|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:04:30   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: fatimica09

meni bi ovakav odnos u braku bio nepodnosljiv i sasvim nemoguce VOLJETI GA! Razmisli, ali se ni u kom slucaju ,,NE NAGOVARAJ" da trpis!
Bolje dobar razvod, nego los brak!



fatimica je vec sve rekla sto bih i ja i .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:05:36   
Anushka
ma meni je nebulozno ovo zvati brakom, tako je valjda bilo kad su se vjencali, zivjeli u zajednici, preselili u stan koji su kupili njeni roditelji, dobili dijete a on i dalje kreten.. odmah nazovi advokata, ili besplatnu pravnu pomoc i vidi proceduru, od stana pa nadalje. I nemoj vise ponizavati ni sebe ni to dijete takvim zivotom. Zasluzujes bolje!

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:06:15   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma kako neko može voljeti takvog čovjeka??????????????????????????

i ja se pitam, ali kad sam vidjela šta jedna moja bivša drugarica iz osnovne voli i podnosi, ovaj je mala maca prema njemu user posted image user posted image
neke žene su izgleda mazohiste, nemam drugog objašnjenja user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:06:20   
taurus
Joj što nas Nejsonka za čaš okupi na jednu temu više niko ne igra asocijacijauser posted image user posted image user posted image
Sorry znam da je OT ali mi nešto šegauser posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:06:59   
babygirl
lako je nama pisati, ja bih ovako , ne bih trpila nego bih odmah ostavila itd. da je tebi svejedno, davno bi ga sutnula. Obzirom da nije, pocni da razmisljas o tome sta ustvari tacno ti zelis. Napravi od toga "projekat". user posted image
Npr
Cilj: 1. Volim ga i zelim pokusati imati normalan brak.
       ili 2. Dosta mi je svega, pomozite mi kako da ga nogiram.
Obzirom da ovdje pises, ja vjerujem da si odabrala jedan. Pa sebi odredi:
Bit cu strpljiva npr. jos 2 mjeseca. Ako se neke stvari ne pocnu mijenjati, vrijeme je da ga otjeram, zivot je prekratak da budem s nekim ko me ne postuje i ne voli ni mene ni dijete i ko me iskoristava. Pokusaj krenuti mijenjati stvari od sitnica. Npr, pocni kupati dijete i pozovi ga da ti nesto doda. I kad je vec tu da ti pomogne. I tako redom, pocni uvoditi sta ti sve moze pomoci, ali polako i nenapadno. Onda, digni neki film i reci da su ti preporucili, da je odlican, pa ga probaj zainteresirati da umjesto sto izadje bude malo s tobom.  I vidi da li to prolazi. Ako ne, onda razmisli, da li je vrijedno da se zrtvujes i stalno budes nesretna.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:07:20   
veeseelaa
ma odmah nek  istjera majmuna, stvari mu pobacaj kroz prozor, gnjida jedna prdava starauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:07:52   
aicha
IZVORNA PORUKA: taurus

Joj što nas Nejsonka za čaš okupi na jednu temu više niko ne igra asocijacijauser posted image user posted image user posted image
Sorry znam da je OT ali mi nešto šegauser posted image user posted image


JOS JE ZBRISALAuser posted image

mislim da nas neko zeza ovom temom

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:08:28   
brzamala
Moj princip je inace, vezano za brak, da pokusam, da dam sve od sebe, da situaciju promijenim. Dakle pokusala bih razgovarati s njime, mozda mu i dati neko vrijeme da pokusa da se promijeni...Ako bih vidjela da ne ide, pa svako sebi, a meni bi savjest bila mirna. I jos nesto, pored sebe, bih mislila i na dijete. Ne bih dozvolila da mi dijete odrasta u takvome braku, i pred ocima ima odnos kakav imate vas dvoje. Jer draga, to sto si ti opisala mislim da ni jedna zena ne treba trpjeti bez obzira koliko muza voli.
Voljet ces i druge, ako te budu postovali, cijenili, ponasali se prema tebi kao prema insanu, partneru...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:08:31   
nejsonka
Hvala vam na ovim savjetima. Stan je na mom ocu, baš iz tog razloga da nemože tražiti ništa u slučaju razvoda. A sto se tiće izlazaka, branila sam ja njemu, svađala, ali ništa on se pokupi i izađe. Smiri se par dana i opet sve po starom. Ja radim tako da ne zavisim od njega, hvala Bogu. Neki dan sam razgovara sam mamom i rekla joj da razišljam o razvodu, ona mi je rekla je da će podrzati i da če mi pomoći koliko može. Neznam vjerujte mi više šta da radim. Čitavo ovo vrijeme sam se borila za ovaj brak, ali izgleda uzalud. VUK MJENJA DLAKU, ALI ĆUD NIKAD...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:08:55   
taurus
Možda da dijete ostaviš kod svojih pa onda i ti sa njim u kafanuuser posted image

(odgovor članu babygirl)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:08:58   
aicha
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma odmah nek  istjera majmuna, stvari mu pobacaj kroz prozor, gnjida jedna prdava starauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  jes...jos nasao piletinu pa se izivljavauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:09:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: nejsonka

Hvala vam na ovim savjetima. Stan je na mom ocu, baš iz tog razloga da nemože tražiti ništa u slučaju razvoda. A sto se tiće izlazaka, branila sam ja njemu, svađala, ali ništa on se pokupi i izađe. Smiri se par dana i opet sve po starom. Ja radim tako da ne zavisim od njega, hvala Bogu. Neki dan sam razgovara sam mamom i rekla joj da razišljam o razvodu, ona mi je rekla je da će podrzati i da če mi pomoći koliko može. Neznam vjerujte mi više šta da radim. Čitavo ovo vrijeme sam se borila za ovaj brak, ali izgleda uzalud. VUK MJENJA DLAKU, ALI ĆUD NIKAD...


aaaaa mila što me obradovauser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:10:26   
salmy
Nejsonka javi seeeeeeeeee,da si u toku zenouser posted image user posted image user posted image user posted image kako me naljutio tvoj muz evo razmisljam svog da napucam kad dodje s poslauser posted image user posted image

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:11:28   
babygirl
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: nejsonka

Hvala vam na ovim savjetima. Stan je na mom ocu, baš iz tog razloga da nemože tražiti ništa u slučaju razvoda. A sto se tiće izlazaka, branila sam ja njemu, svađala, ali ništa on se pokupi i izađe. Smiri se par dana i opet sve po starom. Ja radim tako da ne zavisim od njega, hvala Bogu. Neki dan sam razgovara sam mamom i rekla joj da razišljam o razvodu, ona mi je rekla je da će podrzati i da če mi pomoći koliko može. Neznam vjerujte mi više šta da radim. Čitavo ovo vrijeme sam se borila za ovaj brak, ali izgleda uzalud. VUK MJENJA DLAKU, ALI ĆUD NIKAD...


aaaaa mila što me obradovauser posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:11:51   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma odmah nek  istjera majmuna, stvari mu pobacaj kroz prozor, gnjida jedna prdava starauser posted image user posted image user posted image

vratila se vesela e jes mi vala bilo neobicno ctati tvoje OZBILJNE komentare :))))

za komentar gore svaka cast majmun je vala i nista vise


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:13:55   
taurus

IZVORNA PORUKA: salmy

Nejsonka javi seeeeeeeeee,da si u toku zenouser posted image user posted image user posted image user posted image kako me naljutio tvoj muz evo razmisljam svog da napucam kad dodje s poslauser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Joj što se ismijahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:14:03   
aicha
IZVORNA PORUKA: nejsonka

Hvala vam na ovim savjetima. Stan je na mom ocu, baš iz tog razloga da nemože tražiti ništa u slučaju razvoda. A sto se tiće izlazaka, branila sam ja njemu, svađala, ali ništa on se pokupi i izađe. Smiri se par dana i opet sve po starom. Ja radim tako da ne zavisim od njega, hvala Bogu. Neki dan sam razgovara sam mamom i rekla joj da razišljam o razvodu, ona mi je rekla je da će podrzati i da če mi pomoći koliko može. Neznam vjerujte mi više šta da radim. Čitavo ovo vrijeme sam se borila za ovaj brak, ali izgleda uzalud. VUK MJENJA DLAKU, ALI ĆUD NIKAD...


noga..super da se ne moze mijesati..sad ti je sve cisto. Mogu misliti koliki ti stres pravi, jos radis,imas malo dijete a on zagleda coskove. Ima bolesnih likova koji se znaju dobro prodati prije braka a brak je fakat lutrija. Covjek dok se ne vjenca ne zna skim zivi, nazalost je tebe zadesilo da si u skupini zena koje su naletile ali to nije kraj zivota..naprotiv. Barem imas to dijete, savij se oko njega..dodjes u svoj stan kao hanuma poslije posla, dignes noge "uz duvar" i briga te boli a ne sekiras se kad ce se vratiti i slicno.
Ja sam inace veliki protivnik razvoda ali u ovom slucaju ako je sve ovako kako si napisala on je neminovan. Bolje sad dok si koliko toliko zdrava i imas zivaca..vjeruj poslije ovake budale Bog ce ti podariti zasigurno boljeg muza.


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:14:35   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: nejsonka
Čitavo ovo vrijeme sam se borila za ovaj brak, ali izgleda uzalud.



Za ovakve stvari uvijek treba dvoje.
Tebi je najbitnije da imaš podršku roditelja.

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:15:21   
shejla
super da je stan na tvom ocu.... sad samo jos da skupis snage i da ga posaljes u PM user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:17:54   
Mirkica
Ufff sta sve zene ne trpe iz ljubavi ,   ma goni ga od sebe lalp mogu ljudi takvi biti sve si mu dala a oni hajvan pa hajvan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NIJE TE VRIJEDAN 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:19:59   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: shejla

super da je stan na tvom ocu.... sad samo jos da skupis snage i da ga posaljes u PM user posted image

u 101 PM!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:21:32   
veeseelaa
Ma odmah večeras ga deložiraj, kad krene vani reci mu hoćeš li odmah i stvari da nosiš il da te čekaju ispred zgrade kasnije da ih pokupiš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:22:07   
vjestica
e pa onda ne vidim nijedan razlog da ga ne otpremiš odakle je došao

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:22:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma odmah nek  istjera majmuna, stvari mu pobacaj kroz prozor, gnjida jedna prdava starauser posted image user posted image user posted image

vratila se vesela e jes mi vala bilo neobicno ctati tvoje OZBILJNE komentare :))))

za komentar gore svaka cast majmun je vala i nista vise



user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: PROBLEMI U BRAKU
14.4.2010 11:22:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ma odmah večeras ga deložiraj, kad krene vani reci mu hoćeš li odmah i stvari da nosiš il da te čekaju ispred zgrade kasnije da ih pokupiš


ja bih zovnula oca ili brata ako ga imas kao zastitu, ne znamo na sta je taj spreman. mozda ce biti agresivan kad ga izbaci!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *