|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:14:50   
frenkoza
OT
ova tema postala popularnija od sve krivih user posted image user posted image user posted image bravo za nas


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:21:37   
*pcelica*
Mene je MM prekuce prvo iznenadio. Nazvao me s posla i rekao da nista ne pravim za rucak kao on ce nesto usput kupiti kad je dosao kuci ja ga pitam sta nam je kupio a on kaze: nista danas ja pravim rucak. Onako umoran uhvatio se tave i sporeta a ja sva u cudu neznam sta me snadje user posted image .Inace on cim primijeti da smo se poceli udljavati pocne me iznenadjivati tipa izlasci udvoje pravi nam veceru i tako te sitnice jer zna da ja ne padam na poklone i da bi poklon u takvoj situaciji samo pogorsao situaciju. Zato se on ko pravi gurman odmah hvata serpe i sporeta user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:26:09   
Dida79
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Mene je MM prekuce prvo iznenadio. Nazvao me s posla i rekao da nista ne pravim za rucak kao on ce nesto usput kupiti kad je dosao kuci ja ga pitam sta nam je kupio a on kaze: nista danas ja pravim rucak. Onako umoran uhvatio se tave i sporeta a ja sva u cudu neznam sta me snadje user posted image .Inace on cim primijeti da smo se poceli udljavati pocne me iznenadjivati tipa izlasci udvoje pravi nam veceru i tako te sitnice jer zna da ja ne padam na poklone i da bi poklon u takvoj situaciji samo pogorsao situaciju. Zato se on ko pravi gurman odmah hvata serpe i sporeta user posted image


Lijepo od njega sto se sjetiouser posted image
Sad nesto kontam sta bi ovaj moj mogao da napravi da jedemo i skontala nistauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:27:55   
noaa
Ja imam bebu koja me smori a mm ima tako radno vrijeme da na njega cesto ne mogu racunati ni da bude roditelj ni paruser posted image user posted image user posted image user posted image al valjda se i to promjeniuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:30:04   
*pcelica*
Nije on nista specijalno napravio ali mi je prijala ta paznja s njegove strane jer sam ja cijeli taj dan bila sama sa bebom i bas mi je prijalo sto je imao razumijevanja

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:32:10   
teacher75
bas popularna tema veceras:
teacher75, anidla, samedi, frenkoza, marijanna, taurus, maja78, Saraya, amila87, salmy, Leva
user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:32:20   
Dida79
Aktivni korisnici na ovoj temi

Dida79, marijanna, taurus, samedi, senka27, frenkoza, maja78, Saraya, amila87, salmy, Leva, hannana

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neka smo se vise skinuli sa teme o svekrvamauser posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:33:38   
frenkoza
slazem se.... umjesto sto razmisljamo kako da popravimo odnos sa svekrvama hajmo mi popraviti odnos s muzevima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:34:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Draga sabinos,sve smo mi(manje vise) prosle kroz taj period i on je posve normalan,jer se navikavamo da je s nama jos jedno malo bice,a uz to i bespomocno,ovisi o svojim roditeljima pa je paznja malo vise usmjerena na njega.
Mislim da bi ti mozda prva trebala krenuti u akciju zblizavanja.Morate oboje imati(a sigurno da vec imate) rasporedjeno vrijeme,za bebu,za sebe,za kuhanje i ciscenje,za ucenje,izlaske(makar i pola sata s bebom vani) i jednostavno odmor...i sl.
Mozes kroz druzenje s bebom,npr.dok bebi tepa pogledas ga njezno i kazes ljubavi ja te volim,dok sjedi za kompjuterom pridjes i lagano ga poljubis tek tako gdje zelis,zagrlis ga bilo sto,napravis kafu i kazes eh hajde jedna kafica samo za na dvoje,npr,ako on radi nesto oko auta,sidjes s bebom i samo ga posmatras,ne moras ga ometati pricom i kazes zelim da sam uz tebe i sl.Sve ove sitnice ce mu jako puno prijati i pokrenuce u njemu zelju da ti uzvrati i vise.Dotjerivanje i udvaranje je nesto sto kad koristi zena,njen muz jako cijeni.Nemoj cekati da on krene i nemoj sebi govoriti da ste se udaljili,akobogda niste,sama reci da si predivna supruga,jos uvijek privlacna,jos privlacnije sad kako si majka i sad ljubav mora stalno da se zaljeva,jer je s vama plod vase ljubavi.Kad pricas o bebari,lagano ubaci koju recenicu tipa,ima tvoje prelijepe okice ili pogled i sl.Vidjeces kako ce komunikacija da se poboljsava i uljepsava.


lijepo recenouser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:36:45   
taurus
evo i ja isčitah vaše postove i na kraju zaključih da ja i teacher imamo istu situaciju. Svaku noć net i to svako na svom kompu. UŽAS
Moj mm još igra i travian pa me baš nervira s tim pa sam i ja zbog toga počela sve više na RR i FB i tako svku noć.
Šta da se radiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:40:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

evo i ja isčitah vaše postove i na kraju zaključih da ja i teacher imamo istu situaciju. Svaku noć net i to svako na svom kompu. UŽAS
Moj mm još igra i travian pa me baš nervira s tim pa sam i ja zbog toga počela sve više na RR i FB i tako svku noć.
Šta da se radiuser posted image user posted image user posted image


počupaj kablove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma žene drage...pa zar nije tužno da izgubimo jedni druge...ubijemo naše lijepe trenutke radi interneta. ja se garant zamsilih i ja sam na netu podugo skoro svaku noć...tačnije svaku...al opet ja i on se sustignemo. eto htjeli smo na koncert bajage pa nas moja seka malo poremetila...al zato imamo izlazak u subotu i to onaj do zore. kafu ujutro pijemo sami i evo dok ja kuckam on je kraj mene u dnevnom gleda film a upravo smo porričali izmjenili poljupce i uz to sam mu pordala techerkin vic sa fb statusa.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:45:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

evo i ja isčitah vaše postove i na kraju zaključih da ja i teacher imamo istu situaciju. Svaku noć net i to svako na svom kompu. UŽAS
Moj mm još igra i travian pa me baš nervira s tim pa sam i ja zbog toga počela sve više na RR i FB i tako svku noć.
Šta da se radiuser posted image user posted image user posted image

joj i moj je igrao travian dok smo se zabavljali, pa je hvala bogu prestao user posted image najbolje bi bilo da nekom platimo da nam prereze kablove user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:48:43   
Lady26
Eh gdje me nadjoste sa ovom temom....
Ja cesto kazem mm da se ne mazimo kao prije, da smo se previse bazirali na bebu (mada je to normalno, i pogotovo sam ja vise uz nju i s njom), o internetu da vam ne pricam, non stop je jedno za racunarom - drugo gleda tv i sve tako na smjenu dok ne krenemo leci. E jedini bas pravi zajednicki trenuci su nam kad legnemo u krevet (nekad oko ponoci user posted image ) upalimo kakav film, ja naslonim glavu njemu na prsa on me ceski po glavi i ja zaspem u roku 15 minuta user posted image user posted image a on ceski li ceski i onda me probudi, kaze haj furaj user posted image da spavamo...A mi smo jako vezani jedno za drugo i jako se volimo, samo sto su se sada jednostavno prioriteti promijenili.
Ali neka je nama Bog podario nasu Lanicu, smjeska mog...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:54:52   
taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

evo i ja isčitah vaše postove i na kraju zaključih da ja i teacher imamo istu situaciju. Svaku noć net i to svako na svom kompu. UŽAS
Moj mm još igra i travian pa me baš nervira s tim pa sam i ja zbog toga počela sve više na RR i FB i tako svku noć.
Šta da se radiuser posted image user posted image user posted image


Pa kako ti svog skinu sa travianauser posted image user posted image
joj i moj je igrao travian dok smo se zabavljali, pa je hvala bogu prestao user posted image najbolje bi bilo da nekom platimo da nam prereze kablove user posted image


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:55:18   
dady
mi smo imali super odnos,mislim imamo ga i sada samo je puno više posvećen bebi nego meni,ali i to je ok!user posted image srečom samo sam ja zaluđena internetom,on je operisan toga!!!user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:55:31   
taurus
Greška pri citiranju
Teacher kako ti svog skinu sa travianauser posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:57:13   
frenkoza
joj lady...sjecam se nasih  razgovora na temi u iscekivanju djeteta... kako smo samo falili nase muzice da su pazljivi i osjecajni i da su trudni s nama.... a vidi nas sad gdje smo.... ma mislim da su i oni vise umorni i iscrpljeni kao i mi.... samo trebamo malo zivnuti i vratiti se u normalu, jer sigurna sam da se svi volimo s muzevima, ali da je sve ovo kriza navikavanja na bebije

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 22:57:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

Greška pri citiranju
Teacher kako ti svog skinu sa travianauser posted image user posted image

udala se za njega user posted image znao je ustati u 4 ujutro-navije sat da posalje napad user posted image sad ne igra igrice al bezveze vazda nesto gleda na internetu, surfa surfer

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:02:38   
Saraya
IZVORNA PORUKA: Lady2''

Eh gdje me nadjoste sa ovom temom....
Ja cesto kazem mm da se ne mazimo kao prije, da smo se previse bazirali na bebu (mada je to normalno, i pogotovo sam ja vise uz nju i s njom), o internetu da vam ne pricam, non stop je jedno za racunarom - drugo gleda tv i sve tako na smjenu dok ne krenemo leci. E jedini bas pravi zajednicki trenuci su nam kad legnemo u krevet (nekad oko ponoci user posted image ) upalimo kakav film, ja naslonim glavu njemu na prsa on me ceski po glavi i ja zaspem u roku 15 minuta user posted image user posted image a on ceski li ceski i onda me probudi, kaze haj furaj user posted image da spavamo...A mi smo jako vezani jedno za drugo i jako se volimo, samo sto su se sada jednostavno prioriteti promijenili.
Ali neka je nama Bog podario nasu Lanicu, smjeska mog...


Hej Lady, vi ste bas, bas sladak par, nemoj da se zalis, samo reci masallah... user posted image

< Poruku je uredio Saraya -- 12.4.2010 23:05:45 >

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:05:37   
Lady26
Ma moja frenkoza, on je ostao pazljiv i sve je super, samo nije vise prema mom stomaku, nego prema Lani hahahahaha user posted image user posted image user posted image ...
Ma ne mogu se pozaliti, pomaze, sitnice ali hoce pomoci...nekad sam a nekad moram traziti....
Ja sam inace njezna, pomalo razmazena sa njegove strane, romanticna, volim paznju, ma i najmanje sitnice mi znace... (a on...hehehehe romantican kao zid user posted image user posted image ) ali mi fali sve to, 10 godina sam imala su njegovu paznju i ljubav a sad NARAVNO i on i ja smo spali na drugo mjesto...

Saraya : jesmo, hB sto ga imam u svom zivotu i mi se naravno volimo samo sto se to manje pokazuje nego prije, sad nam je princezica u centru paznje....cak je on meni jednom rekao da s eosjeca zapostavljenim, da mu manje paznje poklanjam nego prije ali da razumije i da to treba tako...

< Poruku je uredio Lady26 -- 12.4.2010 23:07:44 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:06:23   
anidla
sad ulazi mm u sobu i kaze sto ne spavas? rekoh, citam kako popraviti odnose s muzem...kaze on meni, pusti bona to, haj me ispitaj ovih 10 rijeci sto sam sad naucio na engleskom user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:08:25   
Lady26

IZVORNA PORUKA: anidla

sad ulazi mm u sobu i kaze sto ne spavas? rekoh, citam kako popraviti odnose s muzem...kaze on meni, pusti bona to, haj me ispitaj ovih 10 rijeci sto sam sad naucio na engleskom user posted image



Hahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:09:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Ma moja frenkoza, on je ostao pazljiv i sve je super, samo nije vise prema mom stomaku, nego prema Lani hahahahaha user posted image user posted image user posted image ...
Ma ne mogu se pozaliti, pomaze, sitnice ali hoce pomoci...nekad sam a nekad moram traziti....
Ja sam inace njezna, pomalo razmazena sa njegove strane, romanticna, volim paznju, ma i najmanje sitnice mi znace... (a on...hehehehe romantican kao zid user posted image user posted image ) ali mi fali sve to, 10 godina sam imala su njegovu paznju i ljubav a sad NARAVNO i on i ja smo spali na drugo mjesto...

Saraya : jesmo, hB sto ga imam u svom zivotu i mi se naravno volimo samo sto se to manje pokazuje nego prije, sad nam je princezica u centru paznje....cak je on meni jednom rekao da s eosjeca zapostavljenim, da mu manje paznje poklanjam nego prije ali da razumije i da to treba tako...

ti ista ko ja a jos i kod vas lana user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:09:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: anidla

sad ulazi mm u sobu i kaze sto ne spavas? rekoh, citam kako popraviti odnose s muzem...kaze on meni, pusti bona to, haj me ispitaj ovih 10 rijeci sto sam sad naucio na engleskom user posted image




Jao citam ovo tvoje i kontam ti sinoc pisala hjahah... kad pogleda na sat ono vec 23 prokrkalo hahahah....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:09:58   
Saraya
IZVORNA PORUKA: anidla

sad ulazi mm u sobu i kaze sto ne spavas? rekoh, citam kako popraviti odnose s muzem...kaze on meni, pusti bona to, haj me ispitaj ovih 10 rijeci sto sam sad naucio na engleskom user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobar je... veli hajde ti radi nesto konkratno da popravis odnose... nista teorija... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *