|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 61 [62] 63   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginek...
15.4.2014 11:12:55   
tajna2
Drage moje, nova sam na ovom forumu. Vec neko vrijeme citam vase komentare, a sad prvi put da vam se obratim i to sa pitanjem: Ima li neko broj mobitela doktora Godinjaka?
Hvala vam!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.4.2014 13:56:47 >

(odgovor članu elib)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginek...
15.4.2014 20:54:04   
kokouli
Dobrodosla tajna2,pa zamisli da dr.dijeli tako mobitel a pri tome je trazen ko ista ,direktor klinike ,hirurg i strucnjak za neplodnost ....hmm previse .Imas na informacijama nazoves Terme Ilidza i zakazes se privatno kad ti daju termin ,ili na Gak poranis pa ga cekas u pola 8 na portirnici ,pa sta ti vise pase .Sretno.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.4.2014 13:55:04 >

(odgovor članu tajna2)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginek...
16.4.2014 13:40:19   
tajna2
U pravu si, svakako hvala :) !

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.4.2014 13:54:49 >

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
23.5.2014 15:13:03   
Macika87
Trebam na laparaskopiju, imam cistu na jajniku, na moju srecu-vodena je, al na nesrecu povelika je .. Dvoumim se izmedju Godinjaka i Nakasa :) Bila sam privatno kod Masica, on mi je preporucio Nakasa .. Da li koja ima iskustva i sa jedinim ?

(odgovor članu tajna2)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
23.5.2014 15:16:16   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Macika87

Trebam na laparaskopiju, imam cistu na jajniku, na moju srecu-vodena je, al na nesrecu povelika je .. Dvoumim se izmedju Godinjaka i Nakasa :) Bila sam privatno kod Masica, on mi je preporucio Nakasa .. Da li koja ima iskustva i sa jedinim ?



znam i jednog i drugog, prvi je odličan, ali mislim već pomalo ters i star, zanači ovo sam čula onako haman i od njegovih kolega, drugi, bila u bolnici kad je uradio operaciju laparo trudnici 12 nedjelja cista na jajniku, jer je ugrozavala i njen i bebin život, tako da ako već pitaš za savjet, a i ako ti je MAšić rekao Nakaš, onda Nakaš, jer nedavno sam isto tako bila sa prijateljicom kod Mašića, imala je baš problem i on je odmah rekao, to samo od ovih naših može Murtežic uraditi, znači da tačno zna ko je za šta dobar. Sretno.

(odgovor članu Macika87)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
24.5.2014 9:41:29   
kokouli
Godinjak je za laparoskopiju prvak ,zato radije njega biraj ,sto se toga tice nenadmasiv.A Murtezic je sjajan .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
24.5.2014 10:44:08   
maca76
Dr.Godinjak...definitivno..
Radio je meni laparaskopiju prije 11 god....sve pohvale.
Ja sam imala vanmatericnu i lezala sam pet dana u bolnici ,jer sam htjela da mi samo on radi operaciju.Cak je u sali objasnjavao sta je sta i kako se to radi. Prema meni kao svom pacijentu bio je i previse nego pazljiv.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
16.6.2014 22:04:14   
Lilly
Evo da osvjezim temu...Doslo je vrijeme da nakon duze pauze ponovo krenem kod dr. Godinjaka. Moze li mi neko reci kakva je sad procedura, jesu li guzve, ceka li se kao prije satima na dr.? Da li se opet mora kao prije po otvaranju kartona, iako ja imam nalaze hormona itd, raditi sve ispocetka i da li je jos aktuelna ona uplata od 130km na startu ( koliko se sjecam)? Placa li se UZ 10km?

Samo da napomenem da je moje lijecenje na Kosevu, staroj klinici ster., bilo uspjesno i zato zelim sad na Jezero u nove pobjedeuser posted image


< Poruku je uredio Lilly -- 16.6.2014 22:13:19 >


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu maca76)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
16.6.2014 22:11:51   
Lilly
Interesuje me jos da li na Termama imaju jos neke usluge osim UZ i papa testa kao npr. konsultacije i sl. i koja je cijena? Da li su tamo guzve?


Unaprijed hvala na odgovoru!



_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
18.6.2014 12:40:59   
kokouli
Drag ,dr.Godinjaka sad tesko nafatati ni za glavu ni za rep od kad je direktor bolnice nema sanse ,uglavnom operise i ne radi na sterilitetu ,sve radi dr.Idrizbegovic .Pokusaj na Termama ,koliko znam dole radi samo UZ I Papa i mozes popricati s njim ,za dalje ne znam .Meni je dao terapiju o kojoj dr.Idrizbegovic ne zna nista ni za sta sluzi ,tako da ga sad moram ganjati po Termama .Uzas.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
18.6.2014 18:53:28   
Lilly
Kokouli, hvala puno za odgovor!user posted image ... Sad imam malo uvida kako je tamo...
Ni sama ne znam sta bi!? Sjecam se Idrizbegovica dok se obucavao kod Godinjaka, malo je nervozan i priprost. Licno sam cula psovke iz njegovih usta dok sam boravila u bolnici a jednom je nesto rekao na racun dr. Godinjaka pa mi se to niej svidjelo. ZAto ne bih kod njega. Smatram da nije neka velika razlika kod Idrizbegovia i ovih drugih doktora. Mene jer moja doktorica iz Doma zdravlja poslala Godinjaku sam zato sto mi ona poslije god. ne moze pomoci. Otvoreno, ne zna. Gleda u nalaze i nista. KAze moze mi dati th.ali sve je to kratkorocno rjesnje, s toga me salje Godinjaku a i da me ne zavalaci vise. Dodje mi da dignem ruke od svega jer dosta mi je tih obicnih doktora. DA idem privat mogu sebi priustiti 2-3 puta ali vise, hm...Prije sam sse dugo lijecila, 7g i na kraju zatrudnila uz klomifen, ne iz prvog nego iz ko na kojeg pokusaja a insem. su bile bezuspjesne :(...user posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
19.6.2014 9:08:53   
kokouli
Mislim da si pomijesala Muminbasica i Idrizbegovica ,ovaj drugi je super .user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
19.6.2014 21:34:52   
Lilly
Nisam draga, znam dobro Muminbasica. I on je jedno vrijeme mjenjao Godinjaka, znaci bio je na sterilitetu tako da sam ga dobro upamtila. RAdio mi je i inseminaciju. U trudnoci sam iskoristila priliku da ga pitam je li djevojocica ili djecak kako kazu drugi (Godinjak to nikad nije otkrivao)a on kaze da je 100% curica i pokazao mi zenske organe, bubrege itd. Par dana poslije ja sam rodila djecakauser posted image ...A Muminbasic je obrazli, voli puno pricati i razglabati koliko se sjecam user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
20.6.2014 9:53:01   
Aleah
Pozdrav!
Zanima me da li dr. Godinjak prima parove koji vec imaju djecu, ili se iskljucivo bavi pacijentima sa primarnom neplodnoscu? Ja sam nekada bila njegova pacijentica, i u to vrijeme se na klinici pricalo da se on navodno "ne bakce" sa onima koji vec imaju djecu:\ Ovo su naravno rekla-kazale price, pa me zanima ima li ikakve istine u ovome?
Hvala unaprijed!

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
20.6.2014 12:45:13   
Lilly
Naravno da lijeci i takve parove sa sekundarim steriletetom.Upoznala sam neke na klinici. Jedan slucaj znam da je 100% uspio. Znam jednu koja hoce ici da se bori za trece jer ne moze drugacije zatrudniti osim uz lijecnicku pomoc. Doktorica jos kaze zasto da ne, to je njeno pravo i zelja pa je salje Godinjaku a sekundarni ster. se lijeci na klinici kao i primarni...

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
21.6.2014 14:35:55   
Aleah
Hvala Lilly, srce si :*
Ma to je naravno jedino i logicno, ali ono..,covjek se svega naslusa gore po hodnicimauser posted image .
Kakva je sadq procedura? Jel dovoljno da uzmem uputnicu od porodicnog i da se gore javim sa njom, da ga cekam? A mozda odem i privatno, ali od onog perioda kada sam ja isla kod njga, lakse ga je bilo gore uganjati nego u Termama..,gore dodjem u osam i cekam dok ga ne docekam, a obicno bi dosao na kraju svaki put, a ne sjecam se da je ikog odbio kada bi vec dosao ..user posted image

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
22.6.2014 20:26:25   
Lilly
Aleah, najbolje je ako mozes da odes privatno i dogovoris sa njim sta i kako dalje. Meni je dr. dala uputnicu i uputila me na Jezero ali mi je savjetovala da mi je lakse otici njemu privatno kako bih ga posjetila na moje prijasnje lijecenje kod njega. S obzirom da mi je radio laparo., stimulacije, insem. itd. i s obzirom da sam ja poseban slucaj. Inace na klinici je malo teze doci tek tako i htjeti se tu lijeciti. Znam prvi put kad sam ih kontaktirala bilo je odgadjanja i stotine pitanja pa neko cekanje do sept. a ono nije jos ni januar, kada oni primaju nove parove. Znam da sam tada nekako preko stele dosla do God., razgovarala sa njim( tada nije ima privatnu ordinaciju) a on me je samo odveo do sestre Izete koja je sad nazalost u penziju i tako je bez cekanja otpocelo moje lijecenje koje je hvala Bogu usjesno zavrsilo. Sad zelim jos jednuuser posted image pa i ja razmisljam sta bih i sta mi se vise isplati, ici na kliniku sa uputnicom( nadam se da su sacuvali moj kartonuser posted image ), ili da idem privatno. S obzirom da mi se blizi kraj ciklusa(nema smisla raditi UZ) a i blizi se mubarek mjesec, mislim da cu ipak sacekati do sept, pa onda da krenem dalje!

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
22.6.2014 20:32:32   
Lilly
A ja dok sam se lijecila na klinici, znala sam doci prije 8h i cekati do kraj radnog vremena, tj. do 16h. Sve se zene razidju ali ja i jos jedna zenica ostanemo jer on obicno kad kaze da ce se vratiti i vrati se u svoj kabinet pa makar to i trajalo. Znala sam doci kuci i pred ocima mi one sah podne crnobijele kockeuser posted image .Zaista, moje dugo cekanje danima se isplatilo ;)...

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekoloko...
22.6.2014 20:39:06   
Lilly
Samo da kazem da i ova zena sto je sa mnom cekala da je i ona zatrudnilauser posted image ...Obicno ako bi God. imao taj dan hitne intervencije i predavanje na fax-u, druge zene se vrate kuci i obavezama pa onda pokusaju drugi dan ali nas dvije kad dodjemo onda i predanimo ;)...Ali zaista je tako bilo da kad dr. kaze da ce se vratiti da odrzi rijec...user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.10.2014 15:15:46   
zejsan2014
Pozz za sve zenice.Mene naime interesuje kakav je Godinjak sto se tice oprecija.Kolegici mi je predlozena oprecija grlica maternice pa me ineresuje da li mu se daju pare ili nako neki prigodan poklon. Negdje sam nacula da ne prima mito?

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.10.2014 17:41:49   
kokouli
Ne prima mito ,nemoj da se neko nasali s tim ,nista od operavcije ne bi bilo .Covjek je izuzetno posten i predan poslu ,a hirurg vrhunski ,najbolji .

(odgovor članu zejsan2014)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.10.2014 17:44:09   
kokouli

IZVORNA PORUKA: zejsan2014

Pozz za sve zenice.Mene naime interesuje kakav je Godinjak sto se tice oprecija.Kolegici mi je predlozena oprecija grlica maternice pa me ineresuje da li mu se daju pare ili nako neki prigodan poklon. Negdje sam nacula da ne prima mito?

Ljudi se polomise apelujuci protiv mita ,mislim ,dvojako se ova poruka moze procitati .Ja sam njegov pacijant 6 godina i stojim iza ovoga sto sam napisala ,dakle NE PRIMA MITO ,I NIKAD NIJE PRIMAO .To ce ti potvrditi svi njegovi pacijenti .

(odgovor članu zejsan2014)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
21.10.2014 9:38:02   
idana_85
Kakouli, ja sam to prenijela svojim prijateljima, gospodja se operisala i radila propuhivanje. Kasnije mi njen suprug kaze da su oni ipak ponudili i da je on uzeo :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
21.10.2014 15:27:35   
aminaKZ
Pozdrav dame

Prvo da vam se zahvalim, mnogo informacija sam ovdje pronašla.
A drugo, da vas pitam, trebam operisati cistu kod dr Godinjaka, došli smo do faze kad sam uradila nalaz interniste i
dr uzeo broj da me nazove za termin operacije, ali ne zove, otišla sam još jednom i ponovo uzeo broj ali ne zove.
Na koji ste način došle do termina, ako je neko nedavno operisan?

Hvala unaprijed

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: Liječenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
22.10.2014 11:35:27   
kokouli
IZVORNA PORUKA: idana_85

Kakouli, ja sam to prenijela svojim prijateljima, gospodja se operisala i radila propuhivanje. Kasnije mi njen suprug kaze da su oni ipak ponudili i da je on uzeo :(

Ja ne vjerejem u to ,oprosti mi Idana .Ja stvarno nisam nikakv glasnogovornik dr.Godinjaka ,cak nisam ni uspjela uz njegovu svu strucnost ostati trudna ,ali ne bih govorila ono sto nije .Nisam nikad ponudila mito niti bih .Knjizicu imam osiguranje placam ,covjek prima platu ,pa bujrum ,to je to.

< Poruku je uredio kokouli -- 22.10.2014 11:38:36 >

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 61 [62] 63   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 61 [62] 63   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *