|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 17:05:31   
tea lana
necu pod anonimno nego otvoreno i ja sam u jednom trenutku kad se Lana rodila pocela da gumim konce iz ruku i komunikacija sa mm se svela o Lani.Njega skoro nikada nije bilo tu,putuje cesto ja vise navikla na to kad dodje ja nemam o cemu da pricam sem o Lani.I tako je to bilo skoro pa godinu i pol.Voljeli smo se mi ali smo postajali stranici i onda sam ja shvatila da to tako ne ide.I poccela sa promjenama na sebi jer je vecinom i greska bila u meni.On bi dosao ja bi mu ispricala o Lani on se sa njom igrao ja bi je uspavala i sa njom zaspala.Tako su nama daNI prolazili.E onda sam se ja pocela mjenjati Lanu kad zaspi ostavljala na cuvanje mami a sa mm otisla u set_nju,prodavnicu ponovo smo se poceli drzati za ruke uspostavljati bliskost.Vjerujte mi to su sitnice ali puno znace.Od tad nas se odnos poboljsao i traje.Mojoj Lani sad ce tri godine kod nas vise nema sutnje pricsmo o svemu jedva cekamo da LAana zaspe da se istorokamo pomazimo ili da samo se zagrlimo i gledamo tv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 19:48:42   
Hanady RR
marina ne daj se...sigurna sam da nakon otvaranj tvoje duše sve će biti OK.samo polako vodi mlin na svoju vodu...poštuj i zahtjevaj ''parče'' ljuavne torte za sebe avki svaki dan. vaša ljuba je dovoljno jaka da to prevaziđete. A dopisivanje...no sikiriki...očima se gleda rukama se dira...sve dok tipka dobro je kad uživo satsči strašno je...sve će se to vratiti na svoje mjesto i uz dobru volju da sačuvate ljubav svoju za par mjeseci svemu će te se smijati...a i ova tema zvaće se juče.

OT. svim upućenim zagrljajima vraćam isti još jači i toplijiuser posted image user posted image user posted image user posted image a moja mama   moja je stjena koja suzu pušta...njene snage nema na dunjaluku i hvala joj na svemu. i opet da mi kod a sve od početka života da biram birala bih isti. 


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:26:53   
taurus
Drage žene mi se izgleda nismo opametile. Evo sad gledam skoro iste forumašice koje su sinoć bile na ovoj temi večeras opet prisutne na drugim temama. Znači opet RR a ništa MMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:28:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

Drage žene mi se izgleda nismo opametile. Evo sad gledam skoro iste forumašice koje su sinoć bile na ovoj temi večeras opet prisutne na drugim temama. Znači opet RR a ništa MMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam bome svoju ''građansku'' dužnost sinoć i jutros u nekoliko navrata obavila...umoran mi čojek evo ga hrče u dnevnom...da je budma ja bih radila na pordubljivanju veze al vako samo RR mi ostaje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:30:32   
Skvo RR
Ja nisam bila sinoc na temi, ali veceras moram!! Crveni karton!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:30:39   
taurus
user posted image user posted image user posted image Hanady ti si baš na svakom polju vrijednauser posted image user posted image
Moj je pored mene gleda film pa ćemo na spavanje i naravno prije toga da obavim svoju dužnostuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:32:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

user posted image user posted image user posted image Hanady ti si baš na svakom polju vrijednauser posted image user posted image
Moj je pored mene gleda film pa ćemo na spavanje i naravno prije toga da obavim svoju dužnostuser posted image user posted image


pitam ga maloprije prije nego je zahrko...ljubice kako si mi...kaže on ništa ljubice idme da spavam samo ti ostani na forumu.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:32:47   
teacher75
ja sam sinoc bila na temi do nekih doba pa veceras moram ispravljati crveni karton kod mm user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:34:01   
acudesa
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam sinoc bila na temi do nekih doba pa veceras moram ispravljati crveni karton kod mm user posted image

čini mi se da si ti njega već ispravilauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:34:43   
taurus
Pa šta čekaš vidiš li ti koliko je sati, da ne bude poslije spava mi se user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:35:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam sinoc bila na temi do nekih doba pa veceras moram ispravljati crveni karton kod mm user posted image

čini mi se da si ti njega već ispravilauser posted image

jest jest...kod nje sve koprcanje noćas user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:38:27   
taurus
user posted image user posted image šta uradih opet sve ženice na ovoj temi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:39:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

user posted image user posted image šta uradih opet sve ženice na ovoj temi user posted image user posted image user posted image

user posted image idemo dalje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:41:38   
Apotekarka
ja sam danas samohrana majka meni ne smijete prigovarati

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:43:12   
taurus
Samo vi idite dalje a ja odoh da malo radim na našoj veziuser posted image user posted image
što i ostalima savjetujem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:44:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

Samo vi idite dalje a ja odoh da malo radim na našoj veziuser posted image user posted image
što i ostalima savjetujem

ma nema šanse...smoren je do bola user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:44:21   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: taurus

Samo vi idite dalje a ja odoh da malo radim na našoj veziuser posted image user posted image
što i ostalima savjetujem


ja sam uspavala dijete i zagrijala kucu... jos samo da dodje kuci....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:45:04   
Apotekarka
jos samo da dodje kuci.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:45:36   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: taurus

Samo vi idite dalje a ja odoh da malo radim na našoj veziuser posted image user posted image
što i ostalima savjetujem


ja sam uspavala dijete i zagrijala kucu... jos samo da dodje kuci....


joj kraljice user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:57:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam sinoc bila na temi do nekih doba pa veceras moram ispravljati crveni karton kod mm user posted image

čini mi se da si ti njega već ispravilauser posted image

jest jest...kod nje sve koprcanje noćas user posted image

za pocetak gledamo film zajedno- zagrijavanje, dok su reklame ja evo pomalo na RR da sta ne propustim user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
13.4.2010 23:58:55   
frenkoza
eeevo gaaaa... stizeee.... caoooo

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
14.4.2010 0:01:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: frenkoza

eeevo gaaaa... stizeee.... caoooo

kontam ...uživaj
user posted image   


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
14.4.2010 0:06:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: taurus

Samo vi idite dalje a ja odoh da malo radim na našoj veziuser posted image user posted image
što i ostalima savjetujem


ja sam uspavala dijete i zagrijala kucu... jos samo da dodje kuci....



user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
4.7.2010 13:24:39   
Anoniman
Ne znam na kojoj temi da pišem, jer se ovo moje tiče bilo koje teme koja ima veze sa partnerstvom.
Sad trenutno smo samo roditelji, jednim dijelom mojom krivicim. Suprug ima neke hobije( ne bavi se nikakvim sumnjivim radnjama), koji mu, po meni, oduzimaju previše vremena.Ja se ljutim, on i dalje po svom ,jer ja napravim scenu, rat u kući, onda se on naljuti i tako u krug. Totalno smo se udaljili jedno od drugog. Ja sam takav tip da se ne mogu odmah pomiriti, a on bi isto veče imao sex i sve oprostio, i tu se razilazimo.Meni fali privrženost.
Ovih dana sam toliko nervozna, da me je stvarno strah za sebe, ne reagujem kao prije u određenim situacijama, neki dan sam se posvađala sa kolegom, a prije bih to riješila sa osmijehom u svoju korist.
Sad smo toliko zagužvali da bih se istog trena razvela , ali toliko sam još razumna, pa neću zbog djece.
Mislim , da kad bih ja bila fleksibilnija, sve bi bilo drugačije, ali, to mu ne bih nikad priznala, jer me ljuti svojim ponašanjem.
Ljuti me i to što je on u društvu toliko priznat, a ja znam da je to na račun porodice, a on se šepuri.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Jesmo li par ili samo roditelji?
4.7.2010 13:33:31   
milenium
anoniman ,zašto ne razgovaraš sa njim i ne kažeš mu ovo što si sada rekla?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *