|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
14.5.2010 14:25:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 15:33:05   
jasmin
Kod nas je sve po dogovoru,uz veliki trud da se nijedno ne osteti.Ako me slucajno,ali bas slucajno u necemu `predje`,mora to nadoknaditi.Ako ja npr.planiram rucak u 14:00,a on bi u 13:00,najvjerovatnije da ce biti u 13:31 lol.U izboru namjestaja gdje dominiram ja,izabirem ga ja.Radnu sobu bira on,a ja se ubacim s kojim prijedlogom.Srecom,nije puno tvrdoglav,saslusa i poslusa ako vidi da je to ok.Isto i ja,saslusam ga,a onda sama odlucim.Jedino sam teska ako mi se nesto svidi,mogu da pregledam 100 slicnih stvari,ali kad se zalijepim za jednu sanjam je dok je ne dobijem.Hvala Bogu,on to zna i udovolji mi.
Brak ne moze lijepo funkcionisati ako jedno trpi,a jedno uziva u bilo cemo.Mora biti dogovor i rjesenje koje odgovara oboma.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 15:57:59   
malaaaa
unas je po dogovoru sve mada je vecinom kako ja kazem tako i bude ja to sredim sve na fin nacinuser posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:02:27   
Atarka
IZVORNA PORUKA: milenium



a moram reć(šta ću kad moram )zašto ti njega pitaš za kuhinju?to je tvoje područje i ti odlučuješ hoćeš li je kupiti ili nećeš.isto kao što je njegovo područje npr.auto ili npr.tv.nisam ni ja njemu birala koji će tv nek on to izabere to je njegovo područje,i on bolje zna-valjdauser posted image



Milenium, simpa si mi skroz user posted image ! Da ti odgovorim: najvise zbog toga, jer mi u tom projektu treba njegova pomoc oko dodatnih stvari, a ne toliko zbog para. Sve i da ja sve sama odaberem, ugovorim i platim, opet mi treba on da skine staru kuhinju, iznese, okreci i ako nista od toga onda, da cuva maloga user posted image .

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:14:31   
emma.L
Ne shvatam podjelu na područja u braku user posted image . Kod nas je jedno područje sve - od poslova, djeteta, kupovina, čišćenja... I ovo moje su zavjese, a tvoje gume za auto -  upravo smo u toj situaciji user posted image . Već mjesecima čekam da kupim paravane za dnevnu i trpezariju (koje on pegla pošto su od lana i zato i trebamo nove - teško se peglaju i ogromni su, ali su super što se mene tiče user posted image ) i nikako da stanemo na zelenu granu i da odvojimo za to novac. I taman kad bih sad mogla, mi smo promijenili auto i gume su jako loše. Budući da smo stalno u autu i na putu, naravno da mi ne pada na pamet sada onda kupovati zavjese. Prioritet je prioritet, a ne kompromis. I uopće ne mislim da nešto izvlačim lošiji kraj time.
A ja sam u braku naučila što je kompromis u smislu pristajanja na sitnice koje nisu po mom. I dok sam u početku imala osjećaj da gubim sebe, sada vidim da sam bolja osoba zbog ovoga - smirenija, racionalnija ako ništa drugo.
Dakle, kompromis oko sitnica, a dogovor oko bitnih stvari. Pa nije valjda da biste kupile kuhinju koja mu se baš, baš, baš nimalo ne sviđa user posted image ? Pa i MM je mene poveo da probam i vidim auto u koji se on skroz zaljubio i nikada ga ne bi kupio da se i meni nije svidio.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:15:51   
milenium
atarka bona plati majstora za to ako imaš para.
možda će tada on skočit i reć:''ja ću,ja ću!''(samo da ne moradneš plaćat majstora)user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:18:53   
frenkoza
e mi smo sve kupovali zajedno.... i sve smo kupili sto se nama svidja.... pa mora postojati neka kuhinja koja nam se oboma svidja... mozda nije ona koja je bila moja num.1. niti njegova num.1. ali smo je kupili i svidja nam se oboma... tako i za dnevni boravak i za sve.... jedino je spavacu i kupatilo on zavrsio dok je bio solo, ali meni se super svidja.... kao da sam i ja s njim... ali eto ipak dodju neke stvari na tapet koje bi on htio, a ja ne ili obrnuto.... pa sam i ja skontala da popustam na stvarima koje mi nisu nesto ekstra bitne, a da tvrdoglavim na svtvarima koje su mi jaakoo vazne... i otprilike tako funkcionisemo....ali ja sto god hocu to je za dobrobit nas oboje i imam uvijek jake argumente.... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:21:02   
frenkoza
frenkoza, selmoni, niki83, abh, selina, patrizia, Atarka, mama Nataša


kad se mi samo natakarimo na neku temu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:29:49   
niki83
ja se ne slazem sa ovim da mi ne trebamo petljati npr. u izbor tv-a, auta i sl. ili oni u odabir kuhinje, paravana... mm i ja smo uvijek sve birali zajedno i nikada nije bilo slicnih situacija.. sve te stvari koristimo ili gledamo i on i ja..i svako ima pravo da kaze nesto kod odabira..

_____________________________

N&N

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:36:59   
jasmin
Nije da se ne petljamo,nego oboje biramo,oboje ucestvujemo,ali je ipak na meni glavni izbor,jer ja sam ta koja boravi u kuhinji vise nego on,i ja cu `uzivati` u pranju sudja,kuhanju,briskanju kuhinje i sl,a on je taj koji vise voza automobil nego ja.
Dakle,oboje cemo ucestvovati,ali je krajnji izbor na onome koji je dominantniji u tom podrucju.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:38:50   
Atarka
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ne shvatam podjelu na područja u braku user posted image . Kod nas je jedno područje sve - od poslova, djeteta, kupovina, čišćenja... I ovo moje su zavjese, a tvoje gume za auto -  upravo smo u toj situaciji user posted image . Već mjesecima čekam da kupim paravane za dnevnu i trpezariju (koje on pegla pošto su od lana i zato i trebamo nove - teško se peglaju i ogromni su, ali su super što se mene tiče user posted image ) i nikako da stanemo na zelenu granu i da odvojimo za to novac. I taman kad bih sad mogla, mi smo promijenili auto i gume su jako loše. Budući da smo stalno u autu i na putu, naravno da mi ne pada na pamet sada onda kupovati zavjese. Prioritet je prioritet, a ne kompromis. I uopće ne mislim da nešto izvlačim lošiji kraj time.
A ja sam u braku naučila što je kompromis u smislu pristajanja na sitnice koje nisu po mom. I dok sam u početku imala osjećaj da gubim sebe, sada vidim da sam bolja osoba zbog ovoga - smirenija, racionalnija ako ništa drugo.
Dakle, kompromis oko sitnica, a dogovor oko bitnih stvari.
Pa nije valjda da biste kupile kuhinju koja mu se baš, baš, baš nimalo ne sviđa user posted image ? Pa i MM je mene poveo da probam i vidim auto u koji se on skroz zaljubio i nikada ga ne bi kupio da se i meni nije svidio.


Ovo si bas lijepo napisala. I kod nas je slicna situacija sto se tice zaduzenja. Sad kako sam u kuci s djetetom preuzela sam vise kucanskih obaveza, a on vise radi na poslu. A to za kuhinju, naravno da mi je bitno i njegovo misljenje, zajedno smo birali auto kao i vi user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 16:56:27   
Anoniman
Meni je moj mm pao u ocima prije jedno dva mjeseca. ukratko, mislila sam da imam muskarca pored sebe, a ispalo je da imam misa... od tad za mene ne postoji kompromis i radim onako kako sebi zacrtam, jer sam izgubila postovanje prema njemu, njegovom djelu i njegovom misljenju. Nadam se da se razumije sta sam htjela reci user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 17:10:43   
frenkoza
mora da se neko "treci" upetljao ili???

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 17:22:42   
acudesa
Ponekad mislim da sam ja ta koja stalno popušta, ali se uhvatim da sam ponekad ko "june malo" zapela za nešto i ne puštam..sve čekam da on kaže: "Ma, daj ..ba"...ali ne kaže...user posted image  
Ti pitaš ked je previše kompromisa, ja mislim onda kad jedno daje više od drugog, do tada je sve ok...ako je puno-treba sa obje strane da je puno, ako je malo-neka je sa obje strane malo..znači ravnopravno...ako zateže..neka zateže, al neka ne trpi samo jedna strana...
Ja sam takva, a naravno, nismo svi isti...ja ne bih podnijela ni da mi sve popušta, ne bi mi bilo zanimljivo...nego ono umjereno i ja i on...malo podgrijavamo da ima žara, a ne pretjerujemo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 17:23:51   
Anoniman
da se ubacim, pod anonimna br.2., da neko ne pomisli da pametujem.. meni je inače jako zanimljivo kad  žene kažu ma ja sam gazda, kako ja kažem, ja odlučujem, tvrdoglava sam itd. Ja se time ne bih ponosila, jer bi to značilo da svog muža ne poštujem i smatram beskičmenjakom. Isto kao što bi situacija da samo on donosi odluke značila da me ne poštuje.
Kad sam se udala bilo mi je drago da ću imati životnog druga čije mišljenje cijenim i da ću donositi još bolje odluke jer će biti sagledane iz još jednog ugla..
Za mene je primjer kompromisa to kako smo djetetu dali ime. Meni se sviđalo jako, jako jedno ime, on je imao razlog što mu se nije sviđalo, njegov favorit je bilo ime koje se meni nije nimalo dopadalo, a dali smo ime koje nam se oboma onako svidjelo.
Znači kad dođe do situacije da jedno bude super srećno, a drugo nikako, bolje da oboje budu bar zadovoljni- za mene je to kompromis.
Jer kako da ja budem sretna i kad istjeram svoje, ako sam povrijedila osobu koju volim.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 18:27:55   
Tidzi
Ja smatram kompromisom stvari kada se mm i ja nadjemo negdje na sredini. Ako sam ja u jednoj stvari srecna, a on nije nikako, onda i sva ta moja sreca pada u vodu, jer kako da budem srecna, ako voljena osoba nije?! Uvijek probamo da se dogovorimo oko nekih stvari i pretezno uspijevamo, jer smo naucili jedno drugo da zajedno o jednoj temi iznesemo sve moguce pozitivne i negativne stvari i jednostavno iz toga proizadje ono sto bi treballi da uradimo i kako i na koji nacin. Uglavnom dogovoram rijesavamo vecinu stvari. Sto se tice ostalog, ako ja tezim ka jednom, on ka drugom i nikako ne mozemo da se slozimo oko toga, onda nadjemo kompromis u necemu trecem, vezanom za to, koje nam se svidja onako odsrednje.
Ne podnosim ako on mora da radi sve sto ja kazem, kako kazem i kako zelim. Meni ne treba sluga, vec partner koji ce da me kroz zivot prati ravnopravno kao i ja, koji ima svoje ja, koji zna da kaze i "NE", koji moze da iznosi svoja misljenja, ideje... Kod nas takodjer postoje neke stvari za koje se pitam samo ja ili samo on. Npr. kuhinja je moje i ja u njoj radim sta hocu i kako hocu. Dok kod moje prijateljice muz stalno sunja i pita zasto je case stavila ovdje, soljice tamo...da to uradi ovako, onako... To ne podnosim. Dok se isto tako i ja ne petljam u garazu, oko auta, kupovini tehnike. Ja kazem sta meni na oko izgleda dobro, ali on se tacno u to razumije i ja ne guram nos dublje. To nam je isto jedan tip kompromisa.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 18:31:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ne shvatam podjelu na područja u braku user posted image . Kod nas je jedno područje sve - od poslova, djeteta, kupovina, čišćenja... I ovo moje su zavjese, a tvoje gume za auto -  upravo smo u toj situaciji user posted image . Već mjesecima čekam da kupim paravane za dnevnu i trpezariju (koje on pegla pošto su od lana i zato i trebamo nove - teško se peglaju i ogromni su, ali su super što se mene tiče user posted image ) i nikako da stanemo na zelenu granu i da odvojimo za to novac. I taman kad bih sad mogla, mi smo promijenili auto i gume su jako loše. Budući da smo stalno u autu i na putu, naravno da mi ne pada na pamet sada onda kupovati zavjese. Prioritet je prioritet, a ne kompromis. I uopće ne mislim da nešto izvlačim lošiji kraj time.
A ja sam u braku naučila što je kompromis u smislu pristajanja na sitnice koje nisu po mom. I dok sam u početku imala osjećaj da gubim sebe, sada vidim da sam bolja osoba zbog ovoga - smirenija, racionalnija ako ništa drugo.
Dakle, kompromis oko sitnica, a dogovor oko bitnih stvari. Pa nije valjda da biste kupile kuhinju koja mu se baš, baš, baš nimalo ne sviđa user posted image ? Pa i MM je mene poveo da probam i vidim auto u koji se on skroz zaljubio i nikada ga ne bi kupio da se i meni nije svidio.
Upravo tako si i ti rekla oko tih "polja" u braku. Poveo te je da vidis auto koji se njemu svidja. Svidio ti se i kupili ste ga. A nisi ti njega dovela da pred auto koje se tebi svidja, pa se onda i njemu svdio. U tome je BIT. To je taj kompromis u poljima

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 18:34:48   
Anoniman
Naravno i mi smo kupili kuhinju koja se oboma svidja. Ja ne bih kupila ni sebi hlace ako se mm ne svidjaju. Ali kada smo kupovali kuhinju ja sam tu iskusnija i vise se pika moja. Kad smo kupovali Pezoa on je tu iskusniji i on mi je prezentovao sve njegove kvalitete, tako da sam ja samo mogla da kimnem glavom.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 18:38:01   
acudesa
nemoj tako pahuljice, čuj klimamo glavom, bogami sam ja dikti"ala boju autauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 18:51:17   
Atarka
IZVORNA PORUKA: frenkoza

mora da se neko "treci" upetljao ili???


Definitivno neko treci. Ja da sam htjela biti anonimna kao takva bih i otvorila temu, ali mi je to bezveze.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 19:43:42   
frenkoza
eh to je onda stvarno problem.... poslusati nekog treceg a ne tebe.... ne znam o cemu je bila rijec, ali o cemu god to nije u redu.... nadam se da si  odreagovala i da si mu jasno stavila do znanja da to nije ok

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 19:54:46   
Atarka
user posted image user posted image user posted image  Frenkoza draga, nismo se razumjele. Ja sam pomislila da si me indirektno pitala jesam li ja anonimna, kao "treca" koja sam se "uplela" u temu pa sam ti to napisala. Nemam razloga da budem anonimna i takvi me fakat nerviraju. Opet kazem, da sam htjela biti anonimna, ne bih pokretala temu sa nickom. Krenusmo o kuhinjama, a ispade da me muz vara, nidje veze. A na osnovu Anonimnog posta i ja sam skontala da je bilo nesto, ali to je tema za drugu raspravu. A vi anonimni, samo zakuhavate bez veze.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 20:10:46   
frenkoza
user posted image user posted image user posted image user posted image hahahaha ja nesporazuma... ja procitala, ja sam htjela biti anonimna, umjesto ja da sam htjela biti anonimna.... moj post se odnosio na anonimnu.... imala sam osjecaj da joj se neko treci umjesao u odluke.... i to ne neka druga zena, nego mozda zaova, svekrva, ili neki  prijatelj od mm-a... na to sam mislila kad sam rekla neko "treci"... ajooj trodupli nesporazum.... hahahahhaah... ma ni ja vallahi nikad nisam jos bila anonimna....

nego kako je napisala da joj je muz mis ili tako nesto bas sam mislila da joj se neko petlja sa strane.... a nisam ni mislila na varanje..... eto moja atarka sta urade slova....

mi zene imamo nadnaravne moci - u sekundi od muhe napravimo slona user posted image user posted image user posted image user posted image

jos ja kontam reko sto je bila anonimna, pa priznala da je ona.... user posted image nije mi nikako bilo jasno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 20:13:05   
Mirkica
donosimo odluke zajedno ,u slucaju da on nesto zeli a ja ne ili obrnuto onda slijedi dug razgovor i naravno argumenti zasto je to dobro ili ne i ko ima bolje argumenete taj pobjedi :))). Nesilimo se , i nista u inat  razum i samo razum kad je rijec o  vecim i bitnijim stvarima. Da dodam jos nisam gazda mm niti je on meni nije sve kako ja kazem niti je sve kako on kaze, i meni nema nista mrze kada se pise JA SAM  GAZDA JA SAM GLAVNA SVE PO MOME , kada neko tako sto pise ili govori cini mi se i mislim da nista nije tako , jako je zalosno kada neko nekom moze biti komadant i kada onaj drugi nema prava glasa, a sto se tice polja naravno da ima polje gdje zenina rijec vise vazi ( bolje receno ono sto zenu vise zanima i vise se poznaje i tako muskarac ) a isto tako mm ali opet i o tome popricamo  i dogovorimo se i kao sto vec rekoh na pocetku ubjedjujemo se :)))).




_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
14.5.2010 20:25:49   
Anoniman
Anonimna br.1.: Ja vas uopste nisam prozvala nicim, vi ste te koje sad dizete hajku ko je anoniman. Takva sam jer pored dugogodisnjeg staza na forumu i doooosta poznanstava sa istog ne zelim da sutra na kifici budem u svacijem kutku mozga ona sto ima bracnih problema. je li to toliko tesko shvatiti????? e bas vam hvala!

i da pojasnim: nije bilo nekog treceg. jednostavno nam se desila strasna stvar koja nas je oboje potresla i ja sam mislila da ce se mm pobrinuti da rjesi situaciju, da ce da me tjesi, da bude hrabar, odlucan i "musko". jednostavno sam ga uvjek takvog znala. a onda je on postupio kao obicni mis, kukavica. u detalje ne bih jer i on ponekad cita sta ja pisem (i to je razlog anonimnosti). zbog toga sto sam izgubila postovanje prema njemu nisam vise spremna na kompromis, to je bila sustina i na to sam mislila recenicom "valjda se shvata sta hocu da kazem"...

da se manje bavite time ciji je kakav status i kakakv ton ima poruka a vise onim sta ko napise manje bi bilo svadje na forumu. 

(odgovor članu Atarka)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *