|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
13.5.2010 21:26:58   
acudesa
jest...ma meni je sto ??? bilo iznad glave, sve sam ja to pedijatrici rekla...ništa mi nije pojasnila od čega bi to moglo biti...hvala Bogu, to je prošlo, ali, ipak, rezmišljam o tome...
uglavnom, hvala tebiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
13.5.2010 21:33:54   
koka i po
To ona tebi izgleda da te skine s dnevnog reda.Ja sam mladjem dala antibiotik sa aromom jagode.U roku od 10min dobio je osip.E sad se ne sjećam koliko je tačno bio star ali je još bio na mlijeku.Po meni kod tvoje bebe je bila reakcija na aromu jagode a ne na sam paracetamol.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
13.5.2010 21:35:56   
Visnja RR
pusa za Umče i njenu mamu user posted image ...
meni se slicno u trudnoci desilo nakon amniocinteye od cephabosa...ja taj antibiotik ne smijem korisiti i nista od tih nekih C

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
13.5.2010 21:39:58   
koka i po
I sama sam takva.Čini mi se mogla bih napraviti spisak lijekova na koje sam alergičnauser posted image user posted image user posted image .Opet hvala Bogu ako se alergija manifestuje na koži.Meni opet odmah ide na pluća i imam probleme sa disanjem.Izvini ja možda odoh s teme.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
13.5.2010 21:43:24   
acudesa
skvo, izvini što smo ti malo zahmetile temu...kontala sam da je to to, al ne bih rekla na kraju...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 0:00:32   
hanabanana
Draga Skvo, ja sam se ohladila dok sam čitala vašu priču.

Hvala bogu da je sve iza vas.
Najgora je baš ta neizvjesnost, kad ti ne znaju reći šta je dijetetu.

Acudesa, ako ti se dijete izasulo nakon paracetamola, može biti da se ustvari izasulo od tem. koju je imalo.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 0:20:33   
Anoniman
Užas!!! Mogu samo zamisliti koliko ste bili zabrinuti user posted image  Brzo ozdravljenje user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 8:27:05   
acudesa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Acudesa, ako ti se dijete izasulo nakon paracetamola, može biti da se ustvari izasulo od tem. koju je imalo.

mislim da se previše osuo da bi moglo biti od temp (bio je sav šarenuser posted image user posted image  kako mi je bilo gledati ga onakvog, tako da potpuno razumijem skvo), ne znam...sunjam na sirup...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 9:22:39   
new mama
E misa mu sta ste sve predeverali draga Skvouser posted image user posted image ,mogu misliti kako ste se nasikirali,ali hB da je sad dobro,pusa velika od nas dvijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 9:28:53   
enna
Jako mi j zao sto je princeza prosla kroz sav taj pakao a zaedno sa njom i viuser posted image Nadam se da ce to uskoro biti proslost zelimo Umi brz oporavak a mami naravno da brzo zaboravi taj uzas i uziva sa svojom princezomuser posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 9:44:00   
Anoniman
Mogu misliti kroz sta si prosla..I sto zene kazu, najgra je ta neizvjesnost...
Hvala dragom Allahu, da je to sad sve iza vas i da je Umica bolje.


I ja sam alergicna na andol, analgin, paracetamol, aspirin...Tj. na neku kiselinu koja se nalazi u tim lijekovima. Od struka prema gore sva se ospem...i strasno me svrbi i imam osjecaj kao da se napuse. Grozan osjecaj. Najgore je kad ne znas na sta si alergican, pa pogrijesis pa ti se opet to desi. GROZNO.

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 9:50:40   
Skvo RR
Drage zenice, opet hvala na podrsci...

Kao sto sam i rekla sada se uvlaci u kozu, i izgleda mnogo bolje...Hvala Bogu.
E, sada ovako je izgledalo na pocetku...Ovu sliku jako tesko i sada gledam, ali eto cisto da znate kako to izgleda za ne daj Boze.

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 9:51:37   
new mama
A joj maca moja malauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 10:04:07   
Anoniman
Draga Skvo...citam i ne mogu da vjerujem...zao mi je sto ste se toliko morali napatiti, a ovo je za mene jos jedan dokaz nestrucnosti nasih dr...ocigledno se na prste jedne ruke mogu izbrojati dr. u Sarajevu koji zaista nesto vrijede a ovo ostalo su hecimi...isto kao da diagnoze preko googla traze...

Ljubi mi Umceuser posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 10:05:53   
Emica_sa
A joj skvo bas izgleda gadno,pa je li sada bolje?I moja beba je imala temperaturu prosle sedmice i nakon temperature ujutro se probudio sav saren ali ja mislim da je od temperature i znoja jer mu je nakon par kupanja kamilicom i pudera proslo,a evo jutros gledam izbacilo mu neke crvene tackice ali samo po tabanima,pa kontam da nije na nesto stao ili dirnuo nesto nogom jer je juce bio bos..Jeli ima neka kupka da je bas provjerena da mu uzmem i da ga s njom kupam jer je inace osijetljiv jer je sav plav i strasno svijetla koza..Nadam se da ce curi ubrzo biti puno bolje

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 13:08:01   
batterfly
Aaa zeno draga, kad je meni bilo tesko pogledati, ne mogu ni da zamislim kako je tebi bilo...Neki dan se i moj Ammar izasuo(male sitne tackice), ja kontam ospice, jer je bio u dodiru sa djecom koja su ih imala...I toooliko sam se uspanicila, i Lidu zvala da dodje da vidi..panika me uhvatila, a jos sam znala, mislim ocekivala sam...i opet panika...E, fakat, mi je drago sto je Uma sad bolje i sto se osip povlaci...Izdrzite jos malo, vi ste veeelike heroine...Pusa za vas i jedan user posted image  od user posted image ....I ne zaboravi da javis kad sve prodje..nadam se brzouser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 13:13:31   
dinciii
Aaa skvo bas mi je zao sto je morala proci kroz sve ovo....Sto prije da se oporavi!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 13:59:56   
noaa
Skvo nadam se da ce ova ruzna slika ostati zauvjek iza vasuser posted image user posted image user posted image  i hvala sto si stavila sliku za nedaj boze da znamo kako to izgledauser posted image .Ja bih molila sve mame koje se susretnu sa osipom da postave slicicu,recimo Noa je jela jaja i nije joj nista bilo a neki dan nakon dorucka izbace joj 2,3 kao bubuljice oko ustauser posted image  a nigdje nisam nasla sliku osipa od jaja pa da vidim dali je to touser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
14.5.2010 23:49:11   
mamma mumi
Draga Skvo zao mi je sto si prosla kroz sve to i da je Uma bolje. Citala sam tvoju pricu icudim se da nisi bila kod infektologa, jer osip kakav opisujes je cest kod virusnih bolesti kod djece,i dermatolozi kod nas odmah po kortikosteroidima, a ako je uzrok viruse kortikosteroidi ih samo prosire i osip se pojaca. kako god bitno je da je bolje.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
15.5.2010 0:00:15   
Skvo RR
Draga bili smo i kod infektologa, nego zaboravila sam napisati....user posted image  

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
15.5.2010 0:05:41   
mamma mumi
Pa je se bas cudim kako niste bile, i sta je rekao? Je li mogao biti virus ili je ipak alergija? Ma nesto mi dugo proslo vremena od uzimanja tih lijekova

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
15.5.2010 0:08:52   
Skvo RR
On je rekao "zamisli cuda, da je atipican osip i na osnovu krvnih nalaza je iskljucio virus" i sa infektologije smo naravno otisli bez odgovora...Sve u svemu pravo, ama bas pravo sam se razocarala u nase doktore...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
15.5.2010 0:15:48   
mamma mumi
Znam draga moja, vjerujem ti.Tek kad  ti se nesto tako desi vidis koliko nesposobnih ljudi ima, zalosno je ali istinito. Ja sam ljekar i svjesna sam svega i samo kazem nedo Bog od pojedinih dr traziti pomoc, ma bolje da me ubiju odmah.Ljubi bebce.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
16.5.2010 9:10:16   
Crvena
Sva sam se najezila dok sam citala tvoj post. Hvala Bogu da je sada Uma bolje.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: exanthema maculopapulosum(Nasa prica)
16.5.2010 11:04:54   
škorpija
skvo drago mi je da je uma boljeuser posted image user posted image user posted image , nadam se da je knorica u pravu i da imate pravu dijagnozu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *