|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 21:32:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: esma*

i ja sam ponosna tetka 3 dječaka i 1 djevojčice

malo je riječi kojima bih mogla opisati ljubav
        koju prema njima osjećam

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



duše tetkineuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 21:36:20   
Nunny
i ja sam odnedavno postala tetka jedne prekrasne curice...biti tetka je poseban osjecaj skoro kao dobiti svoju user posted image
i tetka je voli najvise na svijetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 21:44:02   
Anoniman
I ja sam presretna tetka jednoj medenoj djevojčici.  Ona nam je svima unijela sreću, radost i osmijeh u živote... nakon godina tuge... i tetka je voli puno, puno, puno... I sad kad razmišljam o njoj, suze mi naviru na oči.  Iako imam svoje malo pače, tetkino zlato ima svoje posebno mjesto u srcu.
Uskoro ću postati dupla tetka... al' u srcu ima mjesta, da ih je dvjesta : ))

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 21:50:13   
koka i po
Žao mi je što taj osjećaj neću nikada doživitiuser posted image .Ali eto ja ću biti tetka djeci cijelog svijeta.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 21:55:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: koka i po

Žao mi je što taj osjećaj neću nikada doživitiuser posted image .Ali eto ja ću biti tetka djeci cijelog svijeta.user posted image user posted image user posted image

koka zao mi je sto te nasa radost rastuzila , user posted image user posted image user posted image user posted image vjeruj mi tvoj brat je ipak sretniji od svih on je u Dzenetu s Bozijom pomoci .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 22:01:38   
acudesa
Moj bratić se zove Din, i to maleno stvorenje je napametnije i najljepše ne svijetu...nikada neću zaboraviti dan kad me brat nazvao i rekao: porodila se snaha...imala sam toliko važnih stvari za obaviti taj dan, al sam se sva zbunila i ne znam kako mi je dan prošao...Ljubi ga tetka pametnog, gledala sam ga na priredbi u vrtiću, na snimku....bez greške, sa perfektnom dikcijom je sve odradio...bila sam preponosna na njega...duša moja draga...ima 5 godina, a kaže mi neki dan (nakon što sam mu ja prepriječila put i rekla "stop policija"): Nisi ti kompetentna da mene zaustavljašuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 22:03:23   
Mirkica
a kaže mi neki dan (nakon što sam mu ja prepriječila put i rekla "stop policija"): Nisi ti kompetentna da mene zaustavljaš


hahahhaa ljubim ga s 5 godina koji rijecnik :)))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 22:11:31   
acudesa
vjeruj da izgovara tako čisto i lijepo, bolje od mene...ja sam ostala zatečena, ali to je samo jedna od stvari u nizu koje on kaže, prije godinu (sa 4 i manje čak) dana je znao reći sve glavne gradove svih evropskih zemalja...ali svih..ja mislim do sada da razvaljuje, nisam ga pitala u zadnje vrijeme...engleski zna super..ma ljubi ga tetka...bebara tetkina lijepa
ps-mirkice, tvoja slika je prelijepa, frcaju emocije iz njeuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 9.5.2010 22:12:28 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 22:15:56   
frenkoza
43 dana nakon sto sam postala najsretnija mama na svijetu, postala sam i najsretnija tetka - svoje cure, nasljednice u porodici - Asje.... volim je neizmjerno.... a sad ce i slike mojih ljepotana

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 22:21:02   
frenkoza
ovo su moje dvije dushe - asja i abdulah

user posted image

a ovo je slika koju zovem RAT i MIR

user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 22:24:54   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

vjeruj da izgovara tako čisto i lijepo, bolje od mene...ja sam ostala zatečena, ali to je samo jedna od stvari u nizu koje on kaže, prije godinu (sa 4 i manje čak) dana je znao reći sve glavne gradove svih evropskih zemalja...ali svih..ja mislim do sada da razvaljuje, nisam ga pitala u zadnje vrijeme...engleski zna super..ma ljubi ga tetka...bebara tetkina lijepa
ps-mirkice, tvoja slika je prelijepa, frcaju emocije iz njeuser posted image user posted image user posted image

kako je to lijepo cudi draga acudesa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
frankoza ma bebare su ko lutke obje :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: ponosna tetka
9.5.2010 22:27:07   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve ponosne tetke, strine, dajdžinice, ujne...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: ponosna tetka
16.5.2010 19:07:15   
Hanady RR
ja odbrojavam dane da se pridružim ponosnim tetkama...

elem termin je 29.maja...

znači još 13 dana...

čekamo


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: ponosna tetka
16.5.2010 19:15:10   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja odbrojavam dane da se pridružim ponosnim tetkama...

elem termin je 29.maja...

znači još 13 dana...

čekamo


user posted image I ja 30.maja aBd očekujem svog prvog bratića!!!
user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: ponosna tetka
16.5.2010 19:31:42   
smajli80
Ja sam ponosna tetka dva dječakauser posted image jednog od 7.5 drugog od 6 god. i jedne male user posted image djevojčice koja je danas napunila 1mj.

Tetka ih voliuser posted image user posted image user posted image najviše na svijetu. 

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: ponosna tetka
16.5.2010 19:40:32   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja odbrojavam dane da se pridružim ponosnim tetkama...

elem termin je 29.maja...

znači još 13 dana...

čekamo



Handy nek je seki sa srecom i lagan porod joj zelim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: ponosna tetka
16.5.2010 21:04:54   
Anoniman
Kad se moja bratična rodila, ja sam od sreće sa mobitela zvala svu rodbinu po Americi da ih obavijestim... toliko sam se zbunila i uopće nisam razmišljala o trošku

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: ponosna tetka
16.5.2010 23:03:18   
dinaa
Evo i mene u klub ponosnih tetkiuser posted image .Ja sam tetka jednoj vec velikoj djevojcici,ona sada ima 15 godina ali ja se jos nisam pomirila s tim da ona nije vise mala.Ja sam je donijela iz bolnice kad se rodila,cuvala je od prvog rodjendana od kad joj se majka vratila na posao pa sve do seste godine dok nije u skolu posla,ja joj bila tetka-cuvalicauser posted image .Volim je beskrajno a sad je i ona meni od velike pomoci kad god treba tu je da mi pomogne i djecu pricuva bez da je zovem,dusa moja sama se ponudi.Mi cak imamo i isto ime samo ja jedno slovo vise u imenu.Ma malo je reci da je volimuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: ponosna tetka
17.5.2010 0:11:42   
Anoniman
eh da se i ja pridruzim... ja sam tetka vec skoro 23 godine... user posted image user posted image user posted image user posted image  imam 3 djevojke i 1 momka... volim ih sve haman kao i svoju djecu... sa najstarijom imam tako divan odnos, da smo prave drugarice, pa o svemu pricamo i pomazemo se... radujemo se zajedno i pruzamo jedna drugoj rame kad treba za plakanje... a moram ovo da vam napisem... pretprosle godine u nasem gradu gostovao Tifa... meni se pravo islo, a mm nije mogao, pa ja zovnem svoju Melly i pitam je sta je planirala, kaze ona meni s drugaricama, ali nije frka ako mi sta ne smeta mogu s njima... kontam ja ne znam te cure, ali hajd sta me briga, meni se ide slusati Tifu... user posted image user posted image user posted image  eh sad, ona je rekla svojim drugaricama da ce s njima i njena tetka i kako mi je poslije pricala njihove face su bile user posted image user posted image user posted image  cuj tetka... sad su one ocekivale "tetku", a ono dosla cica-maca pravi roker... user posted image user posted image user posted image user posted image  jos se tetkica uzivila i opustila jer je sa svojom najdrazom sestricnom... ma hajde... od tada, pola me njenog drustva zove tetka i svi pitaju kad ce tetkic s nama na kafu... heheheh...

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 18:40:44   
Hanady RR
nema vala na cijelom svijetu ponosnije tetke večeras od mene.
moja seka podarila mi je dječaka i tetka je ponosna ponosna na nju i na njega. sreća kojju ja sad osjećam je nevjrovatno velika...slike vam postavim kada ga keka uslika.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 19:08:16   
Hannan
Hanady cestitam i tebi i seki, djecaku sve najljepse u zivotu zelim.
Meni danas naumpade jel se seka porodila, nisam imala neta nekoliko dana:)
Ja cu da pricam o toj ljubavi ako Bog da za neka 2 mj, sad uzivam gledati taj slatki stomacic.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 19:23:08   
jasmin
Hanady,nek je hairli tetkice.
I ja sam tetkica mojim troma srecama.Djecak i dvije slatke curice.Da nam ih Allah pozivi i uputi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 19:41:26   
DM
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nema vala na cijelom svijetu ponosnije tetke večeras od mene.
moja seka podarila mi je dječaka i tetka je ponosna ponosna na nju i na njega. sreća kojju ja sad osjećam je nevjrovatno velika...slike vam postavim kada ga keka uslika.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja sam tetka jedne male vragolanke, tetkinog prvačića, mislila sam da ni svoju djecu neću voliti k''o nju,a sad , za koji dan očekujem još jedno-iznenađenje, neznamo šta je!
Razumijem te u potpunosti, a sada fataj se kecelje-prvo seki u bolnicu, pa da dočekaš bebu, pa slatku kod sebe...user posted image user posted image user posted image
A zaboravih dodati-neka imaš  i ti koga sunetiti(sjećaš se kada si nekada pisala o tome..)


< Poruku je uredio doublemum -- 1.6.2010 19:42:44 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 22:07:13   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nema vala na cijelom svijetu ponosnije tetke večeras od mene.
moja seka podarila mi je dječaka i tetka je ponosna ponosna na nju i na njega. sreća kojju ja sad osjećam je nevjrovatno velika...slike vam postavim kada ga keka uslika.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Handy i ovdje da ti cestitiam na malom sestricu , vejruj mi da znam kako i sretna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitiam vam svima od srac seki brz oporavak a bebari dug sretan i zdra zivot.
Nego nisi nam rekla , kako je seka koliki je mali kako se zove pisi KEKA


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 22:12:43   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: doublemum

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nema vala na cijelom svijetu ponosnije tetke večeras od mene.
moja seka podarila mi je dječaka i tetka je ponosna ponosna na nju i na njega. sreća kojju ja sad osjećam je nevjrovatno velika...slike vam postavim kada ga keka uslika.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja sam tetka jedne male vragolanke, tetkinog prvačića, mislila sam da ni svoju djecu neću voliti k''o nju,a sad , za koji dan očekujem još jedno-iznenađenje, neznamo šta je!
Razumijem te u potpunosti, a sada fataj se kecelje-prvo seki u bolnicu, pa da dočekaš bebu, pa slatku kod sebe...user posted image user posted image user posted image
A zaboravih dodati-neka imaš  i ti koga sunetiti(sjećaš se kada si nekada pisala o tome..)



hahahhaha nasmijah se posteno ko nasa Handy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *