|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:52:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Fojnica i Aquareumal su super. Apartmani odlicni, kuhinja ima u njima, hrana u restoranu isto super. Ma sve za 10. A i u samom gradicu ima restorana, buregdzinica itd tako da gladni sigurno necete biti i to za male pare. U kafiću je sve u pola cijene u odnosu na Sarajevo. Mi smo doduse bili dok jos nije bila sezona kupanja, ali planiramo ovo ljeto aBd u Fojnicu "na more" jer muz ne moze dobiti puno god. odmora. Dakle, topla preporuka za Fojnicu i domaci turizam. Da im je jos morska voda u bazenu ne bi mi Hrvatska ni padala na pamet user posted image


Mozda zvuci glupo al meni je san otici u Fojnicu... prosla sam par puta kroz al nikad nisam otisla da budem par dana u fojnici a o tome mastam... =)

Mozda ako Bog da ove godine imadnemo priliku da odemo =)
i ja...ali samauser posted image ...bez muza i Andrejevica...da nadjem svoj zeeeeeeeen

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:54:06   
Ilhana RR
dadada hajmo ja i ti skupa ;) =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:57:43   
Nedi
Hoću i jaaaaaaaaa sa vamauser posted image user posted image user posted image user posted image

A kakve tek ustipke prave, nema sance da se kuci mogu napraviti onako dobri

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:00:03   
Anoniman
Jao ne mogu da vjerujem, čitavo jutro dogovaram sa mm vikend u Fojnici user posted image

Eto mi idemo ovaj vikend, saaaamiiiiiii user posted image user posted image  user posted image user posted image  pa vam javim kako je bilo user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:03:30   
batterfly
Nedi, moze li se u aqua park unijeti pice, hrana....Ima li u blizini hlada??'
Moraju li se iznajmiti one lezaljke i suncobran??' Kakva je voda??
Ja kontam prvo otici na jedan dan samo, da vidim uopste, kako je....Na slikama
mi se cini da nema bas mnogo hlada?? Jedino ako se smije koristi ona sumica okolo???

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:06:05   
Trnoruzica

Mene za Fojnicu ineteresuje, osim pitanja koja je buuterfly postavila, kakva je temperatura vode, ima li za djecu nekih zanimacija?

< Poruku je uredio Ilhana RR -- 23.6.2010 15:08:32 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:07:25   
Anoniman
batterfly čekaj do ponedjeljka dobit ćeš info iz prve ruke user posted image

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:07:29   
Nedi
Mi smo isli u decembru 2008. tako da ne znam to oko ljetnih aktivnosti ali bilo mi je prelijepo i zato se sad šlepam Ilhani i dadi da okusim i ljetnje čarolije aquareumala

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:12:47   
batterfly
Joj, enisa_sara, careeeeeeeeee, ma pricekat cu jos svakako, bar dvije sedmice, jer bolujem od ovih "gouser posted image na"-citaj vodenih ospicauser posted image , pa me je muzek odlucio, cim prodju, odvesti u aqua parkuser posted image , ali sam rekla zelim prvo otici samo na dan da vidim kakvi su mi uslovi(zbog djece), jer mi je blizu....Jel' idete bas u ovaj park??? Jedva cekam da odes i da me obradujes sa pozitivnim informacijama...Najvise mi obrati paznju na hlad...hahahaa!pa tek onda na ostalo:)i tepm. vode!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:24:27   
Anoniman
Da, da baš u taj park user posted image  Bićemo 2 dana, ima sve dobro da šmeknem user posted image , sve ću da provjerim i ispitam i isprobam user posted image  no siki riki user posted image

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 15:34:45   
tajcika
ja sam bila prosle godine u junu 7 dana bilo mi je extra da mi je neko rekao da se mozes onako odmoriti ne bi vjerovala,sve za 10,mislim da je sada jos bolje kako je otvoren aquapark(prosle godine kad smo mi bili bio u izgradnji),pocrnila na terasi ko na moru,tisina,kafa,ljepota jedna...e sad i meni treba info kako je za male bebe jer ova velika bi da idemo ali sada je drugacija situacija kad imamo jednog clana vise i to malog clana

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 16:32:10   
anidla
tako bih voljela da mi neko kaze gdje imaju fini bungalovi u Crnoj Gori? i da su povoljni..

bas mi se ne daje 80 eura...ustvari nemam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
28.6.2010 22:40:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: batterfly

Joj, enisa_sara, careeeeeeeeee, ma pricekat cu jos svakako, bar dvije sedmice, jer bolujem od ovih "gouser posted image na"-citaj vodenih ospicauser posted image , pa me je muzek odlucio, cim prodju, odvesti u aqua parkuser posted image , ali sam rekla zelim prvo otici samo na dan da vidim kakvi su mi uslovi(zbog djece), jer mi je blizu....Jel' idete bas u ovaj park??? Jedva cekam da odes i da me obradujes sa pozitivnim informacijama...Najvise mi obrati paznju na hlad...hahahaa!pa tek onda na ostalo:)i tepm. vode!




Ja se juče vratila user posted image  odmorila se i naspavalaaaaaaaaaaala samo tako! user posted image  Svakako je i vrijeme bilo za spavati user posted image  Draga batterfly, ja sam samo spavala, jela i kupala se (ali u kadi user posted image ). Bazeni su puni, niko se, naravno, nije kupao ali koliko sam mogla zapaziti ima i hlada za djecu. Mjesto je baš, baš mirno, super za odmor u pravom smislu te riječi! Apartmani su super, veliki, uredni i čisti, jedina zamjerka je - suđe! Malo su škrti na istom pa ima samo ono baš, baš osnovno user posted image  ali možeš to ponijeti šta želiš. Ujutro tete dolaze kupe smeće i mijenjaju peškire.
Uglavnom, ja sam se lijepo odmorila, naspavala i nadisala čistok zraka u šumi udaljenoj 10-tak min. vožnje od apartmana.

Ne znam da li sam sada prekršila neko pravilo, oprostite ako jesam user posted image

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
29.6.2010 12:52:40   
batterfly
Enisa_sara, hvala ti punooooooooooooooooooooooooo!
Vec sam sinoc procitala tvoj post, ali se nisam mogla prijaviti nikako...
Bas mi je drago sto su ti utisci pozitivni, sto ti je bilo  superrr, i nek' si se vala odmorila..Zao mi je jedino, sto vas vrijeme nije posluzilo, ali ste se bar odmoriliuser posted image

Hvala ti puuunooo, jos jednom..user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
29.6.2010 14:16:20   
w.pooh
Enisa_sara može li informacija ( može i na pp) user posted image
Jeste li vi koristili one neke vikend aranžmane (čarolije ove-one user posted image ), ja sam gledala cijene ali samo me interesuje je li ono cijena za jednu osobu za čitav vikend ili user posted image I kakve su sobe, jesu li one 4 što imaju na web stranici user posted image
Hvala user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
29.6.2010 23:14:51   
R&T@
Mrzim kad poruka ne prođe user posted image user posted image

Enisa, sumnjiva si mi...
Ti i muz sami...
Ne znam koliko si ti sposobna da dajes informacije?????????user posted image

Koliko te kostalo to zadovoljstvo?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
30.6.2010 23:05:13   
Anoniman
batterfly, ma nema na čemu user posted image
w.pooh, koristila sam čaroliju KREVET maksimalno user posted image user posted image user posted image user posted image  Nismo koristili masaže ako na to misliš.... A da to su te cijene (prezentirao mi je neki lik, doduše preko telefona kad je potvrdio rezervaciju) i da cijene su za jednu osobu, malo previše user posted image  Jedino što sam onako usput uradila je pedikir i nadogradnju noktiju i za to me srklet uhvatio user posted image user posted image

E vidi ove tajre.... ccccc user posted image user posted image
Platili smo 162 KM (to je znači solo cijena, samo noćenje 2x)
Ako sam prekršila pravilo, molim moderatore da opomenu tajru, ona je kriva  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.7.2010 9:58:54   
nikka
Ja imam pitanje u vezi aquaparka.
Da li je  Reumal u sklopu aquaparka, tj. da li se može odsjesti u hotelu a ne u apartmanu, a koristiti  aquaparkuser posted image
Pitam zbog hrane, jer bezveze mi da koristim apartman sama sa djetetom.
Hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.7.2010 19:17:24   
meli
vidim iz postova da vam se sviđa moja fojnica. i bas mi je drago. ubuduce kad budete imale namjeru doci u fojnicu, javite se. bilo bi mi drago da se upoznamo. znam da je ovaj moj post OT ( izvinjavam se ) ali bi se obradovala kada bi makar jednu od forumasica upoznala.

veliki pozdrav iz Fojnice!!!!!

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
2.7.2010 21:37:36   
Anoniman
meli, nisam znala da ima forumašica iz Fojnice user posted image  Baš smo se mogle upoznati i popiti kafu.... ali biće opet prilika, biće user posted image

(odgovor članu meli)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
5.7.2010 18:49:56   
meli
enisa_sara, nadam se da će biti prilika da se upoznamo. bas bi mi bilo drago. zato iduci put se ¨tuspasi¨.....


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
7.7.2010 12:51:34   
M kao Mama
Cure, je li nekoprošle godine ljetovao u Ulcinju, meni bi trebao apartman za nas dvoje i L. Da je plaža blizu, ako imate neke informacije šaljite na PP.

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
9.7.2010 13:07:36   
nikita
Da li je itko ljetovao na Pelješcu i gdje? Kakve su cijene? Znam da je anidla bila al ona je na Visu pa mi ne moze odgovoriti

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
14.7.2010 8:20:22   
mala86
mi planiramo u nedelju ici u Fojnicu,u aquapark!interesuje me ovo oko hrane-jel mogu unjet svoje ili moram tamo kupit?

negdje sam vidjela(na nekoj reklami)akcija nocenje tamo 20km-to mi se cini ok,ali ne mogu vise nac-jel zna ko sta o tome?


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
14.7.2010 8:45:17   
taurus
IZVORNA PORUKA: nikita

Da li je itko ljetovao na Pelješcu i gdje? Kakve su cijene? Znam da je anidla bila al ona je na Visu pa mi ne moze odgovoriti



zavisi gdje na Pelješcu.
Cijene se ne razlikuju od ovih na Makarskoj rivijeri, ali je more znatno čistije, manje su gužve i po meni je cijeli Pelješac prelijep

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *