|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 15:39:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jednom prilikom bilo smo pozvani na jednu svadbu i ja odem kupim sebi haljinu otkida od sexipila, pokažem mu šta ću da obučem on poludioI tako riječ na riječ i ne odemo na svadbu , ja nisam htjela da promijenim odoru, svadja je bila žestoka Eh takvih primjera je na mase al se kasnije haljina iznosala
helem to je moj kompromis NEŠ SAD NIKAKOuser posted image user posted image


mene zanima veesela jesi li se ti isto tako oblačila mislim sa tim stilom i kada te upoznao kada ste se zabavljaliuser posted image

ja niskad nisma svoj stil oblačenja mjenjala...
upoznao me, poželi i dobio i sada živi sa mnom sa već izgrađenim stilom odjevanja i šminkanja.
nisu mi jasni muškarci koji tokom zabavljanja šute o tome...a u braku bi se svađali oko toga. Moj suprug smatra da sve dok se ja u tome dobro osjećam i njemu je dobro...voli da obučem moćnu gardarobu kada smo u neki prilikama tipa svatova, određenih poslovnih porslava ili prijema jer on je na mene takvu ponosan i samo sam njegova.

meni je logičnije da se neki frajer naljuti na djevojku kad se zabavljaju oko oblečanja jer tada on ima mogućnost još uvijek da bira...a bome u braku iz ljubavi...što da suprug mjenja ono na što je i pao. Malo morgen nam je dušu vidio kad se u nas zatelambesouser posted image user posted image user posted image user posted image



isto sam se oblačila, i znao je i tada s vremena na vrijeme ljutkati se, isto kao i sadauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 15:40:30   
Blue rose RR
U početku veze/braka kompromis mi se više skriva iza potajne želje da ugodimo jedno drugom, da učinimo sve što je u našoj moći da onaj drugi bude sretna i da damo do znanja da se može osloniti na ono drugo.

Kasnije ... to dolazi samo od sebe.

Kompromis po meni je dogovor oko jedne stvari, ali dogovor koji u sebi ima isprepleteno mnogo toga što se nalazi/lo u našem zajedničkom životu: poznavanje jedno drugog, naših htijenja i želja, naših mogućnosti, naših obećanja naše ljubavi, i vremena, i vremena i vremena ...

Pristati na kompromis znači dovoljno poznavanje bračnog partnera u svakom njegovom obliku.

I kompromisa - dogovora nikada nije dovoljno, i ne treba se mjeriti mjernom jedinicom, kao što se ni ljubav ne mjeri.


< Poruku je uredio Blue rose -- 17.5.2010 15:41:13 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 16:11:41   
amanullah
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: amanullah

Malo ću skrenuti s teme i pitati forumasice, jeli uistinu vjerujete u horoskopske znakove ? Nekako se vidite u njima, naravno ne svi !!

Ko god drzi kolko tolko do vjere, horoskop je smjesna stvar a da ne govorim klasični kufr !

ima na forumu tema horoskop. meni je smijesno kad se neko nadje da vazi o vjeri za svaku sitnicu, al eto, 100 ljudi 100 cudi!



i meni su smjesni insani poput tebe, sta ćes sto ljudi sto ćudi !

< Poruku je uredio amanullah -- 17.5.2010 16:14:59 >


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 16:18:37   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

u mome braku otvoreno se razgovara, poštujemo jedno drugo i s početka braka uspostavili smo kompromisom neke postulate koji nam omogućavaju zdravu komunikaciju. meni pitanje moje = tvoje je nepoznato...nama je sve zajedničko...izražavnje želje za kupovinom nekog djela odjeće nemoram ni najaviti...trošim onoliko koliko mi je ''jorgan dovoljno da me pokrije''.

Kupovina vrjedniji stavri...tipa nakita, auta, renoviranja kuće...o tome se otvoreno razgovara...
meni je vrlo bitno koje auto će mi doći pred kuću, koliko troši goriva, koja mu je kubikaža, jel novo ili staro, hoću li morati izdvajati novac za stalne popravke, dali je komotno i porstrano za našu porodicu itd. O tome zajedno razgovaramo i dogovaramo se. način kupovine također mi je bitan...jeli dižemo kredit ili uzimamo naleazing ili trošimo ušteđeno...o tome postižemo kompromis.

Moja argumentacija često puta jača je od njegove i svjesna sam da do komprimisa najčešće ja dovodim situaciju....u odnosu na početak braka i sama sam se promjenila ali ne na uštrub sebe niti na uštrb njega....kompromis je onda kada istu količinu ustupaka učinimo i do sada sve štima.user posted image a 5 godina nije malo za ženu koja je imala samo karijeru, živjela ko mezimica kod mame bez oca i mislila da je brak ono što je i veza. Sad znam da mi je kompormis dobar prijatelj dovede me do cilja u kome niko nije povrijeđen.



user posted image user posted image user posted image  nemam komentara... isto i kod nas sve... plus posto su moji najblizi nam mi oko veci kupovina kao stan/kuca, auto i tako to konsulujemo se i sa njima kao sto cemo veceras kad ja dodjem kuci posle posla u vezi jedne kuce sto smo vidjeli sinoc da se prodaje koja je 2 minute od mojih =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 16:24:33   
teacher75
IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: amanullah

Malo ću skrenuti s teme i pitati forumasice, jeli uistinu vjerujete u horoskopske znakove ? Nekako se vidite u njima, naravno ne svi !!

Ko god drzi kolko tolko do vjere, horoskop je smjesna stvar a da ne govorim klasični kufr !

ima na forumu tema horoskop. meni je smijesno kad se neko nadje da vazi o vjeri za svaku sitnicu, al eto, 100 ljudi 100 cudi!



i meni su smjesni insani poput tebe, sta ćes sto ljudi sto ćudi !

user posted image user posted image user posted image hajmo se onda smijati zajedno jedna drugoj, da vidimo koja ce vise user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 19:15:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: amanullah

Malo ću skrenuti s teme i pitati forumasice, jeli uistinu vjerujete u horoskopske znakove ? Nekako se vidite u njima, naravno ne svi !!

Ko god drzi kolko tolko do vjere, horoskop je smjesna stvar a da ne govorim klasični kufr !

ima na forumu tema horoskop. meni je smijesno kad se neko nadje da vazi o vjeri za svaku sitnicu, al eto, 100 ljudi 100 cudi!



i meni su smjesni insani poput tebe
, sta ćes sto ljudi sto ćudi !

amanullah nema potrebe da pored milion tema na forumu među kojima ima i mišljenje o horoskopu izazivaš reakcije koje nisu pirmjerene ovoj temi a posebno da vrijeđaš forumašice koje u istoj učestvuju. Molim te da paziš da dosljedno i sa dozom opreza po pitanju uvreda učestvuješ u ovoj temi.
ovo što sam markirala zaista je vrlo neuljudno i u najmanju ruku sramno izjaviti ženi -majci koja je aktivni dio zajednice RR.
U nadi da ćemo dalje govoriti samo o datoj temi kako i nalažu pravila foruma srdačno te pozdravljam.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 19:38:14   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


ovo što sam markirala zaista je vrlo neuljudno i u najmanju ruku sramno izjaviti ženi -majci koja je aktivni dio zajednice RR.



user posted image

ali hanady moram još nešto reći u svezi ovoga ali to ću ti na pp da ne zachatavam.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 19:52:18   
Mirkica
Handy svaka cast cim neko nekoga Direktno uvrijedi odmah treba reagovati i djelovati , mislim to se bas ucestalo na forumu i treba takve iste upozoriti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
17.5.2010 21:59:35   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: amanullah

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: amanullah

Malo ću skrenuti s teme i pitati forumasice, jeli uistinu vjerujete u horoskopske znakove ? Nekako se vidite u njima, naravno ne svi !!

Ko god drzi kolko tolko do vjere, horoskop je smjesna stvar a da ne govorim klasični kufr !

ima na forumu tema horoskop. meni je smijesno kad se neko nadje da vazi o vjeri za svaku sitnicu, al eto, 100 ljudi 100 cudi!



i meni su smjesni insani poput tebe, sta ćes sto ljudi sto ćudi !


direktno vrijedjanje, zar ne?! OPOMENA!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 0:59:03   
milenium

IZVORNA PORUKA: SailorMoon
Vidim da njega to neiteresuje. Kazem ja njemu, "Jao schatz kako mi je ljepa, nije ni puno kratka, taman pokril fino guzu" kad ti on izleti iz kupatila.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 8:51:12   
Husic10
Kompromis je nesto ljepo izmedju muza i zene to se slazem ,a  da postoji brak gdje se muz i zena ama bas u svemu slazu i "ljepo dogovore" to je cista laz i takav brak ne postoji
Uvjek mora da se zna glavni... cak i kod zivotinja zna se cija je zadnja... kod mene je mm i meni to ne smeta , jer ga postujem toliko da ga poslusam i ako mu nesto smeta onda to i ne radim... a nije ni on sad bezobraz neki i zna gdje stoji granica u svemu...odrasli smo ljudi..pa ja


A cesto vidim gdje zavrsavaju brakovi sa onim ja sam zena imam i ja pravo na ovo te  na ono, ja idem gdje hocu kad hocu, trosim kad hocu, pijem sta hocu, nosim sta hocu a on mi ne smije ni progovoriti  i nazivaju to kompromis user posted image user posted image nigdje veze



_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:08:14   
Husic10
eee joj jeste se svi digli protiv amanullah , pustite zenu nije smak svijeta ako je rekla nesto sto uopce nije toliko ni uvrijedljivo meni da je rekla to ja se ne bi ljutila ne mislim da joj je namjera bila da uvrijedi teacherku.. mislim da je samo brzo reagovala na to sto je teacherka napisla ...desi se to i meni pa znamuser posted image  
ne mora znaciti da je odma dosla da drzi nastavu vjeroanuke ako se pridrzava vjeri i ima takvo misljenje...user posted image user posted image

tsk tsk

 


_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:16:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Husic10

Kompromis je nesto ljepo izmedju muza i zene to se slazem ,a  da postoji brak gdje se muz i zena ama bas u svemu slazu i "ljepo dogovore" to je cista laz i takav brak ne postoji
Uvjek mora da se zna glavni... cak i kod zivotinja zna se cija je zadnja... kod mene je mm i meni to ne smeta , jer ga postujem toliko da ga poslusam i ako mu nesto smeta onda to i ne radim... a nije ni on sad bezobraz neki i zna gdje stoji granica u svemu...odrasli smo ljudi..pa ja


A cesto vidim gdje zavrsavaju brakovi sa onim ja sam zena imam i ja pravo na ovo te  na ono, ja idem gdje hocu kad hocu, trosim kad hocu, pijem sta hocu, nosim sta hocu a on mi ne smije ni progovoriti  i nazivaju to kompromis user posted image user posted image nigdje veze




e ima i ova mjestauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:18:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Husic10


A cesto vidim gdje zavrsavaju brakovi sa onim ja sam zena imam i ja pravo na ovo te  na ono, ja idem gdje hocu kad hocu, trosim kad hocu, pijem sta hocu, nosim sta hocu a on mi ne smije ni progovoriti  i nazivaju to kompromis user posted image user posted image nigdje veze




ja sam da žena 'vako, to je kompromis

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:26:30   
SailorMoon
Moj babo fino kaze: Muz je glava kuce, a zena je vrat, koja glavu okrece gdje ona hoce!!!
I tako je. U pravu je Husic sto kaze, da u svakoj vezi je jedan partner dominantni! U nasem slucaju sam to ja, zasto? Pa zato sto je mm na kraju vidio da sam u mnogim stvarima, gdje je on drugog misljena bio, bila u pravu! I tako da se on i dan danas malo protivi ali ipak poslusa sta mu kazem.

Evo primjer: Zvao je neki tio mm od osiguranja, kao da dodje da popricaju ovezi tog osiguranja sto mm ima kod njih, da se pravo promjeni adrese, jer smo se preselili bla bla. Kazem ja mm, ja sam davno vec promjenila adresu, dolazi samo da nam jos neko osiguranje uvali. Tvrdi mm da nije tako. Eh reko kad dodje da nisi pisno, ja cu pricati. Dosao je covek, posle 2 minute vec pocinje on imamoli osiguranje za stan ovo ono. Kad sam ja njemu ocitala bukvicu on se posle 5 minuta pokupio preko vrata. I kazem mm, eto vidis kakvi su prevaranti, a ti da si sam bio potpiso bi jos minimalno 2 ugovora. On suti. I od sada se nemjesa u te stvari!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:28:04   
fatimica09
ma da....trebala bih da ga pitam sta cu obuci, ili da se recimo dogovorimo oko toga user posted image
ili da ga pitam da odem kod mame, ili on mene....ma vala malo i pretjerasmouser posted image

pa nije niko malouman, za sve postoji vrijeme i nacin, ali nije mi tutor ako je muz, bas kao i ja njemu.....nisam za nametanje sopstvenog ukusa i misljenja ni djetetu, a kamo li odrasloj osobi......isti se pronalaze user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:30:41   
fatimica09
a sto se tice tog nekog sefovanja, ma nije ni to interesantno.....pa ja bih ubila sopstveni libido kad bih dosla u situaciju da muzu kazem ,,pssss, sta ti znas...."user posted image

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:37:45   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Husic10

Kompromis je nesto ljepo izmedju muza i zene to se slazem ,a  da postoji brak gdje se muz i zena ama bas u svemu slazu i "ljepo dogovore" to je cista laz i takav brak ne postoji
Uvjek mora da se zna glavni... cak i kod zivotinja zna se cija je zadnja...



ovo stvarno nemogu potvrditi jer kod nas nije 100% ovako....
kompromis kompromis i samo kompromis nema tu moja je zadnja il njegova je zadnja nego nasa zajednicka je zadnja rijec. Znaci sjedemo za stol pa se lijepo dogovorimo kako cemo i sta cemo ako je godisnji odmor onda pare na stol i prijedloge i onda za sto bas tu i zasto ne i dosad smo se uvijek dogovorili, treba kupiti nesto u kucu od namjestaja il ako nasto trebamo raditi mjenjati plocice parket il nesto nema to je muski posao on neka odluci pa pobogu moram i ja da to gledam svaki dan "ocemo ovaj, jel se tebi svidja ovaj" i slicne stvari tako da 100%kod mene nema gazde u kuci onako je kako oboje kazemo user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:42:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Husic10

Kompromis je nesto ljepo izmedju muza i zene to se slazem ,a  da postoji brak gdje se muz i zena ama bas u svemu slazu i "ljepo dogovore" to je cista laz i takav brak ne postoji
Uvjek mora da se zna glavni...

A cesto vidim gdje zavrsavaju brakovi sa onim ja sam zena imam i ja pravo na ovo te  na ono, ja idem gdje hocu kad hocu, trosim kad hocu, pijem sta hocu, nosim sta hocu a on mi ne smije ni progovoriti  i nazivaju to kompromis user posted image user posted image nigdje veze




Pa i ja sve ovo radim,ali naravno u dogovoru s mužem,jer ipak,koliko god to primitivno možda zvuči,on je "glavni" ili možda bolje da kažem glavniji. user posted image
I nemam s tim problema sve dok je to u granicama normale.Opet i zavisi od situacije,on npr. ne simpatiše jednu moju prijateljicu,nije mu drago da se s njom često družim,ali mi to ne može zabraniti,i tu nema nikakvog dogovora,kompromisa,i ja ne ne simpatišem par njegovih radnih kolega,ali ih opet lijepo ugostim,budem ljubazna i ne dozvolim da primjete da mi nisu dragi,čisto radi mog muža,pa i od njega očekujem isto.

(odgovor članu Husic10)
  Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 9:54:16   
ziki
IZVORNA PORUKA: Breskva


Svaki muškarac prilikom svog odgoja iz ranog djetinstva treba shvatiti da je žena glavni i odgovorni urednik bračnog života ... onda to treba prihvatiti i neće imati probleme u braku, niti će biti kompromisa...user posted image user posted image user posted image





ovako je MM objasnio Nemirku da se mama a kasnije žena mora slušat bez pogovorauser posted image
Sad ozbiljno, uvijek sam za kompromis. Dogovaramo se oko svega bitnog, oko mjesta življenja, ljetovanja, posjeta kući(pošto smo daleko), krupnih investicija. Kad idemo zajedno u kupovinu odjeće uvijek tražimo mišljenje onog drugog ali ne zato što nam treba međusobna dozvola već mišljenje osobe čiji ukus cijenimo. Javim mu se kad negdje hoću da ne bi bilo situacija da je on nešto planiro a mene nema, ista stvar je i sa njim. I još nešto nije mi jasan termin "iz poštovanja" pa se povinije svakoj želji ko da nema sopstvenog ideniteta. Kao i spurotnost tog stava- ja odoh a ti kako hoćeš. Takvu bahatu osobu  ja  ne bih voljela pored sebe. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:26:36   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Husic10

Kompromis je nesto ljepo izmedju muza i zene to se slazem ,a  da postoji brak gdje se muz i zena ama bas u svemu slazu i "ljepo dogovore" to je cista laz i takav brak ne postoji
Uvjek mora da se zna glavni... cak i kod zivotinja zna se cija je zadnja... kod mene je mm i meni to ne smeta , jer ga postujem toliko da ga poslusam i ako mu nesto smeta onda to i ne radim... a nije ni on sad bezobraz neki i zna gdje stoji granica u svemu...odrasli smo ljudi..pa ja


A cesto vidim gdje zavrsavaju brakovi sa onim ja sam zena imam i ja pravo na ovo te  na ono, ja idem gdje hocu kad hocu, trosim kad hocu, pijem sta hocu, nosim sta hocu a on mi ne smije ni progovoriti  i nazivaju to kompromis user posted image user posted image nigdje veze



svaka ti je zlatnauser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:33:39   
Ilhana RR
IZVORNA PORUKA: Husic10

Kompromis je nesto ljepo izmedju muza i zene to se slazem ,a  da postoji brak gdje se muz i zena ama bas u svemu slazu i "ljepo dogovore" to je cista laz i takav brak ne postoji
Uvjek mora da se zna glavni... cak i kod zivotinja zna se cija je zadnja... kod mene je mm i meni to ne smeta , jer ga postujem toliko da ga poslusam i ako mu nesto smeta onda to i ne radim... a nije ni on sad bezobraz neki i zna gdje stoji granica u svemu...odrasli smo ljudi..pa ja


A cesto vidim gdje zavrsavaju brakovi sa onim ja sam zena imam i ja pravo na ovo te  na ono, ja idem gdje hocu kad hocu, trosim kad hocu, pijem sta hocu, nosim sta hocu a on mi ne smije ni progovoriti  i nazivaju to kompromis user posted image user posted image nigdje veze




Slazem se, naravno da se nemoze uvijek ispocetka odma dogovoriti al ja i mm dok se nedogovorimo neizlazimo iz te diskusije... na kraju dodjemo do nekog kompromisa obadvoje da bih se mogli dogovoriti...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:35:31   
SailorMoon
Ja nekontam u cemu je kompromis da mi on odredjuje sta cu ja obuci???
Ili da mi se zagleda po ormaru??? Pa pobogu, nisam valjda tolika kurava da cu gola izaci na polje. A i da jesam-sigurno nisam od juce, tako da me je takvu upoznao i sada mora sa tim ziviti!!!
Samo sto sam udata nemora da znaci da cu da navucem sebi dimije da mi se slucajno nebi ocrtalo dupe i sto vecu blusu da se nevidi da imam dobar dekolte. E brate taj film nikad gledati nece! Ja te zene stvarno nekontam.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:38:21   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Husic10

Kompromis je nesto ljepo izmedju muza i zene to se slazem ,a  da postoji brak gdje se muz i zena ama bas u svemu slazu i "ljepo dogovore" to je cista laz i takav brak ne postoji
Uvjek mora da se zna glavni... cak i kod zivotinja zna se cija je zadnja... kod mene je mm i meni to ne smeta , jer ga postujem toliko da ga poslusam i ako mu nesto smeta onda to i ne radim... a nije ni on sad bezobraz neki i zna gdje stoji granica u svemu...odrasli smo ljudi..pa ja


A cesto vidim gdje zavrsavaju brakovi sa onim ja sam zena imam i ja pravo na ovo te  na ono, ja idem gdje hocu kad hocu, trosim kad hocu, pijem sta hocu, nosim sta hocu a on mi ne smije ni progovoriti  i nazivaju to kompromis user posted image user posted image nigdje veze




Pa naravno. Moras se dogovoriti. Ili ces ti citav zivot da provedes u jednoj kuci koja ti se nikako nesvidja, koju nikako nemozes da ljepo namjestis, samo zato sto je on htjeo tu kucu?? E vala nece. Pa trazicemo do kraj zivota ako treba kucu koja nam se ovadvome svidja. Pa zar nije tako? A to on je glava kuce, to mi bezveze. Sta je to njegova pametnija od moje????
Slazem se, naravno da se nemoze uvijek ispocetka odma dogovoriti al ja i mm dok se nedogovorimo neizlazimo iz te diskusije... na kraju dodjemo do nekog kompromisa obadvoje da bih se mogli dogovoriti...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Koliko kompromisa u braku je previse?
18.5.2010 11:40:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: fatimica09

ma da....trebala bih da ga pitam sta cu obuci, ili da se recimo dogovorimo oko toga user posted image
ili da ga pitam da odem kod mame, ili on mene....ma vala malo i pretjerasmouser posted image

pa nije niko malouman, za sve postoji vrijeme i nacin, ali nije mi tutor ako je muz, bas kao i ja njemu.....nisam za nametanje sopstvenog ukusa i misljenja ni djetetu, a kamo li odrasloj osobi......isti se pronalaze user posted image


bravo dragauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *