|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsa imena
25.1.2014 23:56:00   
Hannan

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Meni nekako nasem podneblju logicnije da to Zejna malo razvuku, ali samo malo, ne bas ono da pretjeraju user posted image Reci brzo mi je to nekako totalno neprirodno i ne zvuci mi ok. Vjerovatno iz tog razloga sto opcenito ovdje svi razvlacimo. Isto sam se tako bas jednom iznenadila kad sam cula da su dali djevojcici ime Masa, ali se izgovara ful brzo, znaci nema nikakvog odugovlacenja. Meni je to totalno neobicno.


Nije opet ni ful brzo, ali je ono sto se u arapskom zove testid, duplo slovo, na j. Kad bih pisala bilo bi nekako ovako Zeejjna. a stariji kazu Zeeeejna.
Mi smo se iskreno dvoumili ili troumili, izmedju Zaina, Zajna, i Zejna, ali odlucismo za ovo nekako najbilize nasem podneblju.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2476
   RE: Najljepsa imena
25.1.2014 23:59:03   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hannan

Nije opet ni ful brzo, ali je ono sto se u arapskom zove testid, duplo slovo, na j. Kad bih pisala bilo bi nekako ovako Zeejjna. a stariji kazu Zeeeejna.


E to mi je logično, Brzo je skoro nemoguće izgovoriti.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2477
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 0:03:43   
canim
A sto vam smeta to odugovlacenje ili brzo izgovaranje imena user posted image meni to bas simpaticno, joj kako u sandzaku odugovlace ovi u Bih su mila majka user posted image user posted image

U sustini meni je normalno da se ime ne izgovara isto u sarajevu, mostaru, banja luci, sandzaku, makedoniji, hrvatskoj, turskoj, americi ittddd mislim akcenti su drugaciji....Tako da ne znam sto vam je to prepreka za ime user posted image Bitno je da je lijepo i sa lijepim znacenjem a hoce li biti brzo Hana ili Haaaaana meni skroz nebitno.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2478
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 2:35:13   
Galicia
Stvar navike je sve.
Isto sto mi para usi Saneeeeeeeeeela. Mireeeeeeeeela, ili brzo Kenan, a ne Keeeeeenan.
Sve zavisi kako ste navikli na izgovor.
Meni je normalno npr Emir, a ne Emiiiiiiir. Isto mi je normalno Edin, a ne Ediiiiiin.

Itd.
Al u biti ja i svoje rodjeno prezime ne izgovaram kako treba. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2479
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 9:11:31   
teacher75
Kod nas se kenan izgovara ili brzo- naglasak na 1.slogu ili kenaan. Keeeenan nikad cula nisamuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 26.1.2014 9:12:39 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2480
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 9:18:43   
lovepower
Meni je Zejna prelijepo ime ali tako kako vi izgovarate Zeejjna a i ja se jezim od Emiiiira ali to zavisi od grada u kojem zivite imam familiju u krajini i kod njih se imena i prezimena prebrzo izgovaraju nije aaaddiiss nego je najbrze moguce adis ali to je normalno tako jer je i akcenat svugdje drugacije,misljenja sam da svako treba davati imena i izgovarati ih kako zeli bez obzira sta ce narod reci ili kako ce izgovarati,nane i dede ce uvijek pogresno,u skoli ce ga djeca zvati kako dijete napomene

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2481
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 9:29:15   
Mya_81 RR
Damir Niksic bi sva ta imena odlicno izgovorio user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 2482
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 9:30:19   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hannan

Nije opet ni ful brzo, ali je ono sto se u arapskom zove testid, duplo slovo, na j. Kad bih pisala bilo bi nekako ovako Zeejjna. a stariji kazu Zeeeejna.


E to mi je logično, Brzo je skoro nemoguće izgovoriti.


Moguce je, samo treba vjezbe user posted image Ali zvuci neprirodno.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 2483
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 14:50:04   
nuki
sva imena sa liste od top 100 su mi ok, kenan, tarik, asja, hana, ali ni za jedno ne mogu reci to je to. zato sam pitala za ova malo rjedja imena.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2484
   RE: Najljepsa imena
26.1.2014 15:07:04   
Galicia

IZVORNA PORUKA: nuki

sva imena sa liste od top 100 su mi ok, kenan, tarik, asja, hana, ali ni za jedno ne mogu reci to je to. zato sam pitala za ova malo rjedja imena.


U mom okruzenju su ti ova imena: Noah, Ella, Alden, Oliver, Kenan, Hannah, Naz, Asja, Mia, Emin, Dominik, Oskar, Nejla, Sebastian, Lina, Ibrahim, Lejla, Lajla, Amina, Aisha, itd

Ovo su sve nase gore list imena.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu nuki)
Neposredna veza do poruke: 2485
   RE: Najljepsa imena
29.1.2014 8:07:58   
Ajlaaaa
Mozeli mi koja dati link od te liste imena ? user posted image

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2486
   RE: Najljepsa imena
29.1.2014 8:33:13   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Ajlaaaa

Mozeli mi koja dati link od te liste imena ? user posted image


http://www.fzs.ba/Dem/ProcPrist/imena_z.pdf

http://www.fzs.ba/Dem/ProcPrist/imena_m.pdf

P.S. "Naseg" nema 100 %...
A koje je drugo sa R?

< Poruku je uredio R&T@ -- 29.1.2014 8:34:03 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 2487
   RE: Najljepsa imena
29.1.2014 11:23:08   
Ajlaaaa

IZVORNA PORUKA: R&T@

IZVORNA PORUKA: Ajlaaaa

Mozeli mi koja dati link od te liste imena ? user posted image


http://www.fzs.ba/Dem/ProcPrist/imena_z.pdf

http://www.fzs.ba/Dem/ProcPrist/imena_m.pdf

P.S. "Naseg" nema 100 %...
A koje je drugo sa R?


Hvalaa user posted image
Rayan i Riana ako mislis na moje R user posted image


_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2488
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 9:12:32   
Jaskica
P
rvi put se javljam,jucer sam se tek registrovala,hvala Bogu trudna sam(druga trudnoca) i nadam se samo zdravoj i ispravnoj bebici. Imam sincica koji se zove Muhamed i ja sam prezadovoljna i imenom i nacinom na koji ga on nosi.Trenutno sam razmišljanja da ako bude i drugo user posted image neka bude Bilal, Nadir ili Vedad,a ako pak bude user posted image (što pomalo prizeljkujem) omisljam se između Azra, Besima, Vildana ili Merjema. A obzirom da sam tek u 9 sedmici trudnoce,ko zna mozda se misljenja i promijene. [sm
=bravo.gif]

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 2489
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 9:37:18   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Ajlaaaa

Rayan i Riana ako mislis na moje R user posted image



Divna imena...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 2490
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 12:18:39   
nuki
Koje je znacenje imena Riana?

Znam za Rajan da je to nesto vezano za dzenet. I na nasem ima znacenje raj-dzenet.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2491
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 12:21:37   
nuki
Jaskice, ako ti prvo dijete ima ime Muhamed, jesi razmisljala o tom da i drugom djetetu das ime po nekom poslaniku? Meni se svidja Davud.

(odgovor članu nuki)
Neposredna veza do poruke: 2492
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 13:01:41   
Jaskica
pa ne znam šta će biti,još je sve u fazi razmišljanja,vidjet ćemo još...hvala na prijedlogu

(odgovor članu nuki)
Neposredna veza do poruke: 2493
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 13:07:40   
Mahidevran 6
Muhamed prelijepo imeeuser posted image user posted image
Od ovih user posted image mi se svidja Vedad ,a od user posted image Azrauser posted image definitivno jedno od najljepsih zenskih imena..

(odgovor članu Jaskica)
Neposredna veza do poruke: 2494
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 13:41:56   
Jaskica
sad još razmišljam nešto za djevojčice mi je pravo lijepo ime Belma i Meliha, a od muških mi se sviđja Hasan i Haris,baš su mi nekako pravo muška.A ova žesnka su mi nekako nježna a imaju lijepa značenja.

(odgovor članu Mahidevran 6)
Neposredna veza do poruke: 2495
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 14:10:10   
Mahidevran 6
Ova zadnja mi se nesvidjaju: Belma,Meliha,Hasan,Haris ,ali dobro sve je stvar ukusa , ali ova predhodna sto si napisala su super..user posted image

(odgovor članu Jaskica)
Neposredna veza do poruke: 2496
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 16:36:06   
Ajlaaaa

IZVORNA PORUKA: nuki

Koje je znacenje imena Riana?

Znam za Rajan da je to nesto vezano za dzenet. I na nasem ima znacenje raj-dzenet.


Riana znaci cvijet ( bar to sam ja nasla na nase ) user posted image

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu nuki)
Neposredna veza do poruke: 2497
   RE: Najljepsa imena
31.1.2014 16:41:00   
Ajlaaaa

IZVORNA PORUKA: Jaskica

P
rvi put se javljam,jucer sam se tek registrovala,hvala Bogu trudna sam(druga trudnoca) i nadam se samo zdravoj i ispravnoj bebici. Imam sincica koji se zove Muhamed i ja sam prezadovoljna i imenom i nacinom na koji ga on nosi.Trenutno sam razmišljanja da ako bude i drugo user posted image neka bude Bilal, Nadir ili Vedad,a ako pak bude user posted image (što pomalo prizeljkujem) omisljam se između Azra, Besima, Vildana ili Merjema. A obzirom da sam tek u 9 sedmici trudnoce,ko zna mozda se misljenja i promijene. [sm
=bravo.gif]


Prvo da ti cestitam za drugu bebicu user posted image
Imena za user posted image mi se svidjaju sva a za user posted image mi bas i nisu nesta Besima,Azra,Meliha,.. su mi nekako izaprana imena ( po mom ukusu ).. ;)

_____________________________

R & R <3
..Duse mamine potpuno upotpunile moj zivot !

(odgovor članu Jaskica)
Neposredna veza do poruke: 2498
   RE: Najljepsa imena
2.2.2014 22:16:27   
lovepower
Bilal i Merjema-prelijepa imena,lijepa znacenje a svi znamo ko su bili i Bilal i Merjema!svaka cast za odabir imena i zelim ti ugodnu trudnocu i zdravu bebicu user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Ajlaaaa)
Neposredna veza do poruke: 2499
   RE: Najljepsa imena
4.2.2014 11:23:44   
adissa_

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: nuki

sva imena sa liste od top 100 su mi ok, kenan, tarik, asja, hana, ali ni za jedno ne mogu reci to je to. zato sam pitala za ova malo rjedja imena.


U mom okruzenju su ti ova imena: Noah, Ella, Alden, Oliver, Kenan, Hannah, Naz, Asja, Mia, Emin, Dominik, Oskar, Nejla, Sebastian, Lina, Ibrahim, Lejla, Lajla, Amina, Aisha, itd

Ovo su sve nase gore list imena.


"Cija" su to imena? Dominik,Oskar,Sebstian? nisam ih cula ni kod srba ni kod hrvata ni kod bosnjaka ,pa me zanima koji narod najvise daje'?

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *