|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 1. maj
30.4.2013 15:05:23   
Lady26
IZVORNA PORUKA: palachinken

Turneja, Sjeverna Italija, Toskana, jug Francuske, Provansa.


Posalji razglednicu/e user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: 1. maj
30.4.2013 15:06:24   
damma

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: damma

Kod nas svake godine preslikano, isto drustvo, isto mjesto uglavnom. Osim ako pada kisa onda sjedimo kod nas.
Ni ja ne jedem janjetinu pa mi nabiju pile na razanj. Prosle godine ga sFuserili, nije se ispeklo. Rekla sam ove godine da mu bolje posvete paznju user posted image


user posted image user posted image

nek su oni sebi ispekli janje a nas ko sisauser posted image user posted image

A znas sta mi jos ide na zivce...Skinu janje sa raznja malo jedu i onda ih eto na piletinu kod mene...user posted image user posted image --Ovo specijalno mm radi...kaze zamirisalo mu...i tako svake godine...reko-kako meni nikad to famozno janje ne zamirise-vec bih najradije stipaljicu na nos stavila da mu miris ne osjetimuser posted image user posted image


isto i ja, a jos mi gore sto ova jedna nasa iz drustva kad prica o janjetu kao da prica o necem bog zna sta, samo vice lijepo lijepo..ne mogu ni da gledam kad jede kolko ga voli..


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: 1. maj
30.4.2013 15:06:31   
palachinken
I ti meni.
Iste će biti user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: 1. maj
30.4.2013 15:07:39   
Lady26
IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: Lady26

Kod sebe na terasu  user posted image


user posted image

Ako bude lose vrijeme onda pod terasu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: 1. maj
30.4.2013 15:10:17   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: damma

Kod nas svake godine preslikano, isto drustvo, isto mjesto uglavnom. Osim ako pada kisa onda sjedimo kod nas.
Ni ja ne jedem janjetinu pa mi nabiju pile na razanj. Prosle godine ga sFuserili, nije se ispeklo. Rekla sam ove godine da mu bolje posvete paznju user posted image


user posted image user posted image

nek su oni sebi ispekli janje a nas ko sisauser posted image user posted image

A znas sta mi jos ide na zivce...Skinu janje sa raznja malo jedu i onda ih eto na piletinu kod mene...user posted image user posted image --Ovo specijalno mm radi...kaze zamirisalo mu...i tako svake godine...reko-kako meni nikad to famozno janje ne zamirise-vec bih najradije stipaljicu na nos stavila da mu miris ne osjetimuser posted image user posted image


isto i ja, a jos mi gore sto ova jedna nasa iz drustva kad prica o janjetu kao da prica o necem bog zna sta, samo vice lijepo lijepo..ne mogu ni da gledam kad jede kolko ga voli..



cuj lijepo lijepo user posted image user posted image

ma ja se uzasavam svega sto nije piletina riba eventualno teletina al dobro dobro mlada...s mlijeka...ono na prelazu ka junetini mi vec smrdi...user posted image user posted image

sta cu kad sam peka...da ne pricam o iznutricama i sl.user posted image

odo ja OT...

imate svi mahanje i fino se provedite..ovim sto rostiljaju na terasama u miru svog doma posebno zavidim jer mene ova gungula izludjuje...user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: 1. maj
30.4.2013 15:16:39   
EEDITH
ja ne volEm 1. maj ,šta god mm isplanira ja sam za,vjerovatno neko porodično druženje,

a ja bi najradije sami sa djecom,livada,lopta......

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: 1. maj
30.4.2013 19:22:24   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mi ćemo u Mostar. Zadnji put bili u novembru, pa se baš radujemuser posted image



svaka cast iz BL u Mostar,dug putuser posted image

Pa i nije, kao do Sa otprilikeuser posted image

I nije samo 1. maj, nego i 2. i 3. Sveki došla iz daleka, nama slobodni dani do utorka, pravi mali godišnji. Šteta ne iskoristititi.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: 1. maj
30.4.2013 19:27:38   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: damma

a jos mi gore sto ova jedna nasa iz drustva kad prica o janjetu kao da prica o necem bog zna sta, samo vice lijepo lijepo..ne mogu ni da gledam kad jede kolko ga voli..



Jesmo se to nas dvije upoznaleuser posted image
Ja obožavam janjetinu, vruću, sa hrskavom kožicom, čak malo masniju, mmm..
Kako sutra dočekatiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: 1. maj
30.4.2013 19:48:03   
minie
Ja cu u Cekrcice user posted image , sa mojim roditeljima i bebacem kod dajdze na vikendicu. MM 1200 km daleko user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: 1. maj
30.4.2013 19:51:07   
koka i po
vruću, sa hrskavom kožicom, čak malo masniju, mmm..

mozemo zajednouser posted image user posted image
obje poguzijeuser posted image
mi cemo sutra na vikendicu...porodicno...malo rostilj malo skajusa kola i niks pivo...pa ni nulauser posted image
stolica za suncanje...lelujaju grane drveca na povjetarcu...pticice cvrkucu...i nigdje zive duse...odmor za petuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: 1. maj
30.4.2013 20:45:46   
Galicia
1 maj mi je najdrazi praznik. Ko dijete se sjecam nase vikendice, janjeta, rostiljanja, citava familija se skupi, svi sretni, svi veseli, bez briga. Slavilo se po 3 dana. Sva familija i sa mamine i sa tatine strane se okupi, svi rodjaci su tu. A mi djeca ko djeca, kod komsija u kukuruze isli, da krademo, pa nas komsija naruzi, a nama djeci to simpaticno. 3 clana moje familije slavi i rodjendan na taj dan, ukljucujuci i mene. Bas bas mi je dusa bila puna na taj dan, jer smo svi na okupu bili.
A sad posle 20 godina, nema vise tih 1 Majeva, nema citave rodbine na okupu. Neki vise nisu medju zivima. Neki su se otudjili. I sto je najtuznije, svi smo na razlicitim stranama svijeta.
Dusa mi nije puna ni na jedan predhodni 1 Maj, pa ni sutra nece biti. user posted image

Uzivajte uz svoje voljene, zagrlite ih i recite im da ih volite.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: 1. maj
30.4.2013 21:09:18   
snjeguljicaa
Ja sam zapocela temu a ne rekoh vam gdje ja idem cccc user posted image tek sam sad skontala ja se izvinjavam hahhahahhauser posted image . Mi cemo najvjerovatnije na boracko jezero malo skoknuti prosle godine smo bili i super nam je bilo pa se nadam da ce i sutra tako isto biti.
Želim vam svima sutra lijep provod uzivaj te drage mojeuser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: 1. maj
30.4.2013 21:22:33   
lady_bubamara
Vidim o prvom maju , pa eto da i ja kažem gdje ću ja. Ovdje u Tesliću je običaj ići na prvomajski uranak , tako da ja , muž i svekar idemo ujutru na taj uranak jest da se ustaje u 5h al dobro, preguraću .... A gdje ćemo popodne nemam pojma , reći ću mužu da malo do šume odemo na izvor...

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu snjeguljicaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: 1. maj
30.4.2013 21:29:24   
Mya_81 RR
Gali user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: 1. maj
30.4.2013 21:41:58   
ljubičica 28
Mi smo aBd planirali kod moje tetke, nije vikendica al jest prelijepa priroda okolo, skoro k'o i vikendica dođe. Uglavnom, moji roditelji i tetka i amidža hoće da djecu počaste janjcetom user posted image Mi prihvatili i baš mi je drago što ćemo se družiti s bližim rođacima user posted image Posebno mi je drago zbog J. jer će biti malenih rođaka i rodica user posted image
Inače, da nije toga mi ne bismo ništa posebno organizovali. Ovako se baš veselim druženju s dragim ljudima user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: 1. maj
30.4.2013 22:11:16   
amra_sa
Gali, baš me rastužio tvoj post. 1. maj je i meni sjetan, iz sličnih razloga. user posted image
Btw SRETAN TI ROĐENDAN, ŽIVA, SRETNA I ZDRAVA BILA koliko god poželiš ... user posted image


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 116
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *