|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 10:01:01   
smajli80
Draga mama Nataša jako dobro znam kako ti je jer sam i ja nažalost prošla kroz slično i malko gore iskustvo ja sam izgubila i oca i majku prije 8 odnosno 7 godinauser posted image .Jako je teško gledati svoje dijete kako na ulici svakog starijeg muškarca zove deda jer ona nikad nije osjetila tu vrstu ljubavi.Mužev otac je umro samo 7 dana prije nego što će ona roditiuser posted image tako da moja curica ima samo 1 baku koja živi u obližnjem mijestu i viđa je svaki 2-3 dan.
Jako se rastužim kad vidim kako druge dede šetaju i maze svoje unučiće jer moja malena im ponekad priđe i tog čovjeka zove dedom jer je još uvijek mala da bi razumjela cijelu situaciju.Očito joj fali starija muška figura da bi bila potpuna.
Pored svega toga muž i ja joj dajemo ogromne količine ljubavi user posted image tako da ona izrasta u jednu kompletnu i veselu osobu koja voli svijet oko sebeuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 12:30:46   
iv@ncica
user posted image ja  sam izgubila  oca  s  12  godina, ovih  dana  me  bas  hvata  sjeta, pisem samo  ukratko, jer  trenutno  ne  mogu  izraziti  sto  osjecam, imam  jos  dvije  sestre...mami  mi  bilo  33user posted image   tada...  djedova  se  i  ne  sjecam, rano  su  umrli...dosta  obitelji  fali,  rano  otislo  ili izginulo..  evo  sad  mi  mami  sumnjaju  na  tumor  stitne zlijezde..cekamo  nalaze  punkicije...zlocudan  ili  ne..neznam  gubim  se..dugih  je  10  dana  do  tih  nalaza..oh, a  ona  je  jos   dobro  mlada...ohhuser posted image user posted image ..

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 14:01:43   
acudesa
user posted image user posted image user posted image ..
ivancice, držimo fige mami da bude ok....user posted image
moja mama je ostala udovica sa 27 godinauser posted image user posted image user posted image ....a, otac umro u 33user posted image user posted image user posted image user posted image
ljubim vas sve sa ove teme...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 22:11:28   
iv@ncica
hvala  draga....razumijemo  se ...podpisujem  te  za  sve  na  ovoj  temiuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 22:14:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

user posted image ja  sam izgubila  oca  s  12  godina, ovih  dana  me  bas  hvata  sjeta, pisem samo  ukratko, jer  trenutno  ne  mogu  izraziti  sto  osjecam, imam  jos  dvije  sestre...mami  mi  bilo  33user posted image   tada...  djedova  se  i  ne  sjecam, rano  su  umrli...dosta  obitelji  fali,  rano  otislo  ili izginulo..  evo  sad  mi  mami  sumnjaju  na  tumor  stitne zlijezde..cekamo  nalaze  punkicije...zlocudan  ili  ne..neznam  gubim  se..dugih  je  10  dana  do  tih  nalaza..oh, a  ona  je  jos   dobro  mlada...ohhuser posted image user posted image ..


jel znaš koliko te volimo user posted image user posted image user posted image user posted image

i molimo sa tobom ...a sve će biti ok za 10 dana sve...samo pozitivno...ljubim

p.s i ja tatu nemam od 13 godine i kad pomislim na mamu sve me zaboli...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 22:18:07   
Mirkica
tema jako osjetljiva , jedan od mojih starhova vjerujte i danas dan kada pomislim da im nesto moze biti ja se prepadnem rasplacem  i mogu zamisliti kako vam je , a viidm puno je nasih forumasica  nazalost koje nemaju jednog roditelja.

Samo da vam kazem da mi je jako zao zbog vasih sudbina i nadam se da ce zivot biti nakloniji prema vama u buducnosti.

ivancice budi jaka , i nadaj se najboljem


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 22:22:36   
dinaa
Ja ne mogu na ovu temu,cim vidim naslov ja user posted image user posted image user posted image user posted image .
Samo cu napisati da je puna 21 godina kako sam ja izgubila svoju mamu i svaki bas svaki dan mi nedostaje sve vise i vise.Ko god kaze da vrijeme lijeci sve rane-laze,mozda malo grubo receno ali tako je,moja rana nikad nece zarasti.
Ljubim vas sve i nedajte se!

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Izgubljeni roditelj......
31.3.2010 22:29:26   
taurus
Od kad je otvorena ova tema pokusavam da nesto napisem, pa odustanem. Samo procitam ostale price rasplecem se i odem. Nema rijeci kojima se mogu izraziti ovi osjecaji.
Samo cu reci da sam i ja izgubila tatu kada mi je bilo 14 godina.
Dalje vam nista ne moram reci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 11:45:45   
iv@ncica
da  tuga  koliko  nas  je  odraslo  bez  jednog  od  njihuser posted image , i  bolje  da  ne  znaju  oni  koji  to  nisu  prosli  kako  je  to...i  jos  blizih  i  dragih  ljudi....zato  me  sad  strah...za  ove  nalaze...ali  pozitivna  sam..ocekujem  i  nadam  se   dobrome...mame     moje i  hvala  vam na   podrsci...user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 11:47:10   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: taurus

Od kad je otvorena ova tema pokusavam da nesto napisem, pa odustanem. Samo procitam ostale price rasplecem se i odem. Nema rijeci kojima se mogu izraziti ovi osjecaji.
Samo cu reci da sam i ja izgubila tatu kada mi je bilo 14 godina.
Dalje vam nista ne moram reci user posted image user posted image user posted image


isto  sam  ovako  i  ja  do  jucer..kad  mi  se  skupilo...pa  kontam  ovdje  se  malo  iskukam..kuci  i  među  svojim  na  semijem  sititi  nervozu..ionako  u  svima  gori 

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 11:53:57   
M kao Mama
I ja ovu temu zaobilazim u širokom luku, jer jednostavno preteška je za mene. Ali, jučer sam odlučila da moram pričati, jer samo ako pričamo, možda možemo spasiti jedan život.

Evo moje priče

Moja priča: Karcinom dojke / preventiva!

Danas imam 29 godina, imam preksrasnu kćerkicu od tri godine, predivnog muža, porodicu, ali ipak nešto mi nedostaje.




Izgubila sam je tačno prije 14 godina, u svoje kandže uzeo ju je karcinom dojke. Moja mama.
Svoju kćerku volim najviše na svijetu, zbog nje svako 6 mjeseci idem na pretrage i kontrole. Kada prođe pet mjeseci, i nastupi šesti mjesec, ja ne spavam, jer razmišljam da li je moja cista narasla i ako je narasla da li se neko zlo s njom se razvilo. I onda narednih pet mjeseci opet živim normalno, ako se to može nazvati normalnim, jer koliko god doktori govorili da je to za sada pod kontrolom, ja, a ni niko od nas ne zna šta nam život sprema.

Zato treba o ovome govoriti, ne treba se stidjeti, bolest je nešto što ne bira ni pol, ni godine, ni bogate, ni siromašne, ni plavokose, ni crnokose. Od ove bolesti oboljevaju i žene, ali i muškarci, a u zadnje vrijeme sve više mladih žena.

Jedino što možemo učiniti je da se borimo, tako što ćemo ići na preglede, što ćemo se edukovati, što ćemo razvijati svoje vidike o ovoj opakoj bolesti u smoslu da podržimo žene koje su prošle i koje prolaze kroz borbu zvana karcinom dojke.

Ova moja priča neka bude pouka svim ženama da se trebaju redovno pregledati, ali isto tako neka bude i moj mali doprinos jednom tako malom, a tako velikom udruženju. To je Udruženje građanki Renesansa.

"RENESANSA" je udruženje osoba oboljelih i liječenih od tumora dojke, osnovana 8. maja 1999. kao nestranačka, nevladina i neprofitna organizacija sa sjedištem u Sarajevu.

"Renesansa" je nastala iz svijesti o potrebi postojanja organizovane samopomoći žena oboljelih od tumora, budući da se liječenje (ponekad i agresivnim terapijama) lakše podnosi i savladava zajedno: druženjem, pomaganjem, radom i saradnjom.

Žene iz svih dijelova Bosne i Hercegovine, okupljene u ovom Udruženju imaju misiju
pružanja pomoći oboljelim i liječenim od tumora dojke, prilagođena njihovim potrebama bez obzira na dob, da ostanu ravnopravne članice/ravnopravni članovi društva, te educiranje populacije o zdravstvenoj zaštiti, značaju ranog otkrivanja tumora i tretmanu oboljelih na području Kantona Sarajevo i Federacije Bosne i Hercegovine.

Neki od ciljeva udruženjam su
kreiranje okruženja za poboljšanje statusa i tretmana oboljelih od tumora dojke, promovisanje svih vrsta pomoći i prava oboljelim od tumora dojke, pokretanje projekata koji će pridonijeti:

- edukaciji populacije o zdrastvenoj zaštiti i promjene odnosa prema oboljelim i liječenim od tumora,

- poboljšanju zakonsko pravne regulative koja se odnosi na oboljele i liječene od tumora dojke,

- poboljšanju liječenja i kvalitete života oboljelih i liječenih od tumora,

- definisanju smisla budućeg života i iskazivanju potencijala oboljelih i liječenih od tumora,

- samoodrživost Udruženja.

Nadam se da će u budućnosti biti što manje žena koje će biti članice ovog Udruženja jer su to morale. Nadam se da će ovo Udruženje dobiti i svoje prijatelje na RR-u. Nadam se da će medicina uznapredovati pa da će se otkriti preventiva protiv karcinoma dojke. Nadam se da će što manje djece plakati i čitav život patiti za svojim majkama, koje su umrle od karcinoma dojke.


Tekst napisala: Alma Durmo Đozo

/Hvala mama alma za tvoju priču! Želimo ti dug život pun radosti sa tvojom porodicom. Tvoja RR/

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 18:07:41   
acudesa
mama alma, nisam ranije znala za ovu tvoju priču, šutiš o tome, znači da te puno boli...ljubim te puno, puno...
Što kaže ivančica, mi se međusobno možemo razumijeti, ostali, bez uvrede, mogu samo pretpostavljati kako je, a vjerujte i to što pretpostavljate nije ni blizu količine boli koja nas svaki dan prati...ne volim se žaliti, sretna sam ja osoba u životu, ali pišući na ovoj temi nekako "slažem kockice"...i lakše se nosim sa time


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 18:15:07   
SdZ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 18:16:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  duša moja draga

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:14:33   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mama alma, nisam ranije znala za ovu tvoju priču, šutiš o tome, znači da te puno boli...ljubim te puno, puno...
Što kaže ivančica, mi se međusobno možemo razumijeti, ostali, bez uvrede, mogu samo pretpostavljati kako je, a vjerujte i to što pretpostavljate nije ni blizu količine boli koja nas svaki dan prati...ne volim se žaliti, sretna sam ja osoba u životu, ali pišući na ovoj temi nekako "slažem kockice"...i lakše se nosim sa time



podpisujem..citas  mi  misli user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:21:22   
Hanady RR
Bože Alma  tvoj tekst...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

već napisah da sam upoznala te ženice iz renesanse...
i zato ženice
klik


zajedno smo jače!!!


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:24:39   
Apotekarka
Mama alma zao mi je ne sikiraj samo,hrabro kroz zivot mada lako je to reci drugome...
Boli itekako kako mi mama faliu da me samo jednom zagrliuser posted image user posted image
Moja mama je umrla od bubrega i po tom pitanju uvijek me je strah kad moram na pretrage kao radi ovih zlijezda i slicno...mi koje smo ostale bez majke skontala sam da smo puno osjetljive,valjda nam je falila ta majcinska ljubav...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:33:24   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  apotekarka...
teško je odrastati bez oca, ali bez majke je user posted image user posted image user posted image  ne mogu ni napisati koliko teže...
a, opet se moram pozitivno osvrnuti, koliko sam uspjela nešto više saznati o vama kroz vaše postove je da ste izrasle u divne osobe, neka smo osjetljivije, posebna je priča kako dijete bez jednog roditelja može svašta da doživi, a koliko vidim ni jedna od nas hB nije na lošem putu
ljubim vasuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:34:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

mama alma, nisam ranije znala za ovu tvoju priču, šutiš o tome, znači da te puno boli...ljubim te puno, puno...
Što kaže ivančica, mi se međusobno možemo razumijeti, ostali, bez uvrede, mogu samo pretpostavljati kako je, a vjerujte i to što pretpostavljate nije ni blizu količine boli koja nas svaki dan prati...ne volim se žaliti, sretna sam ja osoba u životu, ali pišući na ovoj temi nekako "slažem kockice"...i lakše se nosim sa time



podpisujem..citas  mi  misli user posted image

user posted image ...ne mogu vam opisati nekakvu bliskost koju osjećam prema vama

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:40:37   
Apotekarka
joj nedavno svekrva grli zaovu a menin samo sto suze nisu krenile kontam mene moja mama nikad nece tako zagrliti,mene nema tko da zagrli sem mm a taj mamin zagrljaj mi toliko fali...Kako dani idu sve gore je i gore...Ponosna sam na svoju mamu i na sve sto je sa 33 god ucinila koliko je zivjela.pored bolesti,dijalize uvijek osmjeh na licu,kucu s tatom naprabvila veliku,radila,fax zavrsila,rodila mene...svaka joj cast...toliko je zivota bilo pred njom nazalost...ali eto mislim da sam na neki nacin i ja nesto u zivotu dobila,imam divnog muza,divnog sincica,lijep posao jos malo zdravlja vise i nista mi drugo ne treba...i snage u zivotu...zelim biti kao moja mama...bar malo....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:42:36   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  apotekarka...
teško je odrastati bez oca, ali bez majke je user posted image user posted image user posted image  ne mogu ni napisati koliko teže...
a, opet se moram pozitivno osvrnuti, koliko sam uspjela nešto više saznati o vama kroz vaše postove je da ste izrasle u divne osobe, neka smo osjetljivije, posebna je priča kako dijete bez jednog roditelja može svašta da doživi, a koliko vidim ni jedna od nas hB nije na lošem putu
ljubim vasuser posted image

ja oca nemam ...boli...ali mama mi je tu.
Moja zaova nema mamu nema je znači ni moj muž...a ja sam tako na tu zaovu slaba...ona je tri godine straija od mene a ja je pazim kao malo dijete. Evo sad je trudna sa drugim djetetom ja već planiram kako da joj spremim sve ono što mame rade kada kćerka rodi.

velika je bol kada kećrka bez majke ostane...user posted image user posted image user posted image user posted image

cure moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:46:44   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

joj nedavno svekrva grli zaovu
...bolje bi joj bilo da je tebe zagrlilauser posted image user posted image ...ja moram spomenuti svekra, on je meni rekao: "ja znam da tebi niko ne može zamijeniti oca, ali na mene možeš računati sa sve"...sad me može ubiti, ja mu ništa ne mogu zamjeriti, ništa, samo sam to željela čuti od njega i čula sam

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:47:57   
Apotekarka
Joj stvarno je tesko meni je pomaglas Mira(tatina zenaq) al nije to to,fali ono nesto...ma necu vise da pisem rasplakat cu se...Joj kad cujem onu pjesmu ZA KOGA TI MAJKA VJENCANICU SPREMA danima bi plakala...Znam da na mom vjencanju mnoga rodbina i poznanici sa suzamaa u ocima su docekali moj izlazak iz kuce i odlazak ne zbogf mene vec bas radi toga sto nema majke da me isprati nisu mi morali nista reci to se osjetilo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:48:06   
acudesa
hanady...koliko je to plemenito što radiš za nju, svaka ti čas, neko to ne bi ni registrovao, stvarno imaš dobro srceuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Izgubljeni roditelj......
1.4.2010 23:50:27   
acudesa
apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dušo naša...nemoj biti tužna
ne žele oni naše suze, uputi molitvu za svoju majku

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *