|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
21.5.2008 22:43:24   
ja_25
Sabas, jesi li saznala gdje dr. Muminbasic radi privatno?

Ja sam isla do Vojne bolnice da se narucim kod dr. Masica, medjutim nema termina i naruce me kod neke dr. Alme Đurđevic. Sad ne znam da li bas ima svrhe ici kod nje, jer sam cula da su za problem zatrudnjivanja strucnjaci dr. Masic i Puzic. Mozda bih trebala probati i kod dr. Muminbasica, samo ni njega ne hvale bas. A dugo mi cekati do aprila 2009 dr. Godinjaka.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
21.5.2008 22:58:26   
sabas
ja 25 sestra mi nije htjela dati broj mob kada sam rekla da se zelim naruciti na klinic preporucila bi ti da ih nazoves i trazis dr muminbasica ili sestru arijanu ili kako se vec zove i da iskreno kazes da zelis privatno ako nema termina u klinici

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
21.5.2008 23:07:32   
ja_25
ipak cu sacekati da mm zavrsi sa terapijom i da vidimo sta ce pokazati spermiogram, pa cemo vidjeti sta dalje. ne bih ni ja isla privatno.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
26.5.2008 19:08:12   
vjestica
ćao cure ja sam nova na forumu i imam jedno (odnosno par pitanja)
kod doc Godinjaka idem od januara ove godine i dosadašnji nalazi MM i moji su ok
sad mi je doc rekao da je slijedeća laparoskopija i da bi to mogli uraditi u julu kad se vrati sa godišnjeg
sad me zanima (pošto ja planiram na more krajem jula) kako sve to izgleda, koji dan ciklusa se radi laparoskopija, kada ideš kući, kada možeš nastaviti sa svim aktivnostima (uključujući i one bračne), hoće li mi smetati ljeto, more, sunčanje i sl,
hvala unaprijed na odgovorima i pozdrav svima

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
26.5.2008 20:33:23   
Snjeguljica
Draga moja, vještice, sve odgovore na ova pitanja imaš na temi LAPAROSKOPIJA, koja se nalazi na str. broj 2. Pozdrav, i samo naprijed hrabrouser posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
26.5.2008 20:48:11   
vjestica
hvala puno Snjeguljice
odoh čitati

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
13.6.2008 20:47:59   
sabas
snjeguljice citam forum godinjak i vidjela sam da ti op bila zakazana 29 05 da li je bila kako si
sve najljepse

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
13.6.2008 21:31:04   
Snjeguljica
Draga sabas, bila je 30.5. A 29. sam otišla na pripreme. Hvala ti što pitaš, dobro je prošlo. Ja sam dobro, ma bila sam na nogama već taj dan, čim sam se probudila iz anestezije. Odmarala 5-6 dana i na posao. Idem na kontrolu 27.6., pa ću vidjeti šta se dešava. Nadam se da ima pomaka, jer sam dobila skoro pa na vrijeme, na 31. dan, a inače nemam po nekoliko mjeseci. Velika pusa za tebe.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.6.2008 10:23:15   
januar 2009
Mahanje svim (ako Bog da) buducim mamama user posted image
Ja sam ovdje nova i nadam se da cu nekome pomoci svojim odgovorom.
Ja sam imala miome na materici koji su mi smetali da zatrudnim i Dr. Godinjak je to uklonio.
On me i dalje vodi i sada sam trudna vec 3 mjeseca.
Uvjeti u kojima Dr. Godinjak radi su zaista minimalni, ali vrijedi cekati jer je on zaista jedan strucnjak kojeg nadaleko nema. A svo to cekanje u hodnicima sam odavno zaboravila.
Ne posustajte!!!!
Zelim svima da vas uskoro obraduje jedna roda sa malim paketom (ako Bog da)
user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.6.2008 11:01:14   
Snjeguljica
Januar, dobro došla. Iskreno se nadam da ćeš se lijepo družiti sa nama. Cure su stvarno ok, i maksimalno se sve trude da pomognu koliko mogu. Srećno sa trudnoćom, nadam se da ćemo ti se i mi ostale pridružiti ubrzo na podforumu trudnoća, a sabi evo već jeste. Veeeliki pozdrav od mene.

(odgovor članu januar 2009)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
17.6.2008 0:51:15   
budućamama
IZVORNA PORUKA: Snjeguljica

Januar, dobro došla. Iskreno se nadam da ćeš se lijepo družiti sa nama. Cure su stvarno ok, i maksimalno se sve trude da pomognu koliko mogu. Srećno sa trudnoćom, nadam se da ćemo ti se i mi ostale pridružiti ubrzo na podforumu trudnoća, a sabi evo već jeste. Veeeliki pozdrav od mene.


user posted image user posted image user posted image  Dobro nam došlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
23.6.2008 8:28:22   
aldi
Cure moje drage, ja sam vam u petak saznala da navodno dr. Godinjak radi na tome da otvori privatnu ordinaciju u Termama na Ilidži. To mi je rekla osoba koja radi tamo pa reko možda bi to moglo nekoga zanimati. E sad ne mogu tvrditi 100%, ali je čak kao i tražio medicinsko osoblje koje bi radilo s njim. Lijep pozdrav!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
23.6.2008 9:09:41   
ja_25
To je super vijestuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
23.6.2008 11:20:43   
Snjeguljica
To bi stvarno bilo super.user posted image
One gužve na Koševu i čekanje po nekoliko sati ubijaju.

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
23.6.2008 15:23:06   
Obavijest
Drage mame i one koje se trudite to biti, registrovao sam se na forum samo da vas obavijestim da ce doc. Godinjak u subotu 28.06.2008., ako Bog da, u Tabackom mesdzidu (preko puta Careve dzamije) odrzati predavanje na temu "Sterilitet bracnih parova". Predavanje pocinje u 19:45h. Ovom prilikom vas sve pozivam da ukoliko ste u mogucnosti prisustvujete i saznate korisne informacije.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
23.6.2008 15:24:55   
budućamama
hvala na obavijestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Obavijest)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
30.6.2008 22:11:32   
sabas
djevojke
da li je neko bio na predavanju dr godinjaka ja sam bila odsutna iz sa bas me intersuje u kom je smjeru bilo predavanje
ja sam u petak bila kod dr i rekao da su mi hormoni ok i mikrobioloski nalazi mada mi je med sestra rekla prosli put da ima e coli dr me je pregledaoo utz i to je ok samo upala i propisao mi je vaginalete kojih nema nigdje cak ni kod dobavljaca nista mi nije rekao niti objasnio ja sam rekla da kod mm postoji problem loseg spermiograma i ja sam pitala kakve su sanse sa mojim nalazima jednostavno je samo rekao pa inseminacija i narucili su me 25 augusta na kontrolu papa testa
da li imate iskustva da li se tako brzo ulazi u proces inseminacije naravno ako papa bude ok
ja otegla juce nisam mogla otvoriti forume pa sada gomila pitanja
snjeguljice nadam se da je sve bilo uredu ja sam bila gore oko pola deset

puse puse

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
1.7.2008 18:39:55   
Snjeguljica
Sabas, mila, hvala ti što pitaš, sve je ok, jajnici mi sada izgledaju super, skroz su drugačiji, nema cisti, i hormoni su mi super, osim prolaktina koji je malo povišen. Sada idemo na stimulaciju klomifenom par mjeseci pa, ako to ne upali, i mi idemo na inseminaciju.
A što se tiče postupka inseminacije, ide brzo ako je papa ok, i ako se folikuli dobro razvijaju. Kod mene i inače sve ide brzo, jer ja sve plaćam pa je možda i to razlog.
Ne brini, biće to ok, držim ti palčeve i navijam za tebe, a i avgust će brzo doći. Pusa za tebe i za sve ostale trudilice i naše trudnjače.user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
1.7.2008 22:18:47   
mirhab
Drage moje, odavno me nije bilo ali to ne znaci da sam vas zaboravila i da ne mislim na sve.
Trenutno sam u velikim obavezama koje mi ne daju puno slobodnog vremena. Ali malo se ipak nadje da vam posaljem puse i jedan veeeeeeeeeeeeliki user posted image

_____________________________

ŠEST GODINA NADE I BORBE, A SADA ME GLEDAJU DVA MILA MAMINA OKA

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
4.7.2008 21:55:26   
sabas
mirha
koliko se sjecam da je tvoja bebica rezultat vaseg rada i potpomognuto od dr godinjaka i da imas namjeru ponovo interesujeme ako mozes da kazes koji postupak primjenjujete jer je nama dr godinjak spomenuo inseminaciju pa me interesuje kako to brzo ide
pozdravi svima

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
6.7.2008 22:40:59   
Lilly
Pozdrav svima!
I ja se spremam za prvu inseminaciju ali mislim da to ne ide tako brzouser posted image , iako bih ja voljela...Molim sve one koje su prosle insem. kod dr. Godinjaka da opisu ukratko postupak. Koliko puta folikumetrija? Koji terapiju daje? Koliko kosta postupak? Pregnyl da li se daje na klinici? Kada sam isla privatno pila sam klomifen 7mj., ovulacija+++, ali ipak nista od trudnoce. Svi ostali nalazi ok, malo povisen prolaktin ali dr. kaze da nije problem. Kod mene je izgleda idiopatska neplodnost pa cemo na potpomognutu.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
7.7.2008 21:01:31   
Lilly
Otvorila sam novu temu "Inseminacija". Tamo mozete pisati sve u vezi samog postuka pa da imamo sve na jednom mjestu i da razmjenimo iskustva ;)

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.7.2008 22:34:39   
Lejla...
Zdravo...
Nadam se da sam dobro skontala ovo oko foruma,jer mi je ovo prvi i citajuci naisla sam na tebe i tvoje informacije koje trebaju meni,a primjetila sam da na forumu niko nista ne pise otvoreno,sve nesto jest-nije,a meni stvaarno treba pomoc.Ako dobijes ovu poruku,a nadam se da hoces,nadam se da ces mi moci pomoci...
Muzek mi ima problematican spermiogram,samnom je valjda sve u redu,iako su doktori tako cudni da ih nista ne razumijem...Sa Koseva i dr.Junuzovica koji nam je rekao da muzek mora na operaciju,otisli smo kod privatnog doktora dr.Muhameda Hadziomerovica da vidimo da li je bas tako lose...On opet kaze da je po njemu operacija zadnje rijesenje,a da neplodnost koju mi imamo pocnemo rijesavati inseminacijom kod dr.Gudinjaka.Ti si pisala o njemu,pa me zanima seve od a-z,bez cenzure,koliko kosta sama inseminacija ako znas,jer ti si pisala o in-vitro oplodnji.koliko kostaju lijekovi za pripremu i da li je ta inseminacija ikome uspjela,a da ti znas?Ili cure koje ostanu trudne napuste forum,ili je totalno ne uspjesna,sto mi opet nije jasni-jer ako je neuspjesna zasto se radi...
Ako iko moze da mi pomogne,neka to i ucini jer sam stvarno ocajna...
unaprijed zahvalna,Lejla

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.7.2008 23:07:24   
zvončica
Pozdrav Lejla, a da se ne bi ponavljali, otvori temu Inseminacija i pročitaj sve o tome pisala sam. A može ti biti od koristi i teme Problemi sa hormonima, Spermogram na Koševu.
Ako imaš još koje pitanje slobodno pitaj.
Samo da znaš da dr. Godinjak krajem mjeseca ide na godišnji, a malo je teže uhvatiti termin kod njega, dakle treba ti puuuuno strpljenja. Pozzuser posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Lejla...)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.7.2008 23:39:53   
zvončica
Jedna ispravka, pogriješila sam napisavši tema Problemi sa hormonima, znači ne ta, već tema Klinika za oplodnju.
I ovu i temu Inseminacija naći ćeš na podforumu Problemi sa zatrudnjenjem.


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Narodnjaci :-)


slusate li narodnjake ???

da (59%)

ne (41%)


Broj svih glasova: 156

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *