|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 mart
6.3.2010 15:41:25   
de_de
IZVORNA PORUKA: Hanady

bome milenium neka troši...bolje na mene već na druge...ja sam ovaj 8. mart pošeljela divan poklon onako naglas...neću da vam kažem da se ne izjalovi....a biće biće...uhvatih ga na netu kako tražiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Joj dobra si. Ja sam pozelila dva poklona (takodje naglas) i ostavila njemu da izabere koji ce kupiti.
Ja poklone kupujem mami, svekrvi, nenama, sestri, tetkama (3 komada user posted image user posted image ), rodicama (dva komadauser posted image user posted image ), prijateljicama (5 komadauser posted image user posted image ). Uh sad kad vidim spisak zavrtoglava mi se.
Mami, svekiju i sestri kupim nesto skuplje, a ostalima neki cvijet ili neku kozmetiku.
Ove godine cemo takodje nenama i tetkama napraviti otisak Keninih stopala u gipsu, ako stignemo.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: 8 mart
6.3.2010 17:10:41   
reallove
Ovdje nema 8.martuser posted image user posted image ..obiljezavaju Dan  majki ali neznam tacno koji datumuser posted image ..mami sam uvijek kupovala cvijece obavezno  i uz to neki nakit,sveki ce dobiti za dan majki kad budeuser posted image ...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: 8 mart
6.3.2010 17:17:04   
Honey3
mene su moje dvoje starije djece danas obradovali poklonima,nisu mogli cekati 8. pa isli kupiti a ja ih sa vrata naruzila gdje su bili,dugo se zadrzali,ja ko user posted image kad oni meni podjose poklone davati svasta nesta nakupovali a meni suze na ociuser posted image duse moje oni mene da iznenade a ja njih naruzila,evo mi odma suze na oci..

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: 8 mart
6.3.2010 17:51:53   
veeseelaa
ja poklone kupila kćerkici, bratičinoj, snahi, prijateljicama i svekrvi
Curicama plišane igračke a ostalim bombonjere+kozmetika razna
Hvala new mami juče na pomoći u Merkatoruuser posted image  eh šta sam veša sebi kupilauser posted image
kad sam došla na kasu tek sam vidjela a čarape tek user posted image user posted image user posted image user posted image
U ponedjeljak idem mami kupiti poklon, nisam se mogla odlučiti do sada šta bi joj kupilauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.3.2010 17:52:52 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: 8 mart
6.3.2010 18:08:57   
sarayka
Nisam kupila još svima...
Sestri set kozmetike, a mami i sveki cu ovaj dan-dva....user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: 8 mart
6.3.2010 18:16:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: reallove

Ovdje nema 8.martuser posted image user posted image ..obiljezavaju Dan  majki ali neznam tacno koji datumuser posted image ..mami sam uvijek kupovala cvijece obavezno  i uz to neki nakit,sveki ce dobiti za dan majki kad budeuser posted image ...

mislim da je 09.maj-divan praznikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
A, odoh sad u kupovinu za 8.mart..ništa previše...simbolično ove godine


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: 8 mart
6.3.2010 20:11:33   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Hvala new mami juče na pomoći u Merkatoruuser posted image  eh šta sam veša sebi kupilauser posted image
kad sam došla na kasu tek sam vidjela a čarape tek user posted image user posted image user posted image user posted image
U ponedjeljak idem mami kupiti poklon, nisam se mogla odlučiti do sada šta bi joj kupilauser posted image

Ma nema na cemu mila,drago mi je da sam te vidjelauser posted image user posted image user posted image ,znaci ti zavrsila sa poklonima,blago tebi,ja jos nisam nikome kupila,a vremena sve manjeuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: 8 mart
7.3.2010 23:43:20   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: 8 mart
7.3.2010 23:51:07   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: 8 mart
8.3.2010 1:05:56   
acudesa
user posted image Svim forumašicama želim sretan 8. mart

user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: 8 mart
8.3.2010 1:09:09   
milenium
ma taman koda se danas žene cjene onoliko kolko bi trebale al eto,
sretan vam 8.martuser posted image evo jedna ružica koja stoji upravo pored meneuser posted image

user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 8.3.2010 1:22:10 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: 8 mart
8.3.2010 1:12:38   
Hanady RR
Drage moje hvala na čestitkama i evo ja i moje cure a i moj mil mužić šaljemo vama čestitiku
da vam svaki dan osvane sa ostvarenim pravima svih žena,
da vam kuća bude uvijek puna cvijeća kao za dan žena
i da vas sreća prati na svakom dobro odabranom putu
neka do idućeg 8.marta svaka žena ima želju novu.


user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: 8 mart
8.3.2010 7:50:21   
de_de
user posted image

SRETAN 8 MART.

Zelimo trudilicama da ugledaju uskoro plusice, trudnicama skolski porod, a mamama da ih bebe slusaju, dobro jedu, spavaju dobrouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: 8 mart
8.3.2010 7:53:12   
new mama
Drage moje forumasice sretan vam 8.mart,zelimo vam sve najljepse Ajna i ja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: 8 mart
8.3.2010 7:57:34   
kanita25
sreta 8 mart od moje princeze i mene svim forumasicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da provedete lijep dan

_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:00:15   
Leva
Sretan vam 8. mart user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu kanita25)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:05:56   
Anoniman
Sretan 8 mart    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Leva)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:09:54   
tap3ah
user posted image


Cure želim vam sretan 8.mart.




_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:10:05   
Private
Sretan 8 mart svim forumasicama RR,a mojoj sestri rodzendan od mene i prde maloguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:26:24   
Anoniman



user posted image Sretan nam 8.martuser posted image user posted image

(odgovor članu Private)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:27:25   
w.pooh
Drage moje sretan Vam 8.mart od srca Vam želim sve najbolje

user posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:31:28   
rose 87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sretan 8. mart


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:39:29   
Amelaa RR
Sretan nam 8.mart
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: 8 mart
8.3.2010 8:42:58   
tatina maza
Drage moje,od srca vam zelim sretan 8 mart

_____________________________

Karlo 14.03.2004
Tia 21.07.2009
mamini anđeli

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: 8 mart
8.3.2010 9:22:57   
Skvo RR
Drage moje

Sretan vam 8. mart.

Uma i mama!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tatina maza)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *