|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
20.5.2010 13:41:07   
ziki
Zavisi od vrtića do vrtića. U vrtiću u Gračanici na ulazu na oglasnoj tabli stoji obavješetenje da vaspitači ne daju lijekove. Takođe i da ne roditelji ne dovode bolesnu djecu. E sad da ima bezobraznih roditelja ima. Već sam pisala da sam na početku 15 dana radila a onda 15 dana bolovanja i tako redom. Ali sve se predevera.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
20.5.2010 13:41:27   
salmy
Od nasih prijatelja user posted image od 3 god,cuva teta! svi su prezadovoljni tetu u zvijezde ukivajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je voli i bl bla!
Eh sad men zanima sljedece
Djecak ima oko 3god,NECE tutu,psuje,ponasa se kako ON hoce!
Zanima me jeli teta odgovorna(obzirom da ga cuva od 8-17) svaki dan,ili su roditelji koji mu pustaju sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cak je i tata neki dan dosao u sukob sa tatom djevojcice koju jeuser posted image kao udario  

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
20.5.2010 13:48:47   
Mya_81 RR
Ja ne bih rekla da je teta odgovorna, jer po meni je upravo to velika razlika izmedju vrtića i tete čuvalice - vrtić je izmedju ostalog odgojna ustanova dok teta nije tu da odgaja dijete...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
21.5.2010 21:21:25   
cija
Evo da iaj nešto natipkam...ne znam...što se tiče obdaništa,tj ,jaslica...za dijete do minimalno 1.5 godine - 2 god. mislim da je prerano.dijete do 3. godine stiče imunitet i velika vjerovatnoća je da će dolaziti stalno bolesno.Nije ni to mjerilo,ali takvo je neko nepisano,a negdje možda i pisano pravilo..ne znam.Ovo sam čula s nekoliko profesionalnih strana.Prednost je što će biti tu s djecom...odgajaće ga profesionalci za taj posao.I to je super!

Prednost tete je što će ga paziti ... samo se jednom djetetu posvetiti i ako je ok,ispuniti sve vaše naredbe ,ono što vi želite da dijete uradi za taj dan.

Ja sam  našla djevojku za čuvanje,pa vidjećemo kak će biti.Izgleda ok zasad.Javim dojmove.

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
25.5.2010 9:12:32   
emma.L
salmy, ja mislim da je odgovornost roditelja da nađu osobu koja će pozitivno utjecati na dijete, dakle osoba koja se ne svađa, ne psuje itd. Ja sam upozorila moju svekrvu na pravila ponašanja Eme (naravno, ne njenog ponašanja) i rekla da mora tako biti ako je želi čuvati. Ipak je ona najviše vremena s njom i odgaja je, ma koliko MM govorio da je to na nama i da je nana ne može pokvariti. Može itekako! Dakle, nema psovanja, nema govoriti "bogami" (mislim, nana može, ali Emu svaki put upozoriti da to ne govori), jede se za stolom (iako nana voli bilo gdje jesti- gdje god je zgodno u datom trenu)... Isto tako sam rekla, ako je želite razmaziti, nema problema, i to je za djecu i nane i dede i jesu tu da razmaze. Ali će onda netko drugi čuvati ili će u vrtić.
I moram ženi skinuti kapu - osim malih primjedbi, Emili ne pljuje, ne psuje, ne baca igračke, predmete ili hranu, ne udara više djecu (iako je jedno vrijeme bila malo "ratoborna"), malkice se inati ponekad ali mislim da je to igra ili ispitivanje granica. Zna brojati, zna puno pjesmica i brojalica... sve se svodi na priču i komunikaciju i igranje kad je Ema budna.
I znam da svi kažu kako je teško mijenjati tete i djetetu je to šok, ali se ne bih smirila dok ne nađem nekoga tko će pozitivno utjecati na moje dijete ako je već ne želim dati u vrtić.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
29.5.2010 22:20:38   
Puslica
Da i ja nebudem samo on a koja iscitava postove ,ja sam u velikom problemu ,trebam pocet raditi blizankinje od 12 mjeseci mi nema ko cuvati ,nemam mogucnost da placam tetu niti privatno obdaniste tj.jaslice pa ih moram upisati u drzavne,jako sam tuzna prvo zbog rastanka sa njima ,a posebno sam zabrinuta kako ce to sve izgledati bbbbrrrrrruser posted image user posted image ,
htjela bi zamoliti ako neka od vas ima iskustva sa jaslicama na skenderiji jer ce ih vjerovatno tamo rasporediti jer nema mjesta
HVALA


_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
29.5.2010 22:39:24   
R&T@
Mislim da nismo na pravoj temi... ali imaju one  metlom pa nek radeuser posted image user posted image user posted image

Moja starija je isla u te jaslice, a mlađa ce u septembru, abd.
I tu je velika guzva i ja mislim da je grupa vec popunjena.
Ali teta koja radi s njima je divna...
Ja sam bila prezadovoljna kad je moja curica krenula, nikad nije bila ni mokra ni prljava i uvijek je rado ostajala.
Ti nista ne brini, njih dvije uvijek imaju jedna drugu i bit ce im lakse.
A i ja ti nudim odgovore na sva pitanja.
Sta te zanima? Gdje ti stanujes?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
29.5.2010 23:01:08   
Puslica
HVALA HVALA,zivimo  kod Vijecnice nije  mi daleko ujutro ja i  muz da ih vozimo ostavim kolica tamo i poslije posla jer necu dugo do 12 nekad do 2 jer je to ustvari pripravnicki staz i odem po njih taman sad je lijepo vrijeme prosetam i tako ,,isla sam kod tete u vrtic mislim slavuj gore kod medicine hajd nije ni bitno kako se zove nego isla sam po informacije i ona mi je rekla da ja prikupim papire i da ce ih negdje ubaciti i predamnom je zvala dole na skenderiju i rekli su joj da imaju 20 /ero djece a ona i rece da kod n jih ima 24 al kao na skenderiji cekaju da se dvoje djece prebaci u stariju grupu ,ja sam je molila d ato bude skenderija ...pa cemo vidjeti ..
a neznam kod hotela Saraj ima vrtic da li imaju jaslice da li  neko zna???


_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
29.5.2010 23:04:31   
Puslica
A zanima mene jos puno toga ,prije svega jelovnik mada nije to nesto puno obroka ali sta im prave za rucak?imala sam predstavu da tzv.nehodajuce bebe drze u onim igraonama ili hodalicama ,a ja sam hodalice vec izbacila pa bi mi to bio korak  unazad,medzuti rece mi teta u vrticu u skerlica da oni to nemaju i da takve bebe puzu i kod njih sa ostalom djecom u svojoj grupi

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
29.5.2010 23:18:21   
R&T@
Dorucak je u 8.30, rucak u 11.30 i uzina u 14.30.
Spavaju od 12 do 14.
Nije pozeljno da dolazis po dijete u periodu od rucka do uzine zbog druge djece. Onda bi svi kuci prije spavanja, a dok spavaju teta mora iznijeti dijete, pa ih opet poremeti.
Iako ja, priznajem, nekako uvijek dođem odmah u 14.
A nekad sam dolazila i odmah poslije rucka.
To ne preporucujem za pocetak jer se dijete navikne da ide kuci kad ostali trebaju spavati.
Spisak obroka za tekuci mjesec imas na ulazu na oglasnoj tabli.
Ti donosis flasu ili casu sa kljunom sa sokom ili sta vec djevojcice piju...
Hodalicu sam jednom vidjela kad je tajra isla, ali j donijela majka desetomjesecne bebe. Inace su djeca na podu. I spavaju na spuzvama. Imaju i  krevetice, kao oni putni. Ja nisam stekla dojam da djeca budu u njima, a vec rekoh da dolazim u razlicito vrijeme u toku dana.

Ako sve ne odgovorih pitaj opet.Malo spavam...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
29.5.2010 23:40:01   
Puslica
joj hvala ti puno nekako mi vec lakse ,ov estnice su mi extra jer ih kuci tako praktikujemo od 12 do 2 spavanje ,ma necu ja ici onda po njih i remetiti mogu doci kuci s osla nesto uradit skuhat rucak ili ici popit kafu i onda po njih ,ma bas si me obradovala,hvala pun o  jos jednom

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
29.5.2010 23:45:18   
R&T@
Nista, draga.
Samo pitaj, a mozda se i sretnemo...
Sretno i tebi i curicama user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
3.6.2010 11:09:32   
Hanady RR
prenos posta sa danšnjim danom 3.6.2010.g

IZVORNA PORUKA: Trostruka mama

Drage mame 

Molim vas za vase misljenje ili savjet jer sam ne znam sta da radim i sto vise razmisljam to sam zbunjenija pa rekoh da pitam iskusne mame .
Imam blizance (17 mjeseci) i sina M (') koji u sep. krece u skolu  .
Ne znam da li da nadjemo tetu cuvalicu koja bi cuvala blizance u kuci i doceklala M kad dodje iz skole
ili da ga upisem u produzeni i da blizance upisem u jaslice ( imamo jednu jako finu tetu u vrticu Masnica) 
Najgore tj. najbolje sto ja sljedece sedmice moram poceti raditi i imam jako malo vremena
pa vas molim da mi pisete sta vi mislite.

Hvala puno


molim vas da iznesete svoje mišljenje jer našoj forumašici ova pomoć treba hitno.
Sretno draga u odluci, a ja sam za jaslice uvijekuser posted image

LP
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
3.6.2010 12:08:11   
Trostruka mama


Hvala puno user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
3.6.2010 13:44:07   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

prenos posta sa danšnjim danom 3.6.2010.g

IZVORNA PORUKA: Trostruka mama

Drage mame 

Molim vas za vase misljenje ili savjet jer sam ne znam sta da radim i sto vise razmisljam to sam zbunjenija pa rekoh da pitam iskusne mame .
Imam blizance (17 mjeseci) i sina M (') koji u sep. krece u skolu  .
Ne znam da li da nadjemo tetu cuvalicu koja bi cuvala blizance u kuci i doceklala M kad dodje iz skole
ili da ga upisem u produzeni i da blizance upisem u jaslice ( imamo jednu jako finu tetu u vrticu Masnica) 
Najgore tj. najbolje sto ja sljedece sedmice moram poceti raditi i imam jako malo vremena
pa vas molim da mi pisete sta vi mislite.

Hvala puno


molim vas da iznesete svoje mišljenje jer našoj forumašici ova pomoć treba hitno.
Sretno draga u odluci, a ja sam za jaslice uvijekuser posted image

LP
user posted image




i ja sam bukvalno kuburilaaa prvo u svojoj glavi pa zatim sta je ispravno i bolje...i presretna sam u svojojj odluciiiiiiii ....DALA SAM JE SA 14,5 MJESECI U PR.JASLICE..Jos je najmanja...ali sam prezadovoljna...skuplje jeste ali je i bolje i cisce,..u 3 dr.vrtica imamo prijatelje ...i cujem sve najgore..:-( iskreno jasliceee su zakon divno hrana divna ...raspored cisti veseli...ja nisam za tetu cuvalicu ali nikako to je ono za nedaj boze zadnja varijanta da bas nikoga nemma..jel cula sam dosta jako losih iskustava i gledala sam par klipova gdje su roditelji postavili kamere...i kad su dosli kuci kako i na sta je dan prosao uzas...
Draga moja sretno i masalla 2 blizanaca i 6 godisnjak svaka castt..sretnoooooooooo user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
3.6.2010 13:46:40   
merima_s
IZVORNA PORUKA: Puslica

Da i ja nebudem samo on a koja iscitava postove ,ja sam u velikom problemu ,trebam pocet raditi blizankinje od 12 mjeseci mi nema ko cuvati ,nemam mogucnost da placam tetu niti privatno obdaniste tj.jaslice pa ih moram upisati u drzavne,jako sam tuzna prvo zbog rastanka sa njima ,a posebno sam zabrinuta kako ce to sve izgledati bbbbrrrrrruser posted image user posted image ,
htjela bi zamoliti ako neka od vas ima iskustva sa jaslicama na skenderiji jer ce ih vjerovatno tamo rasporediti jer nema mjesta
HVALA


Ako vec niste krenuli na skenderiju pogledaj da li ima mjesta u Biserima na kovacima. Moja curica ide tu i mislim da nije puno a nije ti ni daleko ako si kod vijecnice


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
3.6.2010 16:08:25   
Trostruka mama
Hvala punouser posted image   Dzanini,  iskreno niko me nije pitao ja sam htjela jedno kad ......hahaha desilo se
u svakom slucaju  hvala Bogu kad ih imamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sad jeste malo tesko ali ce proci ...
sto se tice pr. vrtica malo su skuplji a kad su blizanci ... sve duplo  i jos moramo platiti
produzeni boravak  pa me to odbija i jos sve ostalo .... sta da ti pricam ipak su plate bosanskohercegovacke

Merima sto se tice jaslica i ako se odlucimo za to ce biti Masnica jer imamo jednu finu tetu koja ce nas malo paziti a i zivimo u Hrasnom tako da nam je blize tu nego Skenderija.

Hvala drage mame

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:16:29   
Puslica
Mi od sutra krecemo u jaslice na Skenderiji ,bbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ,bila sam se malo ohrabrila ali danas mi teta u vrticu rece da je sad sezona godisnjih odmora i da ce se spojiti sa starijom grupom, pa bi u tom slucaju moje curice koje nehodaju bile vecinu vremena u kreveticima ,smrc smrc,kao one ce se potruditi da i ih vodaju ...ja kazem samo ih pustite da puzu,ali nesmiju jer ce ih o ve bebe hodalaice pokaziti .ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccuser posted image suzdrzavam se da neplacem cijeli dan ,izgleda da cu ujutro ocepitiuser posted image

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu Trostruka mama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:39:31   
Anoniman
Hej ljubice, uh znam kako ti je user posted image user posted image  Ne daj se, biće to sve kako treba, prije će se one adaptirati nego ti, vidjet ćeš user posted image  Ljubim vas sve tri user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretno!!

(odgovor članu Puslica)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:42:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Hej ljubice, uh znam kako ti je user posted image user posted image  Ne daj se, biće to sve kako treba, prije će se one adaptirati nego ti, vidjet ćeš user posted image  Ljubim vas sve tri user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretno!!

i šta ste odlučili vi....
godinica porđe...odluka se donijeti mora jel dauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:43:25   
Anoniman
Hanady, odlučeno, rezervisano, od 01.09. user posted image  u jaslice user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:51:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Hanady, odlučeno, rezervisano, od 01.09. user posted image  u jaslice user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:52:32   
taurus
IZVORNA PORUKA: Puslica

Mi od sutra krecemo u jaslice na Skenderiji ,bbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ,bila sam se malo ohrabrila ali danas mi teta u vrticu rece da je sad sezona godisnjih odmora i da ce se spojiti sa starijom grupom, pa bi u tom slucaju moje curice koje nehodaju bile vecinu vremena u kreveticima ,smrc smrc,kao one ce se potruditi da i ih vodaju ...ja kazem samo ih pustite da puzu,ali nesmiju jer ce ih o ve bebe hodalaice pokaziti .ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccuser posted image suzdrzavam se da neplacem cijeli dan ,izgleda da cu ujutro ocepitiuser posted image


Razumijem da si cijeli dan user posted image user posted image user posted image  jer sam i sama bila takva pred polazak djeteta u vrtić, sli moram te malo utješiti. Bebama će biti sigurno zanimljivo, jer se susreću sa novim igračkama i rekvizitima za igranje i to će ih oduševiti. S druge strane ako im nešto ne bude po volji plakaće i onda će tete morati da ih malo vodaju. Ne brini da će im biti dosadno u krevetićima jer će one sebi naći neku zabavu sigurno, a bebe nemaju osjećaj za vrijeme pa da mogu pomisliti "ležim ovdje već dva sata"  tako da će njima dan za čas proletiti dok par puta jedu, dok ih presvuku i dok malo odspavaju mama će doći po njihuser posted image

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:55:56   
Anoniman
Uh, i dalje svaki dan "nađem" makar po jedan razlog zašto jalice.
Vjerujem da je do moje tete, da nisu sve kao ona.....
Danas me duša zabolila kad sam došla s posla kako je ulijepljen i prljav bio user posted image user posted image  Ali to je osoba kojoj ne vrijedi ponavljati neke stvaro. Stvarno ne kontam zar je problem dijete umiti nakon jela, staviti siperak ili u krajnjem slučaju presvuči uprljanu odjeću user posted image  Još su stalno kod nane od mm, samo spava ovdje i jede i čitavo vrijeme su 2 sprata iznad (sastale se dokone tetke user posted image , bez obzira na moje insistiranje da vrijeme provode u našem stanu....) Ne štima pa ne štima, nikako! Dišem duboko, trudim se da ostanem pribrana još naredna 3 mj.....

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pozitivne/negativne strane jaslica/teta
7.6.2010 23:57:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: Puslica

Mi od sutra krecemo u jaslice na Skenderiji ,bbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ,bila sam se malo ohrabrila ali danas mi teta u vrticu rece da je sad sezona godisnjih odmora i da ce se spojiti sa starijom grupom, pa bi u tom slucaju moje curice koje nehodaju bile vecinu vremena u kreveticima ,smrc smrc,kao one ce se potruditi da i ih vodaju ...ja kazem samo ih pustite da puzu,ali nesmiju jer ce ih o ve bebe hodalaice pokaziti .ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccuser posted image suzdrzavam se da neplacem cijeli dan ,izgleda da cu ujutro ocepitiuser posted image


Razumijem da si cijeli dan user posted image user posted image user posted image  jer sam i sama bila takva pred polazak djeteta u vrtić, sli moram te malo utješiti. Bebama će biti sigurno zanimljivo, jer se susreću sa novim igračkama i rekvizitima za igranje i to će ih oduševiti. S druge strane ako im nešto ne bude po volji plakaće i onda će tete morati da ih malo vodaju. Ne brini da će im biti dosadno u krevetićima jer će one sebi naći neku zabavu sigurno, a bebe nemaju osjećaj za vrijeme pa da mogu pomisliti "ležim ovdje već dva sata"  tako da će njima dan za čas proletiti dok par puta jedu, dok ih presvuku i dok malo odspavaju mama će doći po njihuser posted image



user posted image user posted image

Vedrana, pa one imaju jedna drugu user posted image  Gledaj to kao ogroman +

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *