|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
4.6.2010 12:33:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Joj svi sakupljamo za ruksak-da ne bude k'o i za medvjediće sa pampersa:nestalo ruksaka-uzmite kačketuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

taman tako...
zato i ne šaljem

ma bježi sve navlakuša..
za pare koje dam na čokoldice da dobijem ruksak...mogu djetetu da kupim brendirani rukak gdje hoću

sama navlakušauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
4.6.2010 12:49:35   
Hannan
E ovako drage moje ja sam poslala prije neke 2-3 sedmice kodove za ruksak, i sad  poucena iskustvom sa pampersom, nasla br. tel.Kinder tima, i zamislite gospodja ne moze da pronadje u bazi nas ime, nema pojma da li je to uopce stiglo, poklon poslat, nista.
Kaze da  sacekam jos neki dan, kao traje 3 sedmice dok stigne na adresu.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
4.6.2010 13:01:30   
Trnoruzica
Hanan, mozes li, molim te napisati broj telefona. Ja sam trazila, ali ne znam na koji broj da ih nazovem.
Hvala ti user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
4.6.2010 13:33:54   
Hannan
Evo br. 051 922 200


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
4.6.2010 13:37:26   
Trnoruzica
Hvala ti puno user posted image
Idem odmah da ih zovem, firma ionako placa telefonski racun user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
14.6.2010 22:33:59   
neki
Narode,je li iko ista dobiouser posted image
Mi smo danas poslali za jos jedan ruksak(sta cu kad imam dva sinauser posted image ),a nismo ni onaj prvi dobili,a ni loptuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
15.6.2010 7:59:38   
milenad
Juce smo DHL-om dobili paket ž.carstva(paketic) i ciko je bio zatrpan, paketicima, pun auto. Kaze da razvozi lopte. user posted image  znaci krenuli su

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
15.6.2010 11:05:22   
Trnoruzica
Ja sam isto zvala Kindertim, posto vidim da je jedna od forumasica zvala isto, i kao nisu dobili njenu kovertu user posted image

Nama su rekli da su primili nasu kovertu za ruksak, i da treba da stigne user posted image

(odgovor članu milenad)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
15.6.2010 11:12:14   
Hannan
Ja sam opet jucer zvala da vidim sta bi sa nasim kodovima, i sad su tu, zaprimljeni ali nemaju pojma kad ce slati ruksak.Kako kaze gospodja, potraznja je 3x veca od onog sto su ocekivali.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu milenad)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
15.6.2010 19:33:58   
neki
Dakle isporuka krenula,onda da se nadamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
16.6.2010 11:42:51   
Anoniman
mi smo danas dobili kackeeettttttttt user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ruksak nismo, vjerovatno il je nestalo ili jos nisu krenuli sa isporukom ruksaka... ali mi smo happy... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
16.6.2010 13:37:38   
Hannan
E Bambi , hajde mi reci kakav je kacket, mali za djecu ili za odrasle?Mi smo poslali i za loptu, pa sad kontam ima li smisla sakupljati za kacket:)
Cestitam :)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
16.6.2010 14:05:02   
Anoniman
kacekt je predvian... crvene je boje sa logom Kinder tim na celu... pozadi ima onaj fazon pa ti riktas sebi koja ti velicina treba... moze i za malo vecu djecu, kao sto je moja Sabina (6 godina), a moze i za odrasle...

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
16.6.2010 23:27:05   
neki
Babmi09 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
18.6.2010 11:00:06   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ruksak je fantastican... wow... jutros smo dobili i ruksak i predivan je... veliki je i taman za skolu kad cura krene...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
18.6.2010 11:03:49   
Anoniman
Bravo Bambiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
18.6.2010 11:14:22   
Anoniman
pa jel iko ista dobio osim nas???

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
18.6.2010 11:18:14   
Honey3
Bambi cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
18.6.2010 23:20:50   
neki
IZVORNA PORUKA: Bambi09

pa jel iko ista dobio osim nas???


Jok zenouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
20.6.2010 22:31:18   
Anoniman
ne mogu da vjerujem... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa zar samo mi u daleko Gorazde... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
21.6.2010 8:33:48   
M kao Mama
JA ne kontam nikako, kažu pošaljite kodove, jel da se izrežu kodovi p a se stave u kovertu ili, jer kod za kinder joy je isti na svakom, tako za čokolade, tako za sve ostalo, pa nije mi jasno nikako, ako ne šalješ kodove, već ih pišeš, pa svako može koji više napisati, jel kontate šta jepisac htio reći, hahahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
21.6.2010 9:07:16   
Trnoruzica
Pa izrezu se kodovi i posalju. Logicno user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
21.6.2010 10:00:31   
Anoniman
mama alma, nisu svi kodovi isti... razliciti su recimo od kinder cokolade od 100 g i od kinder cokolade od 50 g... mi nismo nista izrezivali nego smo slali kompletne omote... da ne bi bilo sta nije ispravan kod ili ovo ono, mi smo se ravnali prema ambalazi... recimo 5 cokolada od 100 g + 2 kinder jajeta + 2 kinder snite i tako...

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
21.6.2010 10:04:04   
M kao Mama
E, ne znam BOgami akobogda čim dođem kući uzet ću onaj letak pa ponovo pročitati, ja kako sam shvatila, kako pište tamo, ispade kao da se ne šalju kodovi (mislim cijala ambalaa ili samo kod", već samo da se prepišu.

Bambi, pa to sam i napisala da su od jaja jedan kod, nutela štapići drugi, čokolada ona sa četri čokoladice treći i slično.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
21.6.2010 10:08:35   
Anoniman
pa da... svi kodovi su razliciti... i trebas da prema onoj tabeli na stranici kindertim saberes koliko imas bodova... vidis prema kodovima koliko koji proizvod nosi bodova... za kacket ti treba 15, za ruksak 35 a za loptu 45 bodova... mogu se isjeci kodovi pa samo njih poslati, ali lakse je kod sabiranja da znas tacno koliko imas... jer prema proizvodima znas koliko si skupila...

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *