|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.9.2008 17:42:42   
maaaaja
Hvala  puuuno  na  podršci  vjeruj  mi  baš  znači:))

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.9.2008 20:15:45   
palma
Hvala ti memsi. I ne znaš me a pomogla bi mi, svaka čast...ja sam bila kod njega i on mi rekao da uradim te briseve i hormonalni status, ja ga pitala hoću li raditi kod njega ili u Zenici, on mi je rekao da mogu u Zenici...samo što mi briseve neće da rade dok doktor ne navede koji sve trebaju...pa sam htjela otiči kod njega da mi to napiše ponovo i da mu ponesem ove hormone, i papu, pošto mi je rekao da dođem na UZV jer nisam imala menstruaciju 3 mjeseca...a kada sam bila prvi put nije mi radio UZV... a imam kao nekakvu vezu, pa ako šta bude trebalo javit ću se i tebi...hvala puno

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.9.2008 20:42:59   
memsi
u redu,samo se javi puno pozdrava za sve


(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2008 0:01:19   
sabas
djevojke molim savjet vodimo se kod dr godinjaka i vrijeme je da mm ponovi nalaz spermiograma obzirom da je u pitanju vrijeme da se potvrdi knjizica pa kod dr opste prakse po uputnicu pa aptiniranje dogovor sa radom to traje
kada smo poceli pretrage na kosevu dobili smo ptnicu da sve nalaze izvadimo i nismo iskoristili za spermiogram jer je bio tada frsak nalaz
pitanje je da li vrijedi ta uputnica od maja usput koja se nalazi kod njih ili moramo sve ponovo

unaprijed hvala na odgovoru
puse

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2008 11:48:38   
Lilly
Sto se uputnica tica, obicno pise na njima da vaze mjesec dana. Ja sam imala jednom uputnicu za UZ a koja je bila kod mene 2-3mj. Kada sam otisla na Kosevo, rekli su mi da moram platiti pregled ili donijeti novu, sto sam i uradila. Isto tako sam imala uputnicu za laparaskopiju ali dok sam uradila sve pretrage proslo je vremena pa sam morala uzeti dr. uputnicu. Ako te salje na MRI, gdje se obicno dugo ceka, tada uputnice vaze jer gledaju datum kada se zakazao termin...

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2008 11:51:55   
Lilly
Ako imas vec uputnicu za spermiogram u kartonu, mozda samo da nazoves i pitas da li mozes dalje sa njom ili ti treba nova, da sebi skratis put

< Poruku je uredio Lilly -- 14.10.2008 11:52:32 >

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.10.2008 15:15:30   
proljeće
Sabas,samo da ti kažem da uptnica ne vrijedi jer sam imala sličnu situaciju i saznala da do prošle godine su uzimali mjesec dana staru uputnicu a sada samo petnest tako su barem meni rekli i ja sam morala po drugu .
Mislim da ne vrijedi riskirati.
Pozdrav za sve, ja sam naručena 30 na laparoskopiju i histeroskopiju,kod dr.Godinjaka,mnogo su mi pomogla vaša iskutva i hvala vam na tome.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.10.2008 13:53:29   
Puslica
CAO svima ,nova sam i neznam gdje bih prvo pogledala jer imam problem za ostati trudnauser posted image .ukratko nikad mi ciklusi nisu bili redovni tek su mi sad ustanovljeni policisticni jajnici,u braku sam 14 mjeseci,a vec 4 mjesaca sam na folikulometriji i nista.kod dr.godinjaka sam otisla dva puta i to slucajno(lijecim se privatno i u toku ispitivanja moj dr.me poslao na endokrinu za stitnjacu,pankreas i td. pa me je jedna dr. za stitnjacu uputila kod Godinjaka,koji je potvrdio dg.pco.i tada mi prepisao neke tabl.da dobijem)kad sam s tim nalazima otisla dr.koji me vodi rekao mi je da to sto  mi je prepisao Godinjak nije primarna th.ja sam nastavila da se lijecim kod privatnika to je poliklinika "Bioritam"u Lukavici,dr.Željko Pavlović.veliki je strucnjak.a ja cu mozda probati i kod Godinjaka otici(treba sve probati)kazu svi da je veliki strucnjak..mada mi se gadi i uci u onu cekaonicu,a i on me nervira sto je onako nekomunikativan i otresit..

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.10.2008 17:26:11   
palma
Da li je nekome od vas doktor Godinjak napisao da uradi rezistenciju na inzulin meni je to rekao ali to ne rade ni gore na Koševu niti bilo gdje privatno pa ja ne znam šta da radim...

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.10.2008 7:48:21   
proljeće
Palma,ja sam ti to radila i radi se na Koševu gore sam već dvije godine i pijem siofor i berlition  propisan nakon što sam uradila pretrage,ali prvo moraš ići kod endokrinologa da mu kažeš da te je poslao dr.Godinjak i onda će te on uzeti u proceduru i uraditi sve što je potrebno,ovo sam ti smješala ali me pitaj sve  pojedinačno što te zanima jer sam sve to prošla.

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
16.10.2008 10:01:44   
Puslica
I ja sam radila rezistenciju na inzulin na Kosevu na DiP-u ,Nuklearna medicina.nalaz mi je bio ok.al mi ke gin ukljucio Metformin-Gluformin jer se u slucajevima pco pokazao dobar ali mu mehanizam djelovanja nije razjasnjen al svugdje u svijetu se upotrebljava,th.mi je bila 2 puta po jedna od prve sam imala mucninu i diareju(proljev)pa mi je smanjio na 2 puta po pola,i sad ih koristim bez problema,kazu da se ogladni od njih a ja eto za divno cudo nisamuser posted image .mislim da su imale efekta kod mene jer sam nakon katastrofalnih prognoza na folikulometriji prosli mj. ovaj dobila bez provociranja...

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.10.2008 21:47:49   
sabas
djevojke hvala ja sam se izgleda pogresno izrazila, ja sam uplatila a sto je izgleda najbitnije tako da sam sestru zamolila da mi da broj uplatnice i s brojem moze bez problema jer nismo iskoristili tada

jos jedno pitanjce ja sam porucena 30.10 kod dr godinjaka i vidjela sam da je jedna nasa forumasica porucen taj dan za operaciju znale u koje vrijem se operacije jer sam se neki dan nacekala od pola osam do dva sata, a taj 30 na poslu mi je vise nego vazan a odlazak kod dr je je takodje veoma veoma vazan
puno pusa mojic curicama

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.10.2008 7:41:26   
proljeće
Sabas,ja sam naručena za operaciju 30.10 ali ti definitivno nemogu reći kada je jer to niko nezna ,eto žao mi je jer znam kakav je to osjećaj čekati tako dugo a na poslu frka.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.10.2008 9:22:52   
budućamama
Evo ja sam prošla laparo kod prof Godinjaka 8.10. i nisam znala kad mi je zakazana operacija. U principu, niko ne zna kad mu je zakazana operacija (ona se obično desi na zakazani dan do 12 sati).
oja je preporuka otići na zakazani termin kod profesora i zamoliti sestre da te prime što prije i objasniti svoje razloge. Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu proljeće)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.10.2008 22:39:56   
sabas
djevojke hvala na odgovorima buducamama nadam se da si se oporavila od operacije i da ce biti uskoro rezultata akbuser posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
8.11.2008 18:26:47   
palma
Je li neko od vas išao kod Godinjaka na Ilidžu, privatno, kakva je situacija?????

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.11.2008 15:24:33   
Mella11
Drage moje forumašice,imate li broj telefona klinike za sterilitet na Koševo, jer sam naručena za slijedeći mjesec ,pa da potvrdim tačno koji dan treba da dođem?
Ja na svoj red čekam od februara i kad su mi rekli da dođem u decembru ja sam ko budala u suzama istrčala sa odjeljenja i nisam uzela broj.
Ako neko ima neka mi pošalje na PP ili ovako!
Unaprijd hvala!

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.11.2008 15:26:05   
budućamama
Telefon ti je 250-276 i javiće ti se sestre na Sterilitetu. Najviše vole kad zoveš od 12-13 sati jer im je tad manja frka tamo.
Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Mella11)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.11.2008 15:39:38   
Mella11
user posted image user posted image user posted image user posted image

Puno ti hvala!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.11.2008 15:45:03   
budućamama
Nikakav problem, zato smo tu user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Mella11)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.11.2008 13:37:13   
Lilly
Ja sam danas nazvala da zakazem termin za pocetak decembra jer prije ne mogu posto cekam rezultate stitne...Obicno kada se zakazuje termin ceka se 2-3 sedmice, nekada i manje-vise jer zavisi sta je u pitanju od pretraga. Medutim, rekli su mi da nazovem ponovo u decembru kad vec dobijem nalaz stitne pa me strah da me onda ne odloze za januar. Zato sam i nazvala na vrijeme ali eto nista od termina. Stalno neko cekanje...Za stitnu cekas uvijek 3mj.+3mj.UZstitne, za MRI 3mj.,za kontrolu kod ginekologa 2mj...uhuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.11.2008 13:42:16   
Mella11
Draga moja ,ja sam u februaru otišla na kliniku i naručili su me tek za decembar.
To je 10. mjeseci čekanja.Još mi sestra kaže ko zna možda do tada ostanete trudni!user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.11.2008 14:10:31   
Lilly
Ma znam da se na pocetku dugo ceka dok ti ne otvore karton ali onda bi trebalo da ide malo brze. Ja sam godinu (od otvaranja kartona) samo na pretragama pa jedva cekam da pocnem sa nekom stimulacijom, postupkom i sl. Ali sam s druge strane, uprkos cekanju, presretna sto sam uopste na Kosevu kod dr. Godinjaka pa me to tjesiuser posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Mella11)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.11.2008 14:25:14   
budućamama
Lily, obično naručivanje ide brže odosno prije te naruče kad odeš tamo. Mene su naručivali za 15 dana. Pokušali su jednom da me naruče za mjesec dana, ali sam ja zakukala, te dobiću do tada, te ovo, te ono... Na kraju su me naručili za 10-tak dana. Pa pokušajte...
A ni ja još nisam dobila nikakvu stimulaciju. Nakon prve kontrole nakon laparo mi je rekao da se javim za 2-3 mjeseca, dakle iza Nove godine. Nadam se da ćemo mu uskoro sve otići trbušaste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.11.2008 15:49:38   
Lilly
hehe...nista dok se ne zakukauser posted image ...Ali ne mogu reci, kada sam trebala na pripremu radi inseminacije tada nisu dozvolili da mi ciklus prode nego me ubacili prije posto se sa stimulacijom pocinje 3-5dc, i tada sam cekala samo 7 dana prateci kalendar ciklusa. Medutim, zbog vrijednosti TSH inseminacija je odgodena dok se vrijednosti ne stabilizuju. Mislim da je dr. Godinjak dosta korektan jer ne dopusta da se ulazi u postupak ako sve nije kako treba, sto je sigurno sigurno. Zasto se upostati u nesto ako unaprijed znas da nije sigurno da ce uspijeti radi te i te prepreke. Mozda je to sitnica ali ipak moze stvarati probleme ...user posted image user posted image user posted image za dr. Godinjaka!user posted image

< Poruku je uredio Lilly -- 12.11.2008 15:50:50 >


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *