|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:22:07   
tea lana

IZVORNA PORUKA: anitaMO

mi idemo na Pelješac.što ću se osunčati.



hocu i jaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:22:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: anitaMO

mi idemo na Pelješac.što ću se osunčati.


e ima da nam dočaraš fotografijamauser posted image


Hocu i jaaaaaaa na moreTOuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ma hocu bilo gdjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:23:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: anitaMO

mi idemo na Pelješac.što ću se osunčati.


e ima da nam dočaraš fotografijamauser posted image


Hocu i jaaaaaaa na moreTOuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ma hocu bilo gdjeuser posted image user posted image user posted image



e pa mora neko biti dežuran na RR, znaš ono ko u izvidjačimauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:30:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: anitaMO

mi idemo na Pelješac.što ću se osunčati.


e ima da nam dočaraš fotografijamauser posted image


Hocu i jaaaaaaa na moreTOuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ma hocu bilo gdjeuser posted image user posted image user posted image



e pa mora neko biti dežuran na RR, znaš ono ko u izvidjačimauser posted image

mogul' da protjeram ako neko novi naidjeuser posted image user posted image ...samo malo..necu punouser posted image user posted image

ja se sada sve zezam...ali kad skontam...MENI SE PRAVO DOSADNO BITIuser posted image user posted image user posted image ..ovaj mm umene ce garant filmove gledati...i to ratne..pomogucnosti desant na drvar ili valter brani sarajevo...Andrej mi ne da da ga gnjavim...bas user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:30:49   
anitaMO
haj mi sad pomozite,da li smijem Lauri dati dramine protiv povraćanja ili ima nešto drugo.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:33:00   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: anitaMO

haj mi sad pomozite,da li smijem Lauri dati dramine protiv povraćanja ili ima nešto drugo.


mislim da smijes, sad cu ti procitati na uputstvu

Djeca od 1-6 godina: 12,5-50 mg 3 puta dnevno (1-4-1 tableta).

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.4.2010 11:35:03 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:39:42   
anitaMO
hvala ,bacila se na mene što se tiče vožnje.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: 1. maj
30.4.2010 11:44:04   
maja78 RR
ista sam ti takva

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: 1. maj
1.5.2010 15:23:09   
Anoniman
nama je danas bilo superrrrrruser posted image user posted image user posted image malo smo boje dobiliuser posted image


(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: 1. maj
1.5.2010 15:51:31   
DM
Hocu i jaaaaaaa na moreTOuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ma hocu bilo gdjeuser posted image

Ja sam  mislila da ćeš na Šavnike pa da zajedno prošetamo (ja idem preko heliodroma) a ti ništa?!user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: 1. maj
1.5.2010 16:15:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: doublemum

Hocu i jaaaaaaa na moreTOuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ma hocu bilo gdjeuser posted image

Ja sam  mislila da ćeš na Šavnike pa da zajedno prošetamo (ja idem preko heliodroma) a ti ništa?!user posted image

ma mi smo ti tuto kompleto  svi bolesni...citava kuca kaslje, kise i tesko dise pa smo ostali u smrdljivom gradu...a svako malo gledamo kroz prozo i uzdisemouser posted image ...bas smo se bili nameracili da idemo...mogle smo se upoznati...valjda ces opet nekad "prosetati" prema goreuser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: 1. maj
1.5.2010 16:16:02   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image SRETAN 1.MAJuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: 1. maj
1.5.2010 16:17:04   
noaa

IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image user posted image user posted image SRETAN 1.MAJuser posted image user posted image user posted image


ohooo i tebi drugarice vidis da nisi sama na forumuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: 1. maj
1.5.2010 16:20:15   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image
ma skontala sam jos jutros da nisam samauser posted image user posted image ...prvo sto sam ugledala je bio Visnjin post...oooooo rekoh sama sebi...ponasaj seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: 1. maj
1.5.2010 16:22:40   
Romali
Niste same, evo i nas user posted image
Bili na Buni, izgorjeli na suncu, ekipa ostala, samo moj bembo i ja se vratili. On da spava,a ja da ispravljam testove i slazem ormare user posted image

Sretan vam Praznik rada!


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: 1. maj
1.5.2010 16:22:56   
rose 87
sretan praznik,ovdje izgleda nikad nisi samuser posted image  user posted image user posted image user posted image za RR

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: 1. maj
1.5.2010 21:44:03   
teacher75
bas nam je lijepo bilo. bili na vikendici kod mm tetke, bila i njegova rodica sa muzem i sincicem i jos neki njihovi prijatelji te tetka i tetak. lana uzivala na suncu, u prirodi a mi se najeli svega sa rostilja, jedva disem user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: 1. maj
1.5.2010 23:17:35   
DM
ma mi smo ti tuto kompleto svi bolesni...citava kuca kaslje, kise i tesko dise pa smo ostali u smrdljivom gradu...a svako malo gledamo kroz prozo i uzdisemouser posted image ...bas smo se bili nameracili da idemo...mogle smo se upoznati...valjda ces opet nekad "prosetati" prema goreuser posted image


Ma i moji su ti OVAKVI, ali kontam malo čistog zraka neće im škoditi, pogotovo jer se oporavljaju! I vama želimo brzo ozdravljenje! Mi išli kod moje mame na roštilj, može i to kad nije nigdje daljeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: 1. maj
23.4.2012 16:38:46   
selebriti
Ima li nekih idejauser posted image user posted image

Tema "spava" dvije godine user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: 1. maj
23.4.2012 16:49:13   
felix
kod nas ce biti ko i naraedne godine društvo janjce i tak to vikendica trans znaciuser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: 1. maj
23.4.2012 16:56:44   
M kao Mama
Ja ću tamogdje ima obezbjeđen trosjed i wc, hahahahah

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: 1. maj
24.4.2012 11:52:05   
damma

IZVORNA PORUKA: felix

kod nas ce biti ko i naraedne godine društvo janjce i tak to vikendica trans znaciuser posted image


kod nas isto ovako svake godine, samo sto ce meni pec pile na raznju, ne jedem jagnjetinu user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: 1. maj
24.4.2012 11:57:04   
teacher75
mi cemo mozda na vikendicu kod tetke mm kao i proslih godina, bude nam super, dvije mm rodice imaju djecu lanino godiste pa se fino igrajuuser posted image nije janje al su cevapi sto ja vise i volimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: 1. maj
24.4.2012 12:09:30   
felix

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: felix

kod nas ce biti ko i naraedne godine društvo janjce i tak to vikendica trans znaciuser posted image


kod nas isto ovako svake godine, samo sto ce meni pec pile na raznju, ne jedem jagnjetinu user posted image

hahahhaha dobra si isto, kao da vidim od mm rodicu , njoj uvijek posebno il cevapi il kokošuser posted image ne voli janjetinu i ona isto .....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: 1. maj
24.4.2012 12:19:16   
Honey3
Meni svejedno sta je mesno na meniju,bitno je da bude lijep dan i da se malo sjedeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *