|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 21:24:29   
malena27 RR
user posted image    Zoe, teb i i tm iskrene cestitke a malenoj Farah jedno veliko: ''Dobrodosla malena'' !


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 21:46:40   
riba78
Zoe mila najiskrenije čestitke tebi i TM  user posted image Farah ,topla dobrodošlica user posted image user posted image user posted image
ljubim vas user posted image



_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 21:52:40   
Miau
Draga Zoe iskrene cestitke tebi i tm, uzivajte u svojoj princezici!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Miau -- 30.4.2010 21:53:29 >

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 21:53:18   
Latinka
Draga Zoe, čestitam tebi i TM, a dragoj princezici želim sve najbolje u životu! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 22:15:30   
enna
Draga princezice Farah uljepsala si mami i tati zivot i izmamila jos vecu srecu na njihova lica sada svi zajedno uzivajte u blagodatima zivota.Sretno roditeljima a djevojcici zelim sretan i dug zivotuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 22:31:15   
Anoniman
Draga Irma ova vijest me bas obradovala...sve naj,naj, naj... Zelim ti brz oporavak i jedva cekamo da upoznamo Farah

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 22:32:02   
Anoniman
Cestitamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 22:40:33   
dinciii
Cestitamo!!!!SVe najbolje novopecenim roditeljima i bebici!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
30.4.2010 22:41:12   
medi87
Cestitke, sve najljepse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 0:16:24   
Apotekarka
Čestitamo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 0:20:20   
milenium
čestitamouser posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 8:34:33   
Bubana
Draga Irma i Dado sve najljepse cestitke i zelje koje se mogu uputiti za rodjenje kcerkice od srca vam zelimo a malenoj Farah puno zdravlja, srece , da bude pametna , vesela mila i draga djevojcica bas kao i mama i tata :)))
FARAH DOBRODOSLA !!! ♥ ♥ ♥
Irma, mama , zelim ti sto brzi oporavak ! Ljubimo te !!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 8:39:18   
acudesa
Čestitamo....jedna bebara je uljepšala život svojim roditeljimauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 8:46:20   
Mirkica
Zoe , cestitke od srac tebi i tvojoj porodici , malenoj princezi nekadraga Allah podari dug . zdrav i sretan zivot.
Sve najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 9:52:10   
brzamala
Draga Zoe, iskrene cestitke tebi i tm, a topla dobrodoslica i pusa ljepotici Farahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 14:35:02   
Doraa
Draga moja Zoe čestitke od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
slučajno sam vidjela ovu temu dok sam tražila drugu i sva sam se rastopila od srećeuser posted image user posted image
Drago mi je što je sve hB prošlo super izgleda je ovo vrijeme lijepih poroda jer mislim da smo gotovo sve imale fin porod hB.
ljubim te puuuno a naravno tvoju princezu još višeuser posted image  da ti bude živa i zdrava puno godina aBduser posted image user posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 15:13:46   
nadam se73
ZOE cestitam i sve najljepse zelim ti od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Znaj da pomoć dolazi nakon strpljenja, a izlaz nakon nedaće i uvijek reci:"Zadovoljan sam s onim sto mi je Gospodar moj propisao!"

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 16:24:45   
Romali
Puno srece u zivotu zelimo djevojcici prelijepog imena user posted image
Mami i tati iskrene cetitke
user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu nadam se73)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 16:29:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nadam se73

ZOE cestitam i sve najljepse zelim ti od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadam se73)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 16:37:06   
Tidzi
Cestitam sretnim roditeljima, a bebici zelim sve najbolje u buducem zivotu!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 20:54:38   
mišur
Draga Zoe,

od srca ti čestitam na malenoj princezici i želim joj dug i sretan i bezbrižan život, a tebi brz oporavakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 21:07:18   
Dragička
Čestitam Zoe i što brži oporavak a malenoj Farah dug i sretan život pun zabave i veselja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 21:35:55   
mama_debeljuca
Dobrodošla nam još jedna mala sugrađanka sa prelijepim imenom user posted image user posted image user posted image user posted image Roditeljima iskrene čestitke!

_____________________________

:-)

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
1.5.2010 21:46:49   
Mya_81 RR
Iskrene čestitke sretnim roditeljima, a malenoj princezi želimo sretno djetinjstvo i sve najljepše user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zoe rodila svoju princezu Farah! :)
2.5.2010 0:51:41   
Anoniman
Krasna vijest!!! user posted image
Ovo je tako lijepo pročitati, kad trudilica dobije tako lijep dar user posted image user posted image


Zoe, čestitam!
Princezi dug, sretan i lijep život.

Uživajte u njenom odrastanju.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *