|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste se upoznali?
11.2.2009 10:51:43   
HanaBana
U Titu i to drugu noc poslije Nove godine. Ja bila tuzna jer sam pola godine prije toga prekinula veliku ljubav i decko se ozenio i prvi put slavim novu bez njega i citavu novu i dva dana poslije sam plakala i prisjecala se bivseg. Najbolja drugarica (sada kuma) me izvukla u 10 navece da idemo u Tito na pice da se malo razveselim. Jedva pristadoh i sva uplakana sam izasla i u Titu sam nastavila plakati. Onda je ona vise poludila i pocela da se dere na mene sta vise hocu, da moram nastaviti i da pokazem lika kojeg hocu da ce biti moj i td. Ja sam gledala jednog (mm) ledjima okrenutog, istrpane potkosulje, sirokih ledja i rekla joj e ono ti je lik moga zivota, krupan a u dusi njezan da me uvjek cuva, bude uz mene i da ima velike ruke da me zagrli a da se ne opterecuje sa svojim izgledom. Nisam uspjela ni do kraja to reci on i njegov jaran su prisli da se upoznamo. Nije mogao pricati jer mu je pukao glas od novogodisnjeg derneka pa smo se odmah poceli dopisivati i tako komunicirati. Sutradan smo opet izasli a poceli se zabavljati 3. dan i vec smo 2,5 godine u sretnom braku. On kaze da me nije cuo kada sam to govorila kumi, ali da je osjetio nesto prejako kada me vidio. Inace izlazili smo stalno i ja i on u Tito a nikada se nismo sreli. On je tu vece prekinuo sa djevojkom i dosao u Tito u 11 sati. Sudbina je touser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mzmarija)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako ste se upoznali?
11.2.2009 11:53:49   
alisa grabus
Nas je upoznala Teta Vili (medavi na RR)user posted image . Meni se nista lijepo u zivotu nije dogodilo, a da ona nije kumovala tome.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako ste se upoznali?
3.3.2009 11:58:57   
nenica
Koja je to priča.... Ja otišla studirat u drugi grad i jednu večer izašle mi cure vanka. Upoznali neke momke i meni se jedan svidio...počeli se dopisivati i krenili mi. Ne mogu reći da mi nije bio drag, sviđao mi se i kad se sad svega sjetim, voljela sam ga na neki naćin, ali mislim da nikad nisam bila zaljubljena u njega. Uglavnom, nakon samo 2 tjedna pozove me na neki tulum u studentskom domu...i tamo me upozna "službeno" sa svojom ekipom. Ljudi moji, kad sam ja pružila ruku jednom njegovom prijatelju.... izgubila sam tlo pod nogama! Momak visok, crn, krupnih crnih tužnih očiju s najdužim trepavicama na svitu... ja sam se odmah zaljubila u njega! Ali momak je bija u vezi, ima j ecuru, ne moš ništa. Moj momak nije bij aiz mog grada tako da smo cilo lito i dosta vrimena bii odvojeni, a ovaj drugi, vidi čuda, iz mog rodnog grada...družili se svako lito, ispijali kave i postali najbolji prijatelji...kad već nije moglo ništa drugo bit. I tako ja ostala u vezi duuugih pet godina sa svojim momkom...ali to nikad nije bilo "TO". S ovin drugim sam se uvik tresla, u stomaku uvik leptirići...i on i ja smo osjećali nešto više. Nakon pet godina ja prekinem, bilo mi je teško iako nisam mislila da će bit. Onda sam dobila stipendiju i trebala otići u inozemstvo na 5 mjeseci....i tako se ja spremam za put, mjesec dana nakon prekida, kad mi neko pozvoni na vrata...ON!!!! Kad smo se ugledali, nismo ništa govorili, gledali smo se tako na vratim ako zna koliko dugo i onda me on zagrlio i poljubio... I to je bilo to! Rekao je da se zaljubio u mene od prvog dana i da me sve ovo vrijeme pokušavao zaboraviti jer sam bila cura njegovog prijatelja... I evo nas sad, godinu dana u braku, nakon tri godine hodanja....trudimo se da dobijemo našu malu user posted image  i zaljubljeni smo jedno u drugo kao i prvog dana....user posted image

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako ste se upoznali?
26.3.2009 23:19:31   
mamin_zivot
preko interneta, dopisivali se oko mjesec dana, dogovorili se da se vidimo i od tog dana smo zajedno, bili u vezi godinu i 2 mjeseca, a u braku smo evo prelijepih 7 mjeseci, sad cekamo nasu bebu aBd, sretni smo i zadovoljni sto imamo jedno drugo i to je najbitnije. Hvala Bogu kad ga imam, uopste ne igra ulogu nikakvu gdje ces koga upoznati, ko je sudjen sudjen je i ko nas god pita kako smo se upoznali kazemo ne bjezimo od istine i to je zaista prelijepo jer je JEDINSTVENO.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako ste se upoznali?
27.3.2009 6:37:37   
Pretty mamma
Upoznali smo se u Galeriji, igrom slučaja...kolegica je zastala da pozdravi njega i prijatelja i tako smo se zapričali. Više oni, manje ja...jer ih nisam poznavala i nisam imala o čemu pričati. Medjutim, primjetila sam da me moj sadašnji muž gleda i ne trepće user posted image .
Kasnije mi je rekao da sam mu bila kao televizor zbog svog naglaska (iz Hr sam).user posted image
Nije prošlo dugo, počeli smo se vidjati na kavi, čisto neobavezno, medjutim ja sam znala da je on TAJ. Uskoro samo se zaručili, prvi put kad smo otišli na more...mjesec i pol nakon upoznavanja...nisam ni sanjala da ću tako brzo imati prsten na ruci, ali kao što sam već rekla...on je TAJ i nikoga drugog ne bih mogla za cijeli život. Moje cure su bile u šoku, sve do jedne user posted image . Nisu ni znale da je to toliko ozbiljno jer nisam ništa govorila. Naravno da su bile presretne što su se jedne "riješile". 
Suprug i ja čekamo curicu...user posted image

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako ste se upoznali?
27.3.2009 8:51:01   
new mama
Ja i moj mm smo se upoznali na moru,vidjala sam ja i njega prije,al ovo je bilo zvanicno,tj poceli smo komuniciratiuser posted image user posted image user posted image ,a tu je i pocela nasa veza odmah poslije tri dana,nismo nista cekali i trajala je skoro cetiri godine i onda brak,tako da sam ja vec dugo sa mm i imamo nasu malu user posted image i volimo se........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako ste se upoznali?
27.3.2009 9:09:36   
Atarka
Bas lijepa tema...Nekad zaboravimo same pocetke i lijepo se toga prisjetiti.
Taj dan smo se prvi put vidjeli na autobusnoj stanici. Oboje smo putovali u rodni grad. Studirali smo u Sarajevu, ali se nismo znali od ranije. Mjerkali smo jedno drugo, a upoznali smo se u autobusu :) Cijelim putem nismo prestali pricati, a ostalo je sudbina...user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako ste se upoznali?
19.4.2009 20:54:25   
aldijana..
zdravo ja sam aldijana i nova sam u 5 mj sam trudnoce i daosla sam na vas forum preko vaseg clana najjda i zelim da vecinu mog slobodnog vremena provedem sa vama ..eto toliko pa se dalje druzimo

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako ste se upoznali?
25.4.2009 10:48:53   
manuela RR
Mm i ja smo se šmeknuli na koncertu gdje je on radio kao obezbjeđenjeuser posted image user posted image user posted image
znam da sam mi je tad prolazilo kroz glavu da u životu nisam ljepšeg momkauser posted image vidjelauser posted image user posted image user posted image user posted image tada smo se samo gledali a upoznali smo se 3 mjeseca poslije u diskoteci u Hotelu Tuzla.
Kad sam vidjela njega krenula sam kao do wc-a(pored njega sam morala proćiuser posted image )s ciljem da on nešto poduzme ako želi.
Prišao mi je sa pričom kao ja tebe znam(slatko)bila si na koncertu gdje sam ja radio obezbjeđenje(user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -misija uspjela.

Tada sam mu samo ostavila broj i rekla mu svoje ime te otišla kući.
Namjerno nisam htjela da ostanem premda me on zvao da ostanem sa njimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (taktična sam bila jako)

Onda je on mene sedam dana svaki dan zvao da se vidimo a ja sve kao nisam moglauser posted image ,i konačno sam sedmicu dana poslije tog upoznavanja pristala da izađemo i kad smo izašli kako smo počeli da se zabavljamo više se nismo ni odvajaliuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja sam tada imala 17.5 a on 20
Znam da sam osjetila nevjerovatnu privlačnost,nešto neopisivo prema njemu a i on mi je rekao da je i njemu bilo čudno jer nikada ništa slično nije osjetio prema nikome pogotovo na prvi pogled...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Možda zvuči šablonski ali je živa istina.

I od tada pa do kraja života živjeli su sretno i zaljubljeno...user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu aldijana..)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako ste se upoznali?
25.4.2009 11:01:23   
emma.L
samo ću reći: internet, forumi i chat su najbolje stvari ikad izmišljene user posted image user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako ste se upoznali?
28.4.2009 15:46:33   
scarlett
Upoznali su nas zajednički prijatelji koji su se tada zabavljali. Nama je bilo malo neugodno, jer su oni ubrzo prekinuli, a mi evo već 7 godina zajedno.
Upoznala sam ga u periodu kada sam već mislila da neću više nikog naći ( iako sam bila mlada), jer sam prethodno doživjela velika razočarenja.user posted image user posted image user posted image
Sada još više vjerujem u Boga, jer vjerujem da je moj suprug nagrada za sve što sam propatila prije njega. Dobila sam i više, nego što sam očekivala da je moguće. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako ste se upoznali?
8.6.2009 21:35:16   
meme27
rijesila ja da odselim u grad velicine Sarajeva
tek nasla posao i da zivim sa cimericom
bila sam nova u gradu trebalo mi je da upoznam prijatelja ili ljubav da se jednostavno zabavim
i upoznala sam jednog momka
nije mi se svidio na prvi pogled ali ja sam forsirala samu sebe da ga upoznam kao osobu ali sta nece nece
ipak sam izasla sa njim par puta
sjecam se da smo u kinu gledali nicija zemlja poslije toga kafica sve
vuklo se to tako
sjecam se 8 mart meni sve dosadilo nikada da naidzem na nekog ko mi se bas svidza ko mi godi
i rijesim sebi da nebudem u nekoj vezi nego jednostavno da uzivam da festam da putujem itd(ali to nisam odma bila uspijela reci tom momku)user posted image
eh taman kada sam se oslobodila i pocela da mislim ponosno kao singl
ja sutradan u dugoj jakni i uskim trening hlacama uputim se do prodavnice sa 2 prijateljice i tamo moja ljubav stoji (a ja jos uvijek nisam rakinula sa prvim)
moja cimerka je poznavala njegovog druga tako da smo svratile kod prijatelja i od tada smo ne radvojniuser posted image a prvim sam  raskinula ubrzo

< Poruku je uredio meme27 -- 8.6.2009 21:37:16 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako ste se upoznali?
12.6.2009 15:43:56   
chuci
moja duša i ja se počeli zabavljati prije ... puno godina. Ja imala 15, on 17. Nismo išli u istu školu, ali nam je predavala ista profesorica latinski jezik, i poveže ta prof moj razred sa svojim razredom iz njegove škole (sve muški) preko pisama. Ali pazite pravih pisama, ništa internet, nego olovka i ponekad bojice. Povede nas profesorica na naučni sajam user posted image u njihovoj školi i tu se mi upoznamo. To ljeto smo se par puta vidjeli, flertovali, baš mi se svidio, ali ja odoh na more i on nađe drugu user posted image . Ko ti mladi momci, a znam pouzdano da sam mu se sviđala. Helem prije mora su pali u žaru nabacivanja, neki dogovori za kolače ali ja to smetnuh s uma.

Nekad u novembru '99. on mene iz vedra neba nazove da me pozove na ponovni naučni sajam, a i da usput napomene da traži svoje kolače, ono kao u šali.

Ja ozbiljno shvatim, još kad mi je na'mpala njegova guza, uh, i napravim ja kolače. Sve ja spakovala, tamam mi ispalo kolača koliko je trebalo, ostavim ćoškove ukućanima, a to pripremim u frižider dok ne krenem. Pošla ja da provjerim jesu li se stisli, kad fali kolača, uuu ja frku složila po kući gdje su, šta je. Kad sestra vidjela i uzela, kaže plaho lijepi bili. A šta ću, ne ostade mi ništa drugo nego ponovo praviti kolače. Helem ja sa tom novom turom kolača i pravac sajma.

Dalje je sve nekako teklo prirodno, nova godina nezaboravni ples, zajedničke teravije,  zimovanje u vikendici nezaboravni prvi poljubac i 7 godina zabavljanja bez svađa i problema, punih ljubavi i veselja. Evo sad dvije godine i nešto siće u braku, čekamo user posted image , volimo se više nego ikad.

Hvala Allahu na njemu.



_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako ste se upoznali?
12.6.2009 16:04:05   
Lady26
Moj dragi i ja smo se upoznali davne 1997.god (ja imala 14 god, on nepunih 17) i bili smo prijatelji vise od 4 godine i vec smo od pocetka osjecali simpatije jedno prema drugom ali nista, PRIJATELJI ali ne kao sa drugima, imali smo nekako poseban odnos...I onda 2000.-te godine za Valentinovo iz cista mira dobijem od njega meni tada omiljenu cokoladu ali na tome ostane,bez pusice ni nista...kad za 10-ak zove on da dodje po mene u skolu da idemo negdje na pice (te godine je snijeg pao skoro 1m, telefoni nisu radili, bilo hlaaaaadno do bola), on je jadnicak cvokotao pored mene ispred moje zgrade sigurno 2 sata pokusavajuci da me poljubi a ja se izmaknem i nakon sto je utrnuo od hladnoce "prihvati" me i poljubi...joooooj moje srece user posted image ...i tad je pocelo ali smo ubrzo nakon toga imali velikih problema zbog mojih (on je katolik), krili smo se sigurno 2 godine (ali to nas je samo jos vise zblizilo) dok nisam malo dosla pameti i rekla svojima : ja njega volim, necu drugog a vi vidite kako cete se pomiriti s tim user posted image ...mama je tada vidjela koliko patim i rekla je da nece praviti vise probleme, i od tada hvala Bogu dragom bez problema, 8,5 godina smo bili u vezi koju smo krunisali brakom prosle godine u avgustu i sad cekamo naseg prvog bebaca user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako ste se upoznali?
13.6.2009 15:45:37   
ANNIAN
Na radnom mjestu,

(odgovor članu mzmarija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako ste se upoznali?
31.7.2009 11:44:56   
esma*

U srednjoj skoli., III razred II polugodisteuser posted image


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 13:04:17   
Selma.A.M
Moj suprug i ja smo bili radne kolege 3 godina ,u ti tri godine, 1,5 g smo bili kolege i dobri drugovi user posted image , onda smo se godinu i po viđali tajno zbog radnog mjesta.
Ja sam izvukla deblji kraj i napustila posao, ali tome je i doprinjela ponuda za drugo radno mjesto u drugoj firmi i ja sam pristala... Zatim smo se još godinu zabavljali javno user posted image   Možda sam manje više pobrkala par mjeseci,uglavnom sad će u junu 9 godine kako smo se upoznali.......

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 13:28:21   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Moj suprug i ja smo bili radne kolege 3 godina ,u ti tri godine, 1,5 g smo bili kolege i dobri drugovi user posted image , onda smo se godinu i po viđali tajno zbog radnog mjesta.
Ja sam izvukla deblji kraj i napustila posao, ali tome je i doprinjela ponuda za drugo radno mjesto u drugoj firmi i ja sam pristala... Zatim smo se još godinu zabavljali javno user posted image   Možda sam manje više pobrkala par mjeseci,uglavnom sad će u junu 9 godine kako smo se upoznali.......

Ne mogu vjerovati - skoro identicno! Upoznali se na poslu, bili prijatelji, poslije 1.5 god se poceli zabavljati, sad smo skoro 8 godina zajedno, od toga 7 u braku. Jedino se mi nismo krili na poslu, ali sam ja ubrzo presla u drugu firmu ...


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 14:13:29   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Moj suprug i ja smo bili radne kolege 3 godina ,u ti tri godine, 1,5 g smo bili kolege i dobri drugovi user posted image , onda smo se godinu i po viđali tajno zbog radnog mjesta.
Ja sam izvukla deblji kraj i napustila posao, ali tome je i doprinjela ponuda za drugo radno mjesto u drugoj firmi i ja sam pristala... Zatim smo se još godinu zabavljali javno user posted image   Možda sam manje više pobrkala par mjeseci,uglavnom sad će u junu 9 godine kako smo se upoznali.......

Ne mogu vjerovati - skoro identicno! Upoznali se na poslu, bili prijatelji, poslije 1.5 god se poceli zabavljati, sad smo skoro 8 godina zajedno, od toga 7 u braku. Jedino se mi nismo krili na poslu, ali sam ja ubrzo presla u drugu firmu ...



user posted image user posted image user posted image  Mi smo se duže vodali user posted image ,kako mm sada kaže -ti  se zabavljala a ja se dosađivao user posted image  elem sada samo ušli u 6 godinu braka........A morali smo se kriti jer je šef bio protiv veze na poslu tako da je moralo biti tako ali nismo izdržali dugo da držimo u tajnosti,samo 18 mjeseci user posted image user posted image user posted image user posted image  ...........

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 69
   [Obrisana poruka]
27.4.2011 14:24:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Selma.A.M)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 14:31:04   
koka i po
mm je godinama bio zaljubljen u moju najbolju i nerazdvojnu drugaricu(nasu vjencanu kumu).mene nije ni primjetio user posted image
jedne prilike sam ga srela u prodavnici i kontam....duga kovcava kosa a usnice koooo namazane user posted image ..i fino i kulturno ga cmoknem user posted image .
nakon zavrsetka srednje skole sreli smo se tri dana za redom na istom mjestu ispred suda.treci put sam ga pozvala na kafu ...i fino i kulturno ga pitala.."A jel imas li ti curu?"user posted image ...i to je bilo to user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 21:44:57   
teacher75
evo i mene s nasom pricomuser posted image bio je 16. oktobar, vrijeme grozno, snijeg napadao, pravi kijamet. jedva sam nagovorila drugarice da izadjemo. otisle smo u jedan kafic pa nam dosadilo i da bi promijenile, sjetimo se kafica-rupe Underground (ime sve govori) koji nam je bio najblizi, a prije te noci sam tamo bila samo jedanput. zauzele smo mjesto, malo popile i zezale se. u neko doba sam posla u wc. na povratku iz wc-a kod ulaza u prostoriju, umalo nisam zapela za stolicu, kad skoci jedan momak i pomaknu mi stolicu da se ne udarim user posted image vratih se drugaricama i rekoh im kako pored ulaza stoji jedan fin momak i kako mi je sklonio stolicu da ne zapnem. nakon nekoliko minuta pridje nam jedan moj drug i stade s nama malo. pricali smo neko vrijeme pa me on upita moze li zovnuti svog druga da nam se pridruzi. ja mu odgovorih da moze ako je drug dobar i slobodanuser posted image on rece da jeste i vrati se sa finim momkom koji mi je sklonio stolicuuser posted image on je bio dosta povucen i sutljiv, pa sam ja prva trazila da razmjenimo hi5 adrese (tada nije fb bio toliko popularan).odmah iduci dan mi je poslao poruku, nakon toga smo razmijenili telefone, poceli izlaziti i nakon tacno 7 mjeseci od upoznavanja se vjencali,a user posted image je dosla 2 godine nakon upoznavanja (poznajemo se 3 i po godine)

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.4.2011 21:45:28 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 22:25:33   
sabinos
lijepi naš internetuser posted image mi smo se dopisivali nekoliko dana i odluci on da dođe sa bratom u zenicu da se upoznamo.5.januar,snijeg do koljena,put zaleđen.kontam koji je ovo ocajnik ako po ovakvom vremenu prelazi toliki put?zovem jaranicu da ide sa mnom ona nece.i tako ja mu kazem dođi u taj i taj kafic,on jedva nekako nađe.ja sa jaranicam,on sa bratom,posjedimo,popricamo,oni mene dovedu pred zgradu,mi se poljubimo i ja se zaljubimuser posted image zaista je kod mene bila ljubav na prvi pogled a bogami kod njega na drugi,treci,cetvrti...godinu i 3 mjeseca nakon toga se vjencamo,poslije dobijemo dijete,čiča mića završena priča


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 23:01:53   
tekja
IZVORNA PORUKA: koka i po

mm je godinama bio zaljubljen u moju najbolju i nerazdvojnu drugaricu(nasu vjencanu kumu).mene nije ni primjetio user posted image
jedne prilike sam ga srela u prodavnici i kontam....duga kovcava kosa a usnice koooo namazane user posted image ..i fino i kulturno ga cmoknem user posted image .
nakon zavrset_ka srednje skole sreli smo se tri dana za redom na istom mjestu ispred suda.treci put sam ga pozvala na kafu ...i fino i kulturno ga pitala.."A jel imas li ti curu?"user posted image ...i to je bilo to user posted image


user posted image user posted image user posted image  originalno koki...
 
 
Nas je upoznala zajednicka prijateljica, skontala da smo bas jedno za drugo i eto, pogodila jeuser posted image  Melina volimo teuser posted image ...Bila je zima, 15. decembar, mjesto zlocina Cinema...Skupa gazimo vec osam godina, od cega 4 godine brakauser posted image ...mada MM cesto zna reci, ne pamtim nista prije tebe ili jesmo li mi ono skupa sto godinauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio tekja -- 27.4.2011 23:03:30 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako ste se upoznali?
27.4.2011 23:07:41   
vjestica
i mi smo se upoznali u Kinemi user posted image
a bilo je daaavno, prije fb, mobitela i sl user posted image user posted image user posted image
u prošlom vijeku user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *