|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 12:09:34   
zeze
IZVORNA PORUKA: milenium

kolko sam ja shvatila on njoj nije prijatelj na fb pa ga ne može blokirat.
tidži neće njega nitko vidjeti jer se njega ne može vidjeti na njenom profilu(nisu prijatelji)poruku ti može poslat i netko tko ti nije među prijateljima.
ali ja bi njemu jasno i glasno rekla da mi više ne piše ili jednostavno bi mu napisala ''OTKAČI''user posted image


al moze postavit da joj poruku mogu poslat samo prijatelji.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 12:16:01   
milenium
e to ne znam,nisam odavno na fb.
ali mislim da ti se može na profili namjestiti da ona opcija ''pošalji poruku''ne piše nikako za nepoznate ljude tj one koji ti nisu prijatelji.tako da se ti ne moraš krit ni ništa,on i dalje vidi da si tu a poruke ti ne može poslat.uh izjest će ga touser posted image user posted image

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 12:18:53   
zeze
IZVORNA PORUKA: milenium

e to ne znam,nisam odavno na fb.
ali mislim da ti se može na profili namjestiti da ona opcija ''pošalji poruku''ne piše nikako za nepoznate ljude tj one koji ti nisu prijatelji.tako da se ti ne moraš krit ni ništa,on i dalje vidi da si tu a poruke ti ne može poslat.uh izjest će ga touser posted image user posted image


e bas to, na privatnosti.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 12:26:25   
Anoniman
Ja sam njemu na fin način govorila da me se kani i da ja imam obitelj i da neću da imam veze sa njim i da mi nepiše više.

(odgovor članu zeze)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 12:44:26   
zeze
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam njemu na fin način govorila da me se kani i da ja imam obitelj i da neću da imam veze sa njim i da mi nepiše više.


tebi ocito neko hoce da napravi problem u braku!
e pa ja bih na prvu poruku rekla mm, a njemu ne bih uopste odgovarala, trebala si odmah podesit privatnost, zastit profil na maximum, pa nek salje onda do mile volje ako mu uspije, a zajednicke prijatelje blokirat.


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 13:38:57   
Tidzi
Slazem se s curama. Probaj podesiti da ti poruke mogu slati samo prijatelji, a nikako neko ko nije na tvom popisu prijatelja. Ako ti pise, probaj ne odgovarati, jednostavno izbrisi poruku, ignoriraj ga, a ako i dalje nastavi da ti pise, ja bih rekla muzu--razgovarala bih s njim o tome. Ili probaj napraviti novi profil i odmah podesi sve sigurnosti o privatnosti, dodaj samo za prijatelje koga ti hoces i gotovo. I nemoj na profil postavljati svoju sliku, jer se ta slika uvijek vidi. A kada te bude ponovo trazi, ima dosta ljudi sa istim imenom i prezimenom, ako ne vidi tvoju sliku, teze te moze naci. Jer ja kad trazim neku osobu sa takvim imenom i prezimenom dodje jos najmanje nekoliko osoba, tako da ako nije postavio na profil sliku, ja ga i ne dodajem.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 16:17:05   
Latinka
Anonimna, reci mu nek se tornja, a ne na fin način. Čim zna da imaš porodicu i on ima svoju porodicu i šalje ti mail takvog sadržaja, mogla si shvatiti da samo hoće da ti zagorča život. Ne bi se on tebi smio ni javiti da te sretne negdje, jer mi po svemu izgleda velika kukavica, ne brini

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 16:40:00   
Anoniman
Ma meni se čini da njega ne zanima šta ja pričam on goni po svom

(odgovor članu Latinka)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 20:31:43   
Husic10
Ma ja mu ne bi govorila da me ne kontaktira jer on je ocigledno hajvan neki cim ima zenu i djecu a napastuje bivsu koja zivi ko zna koliko daleko od njega...
Duso on tebe zajebaje i hoce da ti napravio problem u braku, jer vjeruj da ima takvih "pogani "od ljudi...a ti padas na to jer si mu odgovorila makar to ne pisi mi vise...

A ti da si pametna ukinula bi FB i kontaktirala sa famelijom preko MSN-a , mozete pisati, slati slike, i cak se i vidjeti preko web kamere...sta je to tako posebno na FB-u. No ja mislim da ti se svidja ta njegova paznja koja te moze kostati...

Ja bi ovako:
Ukinula FB skroz ili napravila novi profil sa nick-om i obavjestila fameliju da sam to ja a prijatelje preko kojih me moze prepoznati bi ito ukinula.
Onda bi te poruke prosljedila njegovoj zeni, i cak je i nazvala i rekla joj da vodi malo racuna sta joj muz radi na FB-U (bez njegovog znanja)....a ne ono reci cu te zeni pa se on fino opravda prije nego joj kazes i niko nikom...
trece kontaktirala bi FB i rekla da me napastuje non stop i oni bi ga ukinuli,pa nek onda izvoli da me kontaktira kreten...

Ne bi mu vise nikad naumpalo...user posted image user posted image



_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 20:38:34   
Husic10
A sto se tice bivsih, ne podsjeca me nista ni na koga ...jer nisam ni imala neku ozbiljnu vezu prije mm.
On je meni sve i prvi i jedini user posted image ....samo da sam i ja njemu user posted image ali sto se tice napastovanja nije ga jos ni jedna...makar da ja znam, a i bolje im je.user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 21:07:11   
tea lana
zivjela blokada,ja svog bivseg blokirala i sad sam rahat,a jos ozenjen i ima dijeteuser posted image user posted image djukac,tek kad sam pocela vezu sa svojim muzem skontah sa kakvom budalom provedoh skoro pa 6 godina

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 21:16:26   
Husic10

IZVORNA PORUKA: tea lana RR

zivjela blokada,ja svog bivseg blokirala i sad sam rahat,a jos ozenjen i ima dijeteuser posted image user posted image djukac,tek kad sam pocela vezu sa svojim muzem skontah sa kakvom budalom provedoh skoro pa 6 godina



user posted image user posted image user posted image Slazem se tea lana....nije to tako tesko zaustaviti kad se hoce...al kad neces i kad pase onda trazis razloge kao sto su kontaktiram sa famelijom, nemogu da napustim FB farmu...lipsace mi zivotinjice sa animal farme user posted image user posted image itd

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 21:16:36   
sarayka
Hahaha meni bivsi poslao poziv za prijateljstvo, ja prihvatila kulturna zena sta ces ? user posted image
Pregledo čoek slike vidio koliko je sati (nismo se vidjeli 100 god) i izbacio me iz prijatelja user posted image user posted image
Da nije smijesno bilo bi tuzno user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 21:22:11   
Husic10

IZVORNA PORUKA: sarayka

Hahaha meni bivsi poslao poziv za prijateljstvo, ja prihvatila kulturna zena sta ces ? user posted image
Pregledo čoek slike vidio koliko je sati (nismo se vidjeli 100 god) i izbacio me iz prijatelja user posted image user posted image
Da nije smijesno bilo bi tuzno user posted image




Il si nam macka i po pa mu zena nije mogla trpjeti i morao te covjek izbaciti..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 21:27:46   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Husic10


IZVORNA PORUKA: sarayka

Hahaha meni bivsi poslao poziv za prijateljstvo, ja prihvatila kulturna zena sta ces ? user posted image
Pregledo čoek slike vidio koliko je sati (nismo se vidjeli 100 god) i izbacio me iz prijatelja user posted image user posted image
Da nije smijesno bilo bi tuzno user posted image




Il si nam macka i po pa mu zena nije mogla trpjeti i morao te covjek izbaciti..user posted image user posted image user posted image


To nije sigurno, bar prvi dio recenice al sta god je bolje je da je tako bilo u svakom slucaju ..opet je pokazao koliki je "mangup" user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 23:36:59   
Anoniman
Zašto bi mi se sviđala njegova pažnja da mi se sviđa nebi pitala vas za savjet,ja se samo želim riješiti tog čovjeka jer mi ga je puna kapa stvarno user posted image

(odgovor članu Husic10)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: STARA LJUBAV
27.4.2010 23:38:21   
vjestica
vrlo jednostavno ga blokiraš

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: STARA LJUBAV
29.4.2010 16:35:50   
Husic10
Nazovi mu zenu i onda joj posalji kopije e-majlova sto ti je slao...mozda mu ukine Facebook user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: STARA LJUBAV
29.4.2010 16:40:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: sarayka

Hahaha meni bivsi poslao poziv za prijateljstvo, ja prihvatila kulturna zena sta ces ? user posted image
Pregledo čoek slike vidio koliko je sati (nismo se vidjeli 100 god) i izbacio me iz prijatelja user posted image user posted image
Da nije smijesno bilo bi tuzno user posted image


legendoooo...kako me nasmijauser posted image user posted image user posted image ..pa zar nije prirodno se se malo promijeniš nakon nekoliko godina, a jest i on glup, izvini na izrazu

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: STARA LJUBAV
29.4.2010 16:42:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja bi što se mene tiče ukinula profil a imam dosta rodbine koji žive u Australiji pa nam je to jedina veza

uzmes i blokiras ga na FB kao i ja svog tako da za mene kao da ne psotoji na fb ni ja za njega nemoze me naci sta god da ukuca nece me naci niti ja njega.
Znaci bez puno price Blokiras i gotvo .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: STARA LJUBAV
29.4.2010 16:48:44   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: zeze

IZVORNA PORUKA: moja barbika

Anonimna 1ili2 svejedno je,ako zelis da imas hajra u kuci zaboravi na fb to je skroz bezveze.Ali ako si bas toliki ljubitelj fb-a i ako zelis da imas kontat sa porodicom nemoj ici na taj profil koji trenutno imas nego sebi napravi drugi profil i i javi se samo onima kkome ti zelis.


na fb postoji opcija moja privatnost, i draga anonimna svoj profil na fb mozes u potpunosti zastiti kao da ne postojis na fb. rodbinu stavi u jednu posebnu grupu i za njih budi online, a za sve ostale offline.


mozes i ovako , bezveze mi kukas ovdje , iams st opcija da izbjegnes kontakt s njim a ti oopet kontaktiras , imam i ja i sve mi bivseg ali da dozvolimo sigurno bi kontaktirali s nama i jos gajili nade.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: STARA LJUBAV
29.4.2010 17:01:59   
sarayka
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: sarayka

Hahaha meni bivsi poslao poziv za prijateljstvo, ja prihvatila kulturna zena sta ces ? user posted image
Pregledo čoek slike vidio koliko je sati (nismo se vidjeli 100 god) i izbacio me iz prijatelja user posted image user posted image
Da nije smijesno bilo bi tuzno user posted image


legendoooo...kako me nasmijauser posted image user posted image user posted image ..pa zar nije prirodno se se malo promijeniš nakon nekoliko godina, a jest i on glup, izvini na izrazu


Acudesa ženo nije to zbog fizičke promjene nego promjene bračnog stanja iz slobodna- u udata još i slike maleneuser posted image Moš mislit šoka njegovog user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: STARA LJUBAV
29.4.2010 17:20:57   
zeze
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: zeze

IZVORNA PORUKA: moja barbika

Anonimna 1ili2 svejedno je,ako zelis da imas hajra u kuci zaboravi na fb to je skroz bezveze.Ali ako si bas toliki ljubitelj fb-a i ako zelis da imas kontat sa porodicom nemoj ici na taj profil koji trenutno imas nego sebi napravi drugi profil i i javi se samo onima kkome ti zelis.


na fb postoji opcija moja privatnost, i draga anonimna svoj profil na fb mozes u potpunosti zastiti kao da ne postojis na fb. rodbinu stavi u jednu posebnu grupu i za njih budi online, a za sve ostale offline.


mozes i ovako , bezveze mi kukas ovdje , iams st opcija da izbjegnes kontakt s njim a ti oopet kontaktiras , imam i ja i sve mi bivseg ali da dozvolimo sigurno bi kontaktirali s nama i jos gajili nade.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: STARA LJUBAV
24.12.2010 23:55:12   
chuci
ona anonimna što će joj prebaciti temu ovdje izgleda gleda previše serija pa zamišlja da je tako i u stvarnom životu. jesil izabrala? jesi.
onda se saberi, i nađi zanimaciju u životu.

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: STARA LJUBAV
25.12.2010 0:07:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: chuci

ona anonimna što će joj prebaciti temu ovdje izgleda gleda previše serija pa zamišlja da je tako i u stvarnom životu. jesil izabrala? jesi.
onda se saberi, i nađi zanimaciju u životu.



pa može čovjek da se pokaje, ljudski je griješiti, budalaština je u greški istrajati user posted image
ako žena ne voli svog muža ne mora da bude s njim....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *