|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
19.10.2010 10:06:34   
M kao Mama
051922200 evo broja koji je "zauzet" od kraja augusta mjeseca, kad god sam pokušala stalno zauzeće,

a kovertu smo poslali 8.7. i ni do danas nismo dobili nagradu.



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
19.10.2010 15:32:03   
jelky
sorry mama alma RR , mislila sam da ste svi sve dobili a da su ostali ružni postovi..

Ja sam u HR , info tel je maknut s one glavne stranice o nagradnoj igri a koliko vidim cini se da je maknuta i ta web stranica..
čitajući vaš forum gdje se pisalo da se neki nisu našli u bazi podataka u strahu sam ja odmah zvala taj info (neznam uopće kako je išao ali sad vise ne postoji) i pitala tetu da provjeri jesam li na popisu. Rečeno mi je da jesam..

međutim dobila sam samo loptu , taj tel je bio isključen a ja naravno van sebe manično tražim krivca. Našla sam da je distributer/zastupnik za Kinder FERRERO d.o.o.

uredno napišem mail - receptionhrv@ferrero.com i ode moj mail u spam, dobijem obavjest da nije poruka primljena.

zvala sam onda na ovaj broj  +385 (1) 23 55 000  telefon . To je od Ferrera u Hrvatskoj, i tražila da me spoje odgovornoj osobi za Kinder Tim nagradnu igru. Sad me ljubazna teta nije našla u bazi ali me je zapisala , ja sam joj rekla sta sam dobila a sta još čekam i rekla mi je da će poslat , da su imali problem s dobavljačem torbi.

nakon par dana je došla kapa a nakon tjedna i torba...


dugo je trajalo al je ipak došlo...

žao mi je što Vama još ništa nije stiglo..
pokušala sam naći preko neta zastupnike za kinder i ferrero u Bih i u Srbiji ali nisam imala sreće jedino sam našla potvrdu o tome što pričaš.Čini se da i u Srbiji imaju problem s ovom nagradnom igrom.

http://nagradneigre.blog.rs/blog/nagradneigre/generalna/2010/05/28/kinder-tim-nagradna-igra http://www.osvojinagrade.com/268_kinder_nagradna_igra.html  Jako mi je žao , neznam što dalje ni kome se obratiti u vašoj zemlji user posted image user posted image

_____________________________

Ride to live, Live to ride

04.07.2008 - mamino zlato

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
19.10.2010 15:47:23   
M kao Mama
Nikome, vjeruj mi, mislim ne pada mi napamet da još nabijem račun za telefon, ulazeću u trag nečemu što je odavno ad acta.

Ali, strašno je šta su uradili, jedna tako velika firma i tako poznat brend, da se spusti na takav nivo, neviđeno.

Ako nisu bili spremni na ovoliki odziv , nisu trebali ni ulaziti u nagradnu ihgru.

Hvala još jednom na obavijeti.

(odgovor članu jelky)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
20.10.2010 9:32:55   
Amrino
Ni mi nismo dobili nas ruksak....A poslali daaaaavno (i to i vise bodova nego sto je trebalo- za svaki slucaj)...Nismo cak dobili ni SMS. user posted image
Stvarno sramota...
I ona prica...3x vise nego sto su ocekivali...mislim ...pa onda im je i prihod porastao za isto toliko...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
20.10.2010 11:04:27   
dady
Ni mi nikad nismo dobili rusak,a poslali nekad u 7-mom jjesecu!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
20.10.2010 11:15:33   
Nejrica
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jelky ja ni dan danas nisam dobila nagradu i imam pravo da ih pljujem, molim te daj mi broj na koji ih ti dobiješ, ja sam pokušavala na onaj 051, ali stalno izbacuje, onda kada svi učesnici nagradne igre budu dobili svoje zagarantovane nagrade, svi ružni postovi će biti izbrisani.

Do tada, tu su pa, možda se neko iz Kinder tima ovdje nađe, pročita i shvati koliko je naroda ostalo bez nagrada.

Sramotno


Ovo definitivno potpisujem...s obzirom da vecina nije dobila,zasto bi brisali postove!
Sramota...i mi smo poslali u junu,ali ni traga ni glasa od poklona,ali upravo sto sam smatrala da su oni ozbiljna firma,mislila sam da igra nije prevara...izgleda da sam se ja prevarila!!!


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
24.10.2010 14:55:28   
vodolija
mi smo juce dobili ruksak user posted image user posted image user posted image
nismo nikog zvali niti je ko nas,ja bila i zaboravila
super je ruksak,nadam se dacete sve vi koje ste poslale i dobit.

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
31.10.2010 9:08:58   
Anoniman
Evo jutros smo dobili i kacket, simpa je, crveni za princezuuser posted image

A upravo gledam  s prozora kako dosta ljudi uzima svoje paketice, sve se to zbiva u Zenici, pa ringerasice iz ZE ukljucite telefone, danas dijeleuser posted image

(odgovor članu vodolija)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
31.10.2010 9:21:07   
R&T@
Daj boze da se sjete i Sarajeva...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
2.11.2010 8:51:12   
M kao Mama
Evo da prijavim da smo mi dobili ruksak, ali od moje kolegice, oni su dobili dva u onoj prvoj turi, i dala je Lajli jedan.

Kaže da i njima duguju još jedan ruksak, kapu i loptu.

Znači Kindertim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
19.11.2010 8:15:32   
tap3ah
Prošle sedmice stigao rusak i kačket ..... user posted image user posted image user posted image   a iskreno i zaboravili smo na kinder.

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
20.11.2010 14:27:09   
Adana
Upravo smo dobili ruksak! user posted image  U pitanju je Stari Grad - Sarajevo.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
20.11.2010 17:16:36   
Hannan
Ja sam nekad 4-5 prije isteka igre poslala na zaovino ime za njenog malog,i kad su meni donijeli paket pitala sam jel ima i za njih jer je kuca do kuce, nije bilo, bilaa sam ubijedjena da nece dobiti....sinic ih zvali da danas dodju i preuzmu nagradu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
20.11.2010 17:49:45   
milenium
ja na naše i zaboravilauser posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
22.11.2010 11:54:33   
Malenaoduvijek
ja sam i odustala od ruksaka kad juce popodne covjek donio ruksak na vrata, a imao je ogroman spisak u rukama znaci jos puno ce biti nagrada isporuceno.
ruksak je bas lijepuser posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
23.11.2010 18:21:51   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Adana

Upravo smo dobili ruksak! user posted image  U pitanju je Stari Grad - Sarajevo.



Takodjer... Ista opcina... Napokon...

Lijep jeste, ali toliko dugo smo ga cekale kao da je pjeske stizao iz Kineuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
28.11.2010 23:10:43   
mummy
Evo da se prijavimo i mi da smo dobili ruksak a već smo oooodavno zaboravili na njega. Hajd' nek' nam nisu ostali dužniuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
29.11.2010 8:27:13   
M kao Mama
Bože dragi, jučer mi zvoni mobitel javim se kad muški glas kaže Vi ste igrali nagradnu igru kinder, možete doći po svoj ruksak u Haliloviće u skladište firme In Time.

Sinoć mi bilo usput išla, ali ih nisam našla, danas će muž otići pa će pokušati po danu da ih pronađe.

Helem eto ja sam u Novom Gradu pozvani smod a dođemo,

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
29.11.2010 11:00:55   
mama75
Nama dosla samo kapa, od ruxaka ni traga ni glasa user posted image . A moja sestra je prije skoro mjesec dana dobila na vrata i rxak i kapu i loptu (Sarajevo, Centar)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
30.11.2010 9:53:35   
M kao Mama
Mi dobili ruksak, konačno, muž jučer obigrao Haliloviće i jedva pronašao skladište, ali eto ruksak smo dobili i odmah ga poklonili mom bratu, njemu treba, a Lajla je kako sam već ranije pisala nedavno dobila od mojekolegice identičan. 

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sakupljanje bodova - Kinder cokolada
4.10.2012 23:50:37   
milenium
samo da prijavimo,ni nakon 2 GODINE i 5 mjeseci ni traga lopti,ni ruksaku,ili bar kapi.
kinder čokoladauser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 171
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *