|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:16:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

da ne citiram... ja nosim serpu sa vrelom kasom od zoba ;)
uhhhh

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 12:17:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:17:25   
milenium

IZVORNA PORUKA: buba29


ja ću doći s bagerom iz firme da ga pregazim-KRETENČINA ODVRATNA

user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:18:37   
selina
user posted image mogu  ja sa tavom vrelog ulja od ribe  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se usmrdi sa svojim prijateljicama..........sram ga i stid bilo

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:20:53   
Mirkica
joj zene vamam je do zeze a meni ova zena dozivljava teror i to veliki,i nerazumijem kako neko razuman moze ovo da podnosi ,ma vjeruj sve je bolje od tog sto vec imas sve .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 12:23:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:26:02   
brzamala
Jao ovo je stvarno grozna situacija, ne daj Boze nikome.user posted image

Izvini sto cu zvucati grubo ali iskreno mislim da je svi skupa prave budalom i apsolutno ih nije briga kako ce se ona osjecati, a ocigledno mu nije vazna ni cenjenica sto ona nosi njegovo dijete. Te ofajle se ne bi tako slobodno ponasale prema njemu da znaju da ne mogu. Posebno se ne bi tako ponasale u drustvu tvoje prijateljice da im on vjerovatno nije dao do znanja da mu je tvoja prijateljica nevazna. Zajedno je svi ismijavaju.
Mislim da ni jedna zena ne smije sebi to dozvoliti i da bi tvoja prijateljica trebala sto prije ostaviti budalu.

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:27:37   
fatimica09
mah...svako trpi ono sto moze, meni je zao ali...vala, niko te nece pogledati dok sam sebi ne nadjes mjesto pod suncem!
Ja sam imala tako momka, 1,5g. se zabavljali.....sve je fol super, on savremen tip...zivi Sarajevo- Boston relacija....haman pola godine tamo, pola vamo.....ja ko curka, kontam hajd red je da budem fina dok ga nema, ko kokos u 22h u kuci, javljanje, vjernost......ma daj...dok malo ne progledah...on do praga Amerikanac, preko praga Balkanac.....isto tako...izlasci sa rajom, pa prijateljice, pa mobilni mu je intima, kao trebamo se uzeti ali svako zadrzava svoju slobodu, intimu.....ma zacopala se ja....cak i kontala, hajd navicicu se...ma hocu sipak! Eto tebi dragi tvoja sloboda, a ja cu svoju sva sretna dati nekom ko ce je cijeniti! I sreca pa  odlucih da se nikad necu udati user posted image  i eto nadjoh svog Beljuljija (mmuser posted image )

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:33:11   
brzamala
Sjetih se sada slucaja...Muskarac je bio homoseksualac ali je zbog pritiska roditelja i kao paravan pred svijetom ozenio djevojku, prema kojoj se ponasao kao prema smecu. Isto ovako je izlazio, zabavljao se, samo sa " prijateljima" i kad je ona bila s njima u drustvu, zajedno su se ovako ponasali prema njoj. Ismijavali je. A zasto? Zato sto su znali sta je posrijedi, zasto ju je ozenio, i da mu je apsolutno nevaznauser posted image user posted image user posted image

Ova situacija u kojoj ismijavaju tvoju prijateljicu, i prkose joj, me odmah asocirala na ovaj slucaj. Gledajuci sa strane, mada je tesko biti objektivan tako, po meni postoje drugi razlozi sto ju je ozenio, a ne ljubav.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:33:56   
Srculence
Stvarno je kreten...ne znam kako bih ga drugačije nazvala....Ja to ne bih trpila.Raspalila bih ga šamarčinom u njihovom prisustvu i otišla.Mislim halooo ona je još provocira s pipkanjem a on se smije...ma užasuser posted image .

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 12:35:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 161
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 12:38:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:44:21   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Nana84

a vikendom se zna desiti da bude samo jedna prijateljica pa izađe s njom i bude do 1 ujutro na pivi.


ovdje mu se gubi svaki trag user posted image zadnje bi mu bilo

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nana84)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 12:55:39   
rose 87
zalosno stvarnouser posted image  user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:08:18   
acudesa
imali smo i mi situacije "drugarica"...ali kad acudesa "repetira" obrvice na pogrešan pokret...hihihihi...odmah se smire i on i drugaricauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:10:13   
acudesa
i, da dodam, iskorijenila sam tu vrstu androida iz njegovog života...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 166
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 13:13:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:26:25   
fatimica09
meni je ne shvatljivo da ljudi u braku imaju ,,svoje" prijatelje.....zajednicke ok, ali nesto mimo toga user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:30:55   
w.pooh
Ok mi je da on ima muške prijatelje npr. sa posla ili ja drugarice sa kojima izađem sama, ali da on ima dugarice sa kojima izlazi sam user posted image uh....ne bih dalje

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:34:06   
Anoniman
Meni ovdje nije jasno kako se mogla nadati da ce u braku nesto biti bolje...
Ako se nije 'kanio svojih "prijateljica" kad je shvati da je ona ljubav  njegovog zivota sumnjam da ce i nekad poslije. Mozda kad njega te prijateljice nogiraju...Ova situacija mi je bas FUJJJ i najradije bih ka pretukla i njega i njegove te alapace. To mi je sve preverzno do bola.
Ja bih lijepo svojoj mami zapucala...


(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:36:53   
fatimica09
ma da, pa to i ja mislim.....kolege i kolegice sa posla, meni ne spadaju u kategoriju prijatelja i bas bliskih ljudi sa kojima se provodi slobodno vrijeme, bar je moje iskustvo takvo....a ono ostalo, iz zivota prije, iz djetinjstva i tako....pa to nam je sve sada zajednicko.....samo sto mm nikada nije imao bas nesto ,,prijateljica"user posted image  ili je djevojka, ili ce biti user posted image ....e sad vise nema zrla-frla.....sve je nase, ili ce biti user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:37:54   
Anoniman
Stvarno mi je žao te žene,ne znam iz kojeg razloga to trpi,da li ga toliko voli ili financijski ovisi o njemu,ili jednostavno nema podrške roditelja,ne znam,ali ona bi za svoje dobro svakako trebala nešto poduzeti,jer on se sam nikada neće smiriti,može čekati koliko hoće,ali rijetki su koji se sami opamete.Ne daj Bože nikome da se nađe u takvoj situaciji!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:38:23   
azraj

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah


..Ova situacija mi je bas FUJJJ i najradije bih ka pretukla i njega i njegove te alapace. To mi je sve preverzno do bola.
Ja bih lijepo svojoj mami zapucala...



user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   [Obrisana poruka]
15.5.2010 13:41:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu fatimica09)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: PROBLEMI U BRAKU
15.5.2010 13:45:49   
mala86
Ovdje se nema bas puno reci!zao mi je zene,ali za neke poteze treba hrabrosti i sasjeci ih u korjenu!ja nisam neka ostrokondja(mada me pojedinci takvom dozivljavaju),kod mene nema izlazaka posebno!ali u izuzetnim situacijama postoji neki dogovor!vecina njegovih rodjaka nije ozenjena i kad se sastanu ako idu vani,ja ne cekam u kuci!muz mi kaze dan prije sta planiraju,gdje ce i onda ja imam svoje planove sa prijateljicama,a ne da sjedim kuci i cekamuser posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *