|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 15:19:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam na netu kad mm nije kući
uglavnom je javljam s posla ili kad je on u magazi
Čim ona na vrata ja se diskonektujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ev sad je u radnji pa ja da malo promahalam, ručak gotov, veš se pere user posted image user posted image

pa lako je tebi kad tm nije ovisan o internetu, a mm cim dodje kuci odmah leti za kompjuter user posted image al opet kontam, bolje za kompjuter nego u kafanu, sve ima gore od goreg user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 15:29:43   
veeseelaa
nemoj tako teacher ovaj moj non stop u kafani hahahahha a ja mislila to mu olakotna user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 15:32:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemoj tako teacher ovaj moj non stop u kafani hahahahha a ja mislila to mu olakotna user posted image user posted image

zavisi ko sta voli, ja volim ipak da mi je na oku user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 16:11:08   
sabinos
IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas je problem sto smo oboje ovisnici o internetu, pa cim lana zaspi mi do kasno provodimo vrijeme ja za svojim kompjuterom a on za svojim, e da nam hoce neko iskopcati internet par dana bilo bi super user posted image


takođeuser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 16:15:25   
veeseelaa
kuku sestro mozda ovaj moj ima drugu user posted image user posted image user posted image  ima da ga upratim user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 16:25:52   
emma.L
Mi smo isto prošli tu fazu i mislim da je jedino tako normalno. I sada jako puno pričamo samo o curici, odnosno s curicom, pa smo često premoreni za nas nakon što ona zaspi. Ali isto tako imamo tetu koja nam je čuva uvečer kad izlazimo s rajom. Onda iziđemo malo prije ostalih i "randesamo" bar pola sata user posted image . A svejedno smo nedavno otišli na večeru sami i opet se pola priče svelo na prepričavanje Eminih vragolija. Mislim da će nam odsada to biti trajno stanje i meni to ne smeta.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 16:43:54   
R&T@
 
Protekla godina nam je bila izuzetno teska, on je mnogo radio, ja se vratila rano na posao, druga beba je bila veoma zahtjevna, starija trazila svoj dio paznje i naseg vremena.
Hvala bogu, sad je vec lakse.
Ali pokusavamo barem jednom sedmično da izađemo vani bez djece(nane i dede servis) i tada se trudimo da budemo par, da razgovaramo o nama i svemu sto ne stignemo u kuci...
Zato se dopisujemo kao tinejdžeri...user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 16:53:41   
acudesa
Kako bih rekla, mi smo ranije funkcionisali kao par, sad kao tročlana porodica, svi imamo neko vrijeme, nije se mm okrenuo previše prema malcu, čak ga ja ponekad forsiram da se igra s njim, da ga izvede, uglavnom-nije strašno
podnošljivo je, a iskreno nisam se nešto ni opterećavala time...naše vrijeme je kad malac zaspi, i sve OK

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 18:15:13   
jasmin
Draga sabinos,sve smo mi(manje vise) prosle kroz taj period i on je posve normalan,jer se navikavamo da je s nama jos jedno malo bice,a uz to i bespomocno,ovisi o svojim roditeljima pa je paznja malo vise usmjerena na njega.
Mislim da bi ti mozda prva trebala krenuti u akciju zblizavanja.Morate oboje imati(a sigurno da vec imate) rasporedjeno vrijeme,za bebu,za sebe,za kuhanje i ciscenje,za ucenje,izlaske(makar i pola sata s bebom vani) i jednostavno odmor...i sl.
Mozes kroz druzenje s bebom,npr.dok bebi tepa pogledas ga njezno i kazes ljubavi ja te volim,dok sjedi za kompjuterom pridjes i lagano ga poljubis tek tako gdje zelis,zagrlis ga bilo sto,napravis kafu i kazes eh hajde jedna kafica samo za na dvoje,npr,ako on radi nesto oko auta,sidjes s bebom i samo ga posmatras,ne moras ga ometati pricom i kazes zelim da sam uz tebe i sl.Sve ove sitnice ce mu jako puno prijati i pokrenuce u njemu zelju da ti uzvrati i vise.Dotjerivanje i udvaranje je nesto sto kad koristi zena,njen muz jako cijeni.Nemoj cekati da on krene i nemoj sebi govoriti da ste se udaljili,akobogda niste,sama reci da si predivna supruga,jos uvijek privlacna,jos privlacnije sad kako si majka i sad ljubav mora stalno da se zaljeva,jer je s vama plod vase ljubavi.Kad pricas o bebari,lagano ubaci koju recenicu tipa,ima tvoje prelijepe okice ili pogled i sl.Vidjeces kako ce komunikacija da se poboljsava i uljepsava.

< Poruku je uredio jasmin -- 12.4.2010 18:16:31 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 18:18:00   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Draga sabinos,sve smo mi(manje vise) prosle kroz taj period i on je posve normalan,jer se navikavamo da je s nama jos jedno malo bice,a uz to i bespomocno,ovisi o svojim roditeljima pa je paznja malo vise usmjerena na njega.
Mislim da bi ti mozda prva trebala krenuti u akciju zblizavanja.Morate oboje imati(a sigurno da vec imate) rasporedjeno vrijeme,za bebu,za sebe,za kuhanje i ciscenje,za ucenje,izlaske(makar i pola sata s bebom vani) i jednostavno odmor...i sl.
Mozes kroz druzenje s bebom,npr.dok bebi tepa pogledas ga njezno i kazes ljubavi ja te volim,dok sjedi za kompjuterom pridjes i lagano ga poljubis tek tako gdje zelis,zagrlis ga bilo sto,napravis kafu i kazes eh hajde jedna kafica samo za na dvoje,npr,ako on radi nesto oko auta,sidjes s bebom i samo ga posmatras,ne moras ga ometati pricom i kazes zelim da sam uz tebe i sl.Sve ove sitnice ce mu jako puno prijati i pokrenuce u njemu zelju da ti uzvrati i vise.Dotjerivanje i udvaranje je nesto sto kad koristi zena,njen muz jako cijeni.Nemoj cekati da on krene i nemoj sebi govoriti da ste se udaljili,akobogda niste,sama reci da si predivna supruga,jos uvijek privlacna,jos privlacnije sad kako si majka i sad ljubav mora stalno da se zaljeva,jer je s vama plod vase ljubavi.Kad pricas o bebari,lagano ubaci koju recenicu tipa,ima tvoje prelijepe okice ili pogled i sl.Vidjeces kako ce komunikacija da se poboljsava i uljepsava.

user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 18:21:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin

Draga sabinos,sve smo mi(manje vise) prosle kroz taj period i on je posve normalan,jer se navikavamo da je s nama jos jedno malo bice,a uz to i bespomocno,ovisi o svojim roditeljima pa je paznja malo vise usmjerena na njega.
Mislim da bi ti mozda prva trebala krenuti u akciju zblizavanja.Morate oboje imati(a sigurno da vec imate) rasporedjeno vrijeme,za bebu,za sebe,za kuhanje i ciscenje,za ucenje,izlaske(makar i pola sata s bebom vani) i jednostavno odmor...i sl.
Mozes kroz druzenje s bebom,npr.dok bebi tepa pogledas ga njezno i kazes ljubavi ja te volim,dok sjedi za kompjuterom pridjes i lagano ga poljubis tek tako gdje zelis,zagrlis ga bilo sto,napravis kafu i kazes eh hajde jedna kafica samo za na dvoje,npr,ako on radi nesto oko auta,sidjes s bebom i samo ga posmatras,ne moras ga ometati pricom i kazes zelim da sam uz tebe i sl.Sve ove sitnice ce mu jako puno prijati i pokrenuce u njemu zelju da ti uzvrati i vise.Dotjerivanje i udvaranje je nesto sto kad koristi zena,njen muz jako cijeni.Nemoj cekati da on krene i nemoj sebi govoriti da ste se udaljili,akobogda niste,sama reci da si predivna supruga,jos uvijek privlacna,jos privlacnije sad kako si majka i sad ljubav mora stalno da se zaljeva,jer je s vama plod vase ljubavi.Kad pricas o bebari,lagano ubaci koju recenicu tipa,ima tvoje prelijepe okice ili pogled i sl.Vidjeces kako ce komunikacija da se poboljsava i uljepsava.

ja to sve tako radim ali mm slabijeuser posted image valjda muskarci nisu toliko na rijecima ko mi zene, a ja bih bas voljela da mi vise daje komplimente i malo vise paznje i njeznosti, neku malo vecu incijativu sa njegove strane, nekako se osjecam kao da uglavnom ja preuzimam incijativu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 18:21:30   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Draga sabinos,sve smo mi(manje vise) prosle kroz taj period i on je posve normalan,jer se navikavamo da je s nama jos jedno malo bice,a uz to i bespomocno,ovisi o svojim roditeljima pa je paznja malo vise usmjerena na njega.
Mislim da bi ti mozda prva trebala krenuti u akciju zblizavanja.Morate oboje imati(a sigurno da vec imate) rasporedjeno vrijeme,za bebu,za sebe,za kuhanje i ciscenje,za ucenje,izlaske(makar i pola sata s bebom vani) i jednostavno odmor...i sl.
Mozes kroz druzenje s bebom,npr.dok bebi tepa pogledas ga njezno i kazes ljubavi ja te volim,dok sjedi za kompjuterom pridjes i lagano ga poljubis tek tako gdje zelis,zagrlis ga bilo sto,napravis kafu i kazes eh hajde jedna kafica samo za na dvoje,npr,ako on radi nesto oko auta,sidjes s bebom i samo ga posmatras,ne moras ga ometati pricom i kazes zelim da sam uz tebe i sl.Sve ove sitnice ce mu jako puno prijati i pokrenuce u njemu zelju da ti uzvrati i vise.Dotjerivanje i udvaranje je nesto sto kad koristi zena,njen muz jako cijeni.Nemoj cekati da on krene i nemoj sebi govoriti da ste se udaljili,akobogda niste,sama reci da si predivna supruga,jos uvijek privlacna,jos privlacnije sad kako si majka i sad ljubav mora stalno da se zaljeva,jer je s vama plod vase ljubavi.Kad pricas o bebari,lagano ubaci koju recenicu tipa,ima tvoje prelijepe okice ili pogled i sl.Vidjeces kako ce komunikacija da se poboljsava i uljepsava.


predivno receno user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 18:33:53   
jasmin
teacher 75 natjeraj ga mudro.Kroz osmijeh mu kazi ma volis li ti ono mene?!Nema mu druge nego da kaze DA-jako!heheh
Kazi mu navece,kad legnete spavati,kroz zagrljaj za lijep san,da bi voljela da ti malo vise paznje rijecima poklanja.Govori mu to par noci i shvatice.Mislim da je svaki muz osjecajan i da ima more lijepih komplimenata za svoju zenicu,ali nekad iz zaborava,stida ili mozda nije takav tip,ne dijeli ih,onda zena sigurno treba da kaze sta zeli,a sta joj smeta.Ne mora odmah poceti,ali s vremenom ce shvatiti sta zelis i udovoljice ti jer te voli.A ti samo nastavi s inicijativom.Kao sto si i sama napisala,mozda ti se samo cini da on to slabije radi,jer muski vecinom smatraju ako ti nesto veliko uradi da je to ono sto mi zelimo i da nam tako daju do znanja koliko nas vole,a zene zele verbalne dokaze i zato trebaju i reci sta zele.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 18:40:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin

teacher 75 natjeraj ga mudro.Kroz osmijeh mu kazi ma volis li ti ono mene?!Nema mu druge nego da kaze DA-jako!heheh
Kazi mu navece,kad legnete spavati,kroz zagrljaj za lijep san,da bi voljela da ti malo vise paznje rijecima poklanja.Govori mu to par noci i shvatice.Mislim da je svaki muz osjecajan i da ima more lijepih komplimenata za svoju zenicu,ali nekad iz zaborava,stida ili mozda nije takav tip,ne dijeli ih,onda zena sigurno treba da kaze sta zeli,a sta joj smeta.Ne mora odmah poceti,ali s vremenom ce shvatiti sta zelis i udovoljice ti jer te voli.A ti samo nastavi s inicijativom.Kao sto si i sama napisala,mozda ti se samo cini da on to slabije radi,jer muski vecinom smatraju ako ti nesto veliko uradi da je to ono sto mi zelimo i da nam tako daju do znanja koliko nas vole,a zene zele verbalne dokaze i zato trebaju i reci sta zele.

kazem ja to njemu i on u tom trenutku bude pazljiv i opravdava se da je nervozan zbog posla il zbog neceg drugog, a onda opet nakon nekog vremena ga moram podsjecati....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 20:23:43   
Hanady RR
Eh tema ...ko stvorena za mene.

ja sam po rođenju prve kćerkice imala isti odnos sa mm kao i prije rođenja čak smo još bili prisniji i imali više tema za razgovor koji su uključivali i našu bebu. nakon rođenja druge bebe...nekako mi se činilo da se polako gubimo, pokušavala sam da ostavrim komunikaciju makar sličnu prijašnjoj ali on je bio zaista preumoran a ni ja nisma bolja bila na porodiljskom. i onda jednog sam dana pomislila kako će nam tek biti kadad i ja krenem na osa...puno radimo, puno obaveza a djeci pažnju dok posvetimo...gdje smo mi. ia tko sam po odlasku na more kada je bebi bilo 4 mjesac iskoristila večernje druženje na tarsi pored uspavane djece i odlučila reći mu otvoreno da ja nemogu živjeti više kao ta 4 mjeseca, da sam ja djecu sa njim rodila sebi i njemu i da neću da izgubim njega. Hoću poljupce, hoću svaki dan osmijeh i hoću našu jutarnju kafu pa makar ja morala ustati u 5 da nam je skuham da je zajedno popijemo, hoću da mi kao i prije prepriča svoj radni dan a ja njemu zauzvrat nudim da budem slušač i prepričam sve nove fore naših djevojčica dok ga nije bilo  i da najvažnije rekla sam mu želim naše noći a ne one u kojima obavljamo sve samo da se broji. I tako je i bilo...zaista shavtio me , zna da sam impulsivan i zna da nebih ni o čemu govorila da tako zaista ne mislim...od tada sve je drugačije...sve naše nježnosti vratile su se na mjesto gdje su i prije bile, sva naša komunikacija zdravija je i ima je mnogo čak ponekad i noću kada ja legnem nakon njega oko 2 u noći on se porbudi pa pod jorganom šapćemo o sitnim zezancijama na poslu i smijemo se u strahu da ne porobudimo bebe. I da sada kako ja radim shavtio je da nam dan treba trajati mnogo duže pa oristimo vrijeme i za izlaske na podpodnevne kafe dok su bebe kod mame...kao nekada samo ja i on. I njemu to godi a i meni. Otvoren razgovor mora postojati...meni što je nedostajalo...kada sam osjetila da se gubimo ja sam vratila i više nedam nikome.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 20:41:53   
Husic10

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam na netu kad mm nije kući
uglavnom je javljam s posla ili kad je on u magazi
Čim ona na vrata ja se diskonektujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ev sad je u radnji pa ja da malo promahalam, ručak gotov, veš se pere user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Zenice poslusajte je i budite mudre...user posted image user posted image

Al i kod mene je inace tako... javim se sa posla , pogledam mail, malo na FB i sve to obavim do kraja radnog dana...kad sam kuci vrijeme provodim sa bebicom i mm...glupo mi je da smo oboje kuci a niko ni sa kim ne govori...cemu to mada i ja nekad ulovim vremena kad se muz zagleda u tv a Aila spava....onda i ja promahalam ali samo ako su mi kucni poslovi zavrseni

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 20:45:56   
teacher75
mi smo sad popricali, izgrlili se i izljubili, mozda sam i ja malo razmazena, jedinica pa navikla da se sve okrece oko mene, pa nekad i pretjeram. hocu uvijek da sam centar svijetauser posted image potrudicemo se da malo vise posvecujemo paznju jedno drugom ubuduce. meni je grozno kad vidim one parove koji su u braku 10-20 godina i koji jedno drugo uzimaju zdravo za gotovo i odmah me strah da i mi ne postanemo takvi pa panicim. al necemo akobogda. stvarno se volimo puno, puno...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 20:57:36   
Lalana
Sjecam se kada sam se tek udala i kada upoznam nekog novog i pitam koliko ste u braku a odgovor bude 7-8 godina, ja pomislim aaa ovi su vec dugo nije njima kao namauser posted image priznajemuser posted image tako sam mislila.
SAda nakon 6 godina braka strah me da ima neko da tako pomisli za nas, to mi je prestrasno, pa ja sam kao da sam se tek udala.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 21:29:40   
frenkoza
ej znate sta sam ja sinoc uradila.... uzela sam mobilni... i sjela pored njega.... reko vidi kakvu ja sliku imam - zezala ga - a to je nasa prva zajednicka slika... i tako smo poceli listati te nase slike.... e ovo je bilo onda kad smo ovo... e ovo je bilo kad smo bili ondje... za svaku sliku vezano je bar jedno sjecanje.... na jednoj sam ja cak uplakana jer smo se nsto "straaasno" posvadjali.... toliko strasno da ja uopste nemam pojma zbog cega....
i vjerujte da mi je prijalo, a i njemu, vidjela sam.... podsjetili smo se nekako jedno na drugo... onda smo nastavili pricu oko moje trudnoce... kako se bebi vrtio.... sta smo mu tepali... nekako smo pretresli ovih nasih nekoliko godinica skupa.... i vec sam se danas osjecala bolje

cak je on jutros zvao moju mamu da je dovede, da me iznenadi, ja spavala.... a rekla sam sinoc da sam je pozelila.... ali mama nije mogla doci, bila je u gradu, ali mi je ispricala sta je planirao.... ja sam se beskrajno obradovala jer sam zaista shvatila da pored svega ipak jos uvijek misli na mene i kako da me obraduje...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 21:32:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: frenkoza

ej znate sta sam ja sinoc uradila.... uzela sam mobilni... i sjela pored njega.... reko vidi kakvu ja sliku imam - zezala ga - a to je nasa prva zajednicka slika... i tako smo poceli listati te nase slike.... e ovo je bilo onda kad smo ovo... e ovo je bilo kad smo bili ondje... za svaku sliku vezano je bar jedno sjecanje.... na jednoj sam ja cak uplakana jer smo se nsto "straaasno" posvadjali.... toliko strasno da ja uopste nemam pojma zbog cega....
i vjerujte da mi je prijalo, a i njemu, vidjela sam.... podsjetili smo se nekako jedno na drugo... onda smo nastavili pricu oko moje trudnoce... kako se bebi vrtio.... sta smo mu tepali... nekako smo pretresli ovih nasih nekoliko godinica skupa.... i vec sam se danas osjecala bolje

cak je on jutros zvao moju mamu da je dovede, da me iznenadi, ja spavala.... a rekla sam sinoc da sam je pozelila.... ali mama nije mogla doci, bila je u gradu, ali mi je ispricala sta je planirao.... ja sam se beskrajno obradovala jer sam zaista shvatila da pored svega ipak jos uvijek misli na mene i kako da me obraduje...


user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 21:43:25   
lilith
teacher upravo zbog ovisnosti kod nas ti je pravilo da je uvijek samo jedan comp. u kuci upaljen...on ima svoje vrijeme koje provodi na compu,ja svoje ali bez pretjerivanja tako da na ovaj nacin ostane dovoljno vremena i za sve ostalo....


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 21:47:29   
frenkoza
vi sto imate problem s netom - pokusajte se javiti VM preko MSN-a ili FB-a... onako da bude simpaticno mozda bude i djelotvorno.... kao ono gdje si, sta ima kod tebe.... i tako.... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 21:58:20   
D_K
IZVORNA PORUKA: teacher75

Kazem ja to njemu i on u tom trenutku bude pazljiv i opravdava se da je nervozan zbog posla il zbog neceg drugog, a onda opet nakon nekog vremena ga moram podsjecati....



Draga moja, nisu svi isti. A meni se cini da je ovaj moj kao i taj tvoj hairlija.
Taman kao u vicu sto si postala 'Betmene sta ima za veceru :))' - tako cemo ti nas dvije da prodjemo :))

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:01:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: teacher75

Kazem ja to njemu i on u tom trenutku bude pazljiv i opravdava se da je nervozan zbog posla il zbog neceg drugog, a onda opet nakon nekog vremena ga moram podsjecati....



Draga moja, nisu svi isti. A meni se cini da je ovaj moj kao i taj tvoj hairlija.
Taman kao u vicu sto si postala 'Betmene sta ima za veceru :))' - tako cemo ti nas dvije da prodjemo :))

ma zna on bit pazljiv kad hoce samo ga covjek mora malo podsjetit user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:07:27   
jasmin
Slazem se s frenkozy,porukice su pravo slatke,ili pak cjeduljica pa u dzepic,ako nista izmame mu osmijeh na lice.
Super je ideja sjecati se nekih lijepih trenutaka iz proslosti.Mi se cesto sjetimo svadbe,pa se zanesem,brte,kao da sam friska mladica :).Povremeno napraviti veceru uz svijece,ili pak rucak pa izaci na kratki izlet vikendom,to je zbilja odmor za cijelu porodicu i bas godi.Nije bitno to sto se ima malo vremena,nego i to koliko ima treba pravilno iskoristiti.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *