|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ponosna tetka
12.7.2010 20:22:55   
Mirkica
vjerujem ti Hanady i sama sam takva volim onog svog svrcu posteno :))))  a mali je pravo meden neka je ziv i zdrav a masallah i napreduje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: ponosna tetka
13.7.2010 2:54:05   
nasa princezica
Ovo je kekina maza mala, Lejla od sestre
user posted image
user posted image user posted image user posted image
Ovo je kekino malo zlato od 1 mjesec,Danis od bratauser posted image   user posted image   user posted image user posted image user posted image

user posted image Mini albumi tetkinih maza....ljubiimmmmmmmmmmm

_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: ponosna tetka
12.8.2010 21:28:01   
Hannan
Jos jedna ponosna tetka da se upise...jutros u 6:20h se porodila moja sestra. Tetka je oko podne preko "stakla"vidjela maji zamotuljak,a sutra ako Bog da eto njega kucici...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: ponosna tetka
12.8.2010 21:31:04   
jasmin
Moram i ovdje da ti cestitam tetkice user posted image user posted image .Stvarno je ponos biti tetka.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: ponosna tetka
12.8.2010 22:34:15   
Hannan
Hvala Jasmin...zaista neopisivi osjecaji...jos kad sam  veceras cula "kme kme" istopila sam se.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: ponosna tetka
12.8.2010 22:41:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannan

Jos jedna ponosna tetka da se upise...jutros u 6:20h se porodila moja sestra. Tetka je oko podne preko "stakla"vidjela maji zamotuljak,a sutra ako Bog da eto njega kucici...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitam tetkice....

zaista osjećaj ne neopisiv....
sa srećom draga moja i da sa vama bude dugo dugo živ i zdrav inšallahuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: ponosna tetka
12.8.2010 23:25:36   
Hannan
Hvala Hanady, ja sma tako uzdisala na tvoje postove za sekinog bebaca, evo sad i ja hvala Allahu doceka...sve mi u mislima one maje okice:)

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: ponosna tetka
13.8.2010 1:40:31   
milenium
čestitam svim tetkama(ujnama i strinama)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo da se i ja upišem i pohvalim(kad već imam s čimuser posted image ):ponosna sam tetka 19 malih anđela!da,dobro ste pročitaliuser posted image user posted image user posted image
hajde stignite meuser posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: ponosna tetka
13.8.2010 1:48:30   
jasmin

IZVORNA PORUKA: milenium

čestitam svim tetkama(ujnama i strinama)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo da se i ja upišem i pohvalim(kad već imam s čimuser posted image ):ponosna sam tetka 19 malih anđela!da,dobro ste pročitaliuser posted image user posted image user posted image
hajde stignite meuser posted image user posted image



Jesi sigurna da ova 1 ispred 9 nije viska???
Masaallah draga,stvarno imas cime da se ponosis.Gotovo da ne mogu vjerovati.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: ponosna tetka
13.8.2010 1:51:43   
milenium
devetnaest! nije ništa višakuser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: ponosna tetka
13.8.2010 4:28:33   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: milenium

devetnaest! nije ništa višakuser posted image

masallah draga milenium nek su ti zivi i zdravi , samo ja ti ne bi bila u kozi za Bozic user posted image user posted image user posted image user posted image a gdje su rodjendani :)))  nek su samo dobro i zdravo

Hana cestitiam ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: ponosna tetka
13.8.2010 10:41:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

čestitam svim tetkama(ujnama i strinama)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo da se i ja upišem i pohvalim(kad već imam s čimuser posted image ):ponosna sam tetka 19 malih anđela!da,dobro ste pročitaliuser posted image user posted image user posted image
hajde stignite meuser posted image user posted image


mašallah milenuimuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja kada bih imala mogućnost 8 što usumnjam naravno9 da svaki od tih 19 moram ponovo preživjeti...mislim na porode...nebi se ja dobro porvela....

taj dan kad mi je seka rađala...kad umrla nisma od brige...ne znam ni sama kako al me stomak bolio cjeli dan i noć dok mi nisu rekli ''rodio se samy''user posted image

ja sam dajdžinica imasm ih 4 takvih a tetka za sad 1...pa mi je to osjećaj samo takav...
nadam se tetka ću biti još bar jednoj bebi aBd.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: ponosna tetka
13.8.2010 10:41:18   
Nedi
IZVORNA PORUKA: milenium

devetnaest! nije ništa višakuser posted image


To je tako lijepo...i Boga mi za pohvalu nek su svi živi i zdraviuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:10:37   
veeseelaa
i ja sam ponosna tetka petogodišnje djevojčice Merjem, tetka je voli puno puno
evo nas dvije user posted image

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:11:19   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i ja sam ponosna tetka petogodišnje djevojčice Merjem, tetka je voli puno puno
evo nas dvije user posted image

user posted image

bas se vidi da si ponosna :))))  masallah ko lutke obje :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:11:51   
veeseelaa
hvala Mirki user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:19:31   
veeseelaa
i da početkom januara očekujemo još jednu bebicu, moja lijepa snahica je trudna user posted image user posted image  svi smo tako sretni i ushićeni i već tetka konta šta će sve da kupi bebici

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:20:48   
Hannica
Milenium user posted image ,svaka cast,bas ste mnogobrojna porodica.
Vesela mnogo ste lijepe ti i tvoja Merjem.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:21:55   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i da početkom januara očekujemo još jednu bebicu, moja lijepa snahica je trudna user posted image user posted image  svi smo tako sretni i ushićeni i već tetka konta šta će sve da kupi bebici

masallah , neka joj je sa srecom ,  da bude s hajrom :))))) 


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:22:15   
veeseelaa
hvala puno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:23:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i da početkom januara očekujemo još jednu bebicu, moja lijepa snahica je trudna user posted image user posted image  svi smo tako sretni i ushićeni i već tetka konta šta će sve da kupi bebici

masallah , neka joj je sa srecom ,  da bude s hajrom :))))) 



hvala Mirki, Merjem ima 5,5 godina pa smo se oduševljenjem svi primili vijest o snahinoj trudnoći

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:29:47   
Mirkica
vesela znam dobro ja ujutro trebam doktoru da mi se potvrdi trudnoca test uradila i trebam jos potvrditi , i ti na forumu pises kako ona ima vanmatericnu jes mi bilo tada zao a Bogami sam se i nasikirala oka nisam sklopila sta reko ako i u mene bude , al et hvala Alalhu i ona je brzo ponovo zatrudnila a i kod mene nije bila :))))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: ponosna tetka
19.8.2010 10:31:11   
veeseelaa
lijepa moja Mirki user posted image user posted image  uz Božiju pomoć sve će biti dobro

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: ponosna tetka
18.9.2010 13:51:34   
Hannica
Danas sam postala tetka po cetvrti put,moj brat je dobio sina i mnogo sam sretna zbog toga.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hannica -- 18.9.2010 13:52:02 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: ponosna tetka
18.9.2010 13:54:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Danas sam postala tetka po cetvrti put,moj brat je dobio sina i mnogo sam sretna zbog toga.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitamo draga...user posted image
mašallah 4 puta biti tetka...
ja jednom pa od osjećaja nemogu da se safatam...a ti 4 puta...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *