|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Reakcija na vakcinu
6.7.2011 14:25:13   
rose
IZVORNA PORUKA: aya 05

U Vrazovoj se normalno vakcinisu djeca,mi juce bili.


e hvala...taman da odem 14.-og...zna li ko koja ce biti smjena dr. hadzimurtezic iduce sedmice?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Reakcija na vakcinu
6.7.2011 14:31:41   
aya 05
Juce ujutro je bila na preventivi.Vjerovatno ce cijelu sedmicu biti,najbolje je nazovi u ponedjeljak pa pitaj.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Reakcija na vakcinu
7.7.2011 10:23:50   
leona81
ovu sedmicu je prva a iducu druga

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Reakcija na vakcinu
7.7.2011 14:20:52   
rose
sta mislite ako odem u drugu smjenu (od koliko je?) hoce li nas primiti i dati maloj vakcinu?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 16:28:33   
kolacic
mi jutros bili na vakcini u vrazovoj, dijete mi dobilo temperaturu ziva ne znam kako da je skinem user posted image  stavljam obloge tusiram, dala sam paracetamol..valjda ove vrucine pa se sve sastavilo...user posted image  ne znam kako docekati nocuser posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 16:32:33   
rose
IZVORNA PORUKA: kolacic

mi jutros bili na vakcini u vrazovoj, dijete mi dobilo temperaturu ziva ne znam kako da je skinem user posted image  stavljam obloge tusiram, dala sam paracetamol..valjda ove vrucine pa se sve sastavilo...user posted image  ne znam kako docekati nocuser posted image user posted image


kolika je temperatura?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 16:33:27   
rose
IZVORNA PORUKA: kolacic

mi jutros bili na vakcini u vrazovoj, dijete mi dobilo temperaturu ziva ne znam kako da je skinem user posted image  stavljam obloge tusiram, dala sam paracetamol..valjda ove vrucine pa se sve sastavilo...user posted image  ne znam kako docekati nocuser posted image user posted image


i kod kojeg si dr isla...ova moja dr. hadzimurtezic valjda druga smjena ove sedmice

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 16:39:08   
Anoniman
kolacic koliko je bebiuser posted image

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 16:46:37   
R&T@
IZVORNA PORUKA: kolacic

mi jutros bili na vakcini u vrazovoj, dijete mi dobilo temperaturu ziva ne znam kako da je skinem user posted image  stavljam obloge tusiram, dala sam paracetamol..valjda ove vrucine pa se sve sastavilo...user posted image  ne znam kako docekati nocuser posted image user posted image


Stavi joj cepic, ako ima dovoljno mjeseci...

Ali otkud vakcinacija po ovoj vrucini.user posted image ..oni nisu normalniuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 16:51:51   
kolacic
kod doktorice Rovcanin sam bila, sad je temperatura 37,4 ali ne spada. i sto je najgore, dijete gori ko da  je 38user posted image   bebi ce godina u augustu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 17:02:13   
R&T@
To nije visoka temperatura i ne treba je "obarati"...
Danas je prevruce i mozda zato djeluje da je bebica toplija nego sto jeste.
Prati je veceras.
user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 17:11:52   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: kolacic

kod doktorice Rovcanin sam bila, sad je temperatura 37,4 ali ne spada. i sto je najgore, dijete gori ko da  je 38user posted image   bebi ce godina u augustu.


to nije temperatura kao sto ti je tajra rekla, a gdje si mjerila, stavi bebu u banjicu i malo je rasshladi.
ako si u guzi mjerila oduzmi o,5 i to je 36,9.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 17:14:18   
rose
IZVORNA PORUKA: kolacic

kod doktorice Rovcanin sam bila, sad je temperatura 37,4 ali ne spada. i sto je najgore, dijete gori ko da  je 38user posted image   bebi ce godina u augustu.


ja isto tako ne obaram ovu temp...to je blago povisena...nego ti bebu poji vodom cesto i pomalo je vodom osvjezavaj po tijelu...vruce je...vani su 32 stepena

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Reakcija na vakcinu
12.7.2011 18:40:56   
kolacic
tusirala sam je spala na 37,1 sad opet je 37,5 mjerila sam pod pazuh nisam u guzu.
bas sam lose cijeli dan se borim nikako da spadne.user posted image user posted image  ide noc ne znam sta cu.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Reakcija na vakcinu
13.7.2011 9:18:30   
Bambi09
Ako sam dobro shvatila, bebica je stara nepunu godinu dana??? Ako je tako nemoj mjeriti pod pazuhom nego rektalno... ja da sam na tvom mjestu dala bih bebici pola kasikice paracetamola, a ako ni tada ne bi spala temperatura onda Lupocet cepic prema objasnjenju u uputstvu, cini mi se u zavisnosti od kilaze djeteta da ide pola ili citav cepic... Iskreno se nadam da je bebica dobro...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Reakcija na vakcinu
13.7.2011 9:22:51   
vila_7
IZVORNA PORUKA: kolacic

tusirala sam je spala na 37,1 sad opet je 37,5 mjerila sam pod pazuh nisam u guzu.
bas sam lose cijeli dan se borim nikako da spadne.user posted image user posted image  ide noc ne znam sta cu.


kolacic kolika je inace normalna temp.kod tvoje bebe? jer npr. mojoj je normala 37. I da , i ja mjerim u guzu mada sam bila protiv toga,al stvarno bolje izmjeri- i tu sam do 38 cekala al cim bude 38 odmah cepic,jer sam par puta (uvijek ima reakciju na vakcinu) skontala da kad dodje do 38 obavezno ide i dalje! To je tako kod moje bebe,al svaka je razlicita.

kako je danas?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Reakcija na vakcinu
13.7.2011 9:23:07   
kolacic
sinoc sam joj dala 5ml paracetamola po preporuci doktorice Aide, jutros joj je 37,3 pa sam je opet tusirala.. cekam do 11 sati da vidim hoce li  biti opet, ako bude dat cu joj 5ml paracetamola. Bas je nezgodno kad ima dijete temperaturuuser posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Reakcija na vakcinu
13.7.2011 9:23:39   
vila_7
P.S. i ovo sto su ti cure vec napisale-ako je bebi vruce zna joj i tad skociti temp.-raskomoti je i rashladi

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Reakcija na vakcinu
13.7.2011 9:28:11   
Bambi09
kolacicu, ta temperatura je bas nezgodna... slobodno ti njoj daj paracetamol, a sto kaze helena obavezno je raskomoti... (ne znam odakle si i kakvo je vrijeme kod tebe) ako je toplo, slobodno je skini samo u pelenu i prekrij preko stomacica sa pamucnom pelenom ili tako nesto tanjuhno... obavezno stavi mali tanki jastucic ispod glave, jer onda temperatura teze ide u glavu... ne bi bilo lose da je "umivas" vlaznim maramicama po licu...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Reakcija na vakcinu
13.7.2011 9:33:18   
kolacic
raskomotila sam je samo je u tanjusnom bodicu, sad spava, pa kad se probudi izmjerit cu joj opet temperaturu. pokrila sam je tankom pretankom dekicom jel ok? sta cu kad mi je zaspala. vruce je pakleno preko 30 stepeni

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Reakcija na vakcinu
30.7.2011 13:49:58   
La Alma
Moja mala je primila u trecem mjesecu one polio i ostale 2 vakcine, medjutim ostala joj je na ramenu mala kuglica, ovako se ne vidi ali se moze napipati user posted image Primila je u sredinom juna ali kuglica jos nije nestala...

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Reakcija na vakcinu
14.12.2011 22:12:57   
entinte
Evo i nas na ovoj temi... Danas smo isli na vakcinu, sad mu je 8 mj... ovo je zadnja prije one sa godinu sto se prima... Mislim da je četvrta po redu. Super je podnio samo kad sam se vratila sa posla vidim oko lijevog oka osip user posted image user posted image Nije danas nista novo jeo a jutros kad smo ga odveli taj osip nije imao pa sve kontam je li neka reakcja na vakcinu. Stalno se cese valjda ga svrbi, Stavljala mu čaj od kamilice na vaticu da mu malo smiri to ali on odma rukavom sve obrise... Ne znam sta bi moglo biti...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu La Alma)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Reakcija na vakcinu
14.12.2011 22:58:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: entinte

Evo i nas na ovoj temi... Danas smo isli na vakcinu, sad mu je 8 mj... ovo je zadnja prije one sa godinu sto se prima... Mislim da je četvrta po redu. Super je podnio samo kad sam se vratila sa posla vidim oko lijevog oka osip user posted image user posted image Nije danas nista novo jeo a jutros kad smo ga odveli taj osip nije imao pa sve kontam je li neka reakcja na vakcinu. Stalno se cese valjda ga svrbi, Stavljala mu čaj od kamilice na vaticu da mu malo smiri to ali on odma rukavom sve obrise... Ne znam sta bi moglo biti...
ja ne bih kamilicu na osip...nego ti njega sutra opet pedijatru ako mu ne prodje

(odgovor članu entinte)
  Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Reakcija na vakcinu
20.12.2011 16:22:19   
ciciban26
Moja beba je dobila besezitis upala limfnih zlijezda-reakcija na BSG vakcinu. Nalazi se u pazusnoj jami i velicine je oraha. Vec duze od mjesec dana gnoji,idemo na hirurgiju gdje joj ciste gnoj i svakodnevno je previjaju. Obzirom da se ne smiruje samo,zakazana je na operaciju. Interesuje me da li je neko imao slicno iskustvo,kakva je operacija i koliko traje oporavak bebe

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Reakcija na vakcinu
8.3.2012 8:52:59   
ferguson
sinoc kad sam kupala sina vidjela sam strasan otok na ruci, bio je tu i jutros, koliko sam skontala na mjestu BSG vakcine...veliki crveni otok i u sredini bjelicaste boje...koliko citam to je besezitis....da li to znaci da odmah idem doktoru?? trenutno spava pa mu nisam pregledala pazuh i zlijezde....neki dan je napunio tri mjeseca...joj kako sam se nasikirala

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *