|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
[Anketa]

Shminkerka ili coolerka :)


Ja sam shminkerka:)
  14% (2)
Ja sam coolerka:)
  21% (3)
Ja sam "na sredini"
  50% (7)
Niti jedno od ponuđenog
  14% (2)


Ukupno glasova: 14


(Posljednji glas : 3.9.2010 22:13:54)
(Glasanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
24.4.2010 23:16:23   
nikita
IZVORNA PORUKA: Schecherlemica

Pomalo i jedno i drugo ,a zapravo ni tamo ni 'vamo...user posted image user posted image user posted image


upravo isto pođoh napisati  user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
4.5.2010 15:28:24   
sara.at
prije trudnoce bila bosa ako nemam visoke pete i elegantno sminkerski obucena a sad kako mi stomak veci i veci pokusavam sminkerski pa neide a ja obucem trenirku i patike user posted image il tuniku i baletanke

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.5.2010 21:18:48   
emocija
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Da li ste jedno ili drugo? (preuopćen naziv, ali mislim na "napucani" stil ili onaj ležerniji) Kakve ste bile kao djevojke? U čemu se vi najbolje osjećate? Šta volite vidjeti na nekome? (da biste i vi rado imale na sebi, ili, naprotiv: sviđa vam se ali vi to nikada ne biste obukle)

Ma kakav napucani stiluser posted image , daleko sam ja od togauser posted image ... Znaci da sam vise coolerka :-)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
11.5.2010 11:16:32   
A Iman
i jedno i drugo user posted image

_____________________________

Idemo dalje....

(odgovor članu emocija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
1.6.2010 20:09:04   
Miau
U 99% slucajeva sminkerka, ali ima dana kad mi se ne da, pa se obucem sportski. Ali bez sminke i nakita (makar nekog sitnog) nema sanse da izadem iz kuce! user posted image

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
2.6.2010 16:58:26   
emma.L
Miau, ja isto bez šminke i nakita ne idem ni do trgovine, ali uvijek je sportski stil, mada često nosim i volim suknje - onda je recimo sportska elegancija. Od vjenčanja nemam ni štikle niti sam ih ikada poslije kupila. Udala se u bijelom odijelu.
Baletanke, patike, hlače (eto, kao trudim se da nisu uvijek farmerke user posted image )...
Ali fakat sam u godinama kad sve češće imam prilike za peticu i neki komplet. Samo što nemam ni peticu ni komplet user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
2.6.2010 19:18:43   
medi87
Ma ja sam šminka zakleta, ali ne bjezim ni od ležernog casual stila, ali i to mora imati neku dozu šminkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
3.6.2010 0:12:28   
rose
coolerka user posted image najvise u farmerkama u necem drugom samo ako posao zahtjeva...sastanci i ostalo user posted image

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
27.6.2010 18:51:21   
Hannica
Mislim da sam coolerka.Jeans,patike,sportske torbe,maice sa raznim natpisima i likovima iz crtica su moja ljubav.Ponekad pozelim da budem elegantna,pokusam neko vrijeme da se ponasam i izgledam tako ali ne ide brate,jednostavno to nisam ja.Svidja mi se na drugima ta elegantna odjeca ali na meni ne.Evo npr.ja nikad nisam obukla cipele sa stiklom u toku dana,meni je to ne zamislivo. Ali kad zatreba znam ja biti i sminka,ljudi ne mogu da me prepoznaju,ali samo u posebnim prilikama,nikad bez razloga.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
27.6.2010 19:24:06   
Anoniman
Do dvadeste godine sam bila metalac i sad sam volim taj zanr ali sam se odavno prestala tako oblaciti, pocela sam zenstvenije da se oblacim... Sta znam zavisi od prilike, jedino ne nosim minjake , imam suknjica haljina, stikle, ima me u svakom stilu...Za svecane prilike se sminkam od do inace maskara, kreon, sjena i to je to.Isprobala sam mnogo boja ali vjerna ostala crnoj boji kose....Bila sam cak i plava, haj reko da vidim kako je biti blentavuser posted image user posted image ...
Malo sale nije na odmetuser posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 13:38:54   
Penelopa
ja volim šminku, ali blagu, prirodne nijanse
uvijek pomalo stavim nečega na sebe

_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 13:44:29   
rose 87
zavisi od raspolozenja pomalo i jedno i drugo,u ormaru mi ima svega pa zavisi i od prilike naravno,volim i opustenu neku varijantu ali isto tako nekada i stikle i jacu sminku

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 13:52:19   
Penelopa
kako ja volim da se šminkam
odmaram se dok se dotjerujem
pijem kaficu i polako
znam i skinuti ako mi se ne sviđa pa drugu staviti
a, volim i druge šminkati, šminkala sam nekoliko kolegica kad je im nešto važno bilo, na skroz su drukčije izgledale
samu sebe sam iznenadila kako su bile lijepe
one meni kažu šta hoće i ja to poštujem i našminkam ih
a, i frizure sam im pravila
ja ekonomista, a baš bih se voljela ovim baviti, biti nekom dotjerivačicauser posted image  
šminker


_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 14:17:38   
koka i po
Ja kad sam bila djevojka ni u baštu nisam išla bez tušauser posted image (motika na ramenu a tuš na očima-kombinejšn user posted image )
Obavezni su bili minjaci,štikla i tonuuuuuuuuuu nakitauser posted image


Sad kako"starim"sve se kraće šišam i manje šminkam(šminka čini starijom user posted image ),a farmerke ,patike i jeans jakna su neizostavni dio mog imidža.
A bome se lakše trči za djecom u patikamauser posted image .
Elem....ja sam ko kameleon....neznam ni sama u koju kategoriju spadamuser posted image
Svakako se još uvijek tražimuser posted image

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 14:55:17   
lila25
Sve zavisi od situacije mjesta,kako se u datom momentu osjecam,nisam od onih koje ne bi nigdje izasle bez sminke...a volim i da sam nasminkana.Dok sam bila djevojka za izlaske sam se naravno uvijek sredjivala nosila kratke suknjice,haljinice,stikle,sad kad ih probam pitam se kako sam uopste mogla stati na njih user posted image .Po danu do faxa vecinom sam oblacila ono u cemu mi je udobno tj ravne cipele i kombinacije da sam pristojno odjevena.Uvijek mi je najbitni bilo sparivanje boja i stilova odredenom mjestu vremenu i namjeni.ako je vecera naravno da cu se dotjerati ako je izlet trenerka i tenisice...

znaci ja sam po malo i sminkerka i kulerkauser posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 16:23:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Ja kad sam bila djevojka ni u baštu nisam išla bez tušauser posted image (motika na ramenu a tuš na očima-kombinejšn user posted image )
Obavezni su bili minjaci,štikla i tonuuuuuuuuuu nakitauser posted image


Sad kako"starim"sve se kraće šišam i manje šminkam(šminka čini starijom user posted image ),a farmerke ,patike i jeans jakna su neizostavni dio mog imidža.
A bome se lakše trči za djecom u patikamauser posted image .
Elem....ja sam ko kameleon....neznam ni sama u koju kategoriju spadamuser posted image
Svakako se još uvijek tražimuser posted image

ti si onda prava cool girluser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 18:13:21   
lillyy85
Moj razon: -neke fensi-šmensi cipe i sandalice sa malom petom ,kaubojke,aladinke ili gumenjaci user posted image  japančice jok,prsti mi k'o u žabe jbg...user posted image
Velike šišmiš  torbe,farmerke i majice uz  koje se bojom obavezno slaže i boja sjene na očima....al fakat user posted image ,kaiševi jok....Srebro i bijelo zlato od nakita,ništa điđi-po 1 prsten,naušnice,lančić,sat i to je to....
 
Eeee ima još!-"crna kosa,taman ten,osmijeh kao izmišljen"....Hahahhahahh
a može i nastavak pjesme" mala oštrog jezika,svađalica velika"user posted image user posted image user posted image
joj žene,pukla i jauser posted image user posted image user posted image user posted image

Bez šminke ne znam ni do granapa,od 7.osnovne se šminkam,s tim da se kod mene dnevna i večernja varijanta razlikujeuser posted image  
ja se i za porođaj spremam,neseser sa šminkom mi je glavni u torbi za porodilište...i čuvenic lak na nožnim noktima,ove na rukama sam grickala do neki danuser posted image

Obično stavljam kremu u boji,malo rumenila,kreon u oko i na uglu kapka,nijansa sjene sparena sa nečim(majicom,torbom,cipelama) i tanki sloj maskare...

Štikle-do 2 god. faxa i u štiklama znala izaći,sad samo kad idem autom  user posted image  a sad u trudnoći sam u fazi tena -koje sam inače koristila za 1.maj i vikendicu jedinouser posted image

Pa vi prosudite šta sam...user posted image

_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 18:22:29   
R&T@
Ja se nikad u zivotu nisam nasminkala,...
Cak ni za svoju svadbu, osim karmina...

Znaci, sminkerka nisam...

Nemam ni jedne tene i ni jedne farmerke...
U ravnom nisam mogla ni u trudnoci...

Znaci, nisam kulerka...

Sta li sam, boze dragi?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
10.7.2010 18:23:41   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ja u stiklama ne bih ni do lifta doslauser posted image user posted image ...sto Visnja rece...i na sopstvenom vjencanju sam u pantolama bila, jest da su bile fensi mejd baj max mara ali opet pantole (tada se zadnja nada moje mame da ce me ikad u haljini vidjet ugasilauser posted image user posted image ) obucem ja haljinicu...ali na moru, uz baletanke ili neke japanke malo vise simi...tu su negdje granice...stikle-hehheheheh...ma nema sanse...cizme s petom-ok, ako je siroka i ne previsoka...hajmo reci da sam napravila male pomake od martinkiuser posted image ...a farmerice...njih imam more...majica moze i potkosulja, ali za farmerice nije mi zao dati ni citavo bogatstvo


Skoro pa sve isto...pogotovo ovo sa štiklama i liftom user posted image Na vjenčanju sam imala rimljanke, ali ipak i haljinu...a štikle sam obukla svega 3 puta...

Tako da sam ja - coolerka user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
6.8.2010 14:26:26   
I and my angel
user posted image user posted image user posted image SHMINKERKA na kvadrat! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Shminkerka ili coolerka :)
6.8.2010 14:33:17   
dacy
Ja sam nešto između user posted image

Kada šetam sa user posted image imam na sebi farmerke i patike ili suknjicu i baletanke. A kada idem na svadbe/izlaske/ili nešto tako onda obavezno haljinice i štiklice. Volim i jedno i drugo.


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *