|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:14:37   
veeseelaa
a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika

< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.5.2010 23:15:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:18:06   
Hanady RR
ja ne kontam naziv ove teme uopšte...uz dužno poštovanje postavljačici...mislim na koji način da mjerik količinu kompormisa u braku.

ja bih znala napisati svoj stav o postojanju kompormisa u mom ebraku i njegovaoj obaveznosti pogotovo kada se tiče onih situacija o kojima ja i mm imamo različite stavove...a ima i takvih...jer nismo svi isti i onda kompormis rješava dileme i ne dolazimo do neraumjevanja ili ne povjerenja koje će narušiti naš sklad.

Ali količina .,..koliko nije previše...ne kontam garant šta bi rekla...
kako da ga izmerim.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:20:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja ne kontam naziv ove teme uopšte...uz dužno poštovanje postavljačici...mislim na koji način da mjerik količinu kompormisa u braku.

ja bih znala napisati svoj stav o postojanju kompormisa u mom ebraku i njegovaoj obaveznosti pogotovo kada se tiče onih situacija o kojima ja i mm imamo različite stavove...a ima i takvih...jer nismo svi isti i onda kompormis rješava dileme i ne dolazimo do neraumjevanja ili ne povjerenja koje će narušiti naš sklad.

Ali količina .,..koliko nije previše...ne kontam garant šta bi rekla...
kako da ga izmerim.user posted image


Kad je previse kompromisa, sigurno se osjetii na necijoj kozi...a onda to vise i nije kompromis vec diktaturauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:22:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noaa

Sto se tice kompromisa u braku a i inace u zivotu tu sam tankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  prvenstveno sam za razgovor s argumentima i tko ima bolje prihvata se njegovouser posted image




Da potpišem ovo user posted image user posted image  

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:23:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR



Ali količina .,..koliko nije previše...ne kontam garant šta bi rekla...
kako da ga izmerim.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image e to, i ja se zbunihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim da se naziv teme treba promijeniti u "koliko (lafo) kompromisa u braku je previše?" hahahah
Mislim da se ovo odnosi na žene koje lafo imaju u braku kompromis hahah
Pusti šuplju


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:23:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika

Vesela, to je njen problem. Moze ona tebi bombe bacati, ali kad ostane sama sa sobom zna na cemu je.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:23:35   
Hanady RR
e pa upravo zbog toga ja mu mjeru ne znam...mislim ako je to mjerenju kompormisa na štetu onoga drugoga...onda to kompromis nije ...sve ima svoje nazive...tortura, napastvovanje, diktatura itd.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:24:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: noaa

Sto se tice kompromisa u braku a i inace u zivotu tu sam tankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  prvenstveno sam za razgovor s argumentima i tko ima bolje prihvata se njegovouser posted image




Da potpišem ovo user posted image user posted image  


juh noaa pa ja bi te vazda "dobila" s argumentima
Da me ko hoće u kako afirmacijisku ili negacijsku ekipu uzeti, da vidiš kad ja počnem vaziti, svi odmah prihvataju moje gledište user posted image user posted image user posted image user posted image uvijek imam odgovor user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:25:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika

Vesela, to je njen problem. Moze ona tebi bombe bacati, ali kad ostane sama sa sobom zna na cemu je.



ma da naravno, al ne kužim čemu foliranje
Reci brate, otvori dušu.... ja se sestro ništa ne pitam hahahha
Nego ono "znaš mi smo se dogovorili", de ba



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:26:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e pa upravo zbog toga ja mu mjeru ne znam...mislim ako je to mjerenju kompormisa na štetu onoga drugoga...onda to kompromis nije ...sve ima svoje nazive...tortura, napastvovanje, diktatura itd.


ma jasno ko kad o čemu se radi user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:28:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika

Vesela, to je njen problem. Moze ona tebi bombe bacati, ali kad ostane sama sa sobom zna na cemu je.



ma da naravno, al ne kužim čemu foliranje
Reci brate, otvori dušu.... ja se sestro ništa ne pitam hahahha
Nego ono "znaš mi smo se dogovorili", de ba



Zato imamo razlivite tipove licnosti, poremecaje...psiholozi bi to mogli bolje objasniti. user posted image
To je mozda njen bjeg od njenog identiteta...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:28:27   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika


ja svakome uvijek kazem ja i mm smo se tako dogovorili - bilo da je moja ideja prosla 100% ili njegova... ili je 50-50... uvijek svakome kazem mi smo se tako dogovorili.... pa i rodjenoj mami.... evo npr. mama mi predlozi da odemo negdje i ja kazem javim ti dok se dogovorim sa mm-om.... ja znam da cu 99% otici, ali ne zelim da ponizavam njega i da se nesto dogovaram njemu iza ledja.... ako me kontate??? to je meni jedan vid postovanja....

a za ostatak svijeta uvijek smo se MI tako dogovorili.... jer i kad on nesto predlozi, a ja kazem moze - i to je dogovor....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:30:12   
Hanady RR
U mome braku je više kompromisa bilo na početku... i to tipa...
On: ja kuhani kupu ne jedem.
Ja: ja kuhani kupus volim pravo.

Kompormis koji nije na štetu ni jednog od nas: Kupus kuhamo samo onim danom kad je on dnevna smjena pa jede ručak na poslu sa kolegama.

Kompromis u ovom nebi bio
ON: Kuhaćeš dva ručka taj dan.
Ja: u redu

ili
On: briga me ručak ćeš mi napraviti
Ja: ma ko te šiša ima samo kupus

a zašto bih na štetu sebe i svog slobodnog vremena to radila kad se možemo dogovoriti na uzajamno zadovoljstvo ili zašto on da boluje i gladuje kad ne mora.

eto platičan primjer...manje strog i možda na oko neuk ali vrlo jasan.
ali definitvno neizmjerljiv...jer ovakvih prijera ima more u mome braku...različiti smo po nekim pitanjima...ali navikli smo se jedno na drugo i volimo i dobre i loše strane našeg zajedništva. Svaka od tih strana kompormisom dobije savršen epilog za ubuduće. I to mi je sasvim Ok...različitosti se privlaše...jedno drugom smo balans...i eto ferceramo Ok bez ''mjerenja'' kompormisa.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:31:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: noaa

Sto se tice kompromisa u braku a i inace u zivotu tu sam tankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  prvenstveno sam za razgovor s argumentima i tko ima bolje prihvata se njegovouser posted image




Da potpišem ovo user posted image user posted image  


juh noaa pa ja bi te vazda "dobila" s argumentima
Da me ko hoće u kako afirmacijisku ili negacijsku ekipu uzeti, da vidiš kad ja počnem vaziti, svi odmah prihvataju moje gledište user posted image user posted image user posted image user posted image uvijek imam odgovor user posted image user posted image user posted image user posted image




E mani se kompromisa, hajde na temu jaslice/tete pa mi argumentuj stranu za koju si ZA user posted image user posted image
Šalu na stranu, idi malo plizzz, proviri user posted image user posted image

Izvinite na OT

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:32:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: noaa

Sto se tice kompromisa u braku a i inace u zivotu tu sam tankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  prvenstveno sam za razgovor s argumentima i tko ima bolje prihvata se njegovouser posted image




Da potpišem ovo user posted image user posted image  


juh noaa pa ja bi te vazda "dobila" s argumentima
Da me ko hoće u kako afirmacijisku ili negacijsku ekipu uzeti, da vidiš kad ja počnem vaziti, svi odmah prihvataju moje gledište user posted image user posted image user posted image user posted image uvijek imam odgovor user posted image user posted image user posted image user posted image


jesi to i ti bila u carl poper debati član kod sanje Vlaisavljević...a ja se moram pohvaliti...bome curke bila sam prvak na nivou federacije čak 2 putauser posted image

al to ne koristim u brakuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:33:37   
Anoniman
Ni ja ne volim kuhani kupususer posted image user posted image user posted image
Ali muzu za ljubav napravim, a ja sebi narucim cevapeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:35:19   
Anoniman
Joj pahuljice prvi put da čujem da neki muškarac voli kupus user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
16.5.2010 23:36:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Joj pahuljice prvi put da čujem da neki muškarac voli kupus user posted image user posted image   user posted image


Voli voli, al' zato mu je prasa fujjj

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 0:06:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a koliko je kompromisa u braku previše??? pa sve dok se zbog istog ne osjećaš loše, valjda
jer za neke stvari ne treba uopće tražiti mišljenje supružnika
Mnoge žene kažu ma ja i mm smo se tako dogovorili al ja 100% znam da je tako jer njen suprug tako hoće a ona samo aminuje jer odavno zna da se njena ne pika


ja svakome uvijek kazem ja i mm smo se tako dogovorili - bilo da je moja ideja prosla 100% ili njegova... ili je 50-50... uvijek svakome kazem mi smo se tako dogovorili.... pa i rodjenoj mami.... evo npr. mama mi predlozi da odemo negdje i ja kazem javim ti dok se dogovorim sa mm-om.... ja znam da cu 99% otici, ali ne zelim da ponizavam njega i da se nesto dogovaram njemu iza ledja.... ako me kontate??? to je meni jedan vid postovanja....

a za ostatak svijeta uvijek smo se MI tako dogovorili.... jer i kad on nesto predlozi, a ja kazem moze - i to je dogovor....



svašta, ja ne gledam na to tako.... nema iza ledja, ja kažem JA ODOH S MAMOM
I uvijek ga obavijestim redovito o odlukama
Ne smatram da ga tako ne poštujemuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 0:12:12   
noaa
vesela samo argumenti pa ako su bolji je cu se slozitiuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 0:17:28   
Hanady RR
ama ja bih ipak rekla da se sa mm dogovorim...mene mama ne može na pola stavri pozvati da sa njom idem koje on može...pa šta ja kažem odoh sa mamom, a on kaže ih a ja kupio karte za pozorište večeras.

ili recimo ja kažem idem a on misleći da nigdje neću jer nisma ništa govorila vazdan rekao kolegi sa posla da svrati na piće sa porodicom...pa zar nebih bila bezobrazna da odem.

I ja o svemu imam dogovor sa mužem, napominjem dopuštenje ne tražim ali dogovor zahtjevam i sa njegove strane...pogodotovo sada sa dvoje djece a jednim autom...uh treba se dogovoriti pa ipak smo mi porodica.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 0:20:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: noaa

vesela samo argumenti pa ako su bolji je cu se slozitiuser posted image


mrsko mi pisati, al 100% sam u pravuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 0:22:33   
frenkoza
meni je u svemu - dok se dogovorim sa MM-om i MI smo se tako dogovorili..... uopste ne vidim da sam ja tu nesto "podredjena" ili "da se nista ne pitam".... cak sta vise.... toliko puta sam je upotrijebila da sebe zastitim, da  nekoga skinem s dnevnog reda, ko pokusava da mi se mjesa u zivot i u moje planove.... mi smo se tako dogovorili i to je kraj.... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 0:23:47   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ama ja bih ipak rekla da se sa mm dogovorim...mene mama ne može na pola stavri pozvati da sa njom idem koje on može...pa šta ja kažem odoh sa mamom, a on kaže ih a ja kupio karte za pozorište večeras.

ili recimo ja kažem idem a on misleći da nigdje neću jer nisma ništa govorila vazdan rekao kolegi sa posla da svrati na piće sa porodicom...pa zar nebih bila bezobrazna da odem.

I ja o svemu imam dogovor sa mužem, napominjem dopuštenje ne tražim ali dogovor zahtjevam i sa njegove strane...pogodotovo sada sa dvoje djece a jednim autom...uh treba se dogovoriti pa ipak smo mi porodica.



POTPISUJEM user posted image
to je ono sto sam i sama htjela napisati user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 0:25:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: frenkoza

meni je u svemu - dok se dogovorim sa MM-om i MI smo se tako dogovorili..... uopste ne vidim da sam ja tu nesto "podredjena" ili "da se nista ne pitam".... cak sta vise.... toliko puta sam je upotrijebila da sebe zastitim, da  nekoga skinem s dnevnog reda, ko pokusava da mi se mjesa u zivot i u moje planove.... mi smo se tako dogovorili i to je kraj.... 


ma ne ok je, al i ako je suprotno opet je ok, zar ne? tako se ljudi dogovorili


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *