|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
22.7.2010 12:09:50   
idana_85
TERMALNA RIVIJERA

Ja sam bila prosle nedjelje. Radnim danima je karta 11KM nedjeljom 15KM. Treba poraniti, mi smo sat vremena cekali u redu. Mozes dodati jos 2-3 Km i dobijes rucak, mali neki hamberuger,cheesburger ili chickenburger i pice.
Lezaljka je 4KM, suncobran 4KM,ako iznajmljujes skupa onda je 6KM. a nema sta nema, jacuzzi, bazeni, uglavnom se svugdje moze hodati,samo je u jednom na cosku duboka voda, imas tobogane, bungee jumping( on se placa posebno kao i jos neke didje), imas tunele, djeciji mali bazen, super je, imas u bazenima mjesta gdje mozes dobitri masazu vodom, ima onaj krug gdje te voda nosi,tj vrti u krug....ma super,super je, toplo preporucujem, meni vrijedi svake marke

a da...sada vise ne kontrolisu,moze se hrana unijeti,niko ti nista negleda niti te pita


< Poruku je uredio idana_85 -- 22.7.2010 12:10:48 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
22.7.2010 15:45:08   
mala86
IZVORNA PORUKA: idana_85

TERMALNA RIVIJERA

Ja sam bila prosle nedjelje. Radnim danima je karta 11KM nedjeljom 15KM. Treba poraniti, mi smo sat vremena cekali u redu. Mozes dodati jos 2-3 Km i dobijes rucak, mali neki hamberuger,cheesburger ili chickenburger i pice.
Lezaljka je 4KM, suncobran 4KM,ako iznajmljujes skupa onda je 6KM. a nema sta nema, jacuzzi, bazeni, uglavnom se svugdje moze hodati,samo je u jednom na cosku duboka voda, imas tobogane, bungee jumping( on se placa posebno kao i jos neke didje), imas tunele, djeciji mali bazen, super je, imas u bazenima mjesta gdje mozes dobitri masazu vodom, ima onaj krug gdje te voda nosi,tj vrti u krug....ma super,super je, toplo preporucujem, meni vrijedi svake marke

a da...sada vise ne kontrolisu,moze se hrana unijeti,niko ti nista negleda niti te pita



hvala puno user posted image ,informacije su user posted image

jos nesto-voda je topla?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
22.7.2010 16:18:25   
batterfly
Bila u Fojnici, usput svratila sa mm, kad smo se vracali iz Sa., slazem sa mala86, i ipak se odlucili na dan na moru...

Mama Alma, jesi li dobila info. za Ulcinj?? Mogla bih se raspitati, ako ti treba jos uvijek, nedavno se prijatelji vratili iz tog mjesta??

AnitaMO, za Makarsku, u pravu, samo nama nije bila tolika guzva na plazi, voda jeste prljava, ali ima mjesta i gdje nijeuser posted image ....

Mene sad zanima, ima li ko info. o Tucepima??'
Treba mi apartman za 3 odrasle osobe i dvoje male djece???
I da je blizu plaze(najdalje do 150m)....
Mi culi da se cijene krecu od 12-15eura po osobi, pa ne vjerujemouser posted image ...
Jel' neko bio?, cuo?, vidio?, zadovoljan?, nezadovoljan?
Hvalaaaaa!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
22.7.2010 16:24:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: batterfly

Bila u Fojnici, usput svratila sa mm, kad smo se vracali iz Sa., slazem sa mala86, i ipak se odlucili na dan na moru...

Mama Alma, jesi li dobila info. za Ulcinj?? Mogla bih se raspitati, ako ti treba jos uvijek, nedavno se prijatelji vratili iz tog mjesta??

AnitaMO, za Makarsku, u pravu, samo nama nije bila tolika guzva na plazi, voda jeste prljava, ali ima mjesta i gdje nijeuser posted image ....

Mene sad zanima, ima li ko info. o Tucepima??'
Treba mi apartman za 3 odrasle osobe i dvoje male djece???
I da je blizu plaze(najdalje do 150m)....
Mi culi da se cijene krecu od 12-15eura po osobi, pa ne vjerujemouser posted image ...
Jel' neko bio?, cuo?, vidio?, zadovoljan?, nezadovoljan?
Hvalaaaaa!

mi smo bili u tucepima krajem juna i placali smo 15 eura po osobi za dvokrevetnu sobu, apartmani su tada bili od 40 eura pa nadalje (za dvije osobe). od 1. jula je sve jos skuplje, sumnjam da ces naci po toj cijeni, mozda negdje u brdu jedino. poslacu ti na pp dobar link pa pogledaj malo apartmane. mislim da ti je sada uzasna guzva tamo, kao i u citavoj makarskoj rivijeri...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
22.7.2010 18:39:14   
M kao Mama
Bat. nisam ništa dobila konkretno, pitaj pa mi pošalji PP, a Tučepi su ti jedno od najskupljih mjesta u regiji, tri osobe i dvoje djece, to vam japartman za 4 osobe, budi spremna da ti nude od 65 eura pa do 80 jer sada je jek sezone. 

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 8:59:01   
M kao Mama
Jao, meni žene pomagajte, mi planiramo u Ulcinj, ali .... prvo mi je jedna rodica prije neki dan rekla kako je ona prije 25 godina bila svjedok utapanja dvoje mladih ljudi na Velikoj p. jer kao tamo imaju virovi i struje, taman malo zaboravila na to, brat mi sinoć uze muštuluk kaže na V. plaži ide čiko sa zmijom pitonom i majmunom, to atrakcija, ja ću se ubiti. Imam fobiju od sve što gmiže, a da o zmijama ne pričam. Jel to istina ii on mene plaši i zeza jer zna kakva sam po tom pitanju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 9:02:11   
idana_85
Topla nego sta, posebno u unutrasnjim bazenima,jacuzzi jedva da izdrzis,a i vani je fina topla voda, ja licno kad se kupam sebi pravim hladniju...

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 9:03:33   
tea lana

plaza pjescana  ali stalno puse vjetar dusu dalo za izgoriti.Te dvije plaze su izvan Ulcinja pa se tako moras voziti svaki dan.Cijene su im kao kod nas a nocni izlazak kao na koridu to mi je kuma tako pojasnila prije dva dana se vratila

< Poruku je uredio tea lana RR -- 23.7.2010 9:10:25 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 9:06:59   
M kao Mama
Plaža je duga 14 kilometara, tako da ima mjesta za sve, hahahahah, a plaže su uredne jer se plača ulaz, mi ćemo najverovatnije na MCM jer tamo ima i za djecu park,

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 9:15:10   
Hanady RR
Alma baš se bezveze broneš.

U ulcinju je divno....

istina ima virova ali zaboga nećeš ići u njih...
u ulcinju na jednoj plaži ima spasioca kao kod nas psecijalnih policajala u nekoj akciji....

u slučajevima visokih valova javljaju se virovi...ti valovi su dosta česti ali tada spacioci prepoznaju opasnosti na vrijeme i upozoravaju da se ne odlazi dalje od dozvoljenog. samo oni koji to ne oštuju završavaju kao neretni slučajevi.

i da tea je u pravu veliki broj ljudi iz albanije dolazi u Ulcinj međutim na velikoj plaži to niti smeta niti bi trebalo naravno....plaže su ogromne i prelijepe....

Na maloj plaži malo je smješno stanje jer veliki broj Albanaca koji su tu napune tu malu plažu ( a baš je mala) i žene uglavnom bivaju u garadrobi jer su svi ti ljudi došli većinom radi ljekovitog efekta pjeska u Ulcinju.

no to nije razlog ne odlska na more tamo jer ja to iskreno nisma ni primjećivala kako treba jer tamo se baš uživa.

E dalje taj piton zmija...user posted image user posted image user posted image user posted image

pa alma draga neće tebi pod nos...sve i ako prođe plažom na kojoj si ti u trenutku u kojem si ti šta ti imaš sa tim...nedaj mu blizu i piči svoj film.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 10:22:38   
milenium

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Bat. nisam ništa dobila konkretno, pitaj pa mi pošalji PP, a Tučepi su ti jedno od najskupljih mjesta u regiji, tri osobe i dvoje djece, to vam japartman za 4 osobe, budi spremna da ti nude od 65 eura pa do 80 jer sada je jek sezone. 


pošto su nama tučepi pred nosom,moram reć da su jeftiniji od makarske,baške i ostalih.mi idemo uvjek u sedmom ili početkom osmog mjeseca. i apartmani nisu prelazili 40-45 eura/noć za 2 osobe.a za 4 osobe 70 eura.i to uopće nije puno,opet se trošak prepolovi i to opet ispadne 34-40 eura po bračnom paru.a tolko bi platili i da idu sami njih dvojeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 10:36:00   
nikita
IZVORNA PORUKA: batterfly

Mene sad zanima, ima li ko info. o Tucepima??'
Treba mi apartman za 3 odrasle osobe i dvoje male djece???
I da je blizu plaze(najdalje do 150m)....
Mi culi da se cijene krecu od 12-15eura po osobi, pa ne vjerujemouser posted image ...
Jel' neko bio?, cuo?, vidio?, zadovoljan?, nezadovoljan?
Hvalaaaaa!


Draga prvo da te ljubim , cmok user posted image
E ja sam rezevrirala u Tucepima u Vila Nela 11.8. apartman veci ,za dva bracna para i dvoje djece i za noc nam je 94 eura, 150 m od plaze je, sutra idemo platiti akontaciju pa cu tocno vidjet gdje je to..


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.7.2010 10:53:07   
milenium

IZVORNA PORUKA: nikita

Draga prvo da te ljubim , cmok user posted image
E ja sam rezevrirala u Tucepima u Vila Nela 11.8. apartman veci ,za dva bracna para i dvoje djece i za noc nam je 94 eura, 150 m od plaze je, sutra idemo platiti akontaciju pa cu tocno vidjet gdje je to..


user posted image pljačka.mogli ste još malo bolje prosurfat.skupo je to za tučepe ,a u srcu makarske za 4 osobe od 8.7.-27.8.=70 eura,novi apartmani izgrađeni prije 3-4 godine,opremljeni ful.za tu razliku možeš na pizzu svaki dan otićuser posted image (ima i za 60 eura -bez balkonauser posted image ) koga zanima nek šalje na pp da ne reklamiramuser posted image



(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 12:42:42   
leonora
mene zanima slijedeće: Uvijek sam rezervisala apartman prije nego odem na more, nađemnešto štomi odgovara na internetu i to je to. Međutim, sad nisam našla, ništa mi ne odgovara, tu najviše mislimna cijenu, planiram u Makarsku ili neka mjesta u blizini, ali to je sve uglavnompreskupo.Meni je sve više od 40 eura za dvije osobe puno. Pa me sad zanimamoželi se već kad se ode na more tamo naći smještaj, imali onih što nude slobodne apartmane? Molim da mi odgovori akoko zna? Hitno mi je.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 12:57:13   
taurus
naravno da možeš naći smještaj i dole kad odeš, a ne bi bilo loše da u tom mjestu u kojem budeš prvo posjetiš turist biro u kojem će ti ponuditi privatne smještaje koji su trenutno slobodni

(odgovor članu leonora)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 13:09:11   
Visnja RR
ako se ide sa djetetom to je najgora opcija...ici na nedogovoreno jer sta sa djetetom dok trazis sobu po vrucini...
ako ipak odlucis za to, savjet da odes do autobuske stanice tamo se uvjek nalaze ljudi koji vuku za rukav... UVJEK PITAJgdje je soba , bizu ili daleko od mora... sretno!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 13:28:10   
tea lana

IZVORNA PORUKA: leonora

mene zanima slijedeće: Uvijek sam rezervisala apartman prije nego odem na more, nađemnešto štomi odgovara na internetu i to je to. Međutim, sad nisam našla, ništa mi ne odgovara, tu najviše mislimna cijenu, planiram u Makarsku ili neka mjesta u blizini, ali to je sve uglavnompreskupo.Meni je sve više od 40 eura za dvije osobe puno. Pa me sad zanimamoželi se već kad se ode na more tamo naći smještaj, imali onih što nude slobodne apartmane? Molim da mi odgovori akoko zna? Hitno mi je.


ja idem u Promajnu odmah poslije Makarske apartman za 3 odrasle osobe je 40 E bar moj 20metara od plaze.pa eto

(odgovor članu leonora)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 13:30:01   
tea lana
http://www.stockphotopro.com/photo-thumbs-2/stockphotopro_66804423YTJ_.jpg

Promajna

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 13:34:54   
batterfly
leonora, naravno da mozes otici bez dogovora i naci ces sigurno nesto:)
Prosle sedmice su tako otisle moje druge na 4 dana, i bukvalno im je covjek dosao na parking(bivsi kamp), pitao treba li vam smjestaj...One su nasle apartman sebi(znaci, u roku odmah)user posted image , a kostao ih je 15eura po osobi(njih dvije)...Ali je apartman bio iznad ceste gore, ali uopste nije daleko od plaze..Mada im je ciko rekao, da ukoliko zele apartman ispod ceste(to ti je onda pravooo blizu plaze), skuplji za 5eura...

Mama Alma, nisam se direktno vidjela sa njima, ali sam cula od zajednickih prijatelja da su nasli apartman (4odrasle osobe i 3 djece) za samo 35eura, mada su oni na tu neku plazu morali ici autom(zena pokrivena)...pravo zadovoljni, cijene k'o i kod nas samo u eurima:)...Eto...ako te jos sta zanima, reci:)a

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 13:38:13   
batterfly
Teacher75, svaka ti cast, zemska...I jos jednom ti hvala na svemuuu:)

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 22:54:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: batterfly

Teacher75, svaka ti cast, zemska...I jos jednom ti hvala na svemuuu:)

nema na cemu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
24.7.2010 23:18:41   
dinaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: batterfly

Bila u Fojnici, usput svratila sa mm, kad smo se vracali iz Sa., slazem sa mala86, i ipak se odlucili na dan na moru...

Mama Alma, jesi li dobila info. za Ulcinj?? Mogla bih se raspitati, ako ti treba jos uvijek, nedavno se prijatelji vratili iz tog mjesta??

AnitaMO, za Makarsku, u pravu, samo nama nije bila tolika guzva na plazi, voda jeste prljava, ali ima mjesta i gdje nijeuser posted image ....

Mene sad zanima, ima li ko info. o Tucepima??'
Treba mi apartman za 3 odrasle osobe i dvoje male djece???
I da je blizu plaze(najdalje do 150m)....
Mi culi da se cijene krecu od 12-15eura po osobi, pa ne vjerujemouser posted image ...
Jel' neko bio?, cuo?, vidio?, zadovoljan?, nezadovoljan?
Hvalaaaaa!

mi smo bili u tucepima krajem juna i placali smo 15 eura po osobi za dvokrevetnu sobu, apartmani su tada bili od 40 eura pa nadalje (za dvije osobe). od 1. jula je sve jos skuplje, sumnjam da ces naci po toj cijeni, mozda negdje u brdu jedino. poslacu ti na pp dobar link pa pogledaj malo apartmane. mislim da ti je sada uzasna guzva tamo, kao i u citavoj makarskoj rivijeri...


teacher moze li i meni na pp taj dobar link za Tucepeuser posted image  

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.8.2010 0:12:45   
M kao Mama
Evo, da se i ja javim, dugo sam razmišljala da li da se javim i napišem svoje iskustvo, i na kraju dam odlučila DA.

Večeras samo se vratili iz Ulcinja i moram kazati da sam razočarana, ovaj godišnji i ovaj odlazak na more nije ispunio moja očekivanja.
Uh, da krenem, redom, toliko sam slušala kako je dole jeftinije, kako su cijene ovoljnije nego u Hrvatskoj, ja na žalost nisam naišla na situaciju, znači nakon skoro 6 sati putovanja došli smo u Ulcinj, i dali se u potragu za smještajem. Ikao je bila nedjelja , odnoso dan kada je smjena turista, tri puna sata smo tražili smještaj, na kraju našli smo apartman za troje 35 eura, što i nije tako povoljno. Apartmman je u D. Štoju u blizini Velike plaže, a to u blizini znači jedno dobrih kilomerat i po, što znači svaki dan na plažu autom, nama je bila kao najbliža Safari, ali išli smo na MCM jer je ona zaista najbolja. Ulaz na plažu se ne pleća, ali plačaju se ležaljke, dvije ležalkje i mali suncobran 6 eura, mežutim, taj suncobran i niuje dovoljan, jer sunce bije sa svih strana. Dobro, šta da se radi, šta je tu je, cijene su takve, da ono što je kod nas 1 KM tamo je 1 eura, a nešto i malo jače, odnosno skuplje.

Evo malo poređenja, onaj zvijezda hljeb je 50 centi, voće je oko 2 eura (breskve, nektarine, banane, šljive), sok juice 2,30 eura, jabuka do 1,5 euro, puter 2, 2 i po eura, doner 2,5 i 3,5 eura, sladoled kornet 1 , 1,5, na štapiću do 2 eura, cijene u kafićima su malo, malo sukuplje nego kod nas.

Pijesak, uh, raj za djecu, ali svi kostimi su uništeni, ali doslovno, pijesak je ušao u tkanje i od njih više ništa.

More, valovi stalno, samo nekada malo veći, nekada malo manji, ali nikada mirno, što znači, stalno mutno more,

dubina mora, katastrofa, do onih tikvica je voda meni bila do grudnog koša, a ja visoka 1, 72 cm, to me baš razočaralo, od plivanja ništa,

Gužva u gradu, na plaži, saobraćaju, neopisiva, svi luđački voze , što me jue izludilo dodatno.

I na kraju srećković koji ide plažom i nudi slikanje za 5 eura sa magarcem, majmunom, spajdermenom i zmijom, e ovaj me je dokusurio. Ja ima fobiju od zmija, a on paradira plažom.

Definitivno Ulcinj nije ispunio moja očekivanja,

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.8.2010 9:48:13   
Trnoruzica
Što se tiče cijena, mama alma, jesu povoljne. Mi smo bili na Makarskoj Rivieri. Prvo smo planirali CG, pa Tursku, pa na kraju smo zavrsili 7 dana u Hrvatskoj. U septembru planiramo u Tursku.
A u Hrvatskoj, ne znam jel'''' iko pisao ista, ali apartman za troje od 35 eura, po mom misljenju je veoma tesko naci sto se tice Hrvatske. Jer cijene lezaja su sad, posebno u sezoni od 15-25 eura za jedno. A cijene sladoleda, u Hrv su od 13 kn - 25 kn, zvijezda - hljeb kosta 14 kn, i da dalje ne nabrajam. Voce im je uzas skupo. Ali eto, svako zna najbolje, i svako poneki zakljucak donese sa GO user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 1.8.2010 9:49:17 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.8.2010 14:27:19   
iv@ncica
istina  je d a s u  cijene  katastrofa...65  eura  apartman  za  4  osobe u  Promajni...otisli  jutros  moja  sestra  i  njen muz  s  bebom....s  tim  da  im  je  to 3-ca  sreca  valjda...isli  vec 2  puta  i  svaki  put  im  izdali  apartman  nekome  drugom..a  vec  su  unaprijed  rezervirali,  da  bi  tek  onda  isli s bebom  i  stvarima,  a  puno  je  ko  sibica,  nema s anse  na licu  mjesta  ista  naci..uzasno  su bezobrazni,  ne ljubazni, i i   sve  ostalo  da  ne  nabrajam...ipak  zive  od  turizma  i  trebali  bi  biti  pristojni  ptema  ljudima  koji im  placaju...ja  cu  sutra  na  dan..ne  pada  mi  na  pamet  davati  pare  za  smjestaj  jer  nam  je 
1 i 40   minuta  do  mora.  A  oni  pucaju  cijene  kako  im  pane  na  pamet..s  ti  da  ako  ostejs  do  3  dana,  ako ti  daju  smjestaj onda  je  cijena  dupla...o  hrani,  picu  i  ostaloj  usluzi  d a ne  pricam.... sto  rece  moj  zet  da  nama  neko  da  u    ruke  ono  dolje  mi  bi  u  raj pretvorili i duplo  zaradili  i  to  s manjim  cijenama...ali  treba  znati  raditi  i  biti  radnik.
eto  moj  savjet  svima  koji ce  ici  da  nazovu  svako  malo  tamo  gdje  su  rezervirali,  jer  njih  briga..izdaju  smjestaj  cim  neko  naiđeuser posted image ..ovo  sam  malo  ljta  pa s am ovako  pisala  sorryyy,  ali  vrijedi  znati user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *