|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:34:35   
noaa
Hanady ja mislim da je fb djavouser posted image user posted image user posted image a sta ti mislisuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:39:21   
Anoniman
sve se to moze kontrolirati, neki dan je i mene kontaktirao bivsi, ako ga tako mogu nazvati, i to sam se na smrt prepala, jer sam ga se jedva rjesila, i obzirom da sam znala da cu sutnjom odobriti, uzvratila sam poruku kojom mi se vise nije javio, bar ne josuser posted image

P.S. ja sam Anonimna 2

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:40:58   
Anoniman
Ja sam mu rekla da ne želim sa njim ništa i ako mi i dalje bude pisao da cu ga blokirat al to njega ne zanima.A meni ga je puna kapa čak sam mislila i mužu reć a strah me njegove reakcije.

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:44:52   
Hanady RR
eno odmah dvije anonimne...baš bi me čudilo da je jednauser posted image user posted image user posted image user posted image

ama ako nećete porbleme u kući a sumnjate da bi ih mogle imati...pa skinite sebe sa FB...nije vam fb hljeb u rukama pa da se razmišljate šta bi kako bi. Jednostavno zar ne.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:46:45   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

eno odmah dvije anonimne...baš bi me čudilo da je jednauser posted image user posted image user posted image user posted image

ama ako nećete porbleme u kući a sumnjate da bi ih mogle imati...pa skinite sebe sa FB...nije vam fb hljeb u rukama pa da se razmišljate šta bi kako bi. Jednostavno zar ne.


Joj Hanady, ti si kraljica, kad ga kazes bas ga kazes

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:47:34   
Anoniman
Ja bi što se mene tiče ukinula profil a imam dosta rodbine koji žive u Australiji pa nam je to jedina veza

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:50:42   
noaa
Reci da ces mu zeni proslijediti poruke pa vidi jel toliki muuser posted image (ovo je ruzna rijec)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:51:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja bi što se mene tiče ukinula profil a imam dosta rodbine koji žive u Australiji pa nam je to jedina veza

pa otvori novi porfil sa nicom i pozovi ponovo tu rodbinu. kad im šalješ poziv naznači da si to ti i da ti onaj porfil nešto nije ok. Na fb možeš imati 100 profila ko ti brani.
mislim sve su ovo varijante za očuvanje braka zar ne. u krajnjoj liniji ma nije me briga ni za familiju u asutraliji ako nesmijem mužu da kažem da mi se bivši javio na fb. Mene vala bivši može da salijeće danima al ja i mm se zajedno sa njim šprdamo da izvineš. valjda mi brak nema klimave noge, šta ću.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:51:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Reci da ces mu zeni proslijediti poruke pa vidi jel toliki muuser posted image (ovo je ruzna rijec)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

halo paparazo team...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: šta mislite
27.4.2010 0:52:45   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam mu rekla da ne želim sa njim ništa i ako mi i dalje bude pisao da cu ga blokirat al to njega ne zanima.A meni ga je puna kapa čak sam mislila i mužu reć a strah me njegove reakcije.


pa blokiraj ga onda.... sta te briga sta on misli jel ga briga ili nije.... blokiraj ga i nema vise poruka od njega.... a ako te ovako bude maltletiro kad dodje - tipa presreto te, pratio i smaro onda sa TM-om i u policiju.... pa za sve ima dermana


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:52:45   
Lalana
Da, anoniman i ja cuvam FB cisto zbog prijatelja sa kojima nemam namjeru razglabati na Msn svaki dan, a i zbog rodbine, a FB je bas kao i internet mac sa dvije ostrice, ili poredjenje koje je najbolje, da je to kao noz, ako ga koristis za npr. rezanje voca, pomoc u kuhinji-KORISNO JE, ako ga koristis da ubijes nekoga- UBITACNO je.
Tako da ako naidje neka nezgodna situacija, u startu je prekinuti na sve raspolozive nacine i nema frke.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:53:08   
Hanady RR
E da i baš me zanima kako si komunicirala sa tom familijom kad nije bilo fb-a il su baš svi otišli tamo onoga dana kad se fb pojavio.
pa ja sa familijom putem msn-a komuniciram a slike im šaljem meilom.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:53:45   
noaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noaa

Reci da ces mu zeni proslijediti poruke pa vidi jel toliki muuser posted image (ovo je ruzna rijec)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

halo paparazo team...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ha ya svi se oni boje zena a vamo face glumeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:57:06   
Anoniman
Ma nije ni meni brak klimav mi smo već 7godina u braku a on je non stop na putu i on zna koliko mi fali i sve a nebi željela da zna pošto nikad nije tu.A najprije da ću izbrisat profil i napravit drugi.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:58:00   
zeze
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

eno odmah dvije anonimne...baš bi me čudilo da je jednauser posted image user posted image user posted image user posted image

ama ako nećete porbleme u kući a sumnjate da bi ih mogle imati...pa skinite sebe sa FB...nije vam fb hljeb u rukama pa da se razmišljate šta bi kako bi. Jednostavno zar ne.


e stvarno se moram javit,
Hanady kraljica si brata mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ev kad sam vec tu,nesto na temu..
kod mene je bilo, duga veza,vidjali se tajno i puklo tajno user posted image user posted image

i nezalim nimalo, jer moj muzek je upravo ono sto mi treba i volim ga puno zbog onog sto jeste, zbog toga sto me zagrli i poljubi bez razloga, zbog hiljadu razloga, a jos vise ga volim kad pospremi iza sebe user posted image user posted image

stara ljubav bila i prosla user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 0:58:48   
Visnja RR
izbrises ga, blokiras i rjesen problem...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 1:00:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

kaE da i baš me zanima kako si komunicirala sa tom familijom d nije bilo fb-a il su baš svi otišli tamo onoga dana kad se fb pojavio.
pa ja sa familijom putem msn-a komuniciram a slike im šaljem meilom.

Hanady vjeruješ li oni su od malih nogu tamo u svojih 50 godina otkako su otselili samo jedanput došli vamo a telefonom se čuli jednom godišnje pošto je ta opcija skupa.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 1:04:02   
Visnja RR
imas Skype... sve dzaba a mozete se i gledati i pricati

(malo si cudno postirala pa ti ne mogu pravilno citirati)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 1:09:59   
Anoniman
Preko skajpa nemožemo

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 1:11:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

kaE da i baš me zanima kako si komunicirala sa tom familijom d nije bilo fb-a il su baš svi otišli tamo onoga dana kad se fb pojavio.
pa ja sa familijom putem msn-a komuniciram a slike im šaljem meilom.

Hanady vjeruješ li oni su od malih nogu tamo u svojih 50 godina otkako su otselili samo jedanput došli vamo a telefonom se čuli jednom godišnje pošto je ta opcija skupa.

vjerujem....
i znam da je skupo telefonom i da slabo dolaze...al vala meni takva familija i nije neka čuj za 50 godina 1 došli...a sad nam fb koji ti može ugroziti povjerenj sa mužem presudan zbog njih.
al nije ni bitno...
kažite  muževima da su se javili...pa nek im oni koju pametnu napišu.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 1:13:21   
moja barbika
Anonimna 1ili2 svejedno je,ako zelis da imas hajra u kuci zaboravi na fb to je skroz bezveze.Ali ako si bas toliki ljubitelj fb-a i ako zelis da imas kontat sa porodicom nemoj ici na taj profil koji trenutno imas nego sebi napravi drugi profil i i javi se samo onima kkome ti zelis.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 9:21:52   
zeze
IZVORNA PORUKA: moja barbika

Anonimna 1ili2 svejedno je,ako zelis da imas hajra u kuci zaboravi na fb to je skroz bezveze.Ali ako si bas toliki ljubitelj fb-a i ako zelis da imas kontat sa porodicom nemoj ici na taj profil koji trenutno imas nego sebi napravi drugi profil i i javi se samo onima kkome ti zelis.


na fb postoji opcija moja privatnost, i draga anonimna svoj profil na fb mozes u potpunosti zastiti kao da ne postojis na fb. rodbinu stavi u jednu posebnu grupu i za njih budi online, a za sve ostale offline.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 11:44:04   
Tidzi
Meni se jednom na FB javio bivsi i ja sam ga odmah blokirala. Iako imam svoju opciju privatnost, on je vidio da sam pisala sa njegovom rodicom kod nje na profilu i tako me pokusao dodati za prijatelja. Tako da sam ga odmah blokirala. Zasto da me zbog gluposti boli glava? A i kog vraga mi treba bivsi na FB?
A tebi je Anonimna, najbolje da napravis novi profil ili jednostavno taj preuredi. Idi na opciju privatnosti, izbrisi sve osobe koje ne zelis za prijatelje i blokiraj ih, tako da nema sanse da komuniciras sa osobama s kojim ne zelis. I ako se bivsi javi i s nekog drugog profila, blokiraj i mirna Bosna. Zasto sebi da pravis problem? S tim da ti je muz, kako kazes stalno na putu, dovoljno je da neko od prijatelja vidi da ti je bivsi na profilu i prenese tvom muz, eto ti problema. A to ti ne treba bez veze! Narod je narod i od muhe uvijek naprave medu!


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 11:46:33   
Anoniman
Upravo sam to i učinila sve sam prijatelje blokirala preko kojih bi on mogao doći do mene i zaštitila svoju privatnost

(odgovor članu Tidzi)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 12:04:08   
milenium
kolko sam ja shvatila on njoj nije prijatelj na fb pa ga ne može blokirat.
tidži neće njega nitko vidjeti jer se njega ne može vidjeti na njenom profilu(nisu prijatelji)poruku ti može poslat i netko tko ti nije među prijateljima.
ali ja bi njemu jasno i glasno rekla da mi više ne piše ili jednostavno bi mu napisala ''OTKAČI''user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *