|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:10:12   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Lady2'

Ma moja frenkoza, on je ostao pazljiv i sve je super, samo nije vise prema mom stomaku, nego prema Lani hahahahaha user posted image user posted image user posted image ...
Ma ne mogu se pozaliti, pomaze, sitnice ali hoce pomoci...nekad sam a nekad moram traziti....
Ja sam inace njezna, pomalo razmazena sa njegove strane, romanticna, volim paznju, ma i najmanje sitnice mi znace... (a on...hehehehe romantican kao zid user posted image user posted image ) ali mi fali sve to, 10 godina sam imala su njegovu paznju i ljubav a sad NARAVNO i on i ja smo spali na drugo mjesto...

Saraya : jesmo, hB sto ga imam u svom zivotu i mi se naravno volimo samo sto se to manje pokazuje nego prije, sad nam je princezica u centru paznje....cak je on meni jednom rekao da s eosjeca zapostavljenim, da mu manje paznje poklanjam nego prije ali da razumije i da to treba tako...


eee tako je i kod mene... u pravu si.... sva paznja koju je usmjeravao prema pupi otisla na djete.... ma bitno je da u dubini duse znamo da nas vole... vjerovatno nas odnos vise nikada nece biti kao prije... ali treba se truditi da uspostavimo neke nove odnose, prilagodjene novoj situaciji... a za to treba valjda vremena


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:11:21   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: anidla

sad ulazi mm u sobu i kaze sto ne spavas? rekoh, citam kako popraviti odnose s muzem...kaze on meni, pusti bona to, haj me ispitaj ovih 10 rijeci sto sam sad naucio na engleskom user posted image




ovo treba ici na "izvale nasih muzeva" hahahahaha originalan je


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:12:32   
anidla
boga mi sam bila dobra zenica, ostavila laptop i ispitala ga...sve covjek zna user posted image a prije nego sto je otisao da uci engleski bilo je cici mici user posted image i vidi sad kako upija znanje user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:13:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: anidla

sad ulazi mm u sobu i kaze sto ne spavas? rekoh, citam kako popraviti odnose s muzem...kaze on meni, pusti bona to, haj me ispitaj ovih 10 rijeci sto sam sad naucio na engleskom user posted image




ovo treba ici na "izvale nasih muzeva" hahahahaha originalan je


ih ko zna koje su riječi u pitanju...možda bezobrazne user posted image user posted image ...pa je navuče da pordube svoj odnos začas u praksi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:13:33   
frenkoza
ma ti preskoci ovu temu... nema krize za tebe.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:14:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

boga mi sam bila dobra zenica, ostavila laptop i ispitala ga...sve covjek zna user posted image a prije nego sto je otisao da uci engleski bilo je cici mici user posted image i vidi sad kako upija znanje user posted image


mala na pogrešnoj si temi ba user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:14:39   
Lady26
Hahahahahahahaha
Eeeeee vidis, eno moj uci, polaze nekakve ispite za posao, da mi gospodja user posted image nije dosla mogli smo i mi ne bil sta bolje zapamtio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:14:53   
taurus

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: taurus

Greška pri citiranju
Teacher kako ti svog skinu sa travianauser posted image user posted image

udala se za njega user posted image znao je ustati u 4 ujutro-navije sat da posalje napad user posted image sad ne igra igrice al bezveze vazda nesto gleda na internetu, surfa surfer


E ništa od tvog savjetauser posted image ja sam se za svog udala prije 8 godina i evo zadnje tri igra travian. Jedino mi preostaje da sakrijem račune od neta pa da ih neplatimo i onda cap-carap po kablovima i user posted image user posted image user posted image
E sad ozbiljno nekako mi se stvarno čini da nas ovi računari udaljavaju i najbolje mi je na vikendici tamo nema netauser posted image user posted image . Mada imamo mi i zajedničke trenutke, prošlu subotu smo išli na ručak, u petak smo bili u kinu ali eto meni se sve čini da je to malo. Uvijek hoću još ali ne može se ukomponovati sve odjednom i mm i dijete i posao i kuća i izlasci i gosti i prijatelji i roditelji i vikendica i magistarski rad i još tona stvari. Nekad se sbi zadivim kako sve stignem. Ova tema je super navela me ja na razmišljanje o nama i našem odnosu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:15:22   
anidla
joj Hanady, ne povlaci me za jezik user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:17:24   
anidla
Lady, da znas da pomaze...on zacas nauci  10 rijeci, a ja posto sam bila dobra zenica dobijem bonus za net u ove sate bez prigovaranja user posted image svi sretni user posted image  

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:17:57   
teacher75
i meni je tema bas super, pogotovo sto me u zadnjih par dana spucala depresija jer je ruzno vrijeme pa sam po citav dan u kuci i onda mi sve smeta, pa se osjetila zapostavljenom, jer ne izlazimo kao prije pa samim tim u kuci dosadno i oboje za kompjuterima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:18:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

joj Hanady, ne povlaci me za jezik user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma slatka si mi skroz...
nema za tebe zime...
nego ove sa travianom imaju...ja svom nedam ni da sjede za računar alaptop nam je pokvrane ima pola godine a svemu je kriv poker na fb...samo sam jednu subotu u zoru rekla leptop il leti kroz porzor il ti sa koferom kroz vrata...ne izluđuj me. I sve je bilo OK.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:19:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

Lady, da znas da pomaze...on zacas nauci  10 rijeci, a ja posto sam bila dobra zenica dobijem bonus za net u ove sate bez prigovaranja user posted image svi sretni user posted image  


i ja vako svaku noć dobijem bonmus poene user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:19:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: anidla

joj Hanady, ne povlaci me za jezik user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma slatka si mi skroz...
nema za tebe zime...
nego ove sa travianom imaju...ja svom nedam ni da sjede za računar alaptop nam je pokvrane ima pola godine a svemu je kriv poker na fb...samo sam jednu subotu u zoru rekla leptop il leti kroz porzor il ti sa koferom kroz vrata...ne izluđuj me. I sve je bilo OK.user posted image


a zamisli da on tebi kaze il RR il ja? ja mu ne mogu nista reci kad i ja provodim vrijeme na RR, FB i farmi, postadoh i gora od njega...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:20:56   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: anidla

Lady, da znas da pomaze...on zacas nauci  10 rijeci, a ja posto sam bila dobra zenica dobijem bonus za net u ove sate bez prigovaranja user posted image svi sretni user posted image  


kako li ih nauci... jel mu ih ti ponavljas ono u zaru strasti ili ima neki drugi metod user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:21:07   
Saraya
Ja sve podjem nesto drugo citati, pa se ovdje vratim. Sta bi kad ste se sve ovdje okupile... user posted image user posted image user posted image


Korisnici na ovoj temi: Saraya, Ilhana RR, mamma mumi, Lady26, zinanina, noaa, zaha, MarinaDK, maja78, sarayka

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:21:14   
Anoniman
Ja i moj dragi smo se toliko udaljili da nemozemo dalji biti, sve je super bilo dok bebica nije dosla...Sve se tako brzo odvilo da ni sama nisam svjesna sta bi...user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:22:21   
frenkoza
meni je MM reko ljetos kad sam bila trudna - zeno ako ces farmu mani se tog fejsbuka, eno ti lopata eno ti njiva idi sadi krompir...mani se tih farmi vise... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:22:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: anidla

joj Hanady, ne povlaci me za jezik user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma slatka si mi skroz...
nema za tebe zime...
nego ove sa travianom imaju...ja svom nedam ni da sjede za računar alaptop nam je pokvrane ima pola godine a svemu je kriv poker na fb...samo sam jednu subotu u zoru rekla leptop il leti kroz porzor il ti sa koferom kroz vrata...ne izluđuj me. I sve je bilo OK.user posted image


a zamisli da on tebi kaze il RR il ja? ja mu ne mogu nista reci kad i ja provodim vrijeme na RR, FB i farmi, postadoh i gora od njega...

ma šta mi ima reći ...draga mojamoj tajming je nepogrješiv...ja sve poslove obavim djecu uspavam njemu večeru postavim s njim se pomazim i sve to i na net...onda pogasim mašine svjetla i ''uvukanim'' se kraj njega...ja sam više zaboravila kako se spavauser posted image user posted image user posted image user posted image al nema veze zato mi je lijep ten ujutro user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:23:28   
taurus
Pa upravo mi se to i desilo postala sam gora od njega. Nego ima li kakva klinika za odvikavanje od RRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:24:36   
taurus
Evo već 15 minuta krećem da ugasim komp pa mi sve žao reko da još koju progovorim s vama user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:24:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja i moj dragi smo se toliko udaljili da nemozemo dalji biti, sve je super bilo dok bebica nije dosla...Sve se tako brzo odvilo da ni sama nisam svjesna sta bi...user posted image user posted image

pa poradi na tome...zaista je šteta da se ovako mladi udaljimo jedni od drugih.
ja kad pomislim kako nam je bilo prije 5 godine dok smo se zabavljali prepadnem se i sve činim da nam bude bar slično tome...isto nemože...al slično može 100%.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:26:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

Pa upravo mi se to i desilo postala sam gora od njega. Nego ima li kakva klinika za odvikavanje od RRuser posted image user posted image user posted image

nema user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jadne mi...garant smo ovisnice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:26:20   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja i moj dragi smo se toliko udaljili da nemozemo dalji biti, sve je super bilo dok bebica nije dosla...Sve se tako brzo odvilo da ni sama nisam svjesna sta bi...user posted image user posted image


ne daj se Marincek.... razgovaraj, uradi nesto... nemoj prepustiti slucaju.... tvoj bebi je jos maji... jos ste oboje u post porodjajnoj krizi... jer i oni budu u krizi vjeruj mi iako nisu oni ti koji su se porodili.... mi ne da smo se udaljili u prvih 40 dana, nego smo se isvadjali kako nismo za 1,5 godinu braka... samo neke varnice, samo neke svadje, prepirke ma haos... i na kraju ja sam se zapitala sta se desava... porazgovarali smo otvoreno... narvno on smatra da ja pocnem ja smatram da on... ali razrijesili smo... sad se ne svadjamo ali nismo se jos zblizili onako kakvi smo bili prije poroda.... nadam se da hocemo


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:26:23   
Anoniman
ja sam trenutno očajna, nikako i ne govorim s njim, koliko sam ljuta, najviše mrzim kad vikendom on ubaci svoje neke "obaveze" a ja ostanem sama sa djecom, kiša, ne mogu nikome otići, a kome i otići kad je nedjelja...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *