli dan imala njegov lik pred očima i bila bih jako tužna..to me baš opterećavalo, a sad bogami manje

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:27:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

IZVORNA PORUKA: nikita


kad me netko naljuti umjesto da mu ocitam bukvicu ja sam tuzna i rasplacem seuser posted image


Ista samuser posted image


i ja uglavnom ovako reagujem, ne volim sukobe nikako


ja ne bježim od sukoba (nekad ga i tražim samauser posted image ) ali nekad se znam i kontrolirati jer mi žao druge strane, znači opet emocijeuser posted image user posted image user posted image kardio

< Poruku je uredio veeseelaa -- 2.2.2010 23:30:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:30:47   
Hanady RR
e moja acudesa i ja isto tako sam emotivna...al mene ne prolazi...majkemi ja neznam kako sam ovakva...kad me vidiš brdo žena...al zaplakat za svakim ja tačno obolim nekad. eto nedavno kad smo radili onu akciju djeci u goraždu...ja sam 2 dana samo plakala. ja nikako nemogu seb da kontrolišem u tome...a znam trebala bih...al kako neznam. pa ja sebe uhvatim noću kako nemogu da zaspem jer zaboga jedna beba sa foruma ima temperaturu taj dan...il mi je komšinica taj dan rekla da joj je sin otišao na put po snijegu i oan rbine kako će ja brinem haman ko i ona...ja nisma normalna života mi.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:32:37   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady

e moja acudesa i ja isto tako sam emotivna...al mene ne prolazi...majkemi ja neznam kako sam ovakva...kad me vidiš brdo žena...al zaplakat za svakim ja tačno obolim nekad. eto nedavno kad smo radili onu akciju djeci u goraždu...ja sam 2 dana samo plakala. ja nikako nemogu seb da kontrolišem u tome...a znam trebala bih...al kako neznam. pa ja sebe uhvatim noću kako nemogu da zaspem jer zaboga jedna beba sa foruma ima temperaturu taj dan...il mi je komšinica taj dan rekla da joj je sin otišao na put po snijegu i oan rbine kako će ja brinem haman ko i ona...ja nisma normalna života mi.

OT Hanady krkni jedan valeraluser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:33:04   
veeseelaa
ja se deset godina bavim humanitarnim radom i kako vrijeme više prolazi nekako stojećki podnosim tudje nesreće, pomognem maximalno al nastojim ne uzimati k srcu inače bi pukla a u početku obavljanja ovog posla znala sam danima biti shebana

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:35:05   
acudesa
hanady, ja sam bila ista...to je gadno, mislim jest ono s jedne strane fino, čovjek si, imaš saosjećanja sa svakim, svima oko tebe je bolje nego samoj tebi...nastoj malo to odagnati...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:35:35   
Hanady RR
ma nema te tablete da mene smiri..

al zaista ja se sa emocijama svojim teško nosim...i što je najgore svjesna sam da svi oko mene kontaju da sma ja takva emotivna i to maksimalno koriste. Al znaju oni kad ja jednom puknem povratka nema...al treba vremena da puknem puno vremena treba kad su mi bližnji u pitanju...to šta ja opraštam svojoj familiji, sestri, zaovi, mužu ...oni sami ka
u da meni nebi al znaju da ih volim i da sma slaba na njih.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:36:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Hanady

e moja acudesa i ja isto tako sam emotivna...al mene ne prolazi...majkemi ja neznam kako sam ovakva...kad me vidiš brdo žena...al zaplakat za svakim ja tačno obolim nekad. eto nedavno kad smo radili onu akciju djeci u goraždu...ja sam 2 dana samo plakala. ja nikako nemogu seb da kontrolišem u tome...a znam trebala bih...al kako neznam. pa ja sebe uhvatim noću kako nemogu da zaspem jer zaboga jedna beba sa foruma ima temperaturu taj dan...il mi je komšinica taj dan rekla da joj je sin otišao na put po snijegu i oan rbine kako će ja brinem haman ko i ona...ja nisma normalna života mi.

OT Hanady krkni jedan valeraluser posted image user posted image user posted image user posted image

kako si samo okrutnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:39:11   
Hanady RR
veesela i ja sma radila humanitarno dugo...i znaš šta ja sam posljednju aktivnost radila prema djeci u pazariću...odme ja dole sa ekipom idu kamioni hrane...te godine smo im lož ulje obezbijedili i zamisli...od nas 9 meni se jedna djevojčica od 7 godina zaljepi za rukav i miriše me nenormalno i sve za mnom ide...kaže meni jedan doktor ona ne govori ona se svih boji ona samo na miris ljudima prilazi...njuši ih kao životinja i tako ih ocjenjuje koliko su dobri za nju...JA kad nisma umrla od tuge...da sam tada bila udata ja bih to djete kući povela. išla sam joj još 2 puta dole al nakon toga nisma više mogla...mamam mi nije dala ja sma samo o njoj pričala i plakla i danju i noću...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:41:48   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image ....joj, hanady....nemoj, majke ti te tužne pričeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:42:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

user posted image user posted image user posted image user posted image ....joj, hanady....nemoj, majke ti te tužne pričeuser posted image user posted image


ma neću user posted image user posted image user posted image user posted image i sbe sam sad utesirila grom me ne ubio.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:44:34   
acudesa
ja se već prešaltala, znaš kad znaš da si poludio: kad se smiješ i plačeš istovremeno-ta samuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:45:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

ja se već prešaltala, znaš kad znaš da si poludio: kad se smiješ i plačeš istovremeno-ta samuser posted image user posted image user posted image user posted image


ista ja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:46:15   
misica
user posted image user posted image user posted image
Kod mene uglavnom prevagne ta emotivna strana i uvijek nekako nastradam jer sam preveliki emotivac i to neki ljudi iskoriste( daleko da sam naivna ). Nego gledam da svima ugodim i strasno se suosjecam sa ljudima.user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:50:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: acudesa

ja se već prešaltala, znaš kad znaš da si poludio: kad se smiješ i plačeš istovremeno-ta samuser posted image user posted image user posted image user posted image


ista ja user posted image user posted image user posted image user posted image


Uvešćemo pravilo da nema pisanja samo jednog smajlija...samo "kombinacija" user posted image user posted image da se zna da si u rajiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:51:54   
Hanady RR
primljeno k znajuuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:52:01   
fatimica09
e onda sam i ja u raji....kod mene haman po godine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa onda user posted image user posted image pa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:52:07   
Skvo RR
Kod mene je razum, ono sto mi je vodilja u svim mojim postupcima!

Vezano za emocije, i one su tu, ali poprilicno zapostavljenje, ipak znaju mi ponekad i emocije napraviti problem, jer razum izvana je emotivna bura u meni!




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:54:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

...razum izvana je emotivna bura u meni!





Tako nekako.


(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:55:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

veesela i ja sma radila humanitarno dugo...i znaš šta ja sam posljednju aktivnost radila prema djeci u pazariću...odme ja dole sa ekipom idu kamioni hrane...te godine smo im lož ulje obezbijedili i zamisli...od nas 9 meni se jedna djevojčica od 7 godina zaljepi za rukav i miriše me nenormalno i sve za mnom ide...kaže meni jedan doktor ona ne govori ona se svih boji ona samo na miris ljudima prilazi...njuši ih kao životinja i tako ih ocjenjuje koliko su dobri za nju...JA kad nisma umrla od tuge...da sam tada bila udata ja bih to djete kući povela. išla sam joj još 2 puta dole al nakon toga nisma više mogla...mamam mi nije dala ja sma samo o njoj pričala i plakla i danju i noću...



da teško je, ja uglavnom radim sa socijalnim slučajevima, samohranim majkama i njihovom dječicom
Nekada zna biti teško....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Emocije i/ili razum
2.2.2010 23:56:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

e onda sam i ja u raji....kod mene haman po godine user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa onda user posted image user posted image pa user posted image user posted image user posted image

ti si, fatimice, ono baš prava rajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *