|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako postaviti avatar?
18.4.2008 14:32:07   
Anoniman
ako zelite staviti svoju sliku neku... morate je prethodno smanjiti na dimenzije manje od 73 x 73.. znaci ni jedna dimenzija slike ne smije biti veca od 73 pixela (ako je npr slika 65 x 75, ne moze, moraju obje dimenzije biti manje od 73)

ako pak zelite da postavte neku drugu slicicu ( imate ih dosta koje su male i prihvatljive odmah, bez smanjivanja, na stranici http://www.avatarist.com/ ).. odaberi slicicu i sacuvaj je na desktop.
sljedece: trebate kliknuti na vrhu RR stranice na dio moja ringeraja i otvoriti svoj profil i kliknuti na dio
Otpremi moju sliku - avatar (postojeća će biti zamijenjena) ...
zatim odaberete sliku koju ste izabrali i potvrdite..
na kraju pritisnete tipku potvrdi na dnu svog profila i to je to :)
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako postaviti avatar?
29.4.2008 8:37:20   
Jerneja RR
 
Avatar dodate u "Moj profil" na "Moj avatar" --> Otpremi moju sliku - avatar.
Slika koju želite staviti u vaš profil mora odgovarati sljedećim kriterijima:

ne smije biti veća od 20 kB,

njezine dimenzije moraju biti 73x73 pixela,

mora biti u formatu jpg ili gif.

Da bi slike odgovarale ovim kriterijima upotrijebite program koji je dio operativnog
sistema Windows (Paint) ili neki od poznatih programa za grafičku obradu slika
(Photoshop, Paint Shop Pro i slično) Nekoliko programa za uređivanje slika možete
pronaći na http://www.tucows.com/downloads/Windows/DesignTools/Image/


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako postaviti avatar?
25.12.2008 15:15:52   
Anoniman
cak iako nadjete slicicu na na netu, provjerite joj velicinu / dimenzije
obicno je vecina foruma podesena da prima slicice velicine 100x100, al to nije slucaj sa ovim forumom

velicinu i dimenzije slike vidite na opcijama slike kad je sacuvate i otvorite

LP

(odgovor članu Jerneja RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *