|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.5.2009 19:32:11   
Zoe
ambera čestitke od srca i želim ti trudnoću za poželitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.5.2009 21:18:34   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: Zoe

ambera čestitke od srca i želim ti trudnoću za poželitiuser posted image user posted image user posted image

pridruzujem se cestitkama...
koja je bila dijagnoza kod vas...izvini sto pitam ali eto nesjecam se da sam citala o vasoj dijagnozi.
sretno!!!!

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
5.6.2009 18:25:09   
Vedica
Drage moje danas sam dobila PP od oktavije (nase stare forumasice iz slovenije), nije htjela da se javlja jer misli da smo je zaboravili ali morala sam podijeliti sa vama prelijepu vijest. Oktavija je bila dugogodisnja trudilica i pocetkom godine je trebala na IVF, medjutim desilo se CUDO. Ostala je trudna prirodnim putem, sasvim slucajno user posted image .
Rekla je da ce nam ispricati sve pojedinosti, al' zasad javlja da ce aBd u septembru postati ponosna mama.

 Draga nasa oktavija cestitam ti na user posted image , zelim ti urednu i odlicnu trudnocu, da izguras ove ljetne dane i da nam na svijet doneses zdravu i slatku user posted image ...i naravno da o svemu tome obavjestavas i nas, tvoje stare (su)trudilice user posted image


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
5.6.2009 18:39:19   
Skvo RR
Cestitke i od mene....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
5.6.2009 18:51:19   
malena27 RR
cestitam i navijam i za ostale nase trudilice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
5.6.2009 19:23:00   
Leva
Ambera i Oktavija zelim vam lijepe i skolske trudnoce. Budite sretne i zadovoljne trudnice jer vi ste to zasluzile user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
5.6.2009 19:38:00   
lamama
čestitam oktavija, želim ti sve najljepše!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
6.6.2009 8:04:05   
oktavija
IZVORNA PORUKA: Vedica RR

Drage moje danas sam dobila PP od oktavije (nase stare forumasice iz slovenije), nije htjela da se javlja jer misli da smo je zaboravili ali morala sam podijeliti sa vama prelijepu vijest. Oktavija je bila dugogodisnja trudilica i pocetkom godine je trebala na IVF, medjutim desilo se CUDO. Ostala je trudna prirodnim putem, sasvim slucajno user posted image .
Rekla je da ce nam ispricati sve pojedinosti, al' zasad javlja da ce aBd u septembru postati ponosna mama.

 Draga nasa oktavija cestitam ti na user posted image , zelim ti urednu i odlicnu trudnocu, da izguras ove ljetne dane i da nam na svijet doneses zdravu i slatku user posted image ...i naravno da o svemu tome obavjestavas i nas, tvoje stare (su)trudilice user posted image



E da znaš, da si me sad razplakala!!user posted image user posted image user posted image user posted image Tako mi je drago, da sam vas mogla obradovat!!

Hvala svima na čestitkama!!!

Ako vam iskreno kažem... ja sam htela več odustat od bebe al stvarno se desilo ČUDO!!!
Sada nemam vremena za celu priču al ču vam u sledečih par dan sve točno opisat i šta sam radila da smo došli do bebe...
Zasad samo da javim da čekamo bebu u septembru (7.9.) in da smo manje više dobro...

Želim vam ugodan dan i puno bebica!!!



_____________________________

Nikad ne izgubi nadu....
http://oktavija.myminicity.com/tra - za promet
http://oktavija.myminicity.com/sec - za kriminal
http://oktavija.myminicity.com/env - za ok

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
6.6.2009 8:15:43   
chicco mama
Oktavija sretno i čuvaj se!

_____________________________

mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
6.6.2009 12:03:48   
ena0002
Amber i Oktavija cestitke od srca user posted image user posted image user posted image .
Oktavija cekamo tu pricu sa nestrpljenjem, jer nama trudilicama je posebno drago cuti da je neka od nas koja se duze trudi ostala user posted image , to ti je melem za nase usi, zato pricaj draga..........user posted image

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
6.6.2009 12:16:24   
EMA 80
sretno od srca zelim vam objema i sve najbolje

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
6.6.2009 13:57:59   
Amelaa RR
Draga Oktavija,od srca cestitam i nemas pojma koliko mi je drago zbog toga.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu EMA 80)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
8.6.2009 10:57:12   
oktavija
Drage moje!
 
Evo i moje priče kao što sam obečala….
 
U barku sam petu godinu… I konačno čekujeno bebu…
Moja diagnoza je policistični jajnici…. Prvi put sam počela sa terapijama posle godinu dana braka i neuspeha… Počela sam sa Klomifenom…i u prvoj rundi zatrudnjela. Ali nažalosta je trudnoča trajala samo 8 nedelja jer je nastupijo spontani abortus i beba nam je umrla….user posted image user posted image user posted image
Jedva smo ja i moj dragi preboleli tu veliku bol… Nakon abortusa sledile su nove terapije Klomifena (još 5 puta) ali bez uspeha…user posted image
Avgusta 2007 imala sam operaciju laparoskopiju i histeroskopiju jajnika i maternice i opet još tri terapije Klomifena ali opet sve bez uspeha…user posted image
Krajem 2007 godine naručila sam se na kliniki za umetnu oplodnju u MB na lečenje…user posted image
Jer je MB jedna najboljih klinika ovde u okolini red čekanje je jako dug… Mi smo došli na prvi razgovor tek u Maju 2008 godine… posle svih pretraga (celukupni pregled mene i muža: krv, hormoni, spermiogram, spolne bolesti…)  i postavljene diagnoze, došli smo na prvu terapiju IUI (insemenacija) u julu 2008 ali opet bez uspeha, pa na drugi IUI i treči IUI ali sve bez uspeha…user posted image
Celo to vreme sam čvrsto verovala u znanstvenu medicinu… i ako sam između terapija pokušavala sa raznim macinim travama i neznam ni ja čime više…. J
Moram priznati, da su terapije in pregledi i dodatki velikih količina hormona jako uticali na moje opštinito zdravlje i raspoloženje in na odnos u braku… Ja i moj muž nismo više bili ljudi nego ROBOTI koje žive, da dođe do bebe…
Tako sam se u jesen 2008 godine odlučila, da ne idem više na terapije i da ču uzet malo vremena za sebe i svoje zdravlje…. user posted image user posted image
Jer su me dodatki hormona jako udebljali (najmanje 10 kg) sam dolučila, da prvo smršam…. user posted image
I tako sem se ja uputila na istraživanja o zdavoj hrani i metodama maršavljenja i naletela na dr. MONITINGNACIJA ili Montinjaka, koji opisuje kako da jedemo i mršavimo (knjiga: Jem torej hujšam -   Jedem tako da mršavim) i iz knjige saznala, da tako lečimo i svoje telo… međudrugim lečimo i policistične jajnike…. I neznajuči i nenadajuči se sve je krenulo dobro od ruke… user posted image klie su se smajivale (5 kg za mesec dana) bez dijete i problema, zdravlje se izboljšavalo (krvna slika bolja)…user posted image Imala sam i čaj za žene  koji reklamiraju na TV -  EVAFIT…. user posted image
Celi decembar sam imala jako buranuser posted image user posted image …problemi na poslu, mama mi se jako razboljela, sa dragim sam se jako posvađala – problemi kod kuče, za novu godinu sam bila tako bolestan (grip) da sam ostala kod kuče sama… itd. Ni u smovima nisam mogla da pomislim, da bi mogla u to vreme zatrudnet....
decembru sam i postila prije Božiča i  7. januara 2009 saznala, da sam trudna…. To je bio moj najljepši božični dar od boga, da mi javi da ču postati MAMA i moj dragi TATA!!!user posted image user posted image user posted image
 
Normalno, da dugo vremena nismo o radostnoj vesti govorili nikome, baš zbog več jednog bolnog gubitka, tako da smo vest rekli svima malo kasnije…. user posted image
user posted image user posted image Ali sad smo u 28 nedelji trudnoče i ja i bebica smo dobro, a tata svaki dan ponosno mazi i grli največji i najljepši stomak na svetu!!!user posted image
 
Eto toliko od mene!!! user posted image
Poanta moje priče je, da o bebi stvarno nesmete razmišljat nego se prepustiti užitku i životu i ona če doč sama, kad se najmanje nadate....
A o zdarvlju morate brinut same i najviše sa ishranom, jer kad nam je telo čisto i zdravo, onda može i da funkcijonira kako treba (to nisam mislila samo na one što su krupne građe nego na sve žene....)...!! «Kad ima mašina dovoljnjo ulja ona če radit ko sat...a ako joj nestane ulje ona če prestat radit!»
 
Ako bude koju zanimalo kako se može POLICISTIČNE JAJNIKE bar delimično ozdravit sa dijetom neka mi se javi pa ču joj napisat nekoliko osnovnih stavri o toj ishrani!!!
 
A zasad od mene toliko! Hvala svima na čestitkama i podrški!
Želim, da sve doživite čudo, kao ja i moj mužič i da vam bog pošalje najlepši dar što može!!!user posted image user posted image user posted image
Volim vas in mislim na sve vas i ako nisam sa vama!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikad ne izgubi nadu....
http://oktavija.myminicity.com/tra - za promet
http://oktavija.myminicity.com/sec - za kriminal
http://oktavija.myminicity.com/env - za ok

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
9.6.2009 0:48:51   
tikica_69
Amber, Oktavija - sretno cure i neka vam ovih 9 mjeseci prodje u sreci, zdravlju i veselju user posted image  user posted image  user posted image  Ja evo prijavljujem svoj 11. postupak, u srijedu san na punkciji, prirodni ciklus.

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
10.6.2009 12:35:16   
tikica_69
Ulovili smo jajnu stanicu....e sad cemo sutra iz a10 ujutro cuti jesu li plivaci bili ucinkoviti user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
10.6.2009 17:58:23   
lamama
Tikice navijam da se zaljube!!!

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
11.6.2009 20:03:27   
sabas
tikice saljem ti pozitivne vibrice :)

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
12.6.2009 20:56:43   
tikica_69
Vracen dvostanicni zametak...ni biolog, ni doktor a najmanje ja nismo zadovoljni time user posted image Sanse su minimalne....

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
12.6.2009 22:23:14   
lamama
Tikice nikad se ne zna, ne treba odmah gubiti nadu, navijam da se zakači u pupuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
15.6.2009 12:01:01   
oktavija
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Vracen dvostanicni zametak...ni biolog, ni doktor a najmanje ja nismo zadovoljni time user posted image Sanse su minimalne....


user posted image user posted image user posted image user posted image  Molim te nikad ne izgubi nadu!!!! Toliko si toga prošla i verujem da če ti jednoga dana uspjet... atada čemo svi slavit sa tobom i za tebe!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikad ne izgubi nadu....
http://oktavija.myminicity.com/tra - za promet
http://oktavija.myminicity.com/sec - za kriminal
http://oktavija.myminicity.com/env - za ok

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
17.6.2009 9:21:58   
riba78
Ambera ,Oktavija iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu oktavija)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
29.6.2009 8:05:50   
Rapka73
Drage forumašice,
da li ste vi upoznate da će dva pokušaja vantjelesne snositi zdravstveno osiguranje ženama do 37 godina. Naime, u Dnevnom Avazu, od 26. 6. čitam da je održana konferencija ginekologa naše zemlje i da je ministar zdravstva Safet Omerović istakao da je u osnovnom paketu zdravstvene zaštite usvojeno da će dva pokušaja padati na teret zdravstvenog osiguranja.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
29.6.2009 8:22:11   
nella
user posted image user posted image user posted image  ovo su super vijesti,nisam znala za to!!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Rapka73)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
29.6.2009 8:33:47   
Rapka73
I ja sam to tek u petak pročitala. Zanima me kako  i kad će se to početi sprovoditi. Danas ću nazvati Mehmedbašića da vidim imaju li oni konkretnijih informacija.

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
29.6.2009 8:44:28   
nella
obavjestavaj nas ako dodjes do bilo kakvih informacija

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Rapka73)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *