|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:26:13   
Ilhana RR
Masala kako je medena =)

a vidjoh sad da je rodjena isti dan kad i mm samo on je par godina prije nje hehe ;)

Ljubni mi je molim te!!!

Sorry za OT :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:28:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Masala kako je medena =)

a vidjoh sad da je rodjena isti dan kad i mm samo on je par godina prije nje hehe ;)

Ljubni mi je molim te!!!

Sorry za OT :P

hehhehehehe, hvala user posted image to je moja mala vagauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:28:19   
Hanady RR
e imam pitanje...
gdje da nađem siperke sa onim aplikacijam ispisanim tipa mamina cura, tatina princeza ili eventualno tetkino djeteuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:29:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e imam pitanje...
gdje da nađem siperke sa onim aplikacijam ispisanim tipa mamina cura, tatina princeza ili eventualno tetkino djeteuser posted image


mozda u gift shop-u user posted image vidjela sam da tamo prodaju majice sa slicnim folivima, garant imaju i sipere


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:32:05   
milenium
to imaš u skoro svim dječjim buticima hanadyuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:34:28   
Hanady RR
ma nema milenum...evo nema beneton, todot, nema ona pljačkašica na čaršiji, nema u roboru, ineterksu, merakotoru, nema ni u TL...na čaršiji imaju one mjice sa aplikacijama...mogla bih ja kupiti siperak pa da mi napišu...el su ona masna slova ružna preko pegle što se ljepe....

nema to kod nas u sarajevu tako često...il sam baksuz pa nemogu da nabasam


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:36:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma nema milenum...evo nema beneton, todot, nema ona pljačkašica na čaršiji, nema u roboru, ineterksu, merakotoru, nema ni u TL...na čaršiji imaju one mjice sa aplikacijama...mogla bih ja kupiti siperak pa da mi napišu...el su ona masna slova ružna preko pegle što se ljepe....

nema to kod nas u sarajevu tako često...il sam baksuz pa nemogu da nabasam


jesi li gledala kod katedrale u onom baby shop-u?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:36:54   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e imam pitanje...
gdje da nađem siperke sa onim aplikacijam ispisanim tipa mamina cura, tatina princeza ili eventualno tetkino djeteuser posted image



Kad se setas ferhadijom, imas u onom nizu gdje su zlatare i srebrare tih butika koliko hos... ondje blizu slatko coseta imas jednu sto prodaju sve pa cak i sama mozes izabrati natpis da ti napise ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:40:45   
Trnoruzica
Bilo ih je u Bingu na izvoz user posted image  user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:45:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma nema milenum...evo nema beneton, todot, nema ona pljačkašica na čaršiji, nema u roboru, ineterksu, merakotoru, nema ni u TL...na čaršiji imaju one mjice sa aplikacijama...mogla bih ja kupiti siperak pa da mi napišu...el su ona masna slova ružna preko pegle što se ljepe....

nema to kod nas u sarajevu tako često...il sam baksuz pa nemogu da nabasam


jesi li gledala kod katedrale u onom baby shop-u?


jesam..čak sam i oginal marins išla nema pa nema...
u onom kod katedrale kupila sam haljinicu slatku kroz na sniženju a pošla po siperak...u orginal marinsku kupim patike sa sekinog nerođenog bebača al siperaka nema koje tražim...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Accessories za male curice
24.5.2010 23:46:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Bilo ih je u Bingu na izvoz user posted image  user posted image

e sad ovo Bilo me razočara...kakvo li je stane ovih danauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 1:08:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Bilo ih je u Bingu na izvoz user posted image  user posted image

e sad ovo Bilo me razočara...kakvo li je stane ovih danauser posted image



ja kupovala u Robotu

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 7:48:18   
acudesa
Ja sam ih kupovala u Fisu..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 7:53:54   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja sam ih kupovala u Fisu..


Ovdje su najjeftini...oko 1,50KM...znam da ih u Zenici još ima samo u dječijoj prodavnici Kidi'Ozu, ali ne znam ima li kod vas ta prodavnica.

I malo ću OT, ali luda sam jer ne mogu naći običnu bijelu majicu za bebe user posted image Toliko jednostavna stvar, a nigdje nema...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 8:05:49   
mala86
mya jesi li gledala u azelu?cini mi se da sam vidjela!doduse dugi rukav!ja sam neki dan Leonu uzela,pamucna samo ima 3 mala lika na sredini,ostalo je sve bijelo,a mislim da bi mogla nac i bez toga!

a ovi sipercici imaju u zenici i u djungli,pa dole kod pijace u onoj djecijoj prodavnici,ali su po 4 marke

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 11:28:23   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ja sam ih kupovala u Fisu..


Ovdje su najjeftini...oko 1,50KM...znam da ih u Zenici još ima samo u dječijoj prodavnici Kidi'Ozu, ali ne znam ima li kod vas ta prodavnica.

I malo ću OT, ali luda sam jer ne mogu naći običnu bijelu majicu za bebe user posted image Toliko jednostavna stvar, a nigdje nema...



Pogledaj u Lindexu u Sarajevu, ja sam nedavno kupovala Lamiji imaju i dugi i kratki jednobojni... neznam jel kod vas ima onaj sistem kupo 3 plati 2 u lindexu... ja mojoj uzela crne =) i jednu bijelu... mislim da su 14-15 km komad... zimi imaju i rolke koje su takodjer predobre, peri deri su im majice te sto su kupi tri plati dvije ;)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 11:48:30   
Hannica
Evo nesto i od nas....
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 12:13:02   
Adana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e imam pitanje...
gdje da nađem siperke sa onim aplikacijam ispisanim tipa mamina cura, tatina princeza ili eventualno tetkino djeteuser posted image



Bilo ih je u prodavnici djecice opreme kod Iza katedrale, kada krenes od tramvajske prema carsiji. A bilo je i u onoj radnji pored drugog ulaza u Kolobaru, onaj prema zelji sto gleda. I u onoj ulici gdje je badem shop na carsiji, pa malo nize, sa desnr strane ima prodavnica odjece i igracaka, tu je bilo sipercica sa natpisima...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 12:56:08   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ma nema milenum...evo nema beneton, todot, nema ona pljačkašica na čaršiji, nema u roboru, ineterksu, merakotoru, nema ni u TL...na čaršiji imaju one mjice sa aplikacijama...mogla bih ja kupiti siperak pa da mi napišu...el su ona masna slova ružna preko pegle što se ljepe....

nema to kod nas u sarajevu tako često...il sam baksuz pa nemogu da nabasam




Ako nisam zakasnila....u FISU u Vitezu imaš "Ja volim tetku" ja sam kupovala prošli mjesec

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 13:03:51   
Hannica
U Zenici u foto studiu "Nino" ti mogu na odjeci ili cemu vec zelis napisat sto god zelis,samo donesec maicu ili simperak bez slike i oni ce ti odstampat zeljeni tekst ili  fotografiju.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 14:42:09   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mya_81

I malo ću OT, ali luda sam jer ne mogu naći običnu bijelu majicu za bebe user posted image Toliko jednostavna stvar, a nigdje nema...


pijaca

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 14:42:56   
acudesa
hanice...
madenka jedna malauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Accessories za male curice
9.6.2010 14:51:33   
emma.L
Odgovor za Hanady -  na Dobrinji preko puta sportske dvorane ima mala radnja Next gdje je MM kupovao siperke Tetkino pile, Mamina sreća najveća i Mene svi vole user posted image  , kao i bodi Kad narastem, igrat ću za Želju user posted image .
Inače imaju fine dječije odjeće, fin je pamuk, ali nije baš šminkerska, nego pokućna varijanta.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 123
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *