|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
22.9.2008 9:59:28   
tikica_69
Folikuli 19mm, veceras stoperica....ali igle jos nisu dosle a u srijedu je punkcija. Znaci, stopericu uzimam na rizik, jer mozda od punkcije nista user posted image
Sve je to tako tuzno user posted image


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.9.2008 8:28:24   
mozda
Tikice, sretno i javi kako je bilo

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.9.2008 9:13:36   
budućamama
Tikice, vibram da dođu igle...
Sretno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu mozda)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.9.2008 11:03:59   
tikica_69
Igle na zalost nisu dosle, pa se moj besplatan postupak u bolnici pretvorio u postupak od 4900kn kod privatnika. Jos smo radili i ISCI zbog jajne stanice koja je pocela tamniti za svaki slucaj i eto, to je to. Sretna sam da nije sve propalo i beskrajno ljuta sto sam otisla u debeli minus na racunu user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.9.2008 12:23:15   
lida
Tiki moja zao mi je zbog minusa ali iskreno navijam i nadam se da ce se taj minus na racunu pretvoriti u user posted image i da ces nam roditi jos jednu forumasicu

Naprijed Tikiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.9.2008 12:34:47   
maslačak82
E draga moja, stvarno si heroina!
Ja se nadam da će vam se trud isplatiti, nadam se da je biolog napravio sve od sebe!
Nadam se da će biti mala Laura aBd ili možda više Laura!
Držim ti fige, neka vam je sa srećom i želim ti mnogo strpljenja do Bete!


user posted image

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.9.2008 18:13:09   
tikica_69
Evo sada sam bas zvala labos i kazu da se moja jajna stanica oporavila, vise nije tamna i da ce sutra ujutro oko 10 vidjeti da li se pravilno dijeli....izgleda da se zaljubljuje u plivaca mm user posted image
Javim vam sutra rezultate i vrijeme eventualnog transfera.
Hvala vam na podrsci i razumijevanju, predivne ste i jako vas volim user posted image


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
24.9.2008 20:54:08   
mozda
Draga Sretno, drzim ti fige

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 10:10:38   
lejlas30
Tikice, tako bih voljela da nam javis lijepe vijesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzim ti palceve i navijam... user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu mozda)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 11:06:50   
lida
Navijamo za Tikicu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 12:14:55   
budućamama
IZVORNA PORUKA: lejlas30

Tikice, tako bih voljela da nam javis lijepe vijesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drzim ti palceve i navijam... user posted image


potpisujem user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretno tikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 18:01:34   
tikica_69
Moja stanica je nepromijenjena...cak je opet pocela tamniti...ja vise ne znam kako i sto user posted image


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 19:39:36   
Vedica
tiki ne znam sta da kazem...svi pomislimo taman evo kod tikija novine ono se nesto pomuti...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 19:42:37   
Amelaa RR
Draga Tikice ...nemoj biti tuzna..vidjet ces Ako Bog da da ce to sve biti oki..da ce stanica se zaljubiti u plivaca...i prestati tamniti...Od srca...ali vjeruj da jeste ti zelim sve naj naj naj bolje..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 21:29:38   
lara84
zdravo
ja sam novi clan na forumu.U braku sam 2 i pol godine, ali bebe nikako.Imala sam 3 laparaskopije(cokoladna cista), dijagnosticirana mi je endometrioza i visak testosterona:jedino rijesenje mog problema je VIF.S obzirom da zivim u Gradaccu ,a dr Suada Tinjic je od skora pocela raditi vantjelesnu oplodnju u saradnji sa dr.Tomasevicem iz Beograda.Cijena ukupnog tretmana je 10.000 KM.Zanimaju me vasa iskustva u vezi klinika, kao i cijena u BiH.Dali bi mi bilo bolje da negdje drugo uradim????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 22:18:23   
maslačak82
Cijena ukupnog tretmana je 10.000 KM
 user posted image
Mislim sa je u HR jeftinije, kako tako puno novaca? Previše....

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 22:19:52   
maslačak82
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Igle na zalost nisu dosle, pa se moj besplatan postupak u bolnici pretvorio u postupak od 4900kn kod privatnika. Jos smo radili i ISCI zbog jajne stanice koja je pocela tamniti za svaki slucaj i eto, to je to.


Evo za 1225,00 KM

< Poruku je uredio maslačak82 -- 25.9.2008 22:20:28 >

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
25.9.2008 23:50:25   
maslačak82
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja cu ti reci kako je kod nas u Hrvatskoj. Ceka sa cca mjesec i pol, Decapeptyl 89kn, Gonal F 200kn, Estrofen i Klomifen ide na recept. Za ostale lijekove odnosno ampule su ti cijene cca 200kn. U bolnicama seprirodni postupci ili onilagano simulirani ne placaju, u privatnim klinikama ti se cijene krecu od 4000 kn za ove s laganijom stimulacijom, dok za ove duge protokole i do 15.000kn, A sa tim cijenama tako prolaze i zene iza 38 jer to je kod nas dobna granica koju pokriva HZZO ( Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje). Eto, ako nista drugo da usporedis sa vasim stanjem user posted image


Evo naša Tikica ima jako dosta informacija, kako vidiš ako se cijene ovdje kreću do 15000,00 kn onda ti je to pola od ovoga što tebi nude, malo se još raspitaj, sretno


(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
26.9.2008 20:26:10   
tikica_69
Nista....moja JS se uopce pocela dijeliti....u ponedjeljak po otpusno pismo. Ne znam sto da sada dalje radim, odakle da krenem i sto mi je najpametnije.....van sebe sam user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
26.9.2008 20:43:03   
Amelaa RR
Draga Tikice..ne znam sta da ti kazem...nego samo da molim Boga da ti uspije ovaj put...i eto da znas da smo uz tebe..Znam kako ti je..
Ljubim te puno...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
26.9.2008 21:58:16   
prevareni
Lara84 ja koliko sam upucena da u Zenici u CHR,kod DR Čehića user posted image jer je on glavni kosta maksimalno do 6 hiljada km.to znam preko RVI jer toliko se odvaja za jedan proces,tako sam čula,ali ja ti ko rođenoj sestri preporučila DR Gvozdenovic Bojan (fenomenalan doktor)on dole radi,i mozes se uvjeriti u bolnici koliko ima pacijenata i niko nije nista ruzno rekao na njega a i ako hoces mogu ga pitati koliko kosta cijeli proces.Jer u CHR dolaze iz hrv.to sam se uvjerila vise puta.i evo broj CHR 032/405-381 mislim da rade i sutre jer uvjek ima pacijenata.Sretno.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
26.9.2008 23:41:22   
lara84
Bas vam hvala, zamalo da dam 10.000 KM.Sutra odmah zovem  CHR da se raspitam.Sa ovim se susrecem od skora jer su mi do sada ginekolozi govorili da samo ostanem trudna, jer cu se tako izlijeciti.Medjutim, sad mi ista doktorica koja me posljednji put uputila na laparaskopiju i uvijeravala da cu moci ostat trudna bez problema govori kako nemam sta cekati, da je jedino rijesenje VIF, jer bi mi jos jedna cista unistila janike.user posted image .IVF mi je posljednja nadauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.9.2008 8:37:11   
mozda
Pozdrav,
Pogledaj ovaj link www.sanatoriumhelios.cz, tu ti je cca 3000eur ako nemas zdravstveno a uspijesnost je jako velika. Ja sam jucer bila i mm radio spermiogram i ima 170miliona i aktivnih 74% nadam se da je to uredu i da ce sve biti ok.
Sretno i pozdrav

(odgovor članu lara84)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.9.2008 13:35:47   
prevareni
AMI-Ma nemoj da brines,bice bolje nego sto mislis,samo se prije dobro raspitaj o onome sto ce ti raditi u CHR,jer mene kada su radili bilo je sve na brzinu (veoma brzo)mislila sam da je radjeno nesto drugo,a rađena je insiminacija,kada sam test uradila poslije inekcije ovidrel bio je pozitivan,a to se zna desiti od ovidrela(nista od trudnoce) -tako sam cula,dole mozes raditi VTO odmah,to nam je rekao dok.a i ako ti je slucajno muz RVI ili bilo koji invalid oslobođen je svega,to je mom muzu rekao glavni DR u Sarajevu koji odobrava novac,samo da znas,i ovdje u zenici rade 3 dr.čehić,DR GVOZDENOVIC BOJAN i dr karahasan.MOJ TI JE SAVJET da sve sto ti nije jasno da odmah pitas jer  je doktora Čehica tesko dobiti na telefon,Ja ako budem ponovo dosla do toga meni ce raditi DR Gvozdenovic jer je dokazao da je DOKTOR od svog posla.SRETNO I AKO TE NESTO INTERESUJE MOZES ME PITATI NA PP.

JA 31 MM35 U Braku 12 God.user posted image user posted image  

(odgovor članu mozda)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Sve koje čekate IVF/ICSI
27.9.2008 19:33:25   
mozda
ma kakav RVI. Mi radimo ICSI sa PGD, tako da se odmah uradi genetika embriona, kod nas nije problem sterilitet, ja zatrudnim bez problema ali imam mozaicne hromozome 4% tako da moze da dodje do spontanog u prvih 7 tjedana dok se neuspije odrzati plod. Tako da sam zahvaljujuci genetskoj analizi otkrila sto je uzrok spontanog. Ja pocinjem s tretmanom krajem oktobra i oplodnja bi bila u decembru. Sve radimo u Brnu u klinici Sanatorium helios i izvrsni su.

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *