|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:27:03   
teacher75
ni ja nikako da legnem, sve me vuce RR, onda dok legnem vec kasno i spava mi se, i nista od zavodjenja user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:27:03   
Saraya
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja i moj dragi smo se toliko udaljili da nemozemo dalji biti, sve je super bilo dok bebica nije dosla...Sve se tako brzo odvilo da ni sama nisam svjesna sta bi...user posted image user posted image


Draga Marina, kod vas je sve to jos frisko, dok se malo uhodate sa babom, dok se hormoni stisaju, dok sredite osjecaje, dok postavite prioritete... proci ce jos koji mjesec... al doci ce sve na svoje mjesto, aBd, ne brini... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:28:06   
anidla
idem ja spavati, sutra meni dolaze u goste dvije princeze i dvije predivne mame na kafu...

samo za kraj jedan savjet....ne zapostavljajte cici mici user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:28:23   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja i moj dragi smo se toliko udaljili da nemozemo dalji biti, sve je super bilo dok bebica nije dosla...Sve se tako brzo odvilo da ni sama nisam svjesna sta bi...user posted image user posted image


Ne dozvoli to niposto....potrudite se, sto kaze Hanady stvarno je steta.... "ljubav nije nestala, samo se sakrila" - kaze parni valjak i 100% tacno.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:28:30   
Mirkica
ja stavrno volim svoga muza on je moja dusa aliiii imam osjecaj kada dodje nasa beba insalah da cu ja da zaboravim na sve oko sebe i samo se posvetiti bebaci , jestel vi imale takav osjecaj mozda je to normalno mozda sve tako misle dok ne rode sta ja znam , ali nebih voljela muza zaposatviti ali kako mi se sada cini sve cu zapostaviti :) a mm se vec sada zabrinuo ko ce njega maziti :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:29:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: zinanina

ja sam trenutno očajna, nikako i ne govorim s njim, koliko sam ljuta, najviše mrzim kad vikendom on ubaci svoje neke "obaveze" a ja ostanem sama sa djecom, kiša, ne mogu nikome otići, a kome i otići kad je nedjelja...

e to mjenjaj pod hitno...isplaniraj vikend bez njega. ja sam to imala na trudničkom dok sam bila i još pored toga porda moje krš auto a do njegovog nemožeš stić i u halu da može autom bi. Lijepi taksi...ja sam bolan smanjila cigare al za taksi vazda imala kod sebe...subota osvane ja već znam kud i kako...mami djecu ja sam znala otić šetat po gradu nako pa na kafu sama...pa na barice sa knjigom samo mu djecu ostavim i on skontao...sad vikendeom djelimo obaveze oko djece i baš se družimo.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:29:37   
Lady26

IZVORNA PORUKA: anidla

idem ja spavati, sutra meni dolaze u goste dvije princeze i dvije predivne mame na kafu...

samo za kraj jedan savjet....ne zapostavljajte cici mici user posted image



Kod mene cic-mici na cekanju a haman i kad se moze meni se ne da u ponoc user posted image
P.S. i ja jedva cekam, da vidim princa majog i tebe upoznam kako Bog zapovjeda user posted image po PS-u

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:30:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

idem ja spavati, sutra meni dolaze u goste dvije princeze i dvije predivne mame na kafu...

samo za kraj jedan savjet....ne zapostavljajte cici mici user posted image


bome moj se uzvrtio...haman moram na tuširanje ranije user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:32:10   
Saraya
IZVORNA PORUKA: zinanina

ja sam trenutno očajna, nikako i ne govorim s njim, koliko sam ljuta, najviše mrzim kad vikendom on ubaci svoje neke "obaveze" a ja ostanem sama sa djecom, kiša, ne mogu nikome otići, a kome i otići kad je nedjelja...


Ma gledaj to s vedrije strane, imas dan samo za sebe i djecu... user posted image user posted image user posted image
Jednostavno, planiraj sebi dana i fino mu reci da njega nema u tim planovima, nek vidi da mozes i bez njega. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:32:54   
Lady26
Ajme grozne ste user posted image ....ma samo uzivajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:33:03   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja stavrno volim svoga muza on je moja dusa aliiii imam osjecaj kada dodje nasa beba insalah da cu ja da zaboravim na sve oko sebe i samo se posvetiti bebaci , jestel vi imale takav osjecaj mozda je to normalno mozda sve tako misle dok ne rode sta ja znam , ali nebih voljela muza zaposatviti ali kako mi se sada cini sve cu zapostaviti :) a mm se vec sada zabrinuo ko ce njega maziti :)


ee ja sam to isto mislila... i smislila rjesenje.... reko fino cu ja njega od prvog dana ukljuciti da on meni pomaze oko bebija.... sve kako i ja tako i on... i stvarno i jesam... samo ga on nije dojio, ostalo je sve rame uz rame samnom.... cak i dok sam dojila on je bio tu da mi pomogne.... i sta mi se na kraju desilo... on zapostavio mene.... i samo se posvetio bebiju.... mene nema ni na mapi.... kad dodje s posla izljubi njega izigra se.. izgnjavi se.... ja moram skakati ko majmun na kanafi da me uopste i primjeti.....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:34:30   
frenkoza
frenkoza, zaha, Hanady, Lady26, Mirkica, Saraya, Neky, taurus, teacher75, meli, mamma mumi


za 2 sata 5 stranica... pa mi smo nevjerovatne


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:35:10   
Hanady RR
pa dobro žene drage gdje su oni sada...djeca spavaju...hajde razlaz idemo na popravljanje odnosa u praksi...sutra hoću izvještaje od svih...neće oni nama tako lako zasmutit naše snove o braku i ljepoti braka.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:35:24   
Honey3
Hanady draga idi sta cekas ne dangubiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:35:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ja stavrno volim svoga muza on je moja dusa aliiii imam osjecaj kada dodje nasa beba insalah da cu ja da zaboravim na sve oko sebe i samo se posvetiti bebaci , jestel vi imale takav osjecaj mozda je to normalno mozda sve tako misle dok ne rode sta ja znam , ali nebih voljela muza zaposatviti ali kako mi se sada cini sve cu zapostaviti :) a mm se vec sada zabrinuo ko ce njega maziti :)

!
ee ja sam to isto mislila... i smislila rjesenje.... reko fino cu ja njega od prvog dana ukljuciti da on meni pomaze oko bebija.... sve kako i ja tako i on... i stvarno i jesam... samo ga on nije dojio, ostalo je sve rame uz rame samnom.... cak i dok sam dojila on je bio tu da mi pomogne.... i sta mi se na kraju desilo... on zapostavio mene.... i samo se posvetio bebiju.... mene nema ni na mapi.... kad dodje s posla izljubi njega izigra se.. izgnjavi se.... ja moram skakati ko majmun na kanafi da me uopste i primjeti.....


joj ovako isto moj!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:36:00   
Mirkica
hahahha frankoza dobra si :))) nista ja cu ko i ti da primjenim metodu samo malo blaze ;)(da i ja osatnem uocljiva )iz iskustav se uci :).

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:36:45   
Saraya
IZVORNA PORUKA: Hanady

pa dobro žene drage gdje su oni sada...djeca spavaju...hajde razlaz idemo na popravljanje odnosa u praksi...sutra hoću izvještaje od svih...neće oni nama tako lako zasmutit naše snove o braku i ljepoti braka.





Moj radi nocnu... eto ti odmah izvjestaj... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:37:01   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady

pa dobro žene drage gdje su oni sada...djeca spavaju...hajde razlaz idemo na popravljanje odnosa u praksi...sutra hoću izvještaje od svih...neće oni nama tako lako zasmutit naše snove o braku i ljepoti braka.



Ja se javim za 3-4 dana user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:37:53   
frenkoza
moj kad je doso s posla "malo prilego da odmori" evo ga i on i bebi spavaju li spavaju.... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:38:25   
teacher75
hahaha, joj bas ste me nasmijale, ma neka meni mm, odoh ga izgnjaviti malo user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:39:11   
noaa

IZVORNA PORUKA: Saraya

IZVORNA PORUKA: Hanady

pa dobro žene drage gdje su oni sada...djeca spavaju...hajde razlaz idemo na popravljanje odnosa u praksi...sutra hoću izvještaje od svih...neće oni nama tako lako zasmutit naše snove o braku i ljepoti braka.





Moj radi nocnu... eto ti odmah izvjestaj... user posted image user posted image user posted image


evo i mojuser posted image user posted image user posted image ljuta sam pa nista vecerasuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:39:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

pa dobro žene drage gdje su oni sada...djeca spavaju...hajde razlaz idemo na popravljanje odnosa u praksi...sutra hoću izvještaje od svih...neće oni nama tako lako zasmutit naše snove o braku i ljepoti braka.




e sad je on na čekanju

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:40:07   
marny
ja sam se mislila zabaviti s mm večeras, ali malac još budan (kasno zaspao popodne) tako da po tko zna koji put stvarnost je jedno, a želje drugouser posted image .



(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:40:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Ja i moj dragi smo se toliko udaljili da nemozemo dalji biti, sve je super bilo dok bebica nije dosla...Sve se tako brzo odvilo da ni sama nisam svjesna sta bi...user posted image user posted image


ne daj se Marincek.... razgovaraj, uradi nesto... nemoj prepustiti slucaju.... tvoj bebi je jos maji... jos ste oboje u post porodjajnoj krizi... jer i oni budu u krizi vjeruj mi iako nisu oni ti koji su se porodili.... mi ne da smo se udaljili u prvih 40 dana, nego smo se isvadjali kako nismo za 1,5 godinu braka... samo neke varnice, samo neke svadje, prepirke ma haos... i na kraju ja sam se zapitala sta se desava... porazgovarali smo otvoreno... narvno on smatra da ja pocnem ja smatram da on... ali razrijesili smo... sad se ne svadjamo ali nismo se jos zblizili onako kakvi smo bili prije poroda.... nadam se da hocemo




I ja se pitam sta se desilo, mada smo oboje u familijarnim krizama, dogovor je bio da se preselimo zajedno kad ja seki pomognem da preseli u manji stan, jer zet mi je umro prije 1, pol, a on ima bolesnog brata,(mpskleroza) pa pokusava da ga preseli u drugi staracki dom gdje bi mogla da zivi i njegova majka. koja mene ocima ne moze vidjeti i vjerujem da je pola razloga sto smo se posvadjali njeno maslo....Smeta joj sto nisam muslimanka, najradije bi mi oci iskopala...Kad se mali rodio, mm je nazvao to jutro da joj kaze da je dobila unuka ona rekla boli me k***c...Pokusala sam pricati, mada u zadnje vrijeme ni ja ni on nismo imali vremena jedno za drugo, bio je mali u bolnici pa kasnije ja,pa beba uzima svo moje vrijeme i milion nekih stvari....I onda sam saznala da je prijateljica njegove majke proslijedila broj neke rospije njemu, vidim da su se dopisivali, znam za sigurno da se nisu vidjeli, ali to je bila prelivena kap za mene, neko vece smo se posvadjali kao nikad do sad i fino sam mu otvorila vrata, plakao je on plakala sam i ja ali moj karakter preko nekih stvari ne moze da predje....Rekla sam mu da kad bude znao sta hoce od zivota da onda mozemo pricati....Izvinjavam se na ispovijedi ali ne mogu nikog od svojih da opterecujem , nisam ta koja lako otkriva svoje probleme, a ovdje vidim da je tema prikladna

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:40:53   
Saraya
IZVORNA PORUKA: teacher75

hahaha, joj bas ste me nasmijale, ma neka meni mm, odoh ga izgnjaviti malo user posted image


user posted image user posted image user posted image Hajd nek makar neko sprovede u praksu... user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *