|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
30.9.2010 13:39:14   
hanabanana
Nije se radilo o školi stranog jezika.

Valjda je uredu staviti temu sa nazivom DNEVNI AVAZ u kojem nas obavještavaju kako možemo zaobići sve prepreke i na crno skidati izdanja dnevnih i sedmičnih izdanja novina u BiH, ali nije uredu postaviti link onih koji podučavaju španjolskom jeziku. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
8.10.2010 13:24:41   
miracle
Ja trenutno idem na kurs turskoj jezika .user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
8.10.2010 13:32:27   
Medić*
IZVORNA PORUKA: miracle

Ja trenutno idem na kurs turskoj jezika .user posted image



mozes li mi reci gdje, ja sam prosle god pred porodjaj isla par mj i onda zbog trudnoce morala prestati, sada bih da nastavim ali neznam gdje, isla sam u Fidan kod Bkc na carsiji, a nisam kontaktirala da li jos imaju kurseve

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
9.10.2010 10:49:33   
miracle
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: miracle

Ja trenutno idem na kurs turskoj jezika .user posted image



mozes li mi reci gdje, ja sam prosle god pred porodjaj isla par mj i onda zbog trudnoce morala prestati, sada bih da nastavim ali neznam gdje, isla sam u Fidan kod Bkc na carsiji, a nisam kontaktirala da li jos imaju kurseve


Turski kulturni centar Yunus Emre iza katedrale.
Tel:217581

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
26.10.2010 12:04:21   
dzeny_2103
Ej žene moje evo mene opet sa pitanjima za kurs engleskog jezika.Zna li ko ima li jos kakva škola se Interligve i Sorosa, nekako mi tu skupo oko 300,00KM jedan stepen.Hajd javite ako imate neke informacije jako cu vam biti zahvalnauser posted image  

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
26.10.2010 12:23:17   
hana
pocinje kurs engleskog u Nahli, cijena je 80KM za clanice, 95KM za ostale, vise inf. na www.nahla.ba

_____________________________

Sunce nase malo zove se Hana

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
8.11.2010 11:17:41   
dzeny_2103
zna li iko kakva je Škola stranih jezika I am, je li iko pohađao ima li kakvih iskustava, jer mi terba zaista da naucim engleski a ne samo diploma

(odgovor članu hana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
11.11.2010 16:15:11   
mala86
jel zna ko u Zenici za kakav kurs kompjutera?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
26.6.2012 15:49:29   
lila25
Evo da malo podignem temu ...idete li na kurs engleskog i ako ste isle preporuka,gdje kako kada?Razmisljam da upisem kurs ali nemam pojma gdje i ako upisem ne bih da bacim bezveze pare nego zaista da ucim konverzacija mi je nula....

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
26.6.2012 17:34:48   
smajli80
Ja sam pohađala CAMBRIDGE imaju jako dobar program a i predavače.Malo su poskupi ali daju u ratama.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
27.6.2012 0:50:22   
bambi7
Hoce li neka od vas u Fahdovu dzamiju u septembru na engleski?

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
27.6.2012 14:18:53   
lila25
Bambi sta treba za ovaj kurs?kazu da bude guzve i da ne mogu svi koji se prijave.Mozda cu ja ako ne krenem prije na neki drugi.

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
27.6.2012 20:20:23   
bambi7
Ne treba nista, odes prijavis se, oni izbace spisak i termin i to je to. Moja sestra sad ide, a muz zavrsio treci level, pa kontam i ja u septembru, ionako je dzabe, jest da je malo duze al eto...jos ako bude finih zenica za druzenje, ma super...

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
28.6.2012 18:37:50   
Sweety
Da i ja dam svoj doprinos ovoj temi :) Neko je pitao za skole stranih jezika, moja preporuka: Interlingua ni slucajno! Mijenjaju stalno predavace, ne zato sto nisu dobri, nego svojim pristupom otjeraju ljude. Zaista, ne znam ko sad trenutno radi, medjutim, preskupi su i jaaaaakooo drski i neljubazni. Zaobici u sirokom krugu. A, sto se tice Sorosa, moja rodica je verifikovala znanje kod njih- testiraju i izdaju certifikat na kojem si nivou. Nije bilo skupo oko 70 KM, dok je na drugim mjestima bilo i po 200 KM. Ljubazni su i strucni. Ona je bila prezadovoljna.

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
5.8.2012 11:27:47   
Neky

IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Ja sam isla na kurs za sivenje i super sam naucila isto je besplatno u karitasu na kosevu isla sam tri mijeseca i dobila masinu sad sama sebi sijem i za kucne radinosti super mi je doslo da ono sto mogu sama nemaram đabe placati snajderici cak sto vise sijem sebi i odijecu user posted image
A ovo za kurs stranog jezika i informatike nije losa ideja ja cu isto zvati za dvije sedmice pa mozda i ja upisem kurs user posted image


Molim te možeš li mi napisati više informacija o kursu šivanja u Karitasu, kako se mogu prijaviti i sl? Hvala

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
5.9.2012 1:41:58   
amra_sa
Neki dan popunila prijavu za kurs engleskog u Fahdovu džamiju...

(odgovor članu Neky)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
5.9.2012 8:39:16   
bambi7
Koji si level upisala, ili ides na testiranje?

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
5.9.2012 8:59:58   
tajcika

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Neki dan popunila prijavu za kurs engleskog u Fahdovu džamiju...



molim te mozes li mi reci da li si isla licno ili ima neka on line aplikacija

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
5.9.2012 10:44:16   
amra_sa
II level , koliko mi je poznato za svaki level osim prvog, ide se na testiranje...Popunila sam dva papirića , čini mi se prijava i zahtjev, ostavila br. tel pa će me vjerovatno pozvati za testiranje.
Lično otišla, ne znam da postoji mogućnost za online aplikaciju...
Da, 19.9. bi trebali izaći spiskovi primljenih kandidata.Vidim da se raja masovno prijavljuje.

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
19.9.2012 21:52:56   
amra_sa
Večeras vidim izašao spisak kandidata koji će polagati prijemni test iz Engelskog u Fahdovoj džamiji...Mislim da je to samo za ove koji se nisu I level...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
5.10.2012 16:59:39   
amra_sa
Juče izašao spisak kandidata i termin polaska na kurs za Engleski i Arapski jezik u Fahdovoj džamiji...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
30.11.2012 14:06:09   
ninuska

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Juče izašao spisak kandidata i termin polaska na kurs za Engleski i Arapski jezik u Fahdovoj džamiji...


Jesi li ti isla? Znas li mozda kad je sljedeci upis? ne mogu da nadjem kontakt.
ja sam se nekad prijavila za engleski ali me nije bilo na spisku, pa pojma nemam po kojem kriteriju biraju. Voljela bih info iz prve rukeuser posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
30.11.2012 19:08:55   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Juče izašao spisak kandidata i termin polaska na kurs za Engleski i Arapski jezik u Fahdovoj džamiji...


Jesi li ti isla? Znas li mozda kad je sljedeci upis? ne mogu da nadjem kontakt.
ja sam se nekad prijavila za engleski ali me nije bilo na spisku, pa pojma nemam po kojem kriteriju biraju. Voljela bih info iz prve rukeuser posted image



Ne znam kad je sljedeći upis. Ja sam se prijavila za II level, pa smo imali neki test ( mislim da samo oni koji su se prijavili za I level nisu polagali nikakav test ). Za koji si se ti nivo prijavila ? Poslije polaganja tog testa ponovo su izašli spiskovi kandidata koje su oni grupisali prema znanju. Krenula bila na kurs pa stala, dvije sedmice tj. 4 termina sam preskočila jer sam bila prehlađena, puno sam kašljala + temperatura.Teško mi je bilo da tako prehlađena idem i na posao i na kurs. Kako te nije bilo na spisku ? Jesi li ti lično provjeravala ili si poslala nekog da ti provjeri ? Koliko znam primili su sve koji su se bili prijavili.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
30.11.2012 23:08:00   
ninuska
Prijavila sam se nekad prije godinu i pol, davno. Nisam isla na testiranjeuser posted image . Isla prijateljica i kaze nema nas. Onda sam rodila bebaca, pa kontam sad da pocnem.
Imas li neki konakt ili da odem licno, pa da vidim?

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: KURS stranih jezika i drugi kursevi
30.11.2012 23:14:33   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: ninuska

Prijavila sam se nekad prije godinu i pol, davno. Nisam isla na testiranjeuser posted image . Isla prijateljica i kaze nema nas. Onda sam rodila bebaca, pa kontam sad da pocnem.
Imas li neki konakt ili da odem licno, pa da vidim?


Ako si se prijavila za I level (početnik) nema potrebe za testiranjem - logično. Nemam tel i sl. Kad odem tamo javim ti.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pravednost
veeseelaa

da li ste pravedni ili se držite po strani, umiješate li se u odbranu slabijeg odnosno onog ko je u pravu iako se vas ne tiče (molim budite iskrene, jer je evidentvo da i na RR ima onih koji kojima je pravda na zadnjem mjestu)

Gledam svoja posla (49%)

Nekada sam znala istjeravati pravdu al više ne (18%)

Da, uvijek, bez obzira na cijenu (10%)

Ne, šta me briga (2%)

Iako za mene rijetko ko reagira ja opet ne mogu da trpim nepravdu i uvijek je nastojim ispraviti (21%)


Broj svih glasova: 105

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *