|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 0:59:37   
Adana
Evo i nesto od naseg "arsenala" user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 13:47:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Adana

Evo i nesto od naseg "arsenala" user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

MashAllah, ljepotice.user posted image


(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 14:05:07   
Adana
Hvaaaala! user posted image  I tvoje su medovi pravi!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 14:16:54   
sara.at
adana i Ilhana curice su vam med preslatke user posted image user posted image
Meni kad je prijateljica rekla da cu sad ja morati za svoju bebicu sve Hello Kitty morati da kupujem dok je nisam upucala
na fino djete da stavim onu macketinu ni govora...
Ona je svoju naucila na hannah montana i navalila kao luda kupovati dok se nije ugurala do te mjere u minus da je htijela minus kreditom da pokrije. Prosle godine su bile barbi a sad hannah a ona gori u banci.
Volim kad je beba lijepo obucena i sa nekim lijepim detaljima al to nemora pod svaku cjenu da bude neki markirani detalj il neki idol da ucim djete na te gluposti vec od malih nogu.....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 14:26:46   
Ilhana RR
Mi licno nefuramo nikoga posebnog od tig "marki", hello kitty uzmem samo pod uslovom da mi se nesto svidi, meni se zapravo ta macka i nesvidja al nekad bude lijep model ili simpa nesto pa uzmem... al to je vec druga tema...

Mislim da treba uzimati djeci ono sto se vama svidja a ne furati dijete na jedno te isto kao Hello Kitty, Mickey Mouse itd itd...

Adana - Vazda sam se divila kako tvoja mala hoce marame i trakice oko glave da drzi... moja hoce snale i kikice al nece trake i marame....

Moram je i to navici...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 14:32:54   
sara.at
ma to je samo jedna ogromna reklama, ja sam za to da se djece uci od malena na vrijednosti a ne na idole i marke
(dovoljna sam ja sama sebi sa markama ) danas ima tako lijepih masnica,rajfova,snalica,marama da nije bitno ko je proizveo vec da djetetu super stoji user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 14:41:16   
acudesa
Adana, curica je med....
A, toliko "mamilica" za izvući lovu od mame, bruka...ne treba biti tome podložan, moj malac nema nikog spec da je lud za njim, bio na njemu ben10 ili ne bio njemu svejedno, gleda igračku kakva je, ljubi ga majka...
a, kako je dečko, svejedno mu je šta je na njemu, najrađe je "ko od majke rođen"...
Uh, provala od jutros: igra "dora igricu" i pita doru (a, ja u drugoj sobi)..."Hoćeš li ti meni biti cura"user posted image user posted image ...ja ulazim i ozbiljna ga pitam: Šta ti kaže Dora?...
-"Ništa samo mi se nasmijala, znači-hoće"user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Accessories za male curice
30.3.2010 14:42:28   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Adana, curica je med....
A, toliko "mamilica" za izvući lovu od mame, bruka...ne treba biti tome podložan, moj malac nema nikog spec da je lud za njim, bio na njemu ben10 ili ne bio njemu svejedno, gleda igračku kakva je, ljubi ga majka...
a, kako je dečko, svejedno mu je šta je na njemu, najrađe je "ko od majke rođen"...
Uh, provala od jutros: igra "dora igricu" i pita doru (a, ja u drugoj sobi)..."Hoćeš li ti meni biti cura"user posted image user posted image ...ja ulazim i ozbiljna ga pitam: Šta ti kaže Dora?...
-"Ništa samo mi se nasmijala, znači-hoće"user posted image user posted image


you are crazy love!!


Neka neka od mali nogu se uci ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Accessories za male curice
5.4.2010 17:11:12   
Husic10

IZVORNA PORUKA: sara.at

adana i Ilhana curice su vam med preslatke user posted image user posted image
Meni kad je prijateljica rekla da cu sad ja morati za svoju bebicu sve Hello Kitty morati da kupujem dok je nisam upucala
na fino djete da stavim onu macketinu ni govora...
Ona je svoju naucila na hannah montana i navalila kao luda kupovati dok se nije ugurala do te mjere u minus da je htijela minus kreditom da pokrije. Prosle godine su bile barbi a sad hannah a ona gori u banci.
Volim kad je beba lijepo obucena i sa nekim lijepim detaljima al to nemora pod svaku cjenu da bude neki markirani detalj il neki idol da ucim djete na te gluposti vec od malih nogu.....



Potpisujem Saro
I ovamo je ludnica sa Hannah Montanom sve te majice, te suknjice , snalice, rajfici, cak imaju i djeciju pastu za zube " Hannah Montana"user posted image user posted image ...volim lijepo obuci djete i ponekad joj stavim koju snalicu ili rajfic i to mi je dovoljno...a vidim dosta zena vide jedna od druge i navale na te marke i gluposti , i onda se takmice ko ce kupiti vise Hannah Montana pa im na kraju djeca i ne lice na djecu vise....

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Accessories za male curice
12.4.2010 9:45:09   
Okarica
Meni je tako žao što Iris ništa neće, a tako slatkih detalja ima za curice. Neki dan smo bile zajedno na frizuri user posted image . Žena ju je jedva ošišala, ali uspjela je user posted image . Sad izgleda kao mali dječak, pa joj češće oblačim haljiniceuser posted image . Međutim, i to je kod nas problem. Neki dan sam je sat vremena "nagovarala" da obuče haljinicu.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Accessories za male curice
12.4.2010 11:17:59   
Dinkica
Evo nas doprinos temi user posted image
user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 22:33:09   
Srculence
Zna li neko slučajno gdje se u Sarajevu imaju kupiti šnalice ali ne metalne nego plastične (ako znate na šta mislim),treba mi to za bebu od 7 mjeseci.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 22:42:09   
Ilhana RR
Srculence, jesi li gledala u BBI? Imaju dvije prodavnicice za te dzidze, jedna na prvom spratu a druga je mislim na onom iznad Alma Ras...

imali su ljetos svega...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 22:45:09   
Hanady RR
slabo ima tih plastičnih šnalica...ima samo plastičnih klipcni malih svih boja i dimenzija...pnalice koje su skroz od plastike slabo i drže kosicu...a beba ti je mala ...moja je u 7 mjesecu sve u usta trpala...trebala bi biti jako pažljiva sa tim.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 22:48:16   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

slabo ima tih plastičnih šnalica...ima samo plastičnih klipcni malih svih boja i dimenzija...pnalice koje su skroz od plastike slabo i drže kosicu...a beba ti je mala ...moja je u 7 mjesecu sve u usta trpala...trebala bi biti jako pažljiva sa tim.

slazem se s tim. nama je pedijatrica (inace kucni prijatelj) rekla da ima puno slucajeva da roditelji isprepadani dovuku bebu u ambulantu, jer je snala odjednom nestala, a bila na bebi, pa se boje da je nije progutala. rekla nam je jos i to da se ni na sekundu ne smije sklanjati pogled sa bebe ako joj se stavi snala


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 22:49:35   
teacher75
lana je iz amerike dobila te tri snale bas namijenjene bebama, ali kako nas je pedijatrica isprepadala nismo joj nikad stavili nijednu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 22:52:53   
Hanady RR
ja sad imam problem...starija koristi šnalice i nekada ne pazi na njih...a ova mlađa isto usisivač...ona misli sve što je šareno jede se...

baš sam pažljiva sa tim...

dok su bile male nikada ima nisma stavljala ni šnale ni klipcne ( a rih klipcni ima od radnji do pijace...u bagateli imaš komlete recimo sve u rozoj boji ) ja sam svojima kao bebama uvijek trakice stavljala i pazila sam da mi trakice ne maju neke elemente po sebi koje bi mogle otkunuti...samo mašna veća ili alplikacija...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 22:58:37   
Ilhana RR
ja hB nisam nikad imala problema sa tim... ova moja nikad nije sicu stavljala u usta a vazda je se igrala sa sitnim stvarima, i dan danas joj je sica omiljena...

mi smo koristili snalice od 5 mjeseca jer joj je kosa bila pravo duga vec tada...

ovakve su

user posted image

odprilike 1,2 cm... male pravo ni nikad nisu nestale...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:10:28   
Hanady RR
Ilhana ima i kod nas ovih malih...ali nisu one skroz plastične...

imam i ja arsenal cijeli ovih malenih u svim bojamauser posted image user posted image user posted image
al nisu komlet plastične.

a sreća ti je dijete tako mirno...moja starija je sebi znala i sa dvije godina napravit ranicu na glavi kad stane da čupa šnalu pa da je sama stavi...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:12:14   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ilhana ima i kod nas ovih malih...ali nisu one skroz plastične...

imam i ja arsenal cijeli ovih malenih u svim bojamauser posted image user posted image user posted image
al nisu komlet plastične.

a sreća ti je dijete tako mirno...moja starija je sebi znala i sa dvije godina napravit ranicu na glavi kad stane da čupa šnalu pa da je sama stavi...user posted image



Mirno nije hahahaaha.... al je na mene i ja sam uvijek voljela da se igram sa sicom... meni mama kaze dadne njen nakit i ja bi po citav dan se igrala i nikad nista nisma u usta stavljala...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:15:19   
teacher75
ove sto je lana dobila iz amerike su vise kao klipcne, ali su presvucene platnom i izgledaju kao masne, namjenjene bas za male bebe. imamo rozu, pink i zutu. mozda i nekad stavim za slikanja samo, pa da drzim lanu na oku user posted image slikala sam je jednom sa tom snalom kad je imala 3-4 mjesec. odoh pronaci sliku, pa cu postaviti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:20:42   
Ilhana RR
mislim da znam koje su to snalice ticerko... iz H&M jelde? moja braticna ih ima =) Zute su joj favorit ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:21:33   
teacher75
ovdje je lana imala samo 2 i po mjeseca i ne bas puno kose i jedva sam joj uspjela zakaciti user posted image

user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:22:08   
teacher75
evo ilhana, imas gore na slici jednu od nji. ne znam ko je proizvodjac, dobila je iz amerike

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:25:38   
Hanady RR
ima ovakva pličana kod nas ...plastična presvučena plišom...u onoj radnji na baščaršiji prema kovačima...pisla sam tačne kooridnate na nekoliko stranica prije.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *