|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STARA LJUBAV
9.4.2011 0:18:28   
Anoniman
tipa nisam videla Bog zna odkad eto recimo 10 god kad on meni jutros poslo poruku na fb  sa kako me nikad nije zaboravio , jos mene seca , da me trazio uvek nije me mogao nac ( iznenadno iz zemlje otisla)   da je patio   a ozenio se naravno al mu bilo tesko user posted image a jes mi kreten ( zamalo ) srce slomio i duuuuuugo sam na njega mislila   i ja kad sam jutros procitala poruku ma zinula nisam mogla verovat  a toliko mi bilo pateticna i odvratna ta poruka  ja pozovem sestru na kafu pustimo pesmu "mustuluk" od H. Dzinovica ismijemo se i  poruku izbrisem i njega blokiram toliko od moje stare ljubaviuser posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 201
   RE: STARA LJUBAV
9.4.2011 0:19:15   
Anoniman
ja ovo ispisah isto ko da vam u zivo ispricah ( sta pomislih , sta uradihuser posted image )

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 202
   RE: STARA LJUBAV
9.4.2011 0:32:33   
Galicia
Evo sta je Djordje Balasevic rekao:
 "Bivši" je valjda najtužnija reč na svetu? Jadni su oni koji se preko nje objašnjavaju.."

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: STARA LJUBAV
9.4.2011 8:43:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: triputmama

tipa nisam videla Bog zna odkad eto recimo 10 god kad on meni jutros poslo poruku na fb  sa kako me nikad nije zaboravio , jos mene seca , da me trazio uvek nije me mogao nac ( iznenadno iz zemlje otisla)   da je patio   a ozenio se naravno al mu bilo tesko user posted image a jes mi kreten ( zamalo ) srce slomio i duuuuuugo sam na njega mislila   i ja kad sam jutros procitala poruku ma zinula nisam mogla verovat  a toliko mi bilo pateticna i odvratna ta poruka  ja pozovem sestru na kafu pustimo pesmu "mustuluk" od H. Dzinovica ismijemo se i  poruku izbrisem i njega blokiram toliko od moje stare ljubaviuser posted image user posted image


user posted image   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 204
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *