|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Shminkerka ili coolerka :)


Ja sam shminkerka:)
  14% (2)
Ja sam coolerka:)
  21% (3)
Ja sam "na sredini"
  50% (7)
Niti jedno od ponuđenog
  14% (2)


Ukupno glasova: 14


(Posljednji glas : 3.9.2010 22:13:54)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 16:57:26   
salmy

IZVORNA PORUKA: Lalana

Ja imam pitanje, zasto mi zene uvijek imamo u glavi da nemamo nista obuci, user posted image

ja jucer zimske stvari pospremila na bolovanje,a ljetne izvadila! kaze meni MM ti sve kukas da nemas nista obuc a vidi svega tu! a pola sam pobacala da sta novo kupim!user posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:25:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ti imaš baš nešto između, pravi sportsko elegantni stiluser posted image user posted image user posted image user posted image

Kad pijemo tu kafu odoh ja OTuser posted image user posted image da se ispricamo bez djecice!

OT: ubit će me Vikiuser posted image ...pa, ja tebe čekam da se javneš

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:33:14   
reallove
ja sam nesto izmedju sportskog i elegantnog...ima dana kada vani izadjem u patikama,farmericama i kratkoj jaknici....jucer sam bila vani i bas sam se "napucala"user posted image uske hlace,visoka potpetica i tunika..(to kako sam malo smrsalauser posted image )...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:37:46   
acudesa
user posted image user posted image user posted image ...super fazon...mršaš od babana?user posted image ...i ja sam pomalo, ali tanko

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:38:39   
w.pooh
Shminkerka user posted image u štiklama bih spavala user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:40:30   
ivana st
I jedno i drugo. Ovisi gdje idem i kako se osjećam. U mom ormaru ima svega, od trenerki do tetkastih kostima, od patika do salonki. Možda sam malo više šminkerica, jer i kad sam sportski obučena volim da je to malo elegantnije, ne volim ništa široko i trampasto.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:44:29   
SdZ
Nesto izmedjuuser posted image user posted image
Npr. patike uopce nemam, ali zato su baletanke moja strast, stikle volim, ali ne za svakodnevnicu, radije za svaki dan obuca sa punom petom, stikle za nocne izlaske ili neke svecanosti.
Odjeca mi je......za svakodnevno nije ni elegancija ni sportsko, zavisi od situacije i jedva primjetna sminka, a kad je neka svecanost ili nocni izlazak onda ide sminka koja treba da se primjetiuser posted image user posted image i elegantna odjecauser posted image user posted image
Sve u svemu, mislim da vise "vucem" na sminkerkuuser posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:44:33   
acudesa
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Shminkerka user posted image u štiklama bih spavala user posted image user posted image

evo je...višnja obratnouser posted image user posted image ....ja od mora cipela samo jedne imam ravneuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:56:07   
Anoniman
ja u stiklama ne bih ni do lifta doslauser posted image user posted image ...sto Visnja rece...i na sopstvenom vjencanju sam u pantolama bila, jest da su bile fensi mejd baj max mara ali opet pantole (tada se zadnja nada moje mame da ce me ikad u haljini vidjet ugasilauser posted image user posted image ) obucem ja haljinicu...ali na moru, uz baletanke ili neke japanke malo vise simi...tu su negdje granice...stikle-hehheheheh...ma nema sanse...cizme s petom-ok, ako je siroka i ne previsoka...hajmo reci da sam napravila male pomake od martinkiuser posted image ...a farmerice...njih imam more...majica moze i potkosulja, ali za farmerice nije mi zao dati ni citavo bogatstvo

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 17:59:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

ja u stiklama ne bih ni do lifta doslauser posted image user posted image ...sto Visnja rece...i na sopstvenom vjencanju sam u pantolama bila, jest da su bile fensi mejd baj max mara ali opet pantole (tada se zadnja nada moje mame da ce me ikad u haljini vidjet ugasilauser posted image user posted image ) obucem ja haljinicu...ali na moru, uz baletanke ili neke japanke malo vise simi...tu su negdje granice...stikle-hehheheheh...ma nema sanse...cizme s petom-ok, ako je siroka i ne previsoka...hajmo reci da sam napravila male pomake od martinkiuser posted image ...a farmerice...njih imam more...majica moze i potkosulja, ali za farmerice nije mi zao dati ni citavo bogatstvo

i ja sve isto ovako user posted image samo sto sam ipak na vjencanju bila u haljinici

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.4.2010 18:00:23 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 18:06:37   
SdZ
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Nesto izmedjuuser posted image user posted image
Npr. patike uopce nemam, ali zato su baletanke moja strast, stikle volim, ali ne za svakodnevnicu, radije za svaki dan obuca sa punom petom, stikle za nocne izlaske ili neke svecanosti.
Odjeca mi je......za svakodnevno nije ni elegancija ni sportsko, zavisi od situacije i jedva primjetna sminka, a kad je neka svecanost ili nocni izlazak onda ide sminka koja treba da se primjetiuser posted image user posted image i elegantna odjecauser posted image user posted image
Sve u svemu, mislim da vise "vucem" na sminkerkuuser posted image



Zaboravih reci, da bez obzira na sve ipak imam martinke, za njima sam plakala dok ih nisam dobilauser posted image user posted image sad vec polako blijedi ta zelja za njima, ali jos ih koristimuser posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 18:11:53   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: w.pooh

Shminkerka user posted image u štiklama bih spavala user posted image user posted image

evo je...višnja obratnouser posted image user posted image ....ja od mora cipela samo jedne imam ravneuser posted image


šta ću kad ih volim user posted image user posted image evo sad kontam od sve obuće 95% su mi štikle i vidjela sam još jedne aBd biće moje user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 18:42:43   
fatimica09
stikle na noge, noge u kola i tetovaza na ledja gola.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 19:44:43   
marny
IZVORNA PORUKA: fatimica09

stikle na noge, noge u kola i tetovaza na ledja gola.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 19:55:23   
larina
kao djevojka uvijek sam bila nasminkana,zategnuta i uvijek stikleuser posted image a sad cesce malo i elegantno i sportski zavisi od situacije samo sto mora uvijek biti usko,nemogu se zamisliti u sirokomuser posted image i uvijek nasminkana,ofarbana u plavo,nebi mogla podnijeti neku drugu boju kose osim plave a probala samuser posted image user posted image jer od 13 godine se farbam i uvijek guga kosa

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
22.4.2010 21:04:00   
Latinka
Eh, i ja sam kao i Dadada: na vjenčanje u hlačama. Suknje i haljine samo ljeti na moru i ponekad, ali skroz ponekad, u šetnju s MM. Štikli i čizama s visokom petom imam, ali ih obujem godišnje, pa sve skupa, negdje 15-tak puta. Volim hlače na peglu, košuljice, farmerke a za rolkama sam luda: čak i ljeti nosim rolke bez rukava, a sve to uz neke fine sandalice bez visoke potpetice. Nekad se znam našaliti da mi je to ostao neki sindrom od rata (moram mu smisliti prikladno ime): neka ja imam na nogama nešto da ipak mogu potrčati ako ustreba user posted image



_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
23.4.2010 10:03:37   
veeseelaa
uvijek štikle, većinom suknje, haljine itd
U ormaru imam odjeću za sve prilike al imam garant 50 suknji i isto toliko haljina, kompleta sako-suknja-pantalone bar 30-40
Elegancija s dozom sexipila je moj stiluser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
23.4.2010 10:08:06   
mama75
Latinka ovo kao da sam ja pisala, he he he. Narocito ovaj dio za rolke. A ponekad mi dodje da postanem ovakva kao vesela, bas mi je to super kad vidim, ali dzaba, treba se takav roditi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
23.4.2010 10:50:45   
Latinka
U pravu si: takva se trebaša roditi. A i meni je super kad vidim da se neko skroz "skocka"user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
23.4.2010 10:57:02   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Da li ste jedno ili drugo? (preuopćen naziv, ali mislim na "napucani" stil ili onaj ležerniji) Kakve ste bile kao djevojke? U čemu se vi najbolje osjećate? Šta volite vidjeti na nekome? (da biste i vi rado imale na sebi, ili, naprotiv: sviđa vam se ali vi to nikada ne biste obukle)


Moze li se biti obadvoje? =)

Ja sam bila veliki sportista a i spicojzla voljela da se napucam minjak stikla od 12 cm :P i tako to heheh... al obadva stila sam furala =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
24.4.2010 0:26:19   
Jasnap.
IZVORNA PORUKA: Dida79

Nikad nisam bila "sminkerka",volim lezerniju odjecu i njoj se osjecam ugodno.Omiljena kombinacija mi je lagane pantalone u kombinaciji sa leprsavom tunikom i ravne cipelice.A primjetila sam da u zadnje vrijeme sve cesce obucem i neku haljinicu,cak sam i prije neki dan sebe pocastila haljinomuser posted image I sad cekam ljepse vrijeme da bi je mogla obuciuser posted image




Potpisujem sve!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
24.4.2010 8:35:21   
honey84
Ranije sminkerka .. i u prodavnicu sam isla sredjena ..
Onda porodjaj ,uzasno zahtijevan beban,kilogrami ... ufff .. nije mi bilo do sredjivanja .. samo malo korektora da prekrijem podocnjake i nekakva trenerka ( gledala sam da bar bude modernauser posted image )

Poslije godinu dana se vratila na posao gdje je dres kod ,suknja, sako i visoke potpetice!
Tada mi se vratio osjecaj za sredjivanje, kilogrami se vratili na prvobitne pa sam izvukla sve sexy stvarcice iz ormara user posted image

(odgovor članu Jasnap.)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
24.4.2010 12:39:51   
Anoniman
Ja sam mjesavina ovog dvoje user posted image pogotov kad ujutro ustanem u 7h a autobus mi 7 i 15 eh tada bude indiferentan stiluser posted image , neuspjeli pokusaj sminkerkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu honey84)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
24.4.2010 23:08:26   
marny
u zadnje vrijeme
-trapke-starke-majica(tunika)-sako
-trapke-tunika-štikle
-fine hlače (dužina,malo ispod koljena)-dokoljenke s uzorkom-cipele na punu petu-majica(tunika)-proljetna jakna

to u zadnje vrijeme nosim i odlično se osjećamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
24.4.2010 23:09:37   
Schecherlemica
Pomalo i jedno i drugo ,a zapravo ni tamo ni 'vamo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *