|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 11:06:27   
snijeg
Ja vjerujem u onu "Na kraju balade opet ostajemo samo mi"....evo šta hoću da kažem: Oboje smo željeli bebu, volimo je više od života, ali ne dozvoljavamo da prođe dan, a da se ne posvetimo jedno drugom. Teško jeste, ponekad ne znam odakle mi tolika snaga, ali sam se navikla da spavam 4/5 sati dnevno i funkcionišem "normalno". Dakle, ja sam na porodiljskom, cijeli dan sam s pahuljicom, kad mm dođe s posla on je preuzme na sahat/dva dok ja pospremim stan i pripremim ručak za sutra, nakon toga nju spremim na spavanje i ostajemo nas dvoje lagano uz kaficu prepričavamo dan, promahalamo i posvetimo se jedno drugom u svakom pogledu...dakle, poslije 17 sati rijetko, ali baš rijetko smo za računarom, na TV pogledamo informativne emisije (čisto da budem u toku dešavanja) i ponekad zajedno pogledamo neki dobar film. Vikendom smo obavezno van grada zbog čistog zraka, tad štrajkujem u kuhinji...Na ovaj način, svak sa svakim provede određen dio dana, a opet imamo vrijeme kad smo svi zajedno i nastojim ovo ispoštovati koliko mogu. Djeca porastu, odvoje se od roditelja i žive svoj život, to je normalan slijed događaja, a kad se to desi ja se nadam da će mm i ja i dalje imati ovaj osjećaj pripadnosti i zadovoljstva kad ostanemo sami u tišini svog doma da prepričavamo dan i zdravi i sretni dočekamo ono što nam donosi sutra....Možda će me neka od vas osuditi, ali ja zaista ne vjerujem u brak gdje partneri nemaju potrebu za razgovorom, zajedničkim trenutcima, seksom, razmjenom emocija i sl. možda je do mene, možda se varam, ali u mom srcu i životu svaki član porodice ima svoje mjesto i vrijeme....


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 11:07:31   
Meri29
Draga Marina mogu samo da ti posaljem user posted image user posted image user posted image user posted image
Iskreno se nadam da cete srediti situaciju, daleko od svih, samo vas troje lijepo da zivite, volite se, a ne mozete biti zajedno, nema nista gore. Cuvaj se i trudi se da zadrzis ono sto volis.

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 11:16:21   
sabinos
IZVORNA PORUKA: snijeg

Ja vjerujem u onu "Na kraju balade opet ostajemo samo mi"....evo šta hoću da kažem: Oboje smo željeli bebu, volimo je više od života, ali ne dozvoljavamo da prođe dan, a da se ne posvetimo jedno drugom. Teško jeste, ponekad ne znam odakle mi tolika snaga, ali sam se navikla da spavam 4/5 sati dnevno i funkcionišem "normalno". Dakle, ja sam na porodiljskom, cijeli dan sam s pahuljicom, kad mm dođe s posla on je preuzme na sahat/dva dok ja pospremim stan i pripremim ručak za sutra, nakon toga nju spremim na spavanje i ostajemo nas dvoje lagano uz kaficu prepričavamo dan, promahalamo i posvetimo se jedno drugom u svakom pogledu...dakle, poslije 17 sati rijetko, ali baš rijetko smo za računarom, na TV pogledamo informativne emisije (čisto da budem u toku dešavanja) i ponekad zajedno pogledamo neki dobar film. Vikendom smo obavezno van grada zbog čistog zraka, tad štrajkujem u kuhinji...Na ovaj način, svak sa svakim provede određen dio dana, a opet imamo vrijeme kad smo svi zajedno i nastojim ovo ispoštovati koliko mogu. Djeca porastu, odvoje se od roditelja i žive svoj život, to je normalan slijed događaja, a kad se to desi ja se nadam da će mm i ja i dalje imati ovaj osjećaj pripadnosti i zadovoljstva kad ostanemo sami u tišini svog doma da prepričavamo dan i zdravi i sretni dočekamo ono što nam donosi sutra....Možda će me neka od vas osuditi, ali ja zaista ne vjerujem u brak gdje partneri nemaju potrebu za razgovorom, zajedničkim trenutcima, seksom, razmjenom emocija i sl. možda je do mene, možda se varam, ali u mom srcu i životu svaki član porodice ima svoje mjesto i vrijeme....


user posted image user posted image user posted image user posted image
isto mislim,vidim po mnogim roditeljima,prvo po svojima.svi dođu i prođu ali oni opet ostaju sami i imaju o cemu da pricaju nakon skoro 30 god braka,izlaze u setnju.svakog ljeta idu sami na more i sl.
hocu i ja da tako bude sa mnom i mojim muzem i upravo zato sam i postavila ovu temu.jednostavno ne predajem se zato sto znam da se volimo-to je najbitnije i za nas i za bebija...


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 13:24:11   
lila25
marina user posted image user posted image user posted image skupi snagu i u inat se bori za vasu ljubav drzim vam fige da uspijete...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 13:38:01   
lila25
a i mi prolazimo kroz ovu fazu da nemamo vremena kao nekad jedno za drugo to je i logicno,muz radi po danu ja sa bebijem toliko me izmori da mi nije ni do cega ali kad muz dodje mi fino kaficu bebija pored nas i sve troje se mazimo trudimo se da ne zapostavljamo jedno drugo,a naravno ni bebicu.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 13:51:43   
Medić*
I kod nas je slicno, muz na poslu, ja s malenim cijeli dan u trku, pa mi navece nije do nekih vecih izlijeva njeznosti user posted image , uostalom bude i tog dosta cesto. Ono sto je najbitnije mm je jako pazljiv pa me on podstice, znaci da je problem u meni iz razloga sto budem umorna pa bi samo da lezim. Situacija se iz dana u dan popravlja ja se vise trudim zahvaljujuci njemu jer zasluzuje. Kad dodje s posla obicno idemo vani, igramo se sa medicem nasim koji je tako divan i zlatan da me jako cini sretnom user posted image , onda user posted image ranije ide na spavanje pa imamo dosta vremena za nas i svakim danom vracamo se u poziciju prijasnjeg para a jajo dobrih roditelja h Bg. user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 14:17:04   
Anoniman
Hanady i ja sam dijete iz mijesanog braka i uvijek sam znala da cu sebi naci nekoga druge vjere, jednostavno takav sam osjecaj imala, mm je ateista, ja vjerujem ali nisam neki crkvenjak i nisam fanatik...Nisam nikad nista ruzno rekla protiv njegove mame osim da sam mu jasno naznacila da ne dozvoljavam nikome da se mijesa u moj/nas zivot...To pravilo je prvo vazilo za moje roditelje jer mi nismo planirali jos trudnocu ali eto Bozija volja desilo se mada smo oboje bili u problemima, krizama i ja sam odlucila da ostavim dijete....Nikad ispravnije odluke u svom zivotu nisam donijela....I tad sam svima naznacila kako stvari stoje mogu biti dio naseg zivota a mogu da okrenu ledja...
U toku trudnoce mi smo jedno drugom strasno puno paznje poklanjali, i meni nedostaje to sad ali bebi dolazi na prvo mjesto i on je svjestan toga jer cim dodje prvo ide njemu i meni je drago ....Al eto njegovoj materi smetaju mnoge stvari, nikad nije otisao odavde da joj nisam poslala kafe i nase bosanske kocke cecera, i to nije radi mita ili umiljavanja jer tako bi isto uradila i za svoju majku da je ovdje....
Razmisljam dobro sta da uradim, jer preko svega mogu preci ali to sto se u zadnje dvije sedmioce poceo dopisivati sa tom rospijom ne mogu nikako....Kkako sam navela znam za sigurno da se nisu vidjeli ali to je za mene pogresno i manjak postovanja prema meni....Zato sam mu neko vece rekla da razmisli dobro sta zeli, jer ako drugi put dodje ili ce biti poslednji ili za stalno....Razmisljam da mozda nisam pretjerala sa tim svojim principom ali to me toliko zabolilo da jednostavno ne mogu da ga ublazim.....

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 14:30:21   
Mirkica
Hanady da znas da me je tvoja prica raztuzila :( nekako mi uvijek bude tesko kada cujem da tako jaka ljubav tako rano prekine se .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 14:41:45   
*pcelica*
Marina jako mo je zao sto sve to moras prolaziti. Nadam se da cete vec nekako naci nacina da rijesite problem, jer vise niste u pitanju samo vas dvoje nego je tu vasa beba plod vase ljubavi na koju morate misliti. Najlakse je okrenuti ledja i sve napustiti ali treba stisnuti zube i boriti se za ono sto volis i do cega ti je stalo. Ja da sam na tvom mjestu pokusala bih sa njim razgovarati bez nabacivanja krivice sto se on dopisivao sa tom rospijom (ne branim ga daleko od toga) jednostavno da cujes njegovu stranu price i da li on zeli da se bori za vas i svoju porodicu. Tek nakon razgovora ssa njim znat ces na cemu si , jer za vezu i brak potrebno je dvoje. Ti sama ne mozes odrzati vasu vezu onakvom kakva je bila i on to mora zeljeti, a sto se tice njegove majke mislim da je njoj samo izgovor sto si ti druge nacionalnosti ona bi tebe mrzila i da si od suhog zlata. Jednostavno ona je takva. Zelim ti puno srece i strpljenja da rijesis svoj problem jer znam da ti nije lahko jer sam i ja u uzem krugu familije ibila svjedok slicnog problema, a uvijek imaj na umu da sad imas to maleno bice i da moras misliti na njega i koju god odluku da doneses pomisli kako ce ona na njega uticati, ja ti zelim da ti ovaj problem bude samo ruzna uspomena i da sve izmedju vas bude bolje nego sto je bilo

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 14:47:52   
jasmin
Draga Marina,jako mi je zao zbog stanja u kojem se nalazis.Moras i ti biti stabilna u svojim odlukama.
Nadam se da poznajes svog muza dobro i da znas koliko je iskren prema tebi.Ni ja ne bih tolerirala njegovo dopisivanje s bilo kojom zenom.Zelim ti puno srece i uspjeha u svemu.user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 14:56:15   
salmy
user posted image Moj MUZ sinoc meni kaze ako nastavis visiti na RR mi cemo se razvestiuser posted image user posted image ,fakat mislim da sam pretjerala,on dodje kuci rucamo kafa bebi tv! ako gdje idemo super ako imamo goste isto super! ali ako nista od toga ja sam OVDJEuser posted image user posted image user posted image
Definitivno je racunar internet UDALJIO ljude! bracne parove posebnouser posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 14:59:58   
jasmin
Ja zato skroz izbjegavam net kad je muz kuci,posve mu se posvetim,ako spava,nekad odem kraj njega spavati samo da zna da sam tu,kad izadje iz kuce ja malo vidim sta ima na RR i jos par nekih stranica i za poslom.Dobro je sto oboje idemo na jutarnju nastavu,pa zajedno rucamo i zajedno spavamo poslije podne,a i navece zbog ranjenja.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:01:44   
Anoniman
Pcelice,Jasmin u pravu ste obje sa svojim misljenjima, moze biti da svekrva misli da ce on odselliti iz tog grada i ostaviti je samu, jer ona je stara 73 godine i ne zna danski ali ja sam njemu milion puta naznacila da ne bi imala srca uzeti ga od nje i da bi se borila da ostvarimo to sto on ima na umu za svog brata i mamu, jer iduceg mjeseca moja seka seli u drugi stan, tako je zelila jer previse joj je bolno zivjeti u ovom gdje su ona i moj zet zapoceli svoj zivot...
Maloprije sam ga nazvala jer nekako vase rijeci da ljubav pobjedjuje me razmeksala pa sam malo popustila...Pitala sam ga jel razmislio o svemu sto smo pricali, vidim mu po glasu da mu je tesko malo smo razjasnili stvari ali dogovorili smo se da se vidimo i da opet popricamo u 4 oka, bez onakve scene od proslog puta...Pa vam javim sta se desilo....A zao mi je sto sam vam temu zeznula jer ovaj moj slucaj zasluzuje temu za sebe...Hvala vam svima na savjetima nemate pojma kako mi je lakse sto sam nekome rekla, iako vas ne poznajem dotakli ste moje srce....

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:03:57   
salmy
izbjegavala sam i ja prije,ali sad se sve bojim da necu sta propustitiuser posted image user posted image jucer racunar bio na popravci,i trebali dati puno para zs djelove.Kazem ja mm necemo taman da se odmorim od interneta! a on ipak veli: ma nema veze zao mi tebe kad si kuci stalno sa bebijemuser posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:05:29   
Mirkica
Marina sretno  nadam se da cete sve srediti 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:05:55   
lely
Hanady user posted image

Morala sam,jer ti si stvarno jedno divno stvorenje puno razumjevanja i dobrote.Blago onom ko te ima uz sebe.
user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:07:09   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: sabinos

ne znam da li je bila slicna tema...
od kako smo dobili bebu,muz i ja nemamo drugu temu za razgovor.nedostaje mi nasa komunikacija koju smo imali prije.ovako sav se razgovor svodi je li bebach jeo,kakio,podrignuo,hocemo li ga kupati




Sabinos, ovo je sasvim normalno, baš kao što je normalno da su ti sada prijateljice uglavnom žene s kojim satima možeš pričati o boji govneta svoga dijeteta, i koja razumije da ti je to trenutno najbitnija stvar u životu.

Do nas je hoćemo li se kasnije vratiti na svoje, ili ćemo nastaviti biti samo mame koje će za 20 godina živjeti život svoje djece.

Ja imam dvoje djece, jedna je napunila dvije godine a druga će uskoro imati šest godina.
Muž i ja često ne čujemo jedno drugo od pitanja, potpitanja, zahtjeva i tome slično.
ALi onda ostavimo djecu majkama, a on i ja razgulimo sami negdje na vikend. Ne mora to biti čitav vikend, mi odemo u petak naveče i vratimo se u subotu.

Ne mora biti ni daleko, bili smo zadnji put na Jahorini.

Posvetimo se samo sebi, polako ručamo, šetamo, plivamo, uživamo.
Meni je bitno i naše vrijeme. Moja djeca će odrasti i otići od kuće, ja ne želim da tada shvatim da živim sa strancem.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:12:45   
marny
Marina, drago mi je i  toplo se nadam da ćete uspjeti.
Vjerujem da je tvoj muž dobar čovjek, možda i njegova majka nije loša žena, vjerujem da je svima u interesu da bude sretni i uživate u malom bebiju.
Jako mi je žao zbog njegovog brata.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:15:01   
sara.at
draga marina mogu ti samo reci da skupis snagu i da popricas sa svojim mm jer stvarno vidim da tu ima puno ljubavi izmedju vas dvoje a dobili ste i krunu ljubavi...A sto se tice svekrve pravo je imala jedna formasica kad je rekla da bi te ona mrzila i da si zlatna imala sam taj slucaj gdje me svekrva nije mogla podnijeti da disem pa je rastavila jednog sina pa mjesec dana poslije i mene i bivseg a sad ocima nemoze gledati moju srecu...
Ostavi ti svekrvu po strani ne jedi njenu hranu nego reci nemogu znam da nije lako al ja znam da kad pogledas svoje djete imas snagu da se boris da to djete ima svog oca kraj sebe...
ja priznajem i kod mene je mjesani brak zasad Bogu hvala sve odlicno funkcionise al se bojim kad bebi dodje da ce on poceti zahtijevati na svom ja na svom i ode sve u p.m nastojat cu da se to nikad ne desi jer volim ga i previse al opet bojim se user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:23:41   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: sara.at

draga marina mogu ti samo reci da skupis snagu i da popricas sa svojim mm jer stvarno vidim da tu ima puno ljubavi izmedju vas dvoje a dobili ste i krunu ljubavi...A sto se tice svekrve pravo je imala jedna formasica kad je rekla da bi te ona mrzila i da si zlatna imala sam taj slucaj gdje me svekrva nije mogla podnijeti da disem pa je rastavila jednog sina pa mjesec dana poslije i mene i bivseg a sad ocima nemoze gledati moju srecu...
Ostavi ti svekrvu po strani ne jedi njenu hranu nego reci nemogu znam da nije lako al ja znam da kad pogledas svoje djete imas snagu da se boris da to djete ima svog oca kraj sebe...
ja priznajem i kod mene je mjesani brak zasad Bogu hvala sve odlicno funkcionise al se bojim kad bebi dodje da ce on poceti zahtijevati na svom ja na svom i ode sve u p.m nastojat cu da se to nikad ne desi jer volim ga i previse al opet bojim se user posted image

Sara zlatna sredina postuj njegovo i on ce tvoje on nije idiot skolovan je i savremen covjek mislim da ce postovati i sve tvoje ali stavrno u ovakvim brakovima ne treba pretjerivati sa vjerom ni tam ni vam neka sredina pa da djete moze kada odraste da izabere sta zeli a sta ne, bez uticaja.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:26:31   
leona81
mi radimo skoro sve zajedno, ja jos studiram a on radi od 8 do 17h i cesto mora ici na teren ili ima navecer obaveza na poslu...cak i dok radi stalno se cujemo, porukicama ili razgovorom, svaki weekend nadjemo vremena za sebe, ili idemo u shopping, ili gledamo filmove, izadjemo u setnju, na kafu i sl...nekad sa bebom a nekad samo nas dvoje...uzivamo u sreci, i nimalo se nismo udaljili, u svemu je uvijek bio tu, od prvog dana sa svim problemima pa i sad jednako koliko moze stici...imamo nase najvece blago i time se samo nasa ljubav produbila...nemamo vremena za izlaske i sebe kao prije, ni za mazenja i vodjenje ljubavi jer smo smoreni, ali znali smo da ce tako biti i bili smo koliko toliko spremni na to...nikad necu zaboraviti na njegove suze kad se nasa curica rodila, na pomoc pri problemima oko dojenja, divan je otac i jos bolji muz... i mi smo u vezi imali neke trzavice, ali u braku, trudnoci i sada nakon sto smo dobili bebu, uzivamo u svakom trenutku u malom svijetu koji smo sebi izgradili i ne dopustamo da se to narusi...svi mi imamo problemcice, neslaganja, uplitanja drugih osoba ali treba biti jak i siguran u sebe i svoju ljubav...Marina sve to mozete prebroditi...bitno je da znas sta zelis, a dopisivanje sa drugim osobama samo je dokaz da je malo sludjen situacijom u kojoj se nalazi, da se malo pogubio, a ti mu pomozi da se vrati na pravi put...prema tebi i vasem sinu...ljubim te puno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 15:40:12   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: sara.at

draga marina mogu ti samo reci da skupis snagu i da popricas sa svojim mm jer stvarno vidim da tu ima puno ljubavi izmedju vas dvoje a dobili ste i krunu ljubavi...A sto se tice svekrve pravo je imala jedna formasica kad je rekla da bi te ona mrzila i da si zlatna imala sam taj slucaj gdje me svekrva nije mogla podnijeti da disem pa je rastavila jednog sina pa mjesec dana poslije i mene i bivseg a sad ocima nemoze gledati moju srecu...
Ostavi ti svekrvu po strani ne jedi njenu hranu nego reci nemogu znam da nije lako al ja znam da kad pogledas svoje djete imas snagu da se boris da to djete ima svog oca kraj sebe...
ja priznajem i kod mene je mjesani brak zasad Bogu hvala sve odlicno funkcionise al se bojim kad bebi dodje da ce on poceti zahtijevati na svom ja na svom i ode sve u p.m nastojat cu da se to nikad ne desi jer volim ga i previse al opet bojim se user posted image

Sara zlatna sredina postuj njegovo i on ce tvoje on nije idiot skolovan je i savremen covjek mislim da ce postovati i sve tvoje ali stavrno u ovakvim brakovima ne treba pretjerivati sa vjerom ni tam ni vam neka sredina pa da djete moze kada odraste da izabere sta zeli a sta ne, bez uticaja.



znam ja to mirkice i on sam vidi da ja postujem njegovo i praznike kupim poklone svima i oni meni i za bajram kako drugima poklon tako i njemu i on meni i kad smo za bajram isli kuci on je ucio do Bosne kako ce cestitati bajram i ujutro zaboravio user posted image pa me opet preupitivao i merhaba i selamalejkum sve to on zna i sve koristi kad odemo kuci, znaci uzajamno neko postovanje. Njegov otac me voli kao svoju kcer i nepravi razliku izmedju mene i mm i brat isto mati, mene su moji strici poceli huskati na svoje da nevijam i takve sam izbacila iz svog zivota. Moje djete ce imati dvije vjere u kuci puno praznika da slavi a kad bude punoljetno moze samo da odluci koju vjeru ce preuzeti. Kad procitam price i primjere kao kod Marine nekad me tako strah uhvati,bojim se za svoju srecu,za idilu,za ljubav koju imamo kako prvog dana tako i dan danas....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 16:13:17   
maja78 RR
sara.at nemoj se ti nista brinuti, bitno je da razgovarate i da se razumijete, i ja sam dijete mjesanog braka, i brak mojih roditelja je meni uzor, zaista, uvijek se slavilo puno praznika i nas (brata i mene) niko nije huskao ni na sta vec smo imali izbor, ja svoj izbor nisam napravila niti cu ikada, i postujem sve vjere jako, a brat je kao neki izbor napravio i to jako postujem, i dalje svi zivmo dosta u harmoniji zato nemoj da se brines osptaju takvi brakovi bez problema ako ima razumijevanja

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 16:14:27   
Anoniman
Draga Marina, znam kroz sta prolazis. imam istu svekrvu, vjesticu kao sto si je ti opisala. I meni moja svasta baca i stavlja.
Ali zamisli vec se nekoliko godina bavi sa tim a mi idalje sretni. a ja nisam neki vjernik da se kaze sama se stitim toga. ali ja sam sebi zacrtala: Sta je bog sastavio, samo i bog moze rastaviti. Tako da se protiv svega borim. Idem Hodzi, molim se bogu a nju ignorisem. I to je pojede. Nemoze da shvati da posle svega sta mi radi on me jos uvjek voli i gleda. Ona hoce da crkne.
I to tebi preporucujem. ako je ona stvarno takva kako ti mislis, nije on ni jadan sam od sebe se sa tom rospijom dopisivo. Nego je tu bila neka jaca sila.
Znaci ja bi njega vratila, pokusala neke stvari zagladiti pa makar samo na izgled ali njoj za prkos. Kasnije ce se to samo od sebe rjesiti, razgovorima.
Mora i on da vidi da je i tebi stalo do njega, da moze on mater odkaciti.
a ti tu imas lahku igru. Moja se pred svojim sinom neispoljava da me nevoli. Tvoja je njemu fino rekla "boli me k...". Znaci svi argumenti su na tvojoj strani. Iskoristi to!

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 16:55:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy

user posted image Moj MUZ sinoc meni kaze ako nastavis visiti na RR mi cemo se razvestiuser posted image user posted image ,fakat mislim da sam pretjerala,on dodje kuci rucamo kafa bebi tv! ako gdje idemo super ako imamo goste isto super! ali ako nista od toga ja sam OVDJEuser posted image user posted image user posted image
Definitivno je racunar internet UDALJIO ljude! bracne parove posebnouser posted image


Veliki potpis na ovaj post, imam osjecaj da su ljudi prije mnogo godina iako se teze i radilo i drukcije zivjelo vise posvecivali vremena jedno drugom...Mi kad smo zajedno oba kompa su ugasena jedino ponekad on igra saha , ja uletim malo na fb, ali uvijek ili zajednicki pravimo da jedemo ili oko auta nesta cackamo ili samo izadjemo napolje pa kud nas noge odnesu....Sad su se prioriteti promijenili i moze biti da se i ja i on osjecamo isto ali cutimo...Kad budemo pricali istrescu dusu pa cemo da vidimo...

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *