|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:41:03   
Honey3
moj na putu...cekam ga a beba se evo nesto uzvrtila pa vidjet cemouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:45:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

I ja se pitam sta se desilo, mada smo oboje u familijarnim krizama, dogovor je bio da se preselimo zajedno kad ja seki pomognem da preseli u manji stan, jer zet mi je umro prije 1, pol, a on ima bolesnog brata,(mpskleroza) pa pokusava da ga preseli u drugi staracki dom gdje bi mogla da zivi i njegova majka. koja mene ocima ne moze vidjeti i vjerujem da je pola razloga sto smo se posvadjali njeno maslo....Smeta joj sto nisam muslimanka, najradije bi mi oci iskopala...Kad se mali rodio, mm je nazvao to jutro da joj kaze da je dobila unuka ona rekla boli me k***c...Pokusala sam pricati, mada u zadnje vrijeme ni ja ni on nismo imali vremena jedno za drugo, bio je mali u bolnici pa kasnije ja,pa beba uzima svo moje vrijeme i milion nekih stvari....I onda sam saznala da je prijateljica njegove majke proslijedila broj neke rospije njemu, vidim da su se dopisivali, znam za sigurno da se nisu vidjeli, ali to je bila prelivena kap za mene, neko vece smo se posvadjali kao nikad do sad i fino sam mu otvorila vrata, plakao je on plakala sam i ja ali moj karakter preko nekih stvari ne moze da predje....Rekla sam mu da kad bude znao sta hoce od zivota da onda mozemo pricati....Izvinjavam se na ispovijedi ali ne mogu nikog od svojih da opterecujem , nisam ta koja lako otkriva svoje probleme, a ovdje vidim da je tema prikladna


Ja sam se sva najezila....kosa mi se digla na glavi...Boze...
Iskreno se nadam da cete moci izgladiti situaciju, jer vjerujem da se volite, i pokusajte ne dozvoliti da vam se mijesaju u brak...bitni ste sam vas troje....sretno draga moja, budi jaka user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:45:56   
Mirkica
MArina zeno bas mi je zao , a ti si zrela i pametna zena nisi balavica zances sve stavri smejstiti na svoje mjesto, mislim da si ispravno uradila i ja bih isto pa enk se skonta sta hoce a sta ne.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:46:50   
Saraya
IZVORNA PORUKA: MarinaDK







I ja se pitam sta se desilo, mada smo oboje u familijarnim krizama, dogovor je bio da se preselimo zajedno kad ja seki pomognem da preseli u manji stan, jer zet mi je umro prije 1, pol, a on ima bolesnog brata,(mpskleroza) pa pokusava da ga preseli u drugi staracki dom gdje bi mogla da zivi i njegova majka. koja mene ocima ne moze vidjeti i vjerujem da je pola razloga sto smo se posvadjali njeno maslo....Smeta joj sto nisam muslimanka, najradije bi mi oci iskopala...Kad se mali rodio, mm je nazvao to jutro da joj kaze da je dobila unuka ona rekla boli me k***c...Pokusala sam pricati, mada u zadnje vrijeme ni ja ni on nismo imali vremena jedno za drugo, bio je mali u bolnici pa kasnije ja,pa beba uzima svo moje vrijeme i milion nekih stvari....I onda sam saznala da je prijateljica njegove majke proslijedila broj neke rospije njemu, vidim da su se dopisivali, znam za sigurno da se nisu vidjeli, ali to je bila prelivena kap za mene, neko vece smo se posvadjali kao nikad do sad i fino sam mu otvorila vrata, plakao je on plakala sam i ja ali moj karakter preko nekih stvari ne moze da predje....Rekla sam mu da kad bude znao sta hoce od zivota da onda mozemo pricati....Izvinjavam se na ispovijedi ali ne mogu nikog od svojih da opterecujem , nisam ta koja lako otkriva svoje probleme, a ovdje vidim da je tema prikladna




user posted image user posted image user posted image Nije ni cudo, dosta se toga nakupilo... Steta samo sto vas ta iskusenja razdvajaju, umjesto da prolazite zajedno... user posted image


A ta "rospija" ... user posted image user posted image user posted image nemam rijeci... kako ljudi vise vole tudje zlo nego svoje dobro... nikad mi nisu bile jasne takve osobe... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:47:54   
Honey3
Marina draga zao mi je sto je to tako kod tebe ali ako ga volis i on tebe voli i znas da te nije prevario bori se za vasu ljubav,pricajte,otkacite sve koji vam ne zele dobro bitni ste vi i vasa beba,zivot je pred vamauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:48:53   
milenium
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: taurus

evo i ja isčitah vaše postove i na kraju zaključih da ja i teacher imamo istu situaciju. Svaku noć net i to svako na svom kompu. UŽAS
Moj mm još igra i travian pa me baš nervira s tim pa sam i ja zbog toga počela sve više na RR i FB i tako svku noć.
Šta da se radiuser posted image user posted image user posted image


počupaj kablove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma žene drage...pa zar nije tužno da izgubimo jedni druge...ubijemo naše lijepe trenutke radi interneta. ja se garant zamsilih i ja sam na netu podugo skoro svaku noć...tačnije svaku...al opet ja i on se sustignemo. eto htjeli smo na koncert bajage pa nas moja seka malo poremetila...al zato imamo izlazak u subotu i to onaj do zore. kafu ujutro pijemo sami i evo dok ja kuckam on je kraj mene u dnevnom gleda film a upravo smo porričali izmjenili poljupce i uz to sam mu pordala techerkin vic sa fb statusa.user posted image user posted image user posted image user posted image



a šta vi mislite zašto sam ja postavila temu''gdje su vam muževi dok ste vi na rr''?
radi ovog ljudi moji,radi ovog!
ta niste mislili da mene stvarno zanima di su vaši mm.user posted image
otkad smo na internetu,vrag odnese i ljubavuser posted image

al dosadi i internet i fb i sve.barem meni.
moram reć da ja ne čekam da se jelo hladi i ne očekujem da se meni servira,već se sama poslužimuser posted image (jer ja sam davno skontala da od šutnje nema ništa).jasno i glasno mu kažem''nedostaješ mi,osjećam da smo se udaljili itd...
ili mu pišem slatke poruke na papirić i stavim u džep od hlača,pa da on to na poslu nađeuser posted image i razveseli se.i tako ima tih sitnica ... sitnica koje život značeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:50:50   
frenkoza
jooj marina pa kod tebe bas kriza

bas mi je zao sto je tako ozbiljno.... mi se nesto tu zalimo, a nista nam ne fali... e joj kako covjek nikako ne moze biti rahat... bas sad kad ti je najpotrebniji da vam se neko petlja u zivot.... znam da je tesko gledati svoje najblize da pate... ali vi morate misliti prvenstveno jedno na drugo i na bebija.... jer ste ustvari vas troje najpreci jedni drugima... lijepo je pomagati sestre i bracu... ali ne smijemo dozvoliti da nam to ugrozava brak

stvarno sam se rasplakala... jako mi je tesko kad ovako procitam kroz sta ljudi prolaze.... tu smo za tebe uvijek i nemoj se izvinjavati....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:52:54   
Honey3
ja vam odoh evo mm stigao,pusa vamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:53:29   
Anoniman
Marina, žao mi je...
Žene, laku noć vam želim ,ja odoh, ali ne zbog onog, sigurno...

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:53:48   
Lady26
Ja furam u krevet, ali SAMA, mm ostaje jos da "uci" - citaj pise djonove user posted image
Ugodnu i laku vam noc zelim user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
12.4.2010 23:58:19   
Anoniman
Da izvinete pun mi je klinac njegove matere, ali nikad nisam nista ruzno protiv nje rekla al eto moze da me mrzi ako joj to cini radost, sa tim je i svog sina zajebala, alli ja prvenstveno moram da mislim na svoje dijete i na sebe , zivot me tare odkako sam se rodila, al ne mogu da shvatim ljude kao sto je njegova mati, kao da nikad nije radjala , kao da nikad nije patila. pa da ne moze razumjeti drugo ljudsko bice, samo gledaju kako bi nekom zlo nanijele, to je vjestica u pravom smislu rijeci, bojim je se i njenih spletki

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:04:20   
frenkoza
nemoj da je se bojis... na neki nacin razumijem kroz sta prolazis... samo se Boga treba bojati i njega moliti da pomogne tebi i TM i bebiju.... a nju ko sljivi.... nemoj odustati, nije lahko ali bori se... ako si sigurna da te voli onda se za njega vrijedi boriti.... ustvari trebate oboje da se borite za vas....  i da sve te ljude na neko vrijeme udaljite od sebe... znam da nije lahko.... familija je, ali im ne treba dati sav prostor u zivotu nego samo jedan dio koji ih i slijedi...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:05:02   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Da izvinete pun mi je klinac njegove matere, ali nikad nisam nista ruzno protiv nje rekla al eto moze da me mrzi ako joj to cini radost, sa tim je i svog sina zajebala, alli ja prvenstveno moram da mislim na svoje dijete i na sebe , zivot me tare odkako sam se rodila, al ne mogu da shvatim ljude kao sto je njegova mati, kao da nikad nije radjala , kao da nikad nije patila. pa da ne moze razumjeti drugo ljudsko bice, samo gledaju kako bi nekom zlo nanijele, to je vjestica u pravom smislu rijeci, bojim je se i njenih spletki

Marina ti imas smisao zivota imas svoga sina nek ti je ziv i zdrav i da neide s muzem pa neide neka ide svojim putem nece nikada biti sretan ,a ti nemoj nikoga da trpis ako ti nije nuzda i tu zeno ma otkaci je iz svog zivota ja kakva sam ja bih rekal ona ili ja pa ako voli enk izvoli , moja prijateljica je imala isti problem jer je pola pola svasta joj je pravila nakraju je ona otisla za Australiju odakle je i dosla i njen muz za njom i ona osta i bez sina i unuceta samo jer je takva kakva je ali vjeruj mi njoj nepase nijedna niti bi tvojoj pasal i da si muslimanka to je djavo pa djavo i  bas mi je neka muslimanka koja kaze boli me k...c a i on neki covjek koji to oprosti.Samo ti mirno budi dobro i zdravo za svoje dijete svi ostali su nebitni .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:09:44   
veeseelaa
ja znam dosta parova koji prosto "traze" drustvo jer im je kao dosadno i to otvoreno kazu, kao nemaju s'kim popričati i sl a ja i mm se tome ibretimo, pa zar niste jedno drugom dovoljniuser posted image user posted image user posted image  i uvijek kažemo jedno drugom hB pa kod nas nije tako
Mislim ako kad zapadnemo u takvu situaciju bolje da se razidjemo, ne želim život živimo bezveze i da mi dani budu isprazni, jednolični i sumorni

PS

Marina jako mi je žao al respekt za princip


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:11:05   
marny
Marina, jako mi je žao zbog nezavidne situacije.
Moj brak je isto bio na jako klimavim nogama nakon što sam rodila prvo dijete, on se odjednom promjenio, sve mu je išlo na živce, samo je tražio priliku da ne bude s nama, stanje je dodatno pogoršala beba koja je imala neviđene grčiće koji su trajali mjesecima.
U njemu nisam imala nikakvu podršku, postao je stranac kojem smo bili više teret nego zadovoljstvo.
Ni on ni ja nismo imali snage okončati naš brak jer je ljubav još postojala.
Nažalost svega ostalog nije bilo, a što je jednako važno, a to je razumjevanje, podrška.....
Takvo stanje trajalo dugo, ali opet nisam gubila nadu i tako je bilo, izborila sam se, propatila, ali i nagrađena. On je danas divan muž, imamo divan brak, divnu djecu, a onaj pakao je iza nas.
moj savjet je da se predaš, nadam se da mu majku ne spominješ u negativnom kontekstu, budi mu podrška i oslonac i pričaj s njim, ako i ne bude slušao, nešto će ostati memorirano.
sigurna sam da on proživljava osobnu krizu žena/dijte/majka/brat, budi mu podrška, a opet daj do znanja da postojite i i vi kao zajednica.
Sretnouser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:12:10   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Mirkica


Marina ti imas smisao zivota imas svoga sina nek ti je ziv i zdrav i da neide s muzem pa neide neka ide svojim putem nece nikada biti sretan ,a ti nemoj nikoga da trpis ako ti nije nuzda i tu zeno ma otkaci je iz svog zivota ja kakva sam ja bih rekal ona ili ja pa ako voli enk izvoli , moja prijateljica je imala isti problem jer je pola pola svasta joj je pravila nakraju je ona otisla za Australiju odakle je i dosla i njen muz za njom i ona osta i bez sina i unuceta samo jer je takva kakva je ali vjeruj mi njoj nepase nijedna niti bi tvojoj pasal i da si muslimanka to je djavo pa djavo i  bas mi je neka muslimanka koja kaze boli me k...c a i on neki covjek koji to oprosti.Samo ti mirno budi dobro i zdravo za svoje dijete svi ostali su nebitni .



POTPISUJEM.... ako mislis da se vrijedi boriti pokusaj... odlucno i cvrsto... ako vidis da ne ide, nemoj dozvoljavati da te neko zavlaci i kida ti zivce i zdravlje


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:16:46   
Saraya
Frenkoza, Mirkica user posted image user posted image user posted image

Marina, ne daj nikome da te zeza, pa makar tvoja mati rodjena, iliti sestra... a kamo li svekrva i sl. Najbitniji ti je tvoj muz i malac - pa ukoliko moze dalje - guraj, ako ne moze - nije ni to Smak svijeta;
a najvjerovatnije da je i on sada dosta zbunjen; najbolje da smireno i otvoreno s njim razgovaras o svemu...

Samo ne razumijem sta ONA ima nekome odredjivati s kim ce zivjeti, pa odrastao je covjek... cccccc... ona kao nana treba da prigrli to unuce, to je i njena krv, od njenog sina... ja svakakvih zena... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:16:49   
marny
Ja sam zato da se bori dok god ima iti mali tračak nade, nisam zato da se odmah digne sidro pa kud koji mili mojiuser posted image , ipak je tu dijete koje treba i majku i oca.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:32:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: marny

Ja sam zato da se bori dok god ima iti mali tračak nade, nisam zato da se odmah digne sidro pa kud koji mili mojiuser posted image , ipak je tu dijete koje treba i majku i oca.


Hvala vam svima na savjetima i podrsci, borim se ko lavica ali imam osjecaj da se borim sa vecom silom.kad sam rekla da je vjestica to nije bila metafora . sve je bilo super dok se beba nije rodila , a hb mali je zdrav ali on ga je samo par puta vidjeo, jednostavno kao da ne postojimo vise...Prosle godine za bajram je ona napravila pitu i donijela i meni odvojila 3 komada i rekla pojedi ako smijes, a ja budala ko da mi je neko reko umrijeces ako ne pojedes.taj dan citav sam molila boga da mi uzme dusu jer toliko sam povracala, sve sama voda i to je toliko gorko bilo fuj fuj fuj...sve me to drzalo dok nisam svoje molitve izmolila...zato kazem da je se bojim jer skolona je svacemu, a kako rekoh i on je sasvim drugi covjek imam osjecaj kad me gleda da me ne vidi...Ja sam rekla nek razmisli sta mu je vrijednije pa cemo da popricamo do tad ne zelim da ga vidim, sad kad mi je najpotrebniji on sarlata....
Shvatam njegovu situaciju buraz mu je bio jako bolestan i sin mu je dosao iz Cg da ga vidi jer mislili su da nece prezivjeti. ali barem meni je moje dijete najprece....

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 0:45:00   
marny
uh, vještica, ja ti baš u to ne vjerujem.......,ali zaista ne vjerujem.
dali ti i tvoj muž živite zajedno?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 1:40:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: marny

uh, vještica, ja ti baš u to ne vjerujem.......,ali zaista ne vjerujem.
dali ti i tvoj muž živite zajedno?

Nismo ja i on vjencani znamo se dvije godine, ali eto navela sam nase porodicne situacije, tako da sam ja kod nejga bila ili on kod mene , mislim bili smo nerazdvojni, ne znam da li sam ja ikada usisala a da on nije oprao sudje , stvarno sve je bilo zajednicko i odjedno covjek postao stranac...Bio je samnom na porodjaju i poslije toga par puta i muk... znam koliko je govorio da zeli da bude djecak i koliko je srecan bio kad se mali rodio...Ne kontam stvarno ne kontam...

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 9:40:14   
Hanady RR
Moja Marina kod tebe baš zakuhano...uh uh...

e draga moja ti ako osjetiš da zu ljubavi ima, moraš mjenjati stavri u svom životu. najprije te podjsjećam na nekoliko činjenice:
1. ona je njegova mama i to će uvijek biti i das je najcrnja ona je njegova mama
2. poštovanje vaših različitosri ( vjere) desiće se onoga trenutka kada se sve drugo bude poštovalo, ti njegovo a on tvoje.
3. ti si mlada i imaš djete sa čovjekom koga voliš, ako on voli tebe ok popravite stvari ako osjetiš da njegova ljubav nije jaka rejši se briga jer imaš djete anjemu si sad najpreča.

ja sam djete iz mješanog braka, ljubav mojih roditelja je neopisiva, sve svoje različitosti su poštovali a sve one koji su ih grdili i osuđivali nisu željeli u svome živoru. Moja mama nije nikada dala da moj tata ne priča sa svojim sestrama a da ona bude razlog, ali one su mislile dugačije. Moji roditelji snašli su snagu, završili škole, napravili kuću i izrodili dvoje djece. Moje djetinsvo bilo je bajka a li tek danas shvatam da je moja mama prolazila pakao da bi to postigla. ljubav koju su njih dvoje imali bila je toliko jaka da su se nakon određenog broja godina svi oni koji su ih osuđivali vratili u njihov život sami. kada je moj tata umro moja mam je imala 38 godina i ostala je udovica sa dvoje djece nikada moja mama drugog čovjeka za prijetlja i partnera se bi nije našla, nije da nije mogla nego nije željela....i dan danas kao primjer jake i zdrave ljubavi ona i tata su primjer u familiji.

meni i sesti data je mogućnost da biramo ono što želimo biti i da same iskažemo svoje osjećaje čemu pirpadamo. kako se u našoj kući uvijek slavio bajram i kako je mama bila vjrnica od uvijek a tata ateista još dok je tata bio živ mi smo odgojene u dugu Islama. moj tata je smtaro da je to pravi put put na koem je nama dobro i prihvatio je to objeručke. želio je da imamo svoju pripadnost i uvijek govorio da vodimo računa da naša djeca ne dožive sudbine koje ih mogu koštati sreće u ljubavi. Znao je šta govori.

Tebi savjetujem da dogovoriš sa svojim dragim sljedeće principe:
1. neideš ti kod njegovih neide on kod tvojih sve dok nedođe zrelo doba u kome će i njegovi i tvoji shavtiti da je ljubav jaka;
2. negovorite o vjeri, neprimajte poklone od onih koji vas ne podržavaju;
3. poštuj ti njegovu mamu ali iz daljine i nikad nikada mu nemoj reći bilo što na nju, šta više ponekad kada se vrati od nje pitaj ga kako je, jeli dobro ali nikada nepitaj i nedaj da ti priča šta je rekla za tebe i za vas. I kaži mu to-očito je imate djete zajedno njemu netreba sada da bude bitna briga šta drugi kažu o tome je trebo misliti prije.

želim ti reću a najviše ti želim snagu da se zajedno izborite za ljubav koja postoji. djete koje je plod ljubavi nije krivo što oko vas postoje ljudi koji ljubav ne razumiju. Ljubav ne brira, ona nema vjere nema nacije ni rase...ljubav je najljepši osjećaj koji čovjeka uzdiše i čini dobrim iskoristi ljubav i okreni mlin na svoju stranu.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 10:22:53   
maja78 RR
hanady bas lijepo ispricano i poucno za Marinu



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 10:38:42   
Emica_sa
Marina zaista mi je zao zbog tvojih problema...
Ja nemam takvih problema ustvari nikakvih problema sa muzem sto se tice naseg odnosa.Istina jeste da nema sexa kao prije ali opet meni je to normalno jer se i ja umorim po danu sa bebom i on na poslu,pa dok ga okupamo i sve ma nisam ni za sto osim za kreveta i vjerujte zaspem u roku od 10 min.Ali opet mi svaki dan pricamo izademo na kafu sa bebom i nema dana da mi ne isprica sta je bilo i kako je na poslu.Nazove me po 10 puta u toku dana da vidi sta radim.Navece po 10 puta me pita volis li me,ako kazem volim onda kaze jel najvise,ma simpatican je skroz sto se toga tice.Isto tako ujutro kad krene na posao uvijek kaze Volim te najvise na svijetu bebice,cak mi se nekada cini da se on vise oko mene trudi nego ja oko njega.Ustvari mi bas imamo super odnos, isti kao  i prije dolaska naseg sina,zaista se ne mogu pozaliti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 10:54:32   
sabinos
Marina javi nam ima li sta novo...i molim te ne predaji se,ucinices uslugu vjestici
ja nemam problema sa svekrvom zato sto zivi 400 km od nas(Hvala Bogu na tome) ali moja mama je bila u slicnoj situaciji nekad davno.i mom starom rekla-ili ona ili ja.stari je srecom odabrao mamu i kasnije smo dolse na svijet moje sestre i ja,i stavrno bi bila steta da su se razisli kad vidim kakv danas zivot imaju...nesto najslicnije bajkama u stvarnom zivotu...kad je moja mama predeverala sa svojom svekrvom,cini mi se da svako moze...zelim ti svu srecu

ja se zadeverala oko tebe,i zaboravila da sam se udaljila od muza,sala mala
sinoc sam ga natjerala da izadjemo sve troje da kupimo neke stvarcice za bebija i malo prosetamo i nekako sam odmah bolje danas...


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *